Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מחירון'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. היי קניתי לפני כמה חודשים רכב טויוטה אוריס 2011 כשקניתי אותה מחירון לוי יצחק עמד על 35k ובדקתי מחירון לפני איזה חודש והמחירים ירד ב 5 אלף איך יכול להיות דבר כזה ?? ואין שום שינוי משמעותי כמובן חוץ מהוספת עוד יד לרכב וגם אם אני מוריד אותה בשיקלול זה לא מיידי משנה את המחיר בקושי בכמה מאות וגם עוד איזה שלוש ארבע אלף קילומטר יש למישהו מושג מה זה הדבר הדפוק הזה ??? פשוט היה לי צד לשדרג קצת לרכב אחר תודה רבה
  2. איך קורה שמחירון יד 2 - נותן מחירים לא הגיוניים. תמיד חשבתי שזה לא בן אדם שמכניס את הנתונים, אלא מערכת אוטומטית שעושה את החישוב. איך זה הגיוני כזה מחירון
  3. באיזה מחירון עליי להשתמש.? הבדל של לא פחות מ17 אלף שקלים לאותו רכב עם אותו שיקלול איך זה ייתכן??
  4. הי, מחפש ומחפש ולא מוצא, אז אולי כאן: אני צריך לדעת מחיר מחירון של הרכבים שלי לפי אוקטובר 2018 (Hyudai i35 inspire 2013 and Golf 1600 2006) איפה אני מוצא באינטרנט מחירון לפי חודש הבדיקה בעבר? בתודה- ואתם מעולים
  5. שלום לכולם, לצורך מחקר שמתבצע בימים אלו באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, אנו זקוקים לארבעה מחירוני עבר של לוי יצחק, אפשר בהשאלה. אידיאלי יהיה להשיג את מחירון חודש יוני עבור כל אחת מארבע השנים הללו (2013, 2014, 2015, 2016), אבל גם קירוב טוב יעשה את העבודה. משום מה בחברה עצמה מערימים קשיים ולצערי לא ששים לעזור.. האם למישהו יש ברשותו את המחירונים הללו? רעיון היכן ניתן למצוא? האם יש פורום אחר שמתאים יותר לפרסם בו את הבקשה? כל עזרה תהיה מבורכת!
  6. מחפש מחיר מחירון לוי יצחק של ינואר 2017 (מחירון הסטורי) לרכב מסוג לקסוס ct200 פרימיום וגם פרימיום טק-שנתון 2014. מסתבר שיש הבדל במחיר משום מה בין שני הדגמים למרות אותו השנתון ואותו הדגם. אשמח לעזרה..
  7. מחפש מחיר מחירון לוי יצחק של ינואר 2017 (מחירון הסטורי) לרכב מסוג לקסוס ct200 פרימיום וגם פרימיום טק-שנתון 2014. מסתבר שיש הבדל במחיר משום מה בין שני הדגמים למרות אותו השנתון ואותו הדגם. אשמח לעזרה..
  8. היי, מי יכול לעזור לי לברר מחיר מחירון ישן, קודם, של רכב? הונדה סיוויק הצ'בק קומפורט 5 דלתות 2010 קוד משרד התחבורה 00346-0881 אני צריך את מחיר המחירון מתאריך 6/2016 תודה מראש! אבשלום.
  9. היי חברים, אני לקראת רכישת טיוטה יאריס מודל 2006 (המחירון סביב 23,000 ש"ח). היות ובשנת 2006 עדיין לא היתה נהוגה השיטה של "תאריך עלייה לכביש", אלא ע"פ מודל, רציתי לדעת האם בינואר הקרוב (עוד 10 ימים) צפויה לחול ירידה שנתית של ערך הרכב? (מניח שזה סביב 7%-12%)? נשמע לי הגיוני, אבל אשמח לבדוק מול המבינים. תודה וסופ"ש נהדר! גיא
  10. שלום לכולם, לאחרונה ניסאן יצאו במבצע למיקרה הידנית שלהם אשר נמכרת ב55 אלף שקל, התלהבתי מהעניין אולם לאחר ביצוע ההזמנה שמתי לב שטופס ההזמנה מצויין כי הרכב משנת ייצור 2016. התקשרתי ליבואן ומטעמם נאמר לי שאכן הרכב בשנת ייצור 2016 וזה מה שיהיה רשום ברשיון אולם לעניין המחירון מה שקובע זה שנת עליה לכביש ומהבחינה הזו הרכב הינו 2017 לכל דבר ועניין. יש פערי מחיר עצומים בין מחירון 2017 למחירון 2016 לרכב הנ"ל, מה בעצם קובע? תודה מראש לעוזרים
  11. רק מציין שאני בלי רכב כבר שבוע וחצי ככה, עם ילדים. אני יודע שהיום בודקים מחירון לפי חודש, אבל תמיד יש את הקטע הפסיכולוגי, וגם כשמחפשים ביד 2 מחפשים משנה עד שנה. את האוטו אני מקבל באמצע ינואר +/- , יכול גם החודש כנראה (בינתיים מוזמן ל 2017).
  12. שלום, אני מעוניינת למכור את הרכב שלי, יונדאי i20 אוטומטית 1396 דגם inspire שנת 2010. אין בעיות מיוחדות ידועות ברכב, יד שניה פרטית 80000 ק"מ. אני מעט מתקשה למכור את הרכב, רשום ביד 2 שהמחירון הוא 45500 ואני מפרסמת ב44000. האם עלי לחכות בסבלנות והמחיר הוא ריאלי? האם יש הצפה בשוק ועלי להתפשר? הרכב סה"כ במצב טוב.
  13. שבת שלום לכולם הייתי בסוכנויות רכב לגבי רכישת רכב במימון מלא, מצאתי הונדה סיויק סדאן 2009 דגם אקזקיוטיב, העניין הוא שלפי המחירון ביד2 המחירון שלה זה 61,900₪ אבל בסוכנות החליטו שהמחירון של הרכב הוא 67 אלף ש''ח לפי איזה ספר שיש להם ובגלל שהוא היה ליסינג מורידים ממנו 20% ככה שהם מבקשים בפועל 54 אלף במקום שלפי המחירון של יד2 61,900 אחרי 20% יוצא 49,500 איך אפשר לדעת בוודאות איך מחשבים את המחירון? וליסינג תיפעולי זה 20%? ומה זה אומר תיפעולי? תודה.
  14. שלום, אני עומד לקנות רכב יד שניה עד 70,000 ש"ח (חשבתי על מזדה 3 שנת 2007 מליסינג) רציתי לדעת האם בעקבות המעבר לשנה החדשה, תהיה ירידת ערך של המכוניות הישנות בכ-10% או שזה קורה הדרגתית במהלך השנה. או במילים אחרות - האם כדאי לי לחכות לינואר או שהמחיר יהיה דומה למחיר בדצמבר ? תודה מראש, אייל
  15. יש לי הונדה אקורד. המצבר שלי בן 4 (שנפ), הגיע זמן כנראה להחליפו. אני מקבל הצעות לגבי צמיגי וורטה, טיטניום, שנפ ובמוסכי הונדה הם מוכרים צמיג NCT שמעולם לא שמעתי שמו, אנני יודע מי היצרן, וגם בחיפושי באינטרנט לא מצאתי אותו. חושב לי לציין שאני נוסע יחסית די מעט. כלומר המצבר צריך להיות כזה שיחזיק לי שנתיים שלוש. אשמח אם תמליצו לי איזה צמיג מתאים להונדה אקורד ואיפה ניתן לקבל מחירים הוגנים כי המחירים נעים בין 500 ל-750 ש"ח ואני ממש לא מסוגל לקבל מידע כגון מדוע ההבדלים כה גדולים פרט כמובן לענין האחריות. האם האחריות אכן משנה כל כך לגבי המחיר?
  16. "חברה של המשפחה שלי מוכרת את הרכב שלה- טיוטה קורולה 2009 חודש עליה- 9 הרכב שמור מאוד אבל היא עברה תאונה מאחורה והחליפו לה מכסה תא מטען ואת התא מטען עצמו- לפי דוח שמאי יש 6.5% ירידת ערך. המחירון שלו הוא 90K (לפי לוי יצחק כולל התחשבות בקילומטרז) אחרי ירידת ערך של 6.5% הוא בערך 84K לפי דעתי לאוטו כזה בלי תאונה מגיע לקבל יותר מהמחירון. בכמה לתמחר אותו? תודה!
  17. שלום לכולם, קניתי רכב לפני שנתיים בהנחה גדולה מאוד ממחיר המחירון. אני רוצה לחשב את ירידת הערך של הרכב מהיום שקניתי אותו. מה הדרך הנכונה לחשב זאת? אופציה 1 - הסכום שקניתי אותו לאחר ההנחה מול סכום ממוצע שאנשים מציעים את הרכב כיום (יד 2 לדוגמא) אופציה 2 - מחירון הרכב דאז מול מחירון הרכב היום
  18. היי, כמה סביר לשלם על מזדה 3 2007 אקטיב עם 102 אלף ק"מ? יש לה כמה מכות קלות בחלק העליון של התא מטען. אני אהיה יד 4, כאשר יד ראשונה הייתה בליסינג ואותו אדם שנהג בה בליסינג קנה אותה והפך ליד 2. אשמח לשמוע כמה אתם חושבים ששווה לשלם. בנוסף נראה שיש פער גבוה בין המחירון של יד 2 ושל לוי יצחק ב- WINWIN. תודה
  • תוכן חדש...