Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'seat'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 17 תוצאות

1. למכירה סיאט לאון Cupra 280 Bucket שנת 2016. מחיר 140,000, גמיש מעט לרציניים. הרכב מקורי לחלוטין מבחינה מכאנית וויזואלית. יד שנייה (01 ברישיון), גם אני וגם יד ראשונה בעלות פרטית. 74,000 ק"מ. טסט עד מרץ 2024. הרכב אצלי כמעט 3 שנים. חונה בחנייה מקורה בבית ובעבודה. מטופל במוסך רון בתל אביב. בטיפול האחרון הוחלפו דיסקים ורפידות מקוריים מקדימה. בטיפול הקודם נעשה החלפת שמן גיר. הרכב שמור ואף פעם לא עשה לי בעיות. רכב כיף, חזק וגם פרקטי. Android auto / Apple car play לא היה במסלול. נמצא באזור חיפה. דור - 0525272888 אפשר להתקשר או לשלוח וואטסאפ.
  2. שלום רב לכולם, אחי רכש רכב מסוג סיאט איביזה 2013 1.2 טורבו בעל גיר רציף 7 הילוכים. חברת "טרייד מוביל" הימרה נכון והעניקה אחראיות למשך שנה או 12 אלף ק"מ. שנה לא עברה אך לאחר 14k ק"מ (114 סהכ) קרה הדבר הבא: במהלך נסיעה איטית בתוך העיר (20-30 קמ"ש) שחררתי את דוושת הגז לפני פניה בעליה. כשניסיתי להאיץ שמעתי את המנוע מגביר טורים (הגיע ל 3000) אך לא ללא תגובה בגלגלים, וללא רעש כלשהו מהגיר. עצרתי בצד ופתאום קפצה מנורה של לחץ גלגלים נמוך. עצרתי בצד, הכנסי את הגיר לפארקינג, כיביתי מנוע ויצאתי לבדוק את הגלגלים. לאחר שראיתי ששניהם תקינים, חשבתי אולי ירד קצת הלחץ למרות שמדי שבוע הגלגלים נבדקים. הכנסתי מפתח, סובבתי, חיכיתי כמה שניות על מנת לאפשר למערכות לעלות והנעתי. ראיתי שפתאום הצטרפה למסיבה גם נורת המנוע, למרות הטורים היציבים. ניסיתי להעביר ל D, אך הגיר נתקע בפארקינג. הנורה ליד ההילוך מהבהבת ובצג לא רואים הילוך משולב. נאלצתי לשחרר את המוט הילוכים בצורה ידנית לניוטרל, כדי להזיז את הרכב לצד. שילוב ידנתי אחרי הנעה גם לא מכניס את הגיר להילוך. רק פארקינג או ניוטרל. אציין שהרכב עבר טיפולים בזמן, השמנים מתאימים ותקינים. שאלתי כמה בעלי מקצוע, אחד טוען שזה הטיפטרוניק (המח של הגיר - מחשב) ומבקש 2500. אחר טוען שעדיף להחליף הכל ב 7000. וחברת טרייד מוביל מחייכת ומשתתפת בצערי.. (תגובה מגוחכת שלהם)... הגיר לא עשה רעש של גלגלי שיניים יבשים או עקומים, חלק לגמרי. לפי דעתכם, כיצד יש עלי לפעול ? בחינם אני יכול לגרור עוד פעם אחת.
  3. שלום לכולם כרגע נוהג במאזדה 2 שנת 2008 ומתכנן לשדרג בחודשים הקרובים - תקציב עד 110 אלף ש"ח | רכב אוטומט | נוסע כ - 40 ק"מ ביום | מעדיף רכב קטן אני לא אחד שמשתולל בכבישים או ''תוקף'' פניות אבל כן מחפש רכב עם כוח ותגובה יותר מהירה עם עלות טיפולים סבירה ( = יקר מעלות טיפול במאזדה אבל לא יקר כמו טיפול במרצדס ) לא מחפש מערכות בטיחות מתקדמות או תא נוסעים עתידני ואסתדר עם איכות חומרים טובה ומערכת מולטימדיה בסיסית מתכנן ללמוד נהיגה ספורטיבית ובעתיד מקווה להיות לקוח קבוע באחד המסלולים בארץ הרכבים שמעניינים אותי לפי הסדר : 1. אלפא רומיאו ג'ולייטה שנת 2015 ומעלה או דגם QV שנת 2015 שיכנס בתקציב הרכב מאוד מושך מבחינת מראה חיצוני אבל הבנתי שהדגם הרגיל די משעמם ואנמי ואיכות החומרים בשני הדגמים ממש נמוכה 2. לאון FR שנת 2015 - 2014 קראתי בעבר הרבה על בעיות גיר בדגמים האלה וכיון שאני אסע לא מעט בפקקים רציתי לדעת האם בשנים האלה עדיין קיימת הבעיה והאם עלות התיקון עדיין גבוהה 3. פולו GTI שנת 2014 - 2016 לא מצאתי בפורום מידע על הדגם בשנים האלה אבל כן ראיתי הרבה דיונים על הדגמים הישנים יותר והמליצו להתרחק בגלל מנוע \ גיר בעייתי (?) אשמח לדעות שלכם על הדגמים או המלצות מעניינות אחרות תודה
  4. Seat Ibiza 20vt: -סיאט איביזה שנת 2002 -מנוע 1800 טורבו -קילימטר:160k -טסט 3/2020 -סאנרוף - קודן, נעילה מרכזית, מרים שמשות+סאנרוף ________________________________________ *תוכנה סטייג2 * טורבו k03s * קולר חזית גדול *דאון פייפ * קיט הנמכה * אגזוז רימוס * שעון גדישה * משבת דלק מחוזקת * אינלט של חברת פורג *פורק לחץ של חברת פורג *קלאץ vr6 * גלגל תנופה קל * פילתר פתוח k&n * קוילים r8 *פלאגים njk אירידיום * צינורות סליקון *גומיות ואטמים *מיכל מים *משולשים וציריות *מצבר *טימינג וטיפול ענק של כל הרשימה למעלה לפני יומיים! הכל חדש! מתחת למכסה מנוע הכל חדש !!!!!! עובד כמו רכב חדש מהחברה ! _________________________________________ מחיר מבוקש : 24,000 052-8422122 למכירה / החלפה . פתוח להצעות החלפה על גיפ/אופנוע, עדיפות סובארו פורסטר.
  5. שלום לכולם, האם מישהו יודע אם יצא כבר תכנה ל stage 1 ל סיאט החדשה (מנוע 2.0TSI,190 HP)?
  6. למכירה סיאט לאון style 2014 1.2 TSI אוטומט קמ: 117 טסט לשנה יד : 01 צבע אפור עכבר הרכב במצב מושלם שמור ביותר, לאחר טיפול גדול 115 קמ , טסט לשנה . גלגלי מגנזיום צמיגי טויו חתך נמוך רכב מאובזר, חלונות שחורים , מגבר, מולטימדיה , רמקולים 6X9 JBL חדשים! נישטף פעם בשבוע שטיפה ידנית אזור מכירה צפון ! מחיר מכירה 62,000 טל לבירורים: אביחי 0527234011
  7. שלום רב, ב Seat Toldeo 2002 חלונות חשמל ותאורת פנים הספיקו לעבוד. לפני שהם הפסיקו לעבוד נשמעו תקתוקים הדומים מאוד לתקתוקי ממסר (relay) מאיזור לוח השעונים. בעת שנשמעו התקתוקים, אורות הפנים התחילו להבהב באופן פתאומי ואז כבו. כל זה נמשך כחצי דקה. ואז אורות הפנים כבו והם לא נדלקים. וגם חלונות חשמל הפסיקו לעבוד. בדקתי את הנתכים בקופסת הנתכים וכולם תקינים. תאורת לוח השעונים עובדת, שלט רחוק גם עובד. יש איזה נתח שפספתי שלא מצא בקופת הנתחים או שהלך ממסר כלשהו? תודה
  8. שנת ייצור 2011, דגם STYLE מנוע 1800 TSI (טורבו בנזין) גיר רובוטי כפול מצמדים DSG7 יד ראשונה , נהג בודד 38,500 ק"מ תאריך עלייה על הכביש 5/2011 , טסט עד 5/2018 צמיגים ומצבר בני שנה, מצבר עדיין באחריות הוחלפו לאחרונה ובצורה ייזומה: רצועת טיימינג ומותחן עקב תקלה סדרתית במנועי TSI 1800 CDA, משאבת מים מקורית. קלאצים הוחלפו לפני כ 5000 קמ, מכטרוניקס גיר הוחלף במסגרת RECALL תוספות: חיישני רוורס קוברה כל הטיפולים מתועדים ונעשו במוסך רון 43,750 שקל (מחירון) ( תומר אפס חמש ארבע - חמש חמש 45639
  9. אהלן ! אספר קצת על עצמי: בן 24.5, חולה הגה מגיל 0. הגעתי לשלב בחיים שאני יכול להרשות לעצמי וגם רוצה וצריך רכב שיהיה אך ורק שלי. כרגע נוהג על פורטה 2010 1.6 של המשפחה. אני לא מתגרזן אך הייתי מאד שמח אם היו עוד כמה סוסים זמינים. לאחר נסיעת מבחן בפולו GTI הייתי מאד סגור על הרכב ממש לא היה משהו שהיה יכול להוריד אותי מהעניין אבל היו כמה דברים בדרך שקצת "הורידו לי" ממנו: אין במלאי את הצבע שרציתי (4-5 חודשים להזמנה מיוחדת +אין הנחות), אין פנסי לד (9000₪ בסוכנות!!) המחירון ב3 שנים הראשונות - צניחה חופשית ובשנה הבאה תוצג פולו חדשה. לאחר סיור ביד 2 ראיתי שסיאט לאון שומרת יפה על הערך שלה לאחר השנתיים-3 הראשונות וגם שהמחיר ירד לאחרונה - כ7000₪ פחות מהפולו בנוסף הגיעה מתיחת פנים שאמורה לשפר את רמת הגימור בפנים הרכב- דבר שבגללו מלכתחילה נורא משך אותי ל Vw. ושידרגו את המסך ל8" במקום ה5 הפצפון שהיה עד כה. אני מחפש רכב וורסטילי שיכול להיות גם רגוע, מנהלתי וחסכוני יחסית (אך חזק) וגם קצת ספורטיבי ומהנה כשרוצים. חשוב לי בידוד רעשים ותחושת איכות בקבינה. וגם קצת לוק או אם תרצו פוזה (למרות שמבחינתי זה פשוט להיות טיפה שונה מהעדר) השאלה היא האם ללכת על הלב והתוכנית המקורית של הפולו או שהלאון היא "פשרה" לא פחות טובה למרות שהיא מעט כבדה יותר, חלשה בכ12 סוסים והאחריות היא רק לשנתיים? לגבי נסיעת מבחן- לצערי בינתיים סיאט לא חזרו אלי כשהשארתי פרטים באתר שלהם ולכן אני כאן מתייעץ בינתיים.
  10. כתבתי פה לא מזמן על התלבטות בין כמה רכבים. בסופו של דבר נשארתי עם שניים - לאון fr או volvo v40 r-design. אחת הסיבות להעדפה של הוולבו היא מערכת הבטיחות האקטיבית שקיימת אצלם. העניין הוא שאין את זה במלאי אבל מבחינתם זו לא בעיה, לפי מה שהבנתי אפשר להזמין בדיוק איזה רכב שאני רוצה (כמו שיש את האופציה באתר העולמי שלהם) כולל מערכות בטיחות, גימור, צבעים וכו' והם יזמינו. תוך מקסימום 3 חודשים הרכב פה. האם דבר זה קיים לפי הידוע לכם בעוד יבואנים? נגיד אני יכול דרך צ'מפיון להזמין את הלאון fr עם בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית ותיקון סטיה מנתיב למרות שבארץ אין את המערכות האלה בלאון (בחול הן קיימות)?
  11. שנת ייצור: 2016 עליה לכביש: ינואר 2016 מנוע: 1,200 טורבו, 90 כ"ס, ידני ק"מ: 33,000 טסט עד: ינואר 2018 אחריות עד: ינואר 2018 תוספות: קודן, איתורן, חיישני רוורס, מגנזיום מקורי *נקנה ישירות מהחברה, נהג יחיד. 0535281244 - בוריס
  12. היי, הסיפור הוא כזה. כרגע יש לנו i-30 וצריכים רכב שני. אז ההתלבטות היא בין i-10 שבת הזוג תנהג בה, או סיאט איביזה שאני אנהג בה, שתיהן חדשות, והשני ינהג בi30, והרכב יוחלף כנראה אחרי 3 שנים, או במכירה או בטרייד אין. הרכב משמש בעיקר לבית-עבודה, משהו כמו 10,000 ק"מ בשנה. קיבלנו שתי הצעות מהסוכנויות: i-10 inspire 1.0 אוטומט כולל מערכת מולטימדיה( וויז, מצלמת רוורס, וכו'), חיישני רוורס, 4 חלונות חשמליים סה"כ 70,000 סיאט איביזה 1.0TSI STYLE אוטומט כולל איתוראן לביטוח, מצלמת רוורס, חיישני רוורס, מראות חשמליות, חיישן גשם, ל. אוויר,שיוט וכו' סה"כ 90,000 לוקחים מימון של P+0.2 על 50,000 ש"ח. יש לציין ששנה הבאה הi-30 מוחלפת לi-30 חדשה. לפי החישובים שלי ההפרש בעלות החודשית הוא כ 250 ש"ח (ראו מסמך חישוב מפורט מצורף). אז השאלות הן כדלקמן: לכמה אפשר לרדת עוד בסוכניות או שהמחיר כבר אטרקטיבי? האם החישובים שלי במסמך המצורף נשמעים הגיוניים? האם ההפרש של ה250 ש"ח בחודש מצדיק את האיביזה? מה אתם הייתם עושים? תודה רבה עלות אחזקת רכב.pdf
  13. ספרדית אני לא מבין , אבל ע"פ הסרטון הרכב נראה מבטיח
  14. למכירה 4 גאנטים מקוריים סיאט לאון 16/55/205 (5*112) תקינים לחלוטין פורקו מסיאט לאון 2009 (עקב מעבר לחתך נמוך) 700 ש"ח בונוס עם הגאנטים: 4 צמיגי Pirelli P7 משומשים (תאריך יצור 22/13
  15. אז אתחיל בשני וידויים: 1. עברתי רק 53500 2. הפוסט ארוך מדוע איביזה? אני ואשתי (אז עדיין חברה שלי) חיפשנו רכב יד שניה במהלך שנת 2011, חיפשנו רכב עם נגיעות ספורטיביות כאשר התקציב היה 50000 ₪ והמתמודדות היו יאריס ספורט ופז'ו 206 XS. לאחר בחינה של 7 יאריסיות ועוד כ 5-6 פז'ו, ואחרי ששני אקזמפלרים מעולים של יאריס חמקו מבין אצבעותינו, מצאנו פז'ו 206 במגרש של לובינסקי. פה אני אקצר את הסיפור, בדקנו משכון רק מול משרד התחבורה (טעות!), ואת העובדה שהרכב משועבד לבנק גילינו במעמד העברת הבעלות. בסמוך לטראומה הזו, צ'מפיון (נא להפעיל רעשנים) יצאו במצבע על הפאביה שלטעמי הייתה מכוערת מדי, לשמחתנו זמן קצר לאחר מכן יצא מבצע על האיביזה רפרנס, רכשנו את הרכב ללא נסיעת מבחן (ביצעתי נסיעת מבחן על פאביה חדשה של חבר). עלות רכישה: המבצע בדיוק התחיל והיה מעט מאוד מידע מהסוכנות בחיפה, אמרו לנו שלא ניתן לשדרג לגלגלי סגסוגת (ג'אנט מגנזיום). הוספנו חיישני רוורס ושילמנו גם על צבע מטאלי, סה"כ 73900 ₪ כולל אגרת רישוי. את הרכב קיבלנו בדצמר 2011 (יש שיגידו שנכון היה לחכות לינואר 2012). במעמד איסוף הרכב גילינו שמושב הנוסע מתכוונן לגובה, קיבלנו גלגלי 15" למרות שבהזמנה היה רשום 14. על הרכב: הרכב מגיע עם פנסי ערפל בקרת שיוט ומערכת לזינוק בעליה, רכבים מקבילים באותו מחיר היו האלטו, ה- 107 והפיקנטו שבאו ללא התוספות הנ"ל ובכלל הן לא ברות השוואה לאיביזה. האחות המכוערת (לדעתי) הפאביה למרות שהיא חולקת כנראה את מרבית המכלולים עם האיביזה מגיעה ללא בקרת שיוט או מערכת לזינוק בעליה (ברמת הגימור הבסיסית). אגב אותה מערכת הרגיעה מאוד את אשתי שחששה מעט מרכב ידני. יש גם חיישן לחץ אוויר (בפועל זה ממומש בתוכנה במערכת ה ESP, כנראה ע"י ניתור הסל"ד של הגלגלים). מבפנים העיצוב צעיר יחסית אם כי מעט דל, במיוחד אם מסתכלים על הכפתורים של המזגן, וכן בולט בחסרונו שקע AUX, ברדיו מילאנו שעובדים עם צ'מפיון (רעשנים...) ביקשו 600 שקל על העברת כבל כזה, שימשיכו לבקש. נפח ההטענה של הבגז' גבוה ביחס לסופר מיני דומות. התנהגות כביש: קשה לי מעט להעיד פה, ברם אני נהנה בפניות עם הרכב. בהשוואה ללנסר 92 שהייתה לי, נו אין מה להשוות. ובהשוואה למאזדה 2, יונדאי i25 או קיאה ריאו, האיביזה מרגישה יותר טוב בפניות ולדעתי ה- ESP לוקח שליטה בצורה מעודנת יחסית ליפאניות/קוריאניות (במאזדה 2 סדאן היתה לי חוויה מאוד לא נעימה עם ה – ESP). ההשוואה למכוניות האלו נובעת מהסיבה הפשוטה שאלו הם רכבי ליסינג צבאיים שיצא לי לנהוג עליהם, לאוואו אני אפילו לא אתייחס. חסרון בולט אחד הוא שלא ניתן לנתק את ה – ESP, למרות שקיים כפתור כזה, הוא נדלק מעצמו במקרה שהרכב מזהה החלקה. לשם השוואה אופל קורסה שהייתה יקרה בכ 10K מהאיביזה במבצע של חבר, הייתה ללא כל האבזור שציינתי מעלה, כללה מערכת רדיו דיסק ללא Mp3 והגיע עם חלונות חשמליים מהתקנה מקומית! המתלים קצת נוקשים ונוטים להרעיש, הפלסטיקים התחילו להשמיע קולם לקראת סוף השנה השנייה, במיוחד בנסיעה על כביש משובש (יש קולות של זמזום מציק). הוצאות תקלות וטיפולים: סה"כ ללא תקלות עד לעצם היום הזה פרט לחלון נוסע שמשום מה הופעל בו מנגנון הגנה והוא היה נעצר במהלך העלייה ויורד חזרה, תוקן ע"י ספריי סיליקון בעלות 0. קריאת שירות לתיקון ידית פתיחת מכסה מנוע – עלות 0. טיפול ראשון (שמן + סנן שמן) קיבלנו בהנחה, כך ששילמנו עליו רק 284 ₪ טיפול שני, טיפול גדול (כולל החלפת פילטר אוויר מזגן ונוזל בלמים) 1341 ₪ טיפול שלישי – קטן 744 שקל ₪ כל הטיפולים היו במוסכים מורשי יבואן, טיפול הבא כנראה יהיה אצל רון. פרט לכך האוטו עבר ווקס פעמיים ופלסטלינה, בעלות של כ 300 שקלים אבל נשאר לי עוד המון ווקס וחצי חבילת פלסטלינה של Car plan. כך שהעלות נמוכה יותר. חסרון בולט של הרכב הוא מחיר הביטוח, כיוון שהרכב נחשב "גניב" מרבית חברות הביטוח דורשות מיגון, אני ביטחתי בלי מיגון ושילמתי על כך כ 5200 ₪ בשנה, השנה מצאתי ביטוח יותר זול. (לא להאמין שודרשים איתורן על רכב שעלותו כחדש הינה 70K) צריכת דלק: אני מנתר את צריכת הדלק מאז שרכשתי סמארטפון, ועל השעון הופיעו 13300 ק"מ. מאז ועד היום הרכב עבר מעל 40000 ק"מ, צריכת הדלק הממוצעת הינה 12.88 ק"מ לליטר. אנחנו גרים במרכז ומדי יום אשתי נוסעת בכביש 4 שפקוק באופן קבוע בלי קשר לשעה ביום, לכן צריכת הדלק הזו מחמירה במקצת. בנסיעות רבות מחוץ לעיר אני משיג גם 15 ק"מ לליטר, כאשר לא יוצאים מחוץ לעיר צריכת הדלק הינה בערך 10 ק"מ לליטר. אני נוטה לנהוג באופן חסכוני מחוץ לעיר, 100-110 על בקרת השיוט וללא עקיפות מיותרות. סיכום: בתור רכב חדש, זו הייתה הבחירה הטובה ביותר לדעתנו במבחן של רכב לשקל, הנדסת האנוש הגרמנית די טובה, תנוחת הישיבה טובה ובמושבים יש תמיכת צד (לא מזמן יצא לי לנהוג באטרז', פחדתי ליפול מהחלון בפניות). האבזור הוא זה שנתן יתרון משמעותי (מערכת לזינוק בעליה ובקרת השיוט). נוחות הנסיעה בינונית עם ביצועים בינוניים (מנוע 1400 מיושן, אם כי ביחס לאופל שיצאה במבצע של חבר, הוא מעט יותר חזק), הרכב לא חסכוני במיוחד אם כי גם לא זללן של דלק. סה"כ רכב די מהנה בעל אמינות סבירה וביצועים סבירים, אני ואשתי מרוצים. החסרונות הבולטים ביותר הינם מחיר הביטוח, וכמות האיביזות על הכביש שכנראה יקשו למכור את הרכב בעתיד.
  16. היי חברים כבר המון זמן שאני מחפשת רכב קטן,חסכוני ואמין . הנטייה שלי הייתה יותר לכיוון של סוזוקי אלטו או יונדאי i10 ידני. אבל היום מצאתי ביד 2 סיאט מי שנת 2012 עם מעט מאוד ק״מ , יד 1 ונכנס לתקציב שלי בול. בדיוק כל מה שחיפשתי ! התחלתי לברר על הרכב יותר , ניסיתי לחפש באינטרנת אבל אין יותר מידי מידע על רכב זה , אז אולי אתם תכלו לעזור לי . מה אתם אומרים על הסיאט מי ? מבחינת צריכת דלק , אמינות , עלות טיפולים וכו... אשמח אם תכלו לעזור
  17. 1.6 ידני 75 כ"ס רמת אבזור: stella יד: 01 ק"מ 140K טסט ב27 לינואר 2015 הייתה אצלי מספר שנים, לאחר מכן עברה לאבי טימיינג בוצע ב107K כולל משאבת מים קלאץ' הוחלף ב130 (אצל רון) שמן ופילטר הוחלפו כל 10K תוספות גאנטים לנסו 15 אינץ ברשיון דלתות עברו איטום second skin damplifier HU אלפיין 9887 סאב, מגבר, קומפוננט מחירון לוי יצחק 9400 מחיר מבוקש 7000 טלפון 0542279587 - יורי
  • תוכן חדש...