Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פרטי'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 10 תוצאות

1. אהלן חברים, תודה רבה לכל העוזרים, מעריך מאוד את הזמן שלכם. זה הולך להיות הרכב הראשון שלי. שימושים עיקריים של הרכב: - נסיעות עירוניות במשך כל השבוע. - נסיעות בינעירוניות בסופשים. בעיקרון מחפש רכב: - חסכוני שיתן לי יותר מ1:14. - אוטומט. - אמין מאוד והוצאות תחזוקה זולות. (שיישאר לי לכמה שנים לפחות מאז הקניה) אופציות שכבר בדקתי עליהם: - טויוטה יאריס 2012 STYLE או שSOL. אוטומט. - סוזוקי אלטו אוטומט - KIA PICANTO 2012 אוטומט פתוח להצעות חדשות לגבי רכבים אחרים, אבל בעיקרון שמעתי שיפנים מאוד אמינים ובמיוחד הרכבים האלו שציינתי. ויש לי שאלות נוספות לפני שאני קונה רכב יד שניה: - כמה קילומטר זה בסדר לרכישה? 150K, 100K, 200K. - מהניסיון האישי שלכם, אנשים יורידו הרבה מתחת למחירון אם מתעקשים ומוצאים פגמים קטנים למשל ? או שברכבים זה בעייתי? - באיזה מוסכים אפשר לבדוק את הרכבים האלו? (צריך מוסך שונה לכל יצרן או שזה לא משנה?) בדיקה מקיפה לפני קנייה כלומר, שמעתי שחייב לעשות את זה וזה עולה 400 שקלים. - האם כדאי לקנות מפרטי או שיש אופציה אחרת טובה יותר? ובכללי אשמח לטיפים לפני רכישת רכב ראשון, או כל דבר אחר קשור. מקבל כל דעה, יעזור לי מאוד, אם יש לכם מידע אחר להפנות אותי אליו גם אשמח, אני בשלב צבירת הידע על מכוניות בכללי, זה הרכב הראשון שלי. בדקתי המון וקראתי המון על רכבים והגעתי לפורום הזה, לא ידעתי שהוא קיים עד לפני שעה, ממש מגניב הפורום אהבתי ממש. ברגע שאהיה סגור על רכב אני אקנה. תודה רבה מראש !
  2. מתלבטת בין cx3 יד שניה 2018 , 24000 קמ מחיר מאה אשח ממגרש לבין חדשה 0 קמ 126 אשח מאלדן או chr טויוטה 28000 קמ שנת 2017 מחיר 110000 או טויוטה קורולה exite החדשה?
  3. שלום למביני עניין. בהנחה שאני מעוניין לקחת רכב x ברכישה פרטית לעומת אותו רכב x בליסינג תפעולי לעומת ליסינג פרטי , מה תהיה העלות החדשות לכל אחת מהאופציות? לדוגמא אם אני רוכש רכב נניח מאזדה 2 באופן פרטי כשכל העלויות עלי ( ביטוחים, דלק, טיפולים ועוד ) לעומת אותו רכב בליסינג תפעולי או פרטי מה עדיף? בהנחה שיש באפשרותי לרכוש עם הון עצמי רכב שכזה, האם מישהו חישב עלויות ועשה השוואה רצינית? אני באמת שוקל לקחת רכב קטן כרכב פרטי כשהוצאות עלי ולבדוק מה העלות החדשית בכל אחת מהאפשרויות. ההנחה היא של 300 ק״מ בשבוע. אשמח לתשובות רציניות, תודה מראש
  4. אהלן אני מתכנן להתחיל פרויקט די גדול ואני מחפש מקום מקורה באיזור ירושלים לעבוד על הרכב. חיפשתי מוסכים שיסכימו לי לעבוד במקום שלהם, לא מצאתי אף אחד שהסכים לי והיה נראה שאפשר לסמוך עליו. מישהו יודע איך אני יכול למצוא איזשהו גראג' להשכרה או משהו בסגנון? אני לא צריך מקום גדול מדי, רק מספיק להכניס רכב וקצת כלים תודה מראש!
  5. היי חבר'ה. אז אחרי ייעוץ טוב של אנשים מהפורום החלטתי לוותר על גולף/איביזה למיניהין- אמינות זה הכי חשוב לי אז i20 או פיקנטו נראות הכי אידיאליות. גם היאריס היא אופציה אבל היא יקרה יותר "שלא לצורך" כביכול (אני מבין שזה טויוטה זה רמה קצת אחרת.) מכאן השאלה שעולה היא האם לקנות מפרטי או סוכנות. כמה אנשים המליצו לי ואמרו שהסוכניות הגדולות יכול להציע עסקה טובה עם רכב איכותי, אבל קראתי וגם שמעתי קצת את ההיפך ושלא כדאי. מה דעתכם? בכל מקרה אלך יום אחד למגרש של באדג'ט, אפשר להרגיש טיפה את כל המכוניות במקום אחד. תודה לכם והמשך שבוע נעים.
  6. היי. אני מחפש יונדאי i30 שנת 2014. ((גרסת פרימיום, כי הבנתי שרק בה יש כניסת USB לדיסק און קי עם מוזיקה + דיבורית בלוטות')) קודם כל, קשה למצוא משהו רלוונטי ביד-2 ממוכר פרטי. האם גם הפרטיות נמכרות עכשיו דרך סוכניות? 1. בקיצור, רציתי לדעת בקילומטראז' של עד 100,000 - מה אמור להיות מחיר מקובל לאוטו הזה? ובדר"כ בכמה אחוזים מקובל להתמקח על המחיר? 2. האם יש סעיפים כלשהם שעליהם ניתן לדרוש הורדה במחיר? תודה, צדיקים!
  7. אהלן, מעוניין לרכוש רכב שני למשפחה: חשיבות גבוהה- אמינות, סחירות עתידית (3-4 שנים לפחות), שנתון עדכני ככל האפשר. עדיפות למושב אחורי מרווח (2 כסאות תינוק). יד 1/2 אין משמעות לצריכת דלק- נסועה של פחות מ 5K ק"מ בשנה. תקציב- עד 50K ש"ח. תודה! אלון
  8. הלכתי לראות רכב (קיה פיקנטו 2013 אוטו', 50000 ק"מ) אצל אדם פרטי, שלקח רכב בליסינג ורוצה למכור אותו, כשברישיון הרכב מופיע: בעלים קודמים:0, בעלים: סמארטקאר בע"מ, ושעבוד לחברת אשראי לא משהו מיוחד. האדם הראה לי גם טופס טיפולים מהחברה, העברתי אותו בדיקה ויצא נקי לגמרי, חוץ מזה שאין תאריך על המצבר(?). הכל טוב ויפה הלכנו להעביר בעלות אחרי שהוא אמר שביטל את השעבוד מול החברה, עשיתי גם בדיקת משכונות בדואר ויצא נקי. באנו להעביר בעלות אבל המחשב לא נתן - הרכב עדיין משועבד. הוא עשה טלפונים לחברה וכו אמרו שרק תוך שבוע יוסר השעבוד, אמרנו ננסה בשבוע הבא. שאלתי היא כזו: עד כמה זה נשמע סביר, והאם באמת ככה מוכרים רכב במקרה של תום עסקת הליסינג או שקודם היה צריך להעביר בעלות אליו? ובשורה התחתונה: האם ברגע שאכן אני הולך לדואר וההעברה נעשית בהצלחה אין לי מה לדאוג? או שיש במקרים האלה פתח לבעיות גם כאשר הבעלות עוברת? *אציין שהבנאדם הסכים להחנות את הרכב ליד הבית שלי עד להעברת הבעלות, ככה שמבחינת האמינות אני לא רואה סיבה לדאגה, אלא אם מישהו יודע להגיד אחרת
  9. שלום רב, אני מחפש רכב יד 2 - וממה שהצלחתי למצוא האחריות הכי מקיפה היא אצל Chevrolet Certified, מפני שהיא כוללת מכלולים רבים מעבר לגיר ומנוע. לתקופה של שנה/20000 ק"מ, המוקדם מביניהם. האם יש בשוק חברות/סוחרים שנותנים אחריות מקיפה לרכבים שהם מוכרים? מעבר לגיר, ומנוע? אני מחפש רכב רק ממקוריות פרטית, ללא היסטורייה של ליסינג/השכרה, שנתון 2008 ויותר חדש... נ.ב. SWITCH נותנים אחריות לחצי שנה - ורק על גיר ומנוע.
  10. שלום לכולם.. אני בשבועות הקרובים קורא כאן המון כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לרכב הראשון שלי. לאור המון גורמים ביניהם חשיבות המימון לרכב, בחרתי ללכת על אופציה של ליסינג פרטי. מקדמה, תשלום חודשי ואופציית ייציאה בסיום תקופה של 3 שנים. הרכב ישמש אותי לבד, לנסיעות לעבודה, יציאות וכו'..לא חושב שאעבור את ה-15K בשנה. אחת מההצעות המרכזיות שעומדת על הפרק היא מחברת אלבר: מזדה 2 2014 0ק"מ חדשה ב870 לחודש, או 1100 כולל ביטוחים וטיפולים (מה שנקרא "שלם דלק וסע..") כל השאר הן הצעות דומות על I20, פיקנטו, C1, 107, וכו'. אופציה נוספת שעלתה על הפרק היא לקנות רכב משנים 2010-2013 באותה מסגרת מימון (רק שבדר"כ המחיר הוא נמוך יותר..) מחר אני מגיע לעוד מס' חברות כדי לשמוע הצעות... כמה שאלות שעלו לי לראש: 1. מה הכי חשוב לבדוק במסגרת התכנית של הליסינג הפרטי? 2. ניסיון אישי: יש מישהו ששמע/התנסה עם חברות הליסינג ויכול לשתף על החוויה? במיוחד בזמנים פחות טובים..כמו תאונה וכו'. 3. לאור תיאור השימוש של הרכב למעלה, איזה רכב מעבר למזדה 2 שווה לי לבדוק ולבחון? 4. במידה ואני לוקח רכב משנים קודמות, מה עלי לבדוק? האם מקובל לקחת את הרכב לבדיקה מטעמי? תודה מראש על העזרה וההכוונה
  • תוכן חדש...