Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פוקוס'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום, שלוש שנים עברו ושוב אני עומד מול רשימת רכבים לבחירה מחברות ליסינג שונות. חברה שלי עובדת מול כמה חברות ליסינג, ובוחרת חברה לפי תנאים לדגם ספציפי שנבחר. אני משלם שווי מס בלבד. חשוב ברכב (לפי סדר עדיפות): גודל (מכניס זוג אופניים לרכיבות באמצע השבוע) נוחות נסיעה, ביצועים, יוקרה. רשימה השנה היא כזאת: אוקטביה 1.5 SPACE פורד פוקוס אקטיב ESTATE 1.5 קיה ספורטאג' 1.6 דיזל טויוטה קורולה TS SPACE HYBRID קיה NIRO LX ישנם רכבים נוספים אך לדעתי לא רלוונטי בכלל. חשוב לציין שאני "אוהב הגה" ורכב שני במשפחה (פרטי. לא ליסינג) הוא בעל גיר רגיל מהנה.
  2. היי אח שלי מתלבט בין קניית פוקוס סטיישן שנת 2013 או קורולה 2008, הוא מעדיף יותר את הפורד בגלל הבגאז' זה מאוד חשוב לו, והרכב גם יותר נוח. שמעתי שלשני הרכבים האלה יש גיר רובוטי לא מוצלח אם כי בפורד יש אחריות ככה שזה לא נורא התקציב שלו מקסימום 20k חוות דעת והמלצות? תודה רבה רבה
  3. היי אחרי חפירות רבות בפורום פה, מתלבט קשות בין שלושה דגמים בצד הדרישות יש 3 ילדים (9,7,5) ונסועה שנתית של ~20K (ממוצע של 8 שנים אחרונות) הרכב אמור להיות עיקרי במשפחה, עם נסיעות לצפון פעם בחודש, ומידי פעם טיולים , לא משהו היסטרי. (אני אשמח גם לאוטו מפנק) תקציב של 50-55 ההתלבטות היא בין 308 - שנתונים של 2015-2016 - יש בלובינסקי מבצעים לא רעים שכוללים אחריות לשנתיים. די מפתה (כמובן שאבדוק את עניין רצועת הטיימינג לפי הפורום פה , שכחתי עוד משהו?) לבין פוקוס 2016 (דגם אחרי החלפת גיר גרוע?) - קצת מותח את התקציב, ועדיין לבין סיד - שנשמע שהיא הכי מיינסטרימית שיש. דעתכם? יש משהו אחר שלא בדקתי? דגם שפספסתי? תודה!
  4. הי פורד פוקוס 2008 יד1 שמורה, כמעט 200 אלף ק"מ, מראה בעיות מנוע ותיבת הילוכים בהתנעה הראשונה,ואחרי התנעה נוספת, הכל נעלם והאוטו נוסע חלק. אחרי אבחון ראשוני במוסך וגם בקריאת סקנר - הבעיה בתקשורת עם הלוח שעונים [PCI BUS I/O]. נראה שצריך להחליף/לשפץ את ה PCM, או powertrain control. מכירים משהו שמתקן או שמוכר חלופי? תודה! תודה!
  5. שלום לכולם. ברשותי פורד פוקוס 2006 יש לי תקלה ברכב ב2 חלונות שבמידה ואני רוצה לסגור אותם אם אני סוגר אותם מהמתג שבדלת שלהם הם נסגרים. במידה ואני מנסה לסגור אותם מהמתגים בדלת הנהג הם נפתחים. גם בלחיצה על פתיחה וגם בלחיצה על סגירה הם נפתחים. הבנתי שצריך לעשות איפוס למערכת של החלונות אך לא מוצא איך עושים את זה. כמו כן הנעילה של הרכב דרך השלט הפסיקה לעבוד. הפתיחה עובדת כך שזה לא סוללה. לציין כי הבעיה בנעילה מהשלט התחילה לאחר שהחלפתי סוללה. אשמח לעזרה
  6. היי, יש לי תקלה מוזרה פורד. פתאום באמצע הנסיעה כאילו הגז מפסיק לעבוד והאוטו לא סוחב. בלחיצה על הגז הרכב לא מאיץ ובשחרור הגז הוא כאילו נזרק טיפה קדימה מה שמאפשר במקרים כאלה להגיע לאיזו פינה ולעמוד. כשהאוטו בעמידה הוא נכבה ולא ניתן להניע אותו מחדש. בהתנעה הוא עושה רעש של הנעה ומיד נכבה. כל השעונים והמחוגים תקינים. שמן מים תקין. יש לציין כי אם אני עומד עם הרכב כשהוא כבוי עשרים דקות או יותר (לא מדדתי בדיוק) הוא מניע והכל תקין עד הפעם הבאה שיכולה לקחת כמה דקות או כמה ימים. למישהו יש מושג ממה זה יכול לנבוע? כמה מוסכים לא עלו על התקלה... המצבר חדש.תודה
  7. שלום חברים יש לי פוקוס 2012 סטיישן ויש לי 2 בעיות/שאלות. היום ביצעתי החלפת צמיגים + החלפת גומיה קרועה של ציריה קדמית. 1. המע' מולטימדיה ברכב לא מגיבה - אני רואה את התאריך+השעהמוצגים, פונ' menu מעביר לתפריט קביעת שעה/תאריך/בהירות תצוגה - אך שום דבר אחר לא עובד. לא כפתורי המדיה רדיו/אוקס/טלפון וכו' וגם כפתור ה on/off לא עושה כלום. 2. בטיפול שביצעתי היום המוסכניק הראה לי שהבולמים הקדמיים דולפים קצת - אכן יש כתמי שמן סביבם צמוד לחיבור. כמה זה דחופ ונחוץ להחליפם? נאמר לי שעלות משוערת היא כ1000 ש"ח כולל עבודה. נשמע סביר? אשמח לעזרתכם תודה רבה
  8. שלום!! מצורף קישור למי שמחפש ספר רכב/מדריך למשתמש לפורד פוקוס שנים 2011-2015 באדיבות שירות לקוחות פורד https://drive.google.com/open?id=0Bwk--COaFiTCaWk5bC1ycV9yUTA
  9. שלום לכולם לאחרונה יש לי בעיה במעבר להילוך שני בגיר מרגיש שבהילוך השני יש החלקה . בבדיקה עם OBD נמצאו ההודעות הבאות P0732 P0815 P0816 האם הלך הגיר או שיש סיכוי שמדובר במשהו פחות כואב ?
  10. שלום לכולם, מתלבטת קשות כרגע נוסעת בפוקוס 5 דלתות 2008, כבר 5.5 שנים. מעוניינת להחליף והמליצו על פורסטר 2013 צורה חדשה. נהגתי בסובארו XV כיד לחוש את הסוברו לאחר הכבדות של הפוקוס. הנהיגה מהנה מאוד, אולם הרגיש לי הרבה פחות יציב מהפוקוס. תחושת ששט על הכביש. מרגישים את זה ברגע שפותחים את הדלת בסוברו שקלה כמו נוצה ביחס לפוקוס. עכשיו מתארת לעצמי שהפורסטר שונה מה XV אולם היא עדיין סוברו. ההתלבטות שלי - אני נוהגת מהר, די ספורטיבי, נהנית מהנהיגה (לפני שנה שכרתי פרארי באיטליה לנסיעה קצרה). האם להעדיף הנאה על פני בטיחות? יש המלצות אחרות שמשלבות בטיחות עם הנאה בנהיגה?
  11. שלום חברים, אני מחפש עצה או לפחות נחמה. קניתי בתחילת השנה פוקוס דנדשה. חודשיים אחרי הקנייה שמתי לב לצריכת דלק חריגה - סביב 8 ק"מ לליטר. בשיחה עם השירות, הסבירו לי שמדובר במנוע חדש, ושנדבר ב-4000-5000 ק"מ. אז היום אני כבר ב-8500. הצריכה העירונית שלי מגיעה ל-7.5 לליטר (לפעמים יותר טוב - אפילו 9), והבין עירונית - גג 1 ל-11.5 (בכביש הערבה, הלוך וחזור, עם קרוז). בדקו לי את האוטו במוסך מרכזי (אני באחריות), ולא מצאו כלום. אפילו טכנאי שלהם לקח את הרכב, חרש 300 ק"מ ביומיים והודה שעשה רק 1 ל-10. למישהו יש רעיון? שמע על משהו דומה? אגיד שזה לא הרכב הראשון או השני שלי, וצריכת הדלק שלי בעבר הייתה משמעותית יותר טובה, ברכבים שאמורים להיות הרבה פחות חסכניים (בלי Start&go וכל הפיצ'רים הירוקים שנועדו לשפר צריכה). תודה מראש!
  12. שלום, לפני כחודש היו ברכב מידי יום יומיים נפילות בטורים בעיקר במצב סרק או נסיעה איטית שגרמו לרעידות ברכב. לאחר כיבוי והדלקה של הרכב או לחיצה על דוושת הגז בסרק למספר שניות, הנפילות הפסיקו. הנפילות התרחשו בניוטרל Parking או D וגם עם מזגן או בלי. במוסך שלי מצאו שצינור נשם קרוע והוא הוחלף בחדש. המוסכניק הסביר לי שקודם כל צריך להחליף את הצינור אך עדיין יש סיכוי שהתקלה תחזור. באמת התקלה חזרה וכאשר חזרתי אליו הוא ביצע בדיקת מחשב ולא נמצאו תקלות. המוסכניק אמר שכנראה צריך לעשות ניקוי בית מצערת ושזה יעלה 500 ש"ח לפני מע"מ. לאחר שעה הוא התקשר אלי ואמר שהבית מצערת תקין ושאין צורך לנקות אותו, אך הוא חיבר שוב למחשב וראה נתוני שגיאה בצריכת דלק (יש לציין שאני התחברתי בעצמי לאפליקציות אנג'י ו Torque ולא נמצאו שום תקלות) ואמר לי שאני צריך ללכת למוסך מורשה של פורד להתחבר למחשב שלהם ולבדוק כי לו אין מה לעשות עם זה (גם לא לקח לי תשלום בסוף). במוסך מורשה של פורד חיברו למחשב ולא מצאו שום תקלות. גם שם הוסבר לי שבמקרה כזה צריך לעשות ניקוי בית מצערת ורוב הסיכויים שזה יעזור. כששאלתי כמה זה יעלה לי נאמר לי להפתעתי שזה יבוצע כחלק מעלות הבדיקה שזה 220 ש"ח לפני מע"מ (לא אמרתי שהייתי במוסך אחר קודם). נסענו עם הרכב כמה ימים ובאמת לא היו נפילות בטורים, אך אתמול אשתי לאחר הנעה של הרכב קיבלה תקלה acceleration reduced שלאחר כיבוי והדלקה נעלמה. היום נסעתי עם הרכב בבוקר במשך שעה וחצי והכל היה בסדר אך בצהריים, מייד לאחר ההנעה קיבלתי תקלה acceleration reduced וכל המחוגים והנורות התחילו להשתגע אך האוטו המשיך לנסוע. עצרתי לכמה דקות לאסוף את הילדים ולאחר מכן הרכב לא הניע לי במשך כמה נסיונות. חיכיתי כמה דקות ואז הוא הניע והמשיך להציג את אותן התקלות. כשהגענו הביתה כיביתי והנעתי שוב ללא שום בעיה ולא הופיעו יותר תקלות. גם כשהנעתי בערב לא הופיעו שום תקלות. עשיתי סקירה עם אנג'י ולא קיבלתי שום קודי שגיאה, אך כשעשיתי סקירה עם Torque זה מה שקיבלתי: Fault log report generated by Torque for Android ================================================= Current Fault Log ------------------ ECU reports no current faults Pending Fault Log ------------------ ECU reports no pending faults Historic Fault Log ------------------ ECU reports no historic faults Other discovered fault codes (possibly pending, current or manufacturer specific) ---------------------------------------------------- P0500: Vehicle Speed Sensor P1260: Theft Detected - Engine Disabled P2176: Throttle Actuator Control System - Idle Position Not Learned U0001: null U0101: null U0121: null U0140: null U1900: null U2012: null U2200: null U2202: null U2510: null End of report. האם מישהו יכול לתת עצה מה לעשות ומה זה יכול להיות? כמו כן האם מישהו יכול לומר האם יש קשר בין התקלה של הנפילות טורים שהיתה לבין התקלות שהמחשב מציג עכשיו? תודה ושנה טובה ומתוקה לכולם נ.ב. קילומטראז' עומד כרגע על 120,000
  13. היי חברים, אני מתלבט כבר חודש עם הסוגייה הזו. רכשתי ביולי 2015 רכב חדש מהיבואן - סקודה פאביה style 1.2 TSI בצורה של הלוואת בלון, כך שאני משלם במשך 5 שנים ( נשארו עוד 4 ) כ- 1,000 ש"ח בחודש. העולם היה נחמד נסעתי איתו שוהם-פ"ת-שוהם כל יום ולא הייתי מגיע בחיים לק"מ שנתי של מעל 15-20K בשנה. באפריל 2016 התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש בירושלים. מה שקרה הוא - מנסיעה של 40 ק"מ ביום לעבודה וחזור, עכשיו אני נוסע ~100 ק"מ ביום... וכמעט 3000 ק"מ בחודש. ותוך 3 חודשים הרכב כבר הגיע ל 24K ק"מ ובדיוק אני סוגר איתו שנה מלאה. על פי חישוב ההוצאות רכב שלי בחודש- הלוואת רכב- 1,000 ש"ח ביטוחים - ~430 ש"ח דלק - ~2,000 ש"ח טיפולים - ~167 ש"ח בחודש ( לפי חישוב של 2000~ ש"ח בשנה - בערך 2 טיפולים ) רישיון רכב - 125 ש"ח בחודש ( לפי חישוב של 1500~ ש"ח בשנה - לפי האחרון שהגיע ) סה"כ = 3,770 ש"ח הוצאות נטו בחודש. לפני חישוב של ירידת ערך ומחירון מחריגת ק"מ. האלטרנטיבה שעומדת בפניי היא - רכב מהעבודה בליסינג תפעולי = פורד פוקוס טרנד 2016 \ i35 כאשר הירידה הצפוייה בשכר נטו שלי כתוצאה מכך היא של כ- 3,450 ש"ח בחודש. חשוב לציין שמדובר גם על מגבלה של 32K ק"מ בשנה, וחריגה תעלה 80 אג' לק"מ. אופצייה אחרת היא רכב קטן מהסוגים הבאים - i20 / kia Rio / Yaris / Fiesta הבעיה שלי עם הרכבים האלה היא הנוחות והאבזור. אני סובל מבעיות גב ונוסע כ 2-2.5 שעות ביום רק לעבודה וחזור וקשה לי לראות את זה קורה ברכבים האלה ועוד בעליות של ירושלים. היחידה שעוד קורצת היא אולי הפורד פיאסטה. משמעויות כלכליות נטו מהמשכורת עם רכב קטן מהרשימה - ירידה של כ 2,800 ש"ח נטו בחודש. מידע נוסף - אני נשויי טרי, ללא ילדים. לאישה אין כרגע רכב. חשבתי להשאיר לאישה את הרכב הפרטית ( פאביה ) ולקחת רכב ליסינג מהעבודה. האם נכון עבורי לקחת ליסינג תפעוולי ?? והאם יהיה נכון להתחייב ל- 3 שנים עם פורד פוקוס ולהתחשב בבריאות\נוחות\הנאה\חשיבה לעתיד (ילדים) או להתחייב ל 3 שנים עם פורד פיאסטה ולעשות ויתורים בשביל לחסוך את הפרש הנטו (650 ש"ח) בשכר. אשמח לייעוץ, אני אובד עצות.
  14. שלום לכולם אחרי 4 שנים עם פוקוס סטיישן הגיע הזמן להתחדש. קצין הרכב שלי לא מוכן לשמוע על 308,אני לא אוהב את אופנת הרכבים המוגבהים אז נשארתי עם: 1.פוקוס סטיישן 2,אסטרה סטיישן 3.אוקטביה 1.2 4.סונטה היברידית premium זהו רכב חברה אז אלה גרסאות הליסינג במרכב סטיישן חוץ מהסונטה. אני מחפש רכב שכיף לנהוג עליו,מנוע מטורבת ומרווח שיספיק לארבע נפשות, צריכת הדלק איננה רלוונטית והעלות החודשית דומה. הסונטה נראית לא קשורה אבל חשבתי אולי להתרווח בסונטה ללא שום חדוות נהיגה,הסקודה אנמית ומנותקת וקצת רועשת.האסטרה מרווחת מהפוקוס,גיר קצת עצל. אז כמו שאתם רואים הכוון הוא פוקוס. אז מה אתם חושבים? תודה רבה
  15. שלום, אני לקראת סיום תקופת ליסינג מהעבודה (30 חדשים): פוקוס סטיישן גיר אוט' (מצמד כפול) מ 08/2013 עד סוף 03/2016 התקבלה כחדשה, נסענו עליה כ 66,000 קמ עד היום. אני שוקל לרכוש את הרכב מחברת הליסינג, ובמקביל לעבור לשלב נסיעה ברכבת כך שהנסועה השנתית הצפויה בהמשך תהיה כ 11-15 אלף קמ. ידוע לי שבפוקוס משנים אלה נפוצה בעייה קשה עם הגיר. ברכב שברשותי לא התגלתה עד עכשיו בעיה כזו. אני לא מרגיש רעידות או קפיצות או רעשים משמעותיים במהירות נמוכה/גבוהה, תחילת נסיעה או נסיעה בכביש מהיר וכו'. האם אני יכול להסיק שהגיר ברכב הספציפי הזה עמיד לתקלה הנפוצה? הרכב ננהג רוב הזמן בעדינות ע"י אשתי, וממני קיבל קצת קיקדאונים אבל לא בהגזמה. מידע נוסף על הרכב: לפני כחדשיים הוחלפו 4 צמיגים לפני כ 4 חדשים מצבר מקורי הלך וחומצה דלפה. שבוע לאחר מכן, כנראה בשל החומצה, היתה דליפה של נוזל קרור והתחממות הרכב במהלך נסיעה לצפון. עצרתי מיד, מיליתי מים והמשכתי ללא התחממות מחדש עד למלון. משם הרכב נגרר לתיקון ובהמשך נאמר לי שגם נלקח למוסך היבואן. זה היה שבוע לאחר שיצאה הודעת עדכון התכנה והרחבת האחריות למחשב גיר אז ייתכן שזה בוצע באותה הזדמנות (או שאת תיקון הדליפה ביצע מוסך היבואן) מה דעתכם? האם לדעתכם שווה לרכוש את הרכב? באיזה מחיר? תודה רבה, דוד
  16. על איזה מהחלקים הבאים כדאי לחסוך ועל איזה להשקיע במקוריים. לדוגמה יש לי רשימת מחירים מאיזה אתר לצורך טיפול 15000 בפורד פוקוס 2007: [TABLE=width: 500] [TR] [TD][/TD] [TD]מקורי[/TD] [TD]חליפי[/TD] [TD]הערות[/TD] [/TR] [TR] [TD]מסנן אויר[/TD] [TD]175 ש"ח[/TD] [TD]36 ש"ח[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]מסנן שמן[/TD] [TD]68 ש"ח[/TD] [TD]30 ש"ח[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]מסנן דלק[/TD] [TD]185 ש"ח[/TD] [TD]45 ש"ח[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]מצתים[/TD] [TD]30 ש"ח[/TD] [TD]20 ש"ח[/TD] [TD]מחיר ליחידה (4 יח')[/TD] [/TR] [TR] [TD]שמן מנוע[/TD] [TD]155 ש"ח MOTOCRAFT[/TD] [TD]100 ש"ח AC DELCO[/TD] [TD]גלון 5 ליטר 5W30[/TD] [/TR] [TR] [TD]מסנן מזגן[/TD] [TD]180 ש"ח[/TD] [TD]65 ש"ח[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  17. מוכר את היפה שלי לטובת התחדשות פוקוס 2012 עליה לכביש מרץ סדאן 4דל', דגם ספורט 125HP. צבע אפור לילך מהמם, לדעתי הכי מתאים לרכב הנל. עבר 42000 ק"מ בלבד! חונה בחניה תת קרקעית בלבד ללא חשיפה לשמש. הרכב ליסינג מימוני לשעבר עם החכרה לאדם פרטי (הפחתה של 10% ע"פ לוי יצחק). מטופל במוסך פורד בלבד כולל טיפול 45 לפני חודשיים. דגם מפואר עם תוספות מקוריות כגון מגנזיום, שליטה קולית, דיבורית מובנת, מערכת משוכללת, ניקלים. הרכב ללא תאונות כלל, צבע מקורי ללא שריטה. ניתן לראות באזור כפר סבא, צור יצחק, פתח תקוה. מחירון משוקלל 75 , אני דורש 64000 , במידה ולא ימכר ימסר לטרייד אין וחבל. לפרטים קוסטה 0544476480 .
  18. אהלן, אני מחפש לרכוש לעצמי רכב. אני נוסע על בסיס יומי כ 50 ק"מ ובשישי שבת, כ 100 ק"מ כל יום. הסתכלתי על רכבי יד2 בתקציב ואני מתלבט בין מספר דגמים: פורד פוקוס 2007 סיטרואן C4 מודל 2008 סובארו אימפרזה 2008 מיצובישי לנסר 2008 הרכב שהכי מצא חן בעיניי מבחינת מראה הוא ה C4 אבל אני שומע עליו חוות דעת שליליות לגבי גיר שנוטה להיגמר באיזור ה 150K (שזה פחות או יותר סביבת הקילומטרז' של הרכבים שאני רואה) וחיישנים שנוטים להידפק ויקרים מאוד לתיקון. הייתי שמח מאוד לשמוע את חוות דעתכם פה ואם יש המלצות נוספות כמובן. אני צריך רכב עם כיסאות מתקפלים בשביל שאוכל להכניס מאחור אופניים שלמים ללא צורך במתקן. תודה לעוזרים.
  19. שלום, לקחתי את הרכב שלי, פורד פוקוס 2005 למוסך כדי שיעבירו אותו טסט. אחרי שהחליפו גומיות בתפוחי מייצב (קדימה ואחורה 422+398 ש"ח), החליפו צינורית של משהו שקשור לזיהום אויר (466 ש"ח), עשו טיפול תקופתי (624 ש"ח) והציעו טיפול של שיפוץ לרדיאטור שסירבתי שיטפלו בו כדי לצמצם את העלויות וכי הגעתי למסקנה עם המוסך שאולי זה משהו שיכול לעבור טסט - הרכב נכשל בדיוק על הסיבה הזו. הציעו לי (עוד לפני) שיפוץ רדיאטור ב-820 ש"ח. נראה לי מחיר יקר אבל אין לי באמת דרך לדעת. כרגע הרכב עם הארכה לשבוע ואני יכול אולי לקחת אותו למקום אחר לתיקון הבעיה (אני יודע שאת הטסט אני חייב לבצע באותו המכון - זאת לא בעיה מבחינתי). השאלה היא אם המחיר הזה באמת גבוה מאוד או שהוא הגיוני. מה נראה לכם?
  20. שלום חברים, מערכת האוורור/מיזוג בפוקוס 2007 הפסיקה להוציא אוויר באופן פתאומי. בהפעלת המאוור שומעים את רעש העבודה עם הד שלא היה קיים קודם אך אוויר לא יוצא בשום מצב (חימום/קירור/מיזוג) ובאף אחד ממצבי העבודה (חלון קדמי, לנהג, למטה וכו') ובאף אחת מהמהירויות. בהפעלת המזגן נשמע שהמדחס נכנכס לעבודה. זריקת האוויר החוצה פסקה באופן פתאומי. האם יכולה להיות שמדובר בסתימה של הפילטר (בדגש על פתאומיות הפסקת זריקת האוויר)? רעיונות אחרים? תודות וסופ"ש נעים.
  21. שלום. מתי מומלץ להחליף רצועת טיימינג לפורד פוקוס 2009 עם 65,000 ק"מ?
  22. זה באמת כל כך מסובך ששום מוסך בארץ לא עושה את זה ואני צריך לקחת יום חופש בשביל להגיע לניר צבי להתקנת המתג?! מישהו מכיר פתרון אחר?
  23. שלום לכולם רכבי הגיע ל 135000 ק״מ ובמוסך הודיעו לי שעפ״י הוראות יצרן יש להחליף משאבת דלק. האם חובה לקנות דרך המוסך? אפשרי לקנות מפירוק? זה צעד מומלץ? תודה, אבישי.
  24. היה לי מפתח מקורי לפורד פוקוס 2002, כזה עם השלט על המפתח (לא קפיצי) קרה המקרה ואבד לי המפתח אך נשאר לי השלט (עם האימבולייזר) - רק החלק שנכנס לסוויטץ' אבד. להמחשה: זה מה שנשאר לי: (שלט+אימבולייזר, בלי מפתח) יש לי את הרזרבי. האם אפשר לשכפל ממנו ולחבר את החצי לשלט שכבר קיים אצלי? איך אפשר לעשות זאת בעלות מינימאלית? תודה לעוזרים
  25. היי. כשאני עולה על משהו בכביש (מכסה ביוב וכאלה) עם גלגל ימין אני מרגיש סדרת רעידות קצרה וחזקה בצד ימין של האוטו. גם ההגה רועד קשות. זה קורה ממהירות 20-30 ומעלה. נדמה לי שבסיבובים זה יותר גרוע. התופעה לא משתחזרת בגלגל שמאל. בדקתי שוב ושוב. מה זה יכול להיות? איזון גלגלים? פרונט? משהו לא מקובע מתחת לאזור הימני של מכסה המנוע? בולם זעזועים? עוצו לי עיצה!
  • תוכן חדש...