Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'וולוו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. שלום וברכה. הרכב: וולוו V40 שנת 2015 T4 Kinetic Plus סוג מנוע: B4164T לפני שנה בדיוק עשיתי טיפול 75K במוסך המורשה מיד לאחר שרכשתי אותו כשהק"מ עמד על 72K. כיום לאחר שנה עומד על 81K. לפי ספר הטיפולים של החברה: * 75,000 ק"מ או 60 חודשים * 90,000 ק"מ או 72 חודשים כלומר, אני איפשהו באמצע. בשיחה עם המורשה הפקידה שם הסבירה ש'צריך לעשות את טיפול ה-90K'. מה שהיה נשמע לי טיפה הזוי ולא הגיוני (אגב, הטיפול יעלה לא פחות מ-2,6700 ש"ח [פילטר שמן, דלק, אוויר. שמן מנוע, סט מצתים ונוזל בלמים] ). בכל אופן, אני מעוניין בטיפול הכי טוב שאפשר לרכב ופשוט חשבתי לעשות בעצמי טיפול ביניים הכולל: החלפת פילטרים שמן-דלק-אוויר ואת שמן המנוע. מה המומחים כאן חושבים על הרעיון? במידה והטיפול כדאי ועדיף לעשותו, האם החלקים הבאים הם המקוריים בוודאות לרכב הנ"ל: פילטר דלק - כאן פילטר שמן - כאן פילטר אוויר - כאן שמן מנוע - כאן *אם מישהו יודע מהיכן כדאי לרכוש את כל החלקים מהארץ\מחו"ל במחיר שפוי? תודה רבה!
  2. צהריים טובים לכולם 🙏 קודם כל ברוכים הנמצאים, זו ההודעה הראשונה שלי פה אחרי שנים של צפיה מהצד שלמדתי ונעזרתי הרבה. אשמח לחוכמתכם ועזרתכם ביעוץ לפני קניה. מה שחשוב לי ברכב זה החוויית נהיגה, הכוח, הספורטיביות והאיבזור ומערכות הבטיחות. יש לי כמה רכבים שהם על הכוונת ולאו דווקא דומים או מזכירים אחד את השני. להלן הרכבים: וולוו s60 r- designe שנת 2014-2015 עם מנוע הt5 245 כ״ס. נהגתי בעבר על הדגם קינטיק, רכב מאוד זריז, מעניין וחזק, זאב בעור כבש, מעוניין לדעת על עלות תחזוקה וכדאיות בהתאם לצרכים שלי. אלפא ג׳ולייטה 1.4 ידנית 170 כ״ס 2013 למרות שהמנוע לא מפלצתי, הלב ממש מתחבר למראה של הרכב. אני מפחד ממש מתחזוקה יקרה והרגישות של הרכב. קליאו rs שנת 2015 1.6 טורבו אוטומט הגיר האוטומט דו מצמדי קצת מרתיע אבל הרכב מעניין, לא מאובזר ממש, תאמת הוא כמו הקליאו הרגילה מבחינת איבזור רק שהמנוע חזק יותר משמעותית. פורד פיאסטה st ידנית 2014 לא מכיר.. אשמח לדעתכם מה ישרת את הצרכים שלי הכי טוב ואשמח לפירוט לגבי עלויות תחזוקה, חווית נהיגה וכל דבר שעולה על רוחכם. בנוסף אשמח להמלצות לדגמים נוספים שאינני מכיר. התקציב הוא עד 80k בלי אפשרות מתיחה, ואני לא רוצה רכבים מתוצרת vag. תודה לכולם ☺️
  3. אז כמו שהבנתם, משתחרר אוטוטו קולולולו וצריך רכב. בהתחלה חשבתי על האופציות המוכרות. שלל המאזדות, סוזוקי וכדו' ואז קרצה לי הוולו שנראת נהדר, נוסעת מעולה ובמחיר נוח מרגיש לי שיפניות באותן שנים פנו רק לסבתות תימניות ופחות לצעירים. מה הקאץ בוולו? אחזקה? אין אף מידע. הנסיעות שלי הן כ-10,000 בשנה. הרבה עליות (וירידות). מחפש גם קצת הנאה ברכב והאופציות מבחינתי כרגע הן מאזדה 2 שתהיה זריזה מול מנוע ענק 2.4 של וולו. מחפש רק אוטומט. אשמח להמלצות ואנשים עם c30!! תודה.
  4. שלום לכולם מי שהצליח לשים לב, כמעט כל שרשור שיזמתי בשנה-שנתיים (ואולי יותר) האחרונות היה קשור לחיפוש אחר הרכב הבא. אז כן, חיפשתי די הרבה. אז במשך קרוב ל5 שנים התניידתי עם מיצובישי לנסר ספורטבק 2011 שהייתי מרוצה ממנה מאוד (ועדיין חושב שזאת הייתה קנייה טובה), אבל תמיד היה חסר לי משהו אחד - כוח. לא שהלנסר ספורטבק זה רכב מאוד חלש, בכל התקופה הראשונה שנהגתי בו הרגשתי שזה רכב חזק ומספק לרוב הנסיעות, כמובן אפשר לדבר עד מחר על התחושה האנמית של הגיר הרציף (שדי אהבתי את היתרונות של הגיר באיזשהו מקום), פשוט עם הזמן מתרגלים, ובטבע שלנו (או רק שלי?) תמיד נרצה יותר. ואז התחלתי להשתעשע עם הרעיון של קניית ראליארט, שזאת בעצם גרסת ביניים בין הלנסר הרגילה לאיבו המשוגעת. מכיוון שיש או היו רק 5 כאלו בארץ (ומצאתי את כולן אגב), לא היה קל לשים את היד על אחת במצב מדהים. בסוף בסוף מצאתי, אבל זה סיפור ארוך שלא ממש רלוונטי לסיפור הזה מאז הג'וק לא יצא מהראש (לא, לא של ניסאן) אז החלטתי לחפש חלופה, והקריטריונים היו: אוטומט בלבד ביצועי מנוע ברמה גבוהה, לא רק תאוצה מ0 ל100. גם מומנט היה חשוב כאן. תקשורת עם הנהג. התנהגות כביש חדה פחות דיבר אליי, הנסיעות שלי הן מנהלתיות. אני לא עושה טיולי נהיגה, מסלולים וכו'... אבל רציתי שלפחות תהיה תקשורת, הגה בעל משקל וכו'.. אמינות כמה שניתן. תקלות קורות, אבל מחלות ידועות מראש - לא בא בחשבון. לא לנקר עיניים. כמה שפחות סמל - ככה יותר טוב. אבזור - לא מתפנק, אבל אני אוהב אבזור ולפחות שיהיה בקרת שיוט ובקרת אקלים. חובה אצלי מכאן התחילו החיפושים הלא נגמרים. נשבע לכם שלא תמצאו רכב שלא חשבתי עליו. לא דילגתי על אחד. לא פסלתי שנתונים, לא פסלתי עיצוב, לרגעים הייתי מוכן לוותר על קריטריון אחד או שניים, אבל בכל פעם זה לא היה זה ולא התפשרתי. באופציות היו המון המון סוגים: רכבי הוט האץ', סתם סופר מיני חזקות, מנהלים עממיות, מנהלים יוקרתיות, אמריקאיות, משפחתיות יותר "סטנדרטיות" אבל עם פאנץ' של מנוע חזק, הרבה מאוד ואגיות, רכבי דיזל, אפילו ג'יפונים שלא חשבתי שאלך לשם, בקיצור, מה לא?! בכל מקרה... לא מצאתי... או שזה היה רחוק מהקריטריונים, או שאני בעייתי. אז חידדתי קצת את הקריטריונים: רק מנוע טורבו, בלי תיבות רובוטיות על שלל גווניהם ורצוי קצת שונה מהנוף בכבישי ישראל. וננעלתי על וולוו C30 T5 מעולם לא חשבתי שאלך על וולוו, זה למבוגרים לא? אז זהו שלא ממש... היא גם ענתה לי על כל הקריטריונים פחות או יותר, אז התחלתי בחיפושים. ראיתי לא מעט. חלקן היו במצב סביר, והיו גם כאלה שלא הבנתי איך יש להן טסט. הבעיה היא שאין הרבה כאלו בארץ, אמנם אם מצאתי 5 מתוך 5 ראליארטים שיש בארץ, מה הבעיה למצוא רכב שיש בערך 50 כאלו בארץ? מסתבר שלא בעיה, הבעיה היא למצוא אחת נורמלית. התחלתי להתפשר על נתונים יבשים העיקר שאמצא אחת במצב מכאני סביר, ומצאתי. התחלתי תהליך מכירה של הלנסר ספורטבק שהיה מהיר וקל ממה שציפיתי, ואז בזמן שאני בלי רכב התחלתי קצת להתלבט מחדש על הC30 שראיתי, גם הבעלים לא ממש שיתפו פעולה ומרחו אותי כשרציתי לראות תיעוד כלשהו על הטיפולים וכו'.. בנוסף לכל זה נפלה עליי הוצאה יחסית כבדה, שיכולתי להתגבר עליה, אבל ירד לי כל האוויר והרגשתי שזה פשוט לא הזמן. אז התחלתי במסע חדש של חיפושים על רכב זמני, בכמה שפחות כסף, כמה שיותר אמין, שאוכל למכור כמה שיותר מהר ובכמה שפחות הפסד במידה ואמצא C30 T5 ראויה. קניתי זמנית מאזדה 6 משנת 2008 (דור 2) כשבועיים אחרי שקניתי אותה, התפרסמה לה C30 T5 חמודה במאיר טרייד, עם נתונים שעוברים אצלי, אבל היו כאן שתי בעיות, הראשונה: זה היה לי קצת צפוף לקנייה של המאזדה, הבעיה השנייה - כשהתקשרתי לברר, אמרו לי שהיא נמכרה. מכאן פשוט ניסיתי כל דרך אפשרית כדי למצוא C30 T5, ושוב, גם כשמצאתי, הן לא היו במצב קנייה לדעתי, ובנוסף על כל זה? הרבה מעל המחירון ללא הצדקה. מה נסגר?! אז מחודש מאי 2019 הייתי עם המאזדה ששירתה מעולה, וכשהתקרבנו לפברואר 2020 ואיתו היום הולדת שלי, החלטתי שזהו, מגיעה לי מתנה, אני מגדיל את התקציב... וקניתי וולוו S60 T5 ברמת גימור R-DESING PLUS משנת 2015 קניתי אותה ממאיר טרייד, במצב מעולה ועם נתונים טובים מאוד, יד 1 פרטית ו-45K ק"מ. אז איך היא? הרבה מעבר לציפיות שהיו לי, חזקה מאוד, מתקשרת ברמה שרציתי, איכותית, נוחה (במיוחד המושבים!), מאובזרת ברמה גבוהה מאוד ומבחינת עיצוב זה גם בול כמו שאני אוהב, הS60 בבסיסה נראת מאוד סולידית, אבל עם האבזור של ה-R-Desing מתקבל שילוב של ספורטיביות עם הסולידיות הזאת. ככה שהיא לא מכובדת ורשמית מדי כמו אאודי A4 או מרצדס C קלאס, אבל גם לא מוחצנת וצעקנית כמו לקסוס IS300h למשל. כמובן שזה עניין של טעם אבל זאת נקודת המבט שלי. אפרופו מתחרות, ברגע שהתקציב עלה, לא ננעלתי על וולוו מלכתחילה כמו שזה נראה. בדקתי את כל האופציות שיש ועדיין לא מצאתי משהו שהתאים יותר, מה גם שכאן התמורה לכסף היא הגבוהה ביותר. בנוסף להכל ממה שבדקתי רמת האמינות טובה, האחזקה יחסית שפויה, הביטוח יותר זול לי מהמון רכבים אחרים, אפילו מהלנסר ספורטבק שהייתה שווה שליש, כנראה בין היתר בזכות המערכות בטיחות. מעבר לכך אני מרוצה מכל תהליך הקנייה ממאיר טרייד, קיבלתי שם שירות מעולה. אפשר גם לציין שבמהלך הקנייה של הוולוו התחלתי תהליך קניית רכב נוסף עם הבת זוג שלי (בשבילה) ממחלקת טרייד אין של יבואן אחר, וההתרשמות שלנו היא שרמת השירות שם הייתה מבישה, מזלזלת ומתסכלת ברמות, ככה שזה לא מובן מאליו. בנוסף להכל גיליתי שיש לי בעיה בתדלוק של הרכב, ידית התדלוק כל הזמן הייתה במהלך קופצת והתדלוק היה מעצבן וארוך. קפצתי למוסך מאיר ואמרו לי שם שתיקון יכול לעלות באזור ה-2,700 ש"ח. אמרתי להם שמדובר בקנייה ממש טרייה מהטרייד אין שלהם, בדקו לי את העניין ותיקנו לי את התקלה ללא עלות כלל. סך הכל אני מאוד מרוצה, לא ציפיתי שזה מה שאעשה בסוף, אבל קפצתי כמה רמות קדימה, כמובן אעדכן כאן בהמשך לגבי החווית אחזקה של הרכב, ואני מקווה שאשב בשקט ב3-4 שנים הקרובות, עד הג'וק הבא (לא, לא של ניסאן!)
  5. וולוו במחיר של טויוטה - יוקרה במחיר מעולה וולוו S60 שנת 2012, חודש עלייה לכביש: אוגוסט (08/2012) צבע: לבן מנוע 1600 טורבו, 180 כ"ס כולל: מערכת city safety לבלימה במקרי סכנה בעיר, התנעת כפתור, hand-brakes בכפתור, מראות מתקפלות בנעילה, מערכת להגבלת מהירות נסיעה, מוט הילוכים מהודר. צמיגי מישלן קדמיים הוחלפו בתחילת 2018. יד: שנייה. כל הטיפולים נעשו במוסך מורשה. טסט עד סוף אוגוסט 19. קילומטראז: 158 אלף האוטו עבר טיפול גדול ב150 אלף, הכולל החלפת שמן גיר ומסנן גיר. מחירון לוי יצחק: 54,290, מבקש: 48,000. למכירה בלבד, לא מעוניין בהחלפות. לפרטים נוספים: 0546626240 אימייל: [email protected] תמונות:
  6. שלום אני מחפש לרכוש בזמן הקרוב volvo s 60 t5 2014 אשמח לדעת (רק אם יש לך כזאת כמובן) מה הצריכת דלק הממוצעת שלה... (רוב רוב נסיעותי הם בינעיורניות) ועוד שאלה לכולם כמה אחוזים מתחת למחירון אתם חושבים שכדאי להתמקח ולהצליח לרכוש אותה? בדקתי אתמול במחירון לוי יצחק עומד על 73 אלף (לגירסה הבסיסית) ? בברכה גיא פלד
  7. שלום, לפני כחודש רכשתי רכב יד שנייה מסוג וולוו s40 2.0 ליטר אוטומט 6 הילוכים. שנת 2010 עם כ90000 קילומטר. הרכב נוסע מצויין, מגיב טוב. בבדיקת הקנייה ציינו שהמנוע והגיר תקינים. הבעייה היא צריכת הדלק הגבוהה מאד. בערך 1 ליטר ל6-7 קילומטר. רכב זה לפי הנתונים אמור לצרוך 1 ל11 בערך. נראה לי חריג מאד. ברוב טיפשותי לא בדקתי את מחשב צריכת הדלק הממוצעת לפני הרכישה, ואכן החיווי הוא 16.66 ליטר ל100 קילומטר. האם יש בעייה במנוע הספציפי הזה ? כי מחשב הרכב נותן את הצריכה מאז שהרכב עלה על הכביש לא כך? ואם הממוצע שהוא מראה הוא מה שאני חווה במציאות אזי זו בערך הצריכה שהייתה תמיד מהיום בו הוא יצא מהמפעל . לא כך? תודה
  8. שלום לכולם, אשמח לקבל מידע ממקור ראשון לגבי וולוו S60. בשנתונים 2009- 2010: שוני בין הדגמים, עליות אחזקה, אמינות הרכב וכו'.. תודה..
  9. יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 ברכב יש שני רמקולים על המדף האחורי, שני רמקולים בדלתות הקדמיות ובנוסף שני רמקולים על הדשבורד שלדעתי הם טוויטרים. רכשתי רדיו דיסק של קנווד חדש והתקנתי אותו במקום יחידת הראש הישנה של וולוו, בחיבורי הרמקולים חיווטתי בדיוק כבמפרט רמקול אחורי שמאל ורמקול אחורי ימין. ורמקול קדמי שמאל ורמקול קדמי ימין, עכשיו לשאלתי - ישנן 4 יציאות לרמקולים מיחידת הראש וישנם 6 רמקולים ההנחה שלי היא שיש מפצל, או קרוס אובר שמחבר בניהם, אני מעונין להחליף את הרמקולים מקדימה ולהשתמש במקומות של הדשבורד והדלתות ולעבוד עם קומפוננטים חדשים. אך אני מעוניין לדעת אם אני יכול להשתמש בחיווט שלהם ולשם כך אני צריך למצוא את הקרוס אובר או המפצל הזה, אם מישהו מבין ברכב הזה ויודע לתת לי תשובה בקשר למקום הימצאו של חלק זה אשמח לתגובה. בנוסף אשמח להמלצות על קומפוננטים מתאימים ללא מגבר. אם המידע עוזר יש לי גם סאב ומגבר מונו בלוק של JBL מחובר ברכב כרגע. תודה מראש לעוזרים
  10. שלום, איזה מוסך מומלץ לוולוו לטיפול 15000 הכולל החלפת שמן גיר באיזור הצפון? מדובר ברכב שנת 2012, טיפול 150,000. אפשר להציע גם במרכז (למעט זיסו) אם יש מישהו יוצא מן הכלל שם. תודה רבה לעוזרים
  11. היי, התקשרתי למוסכי וולוו המורשים כדי לברר מחיר עבור טיפול 150,000 עבור volvo s60 T4 2012. קיבלתי הצעת מחיר חולנית בגובה: 3115 שח. הטיפול כולל: גלון שמן סינטטי 5W-30 מסנן שמן מנוע 5.5 ליטר שמן תה"ל מסנן שמן גיר מסנן אויר 0.5 ליטר נוזל בלמים אשמח לשמוע דעות כמה אתם חושבים ששווה טיפול כזה? איפה ממליצים לטפל? אני גר במרכז ובחיפה ככה שכל איזור המרכז או חיפה בסדר לי. תודה מראש לעוזרים
  12. שלום לקוראים, יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 המפתח עשה את שלו ושבק חיים, כרגע ניתן לפתוח רק מדלת הנהג והחלפה שלט אצל וולוו מורשה יקרה מאוד. ראיתי באינטרנט באתר הקניות עלי אקספרס יחידת נעילה מרכזית ב40 שקלים בלבד, אך אני לא יודע איך לחבר אותה ליחידת הנעילה של הרכב או איפה יחידת הנעילה של הרכב. (היה קודן ואזעקה ברכב אך פורקו). תודה מראש לעוזרים .
  13. אתחיל ואומר שזמן הקריאה הממוצע לטקסט זה היינו כשש דקות, אך אם רכבך, עליו שילמת עשרות או מאות אלפי שקלים, חשוב לך אני מאמין כי כדאי שתקרא. חווית שירות מתחת לכל ביקורת במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה (מוסך מורשה הונדה) בתאריך 20/11/2016 הכנסתי את רכבי, הונדה סיוויק האצ'בק שנת ייצור 2011 למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, עקב תאונת דרכים בה הייתי מעורב עם רכבי. בתאריך 23/11/2016 קיבלתי טלפון ממוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה אשר בישר לי שרכבי מוכן ואני מוזמן להגיע לקחת אותו. הגעתי לקחת את רכבי בסוף אותו היום, הסדרתי את התשלום, ביקשתי העתק של רשימת החלקים שהוחלפו, קבלה ויצאתי לדרכי הביתה. כאשר הגעתי לביתי שמתי לב שלוחית הרישוי ומסגרתה לא הוחלפו, בדקתי בהעתק של רשימת החלפים שהוחלפו ושמתי לב שזאת למרות שחויבתי בגין חלקים אלו. החלטתי שאגיע יום למחרת על מנת לבדוק את פשר העניין ולבקש שהחלקים הנ"ל יוחלפו, יום למחרת ה24/11/2016 בבוקר כאשר תנאי התאורה היו מיטביים (מכיוון שקיבלתי את רכבי בחזרה יום קודם לכן קצת אחרי השעה 16:00 וכבר היה די חשוך), ניגשתי לרכבי לפני הנסיעה למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה על מנת לבדוק את העבודה שעשו לרכבי, ולתדהמתי, שמתי לב שחלקים משמעותיים נוספים לא הוחלפו, כגון, "ספוילר תחתון", "קישוט גלגל קדמי ימין", "גריל קדמי" לוחית הרישוי ומסגרתה (כפי שכבר ציינתי לפני), עלות חלקים אלו עפ"י החשבונית שברשותי מסתכמת בכמעט 3600 ש"ח לא כולל מע"מ. חזרתי עם בת זוגתי תכף ומיד למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, נכנסתי לאיש השרות ששחרר את רכבי ביום לפני וביקשתי ממנו לצאת איתי לרכבי החוצה, יצאנו לרכבי ושאלתי את איש השרות האם לוחית הרישוי ומסגרתה הוחלפו ? הוא אמר שהוא יקרא למנהל מחלקת הפחחות שהוא איש המקצוע, עניתי שאין בעיה והמתנתי, הגיע מנהל מחלקת הפחחות, ושאלתי אותו האם לוחית הרישוי ומסגרתה הוחלפו הוא ענה לי לא, לאחר מכן שאלתי האם ה"ספוילר תחתון" הוחלף הוא ביקש שאחכה רגע וקרא לעובד שעבד על רכבי, כאשר נשאל העובד הוא ענה החלק לא הוחלף כי עשיתי את מה שטוב לרכב, היית צריך לראות את החלק שהביאו לי, בוא תראה את החלק שהביאו לי. אז שאלתי, מדוע חויבתי על החלק למרות שהוא לא הוחלף ? לאחר מכן, שאלתי האם "קישוט גלגל קדמי ימין" הוחלף ? התשובה הייתה לא, אבל הוא נצבע. כאשר הראיתי לשניהם את הפגיעות מהתאונה הם חזרו בהם. לאחר מכן שאלתי על ה"גריל קדמי", מנהל מחלקת הפחחות טען תחילה שהחלק הנ"ל לא מוזכר כלל בחשבונית, וה"גריל קדמי" זאת בכלל הרשת למטה (ז"א חלק שונה לגמרי מהחלק שעליו דובר באותו הרגע), כאשר שאלתי אותו אם הוא מעוניין שארשום את מק"ט החלק באינטרנט ואראה לו שאכן מדובר בחלק שעליו אני מדבר, הוא פתאום ענה אה אני אסביר לך מה קרה, הוא (העובד) עבד לפי מה שהוא ראה בעין והחשבונית הוציאו לך עפ"י הדוח שמאי. גם מנהל מחלקת הפחחות וגם העובד שלו ביקשו שאכניס את הרכב לשעה והם ייתקנו לי את כל מה שאמרתי, אמרתי שאיני מוכן ואני דורש שהחלקים עליהם חויבתי יוחלפו ! מנהל מחלקת הפחחות ביקש שאגיע בתחילת שבוע והכל יסודר. חזרתי בתאריך 27/11/2016 למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה ומנהל מחלקת הפחחות ביקש שאשאיר את הרכב, אמרתי לו שאני זקוק לרכב והוא ענה אוקיי אז תגיע ביום שיש לך זמן, קבענו ליום חמישי. הגעתי ביום חמישי ה 01/12/2016 שוב למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, וביקשתי לראות את החלקים שהוזמנו, מנהל מחלקת הפחחות הראה לי רכב שהיה גם כן במחלקת הפחחות, כאשר החלקים שעליו ברמה פחותה מהחלקים אשר היו מורכבים על רכבי, מנהל מחלקת הפחחות הציע לי לא להחליף וגם אני חשבתי שבמצב כזה עדיף לא להחליף, הציע לי להגיע ב"יום יפה" (מכיוון שאותו היום היה גשום במיוחד) ושהוא יסדר את כל מה שאבקש, אמרתי שבסדר, והתכוונתי לחזור ביום שמשי יותר. באותו סוף השבוע הלכתי להתייעצות בנושא, וכאשר עברנו על רשימת החלקים בחשבונית הוארו עיניי לדברים נוספים, "קישוט גלגל קדמי ימין" עפ"י החשבונית היה אמור להיות בכלל מוחלף לחדש ולא משומש/מחודש או צבוע, ה"תומכים הקדמיים" גם כן היו אמורים להיות מוחלפים לחדשים, אך גם הם לא הוחלפו, כל החלקים שעליהם דיברתי תחילה, תפסים ועוד. שלמרות שכל אלו לא הוחלפו, בחשבונית אכן חויבתי עליהם. בתאריך 05/12/16, חזרתי שוב יחד עם בת זוגתי למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, הגעתי למחלקת הפחחות מנהל מחלקת הפחחות לא היה שם, ביקשתי שיקראו לו ונענתי בתשובה הוא לא פה תבוא אח"כ. דרשתי מנהל יותר גבוה ממנו ונענתי אין מנהל, תבוא אח"כ. נכנסתי לאולם השירות וביקשתי את המנהל, הפנו אותי למנהלת קשרי לקוחות, שאלתי כיצד זה הגיוני שחויבתי על חלקים שלא הוחלפו, מנהלת קשרי הלקוחות או מישהו אחר כלל לא ידעו על המקרה, הם הוציאו את החשבונית שלי וקראו למנהל מחלקת הפחחות, מנהל מחלקת הפחחות הגיע ונשאל האם החלקים המסומנים בחשבונית שאצלי הוחלפו, לפתע, מנהל מחלקת הפחחות שינה את גרסתו ואמר שהכל הוחלף, הבנתי כבר שהשקרים פה לא יפסקו, אמרתי שניפגש בבית המשפט והלכתי לדרכי. באותו היום לאחר שעות בודדות מנהלת קשרי לקוחות התקשרה אליי וביקשה שאגיע לשיחה איתה ועם מנהל מחלקת הפחחות וננסה להגיע לעמק השווה, אמרתי למנהלת קשרי לקוחות שאחשוב על זה ואחזיר לה תשובה, יום למחרת ה 06/12/16 התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות ואמרתי שאני אגיע לפגישה רק אם מנהל המוסך יהיה נוכח בפגישה. לבסוף, סגרנו כי הפגישה תתקיים ביום שישי ה 09/12/2016, הגענו לפגישה עם מנהל מחלקת הפחחות ומנהל המוסך בתאריך 09/12/2016, אני ואבי, מנהל מחלקת הפחחות שוב שינה את גרסתו טען שרק שני חלקים מתוך הרשימה לא הוחלפו, לוחית הרישוי, וה"ספוילר תחתון" מאותה הטענה שהועלתה בפניי בתחילה שהחלק שהם קיבלו היה ברמה פחותה מהחלק שלי, אנחנו מצדנו טענו הרשום למעלה, מנהל המוסך שאל אם הרכב נמצא במקום וביקש שנצא לרכב. יצאנו לרכב והראיתי לו את טענותי לאחר שיחה קצרה מנהל המוסך הציע פתרון להכניס את הרכב אליהם ולהשאיר לתיקון או לחילופין לעמוד ליד הרכב בזמן התיקון מכיוון שאיבדתי את אמונתי בהם, ושכל החלקים שאמרתי יוחלפו ויתוקנו לשביעות רצוני. אמרנו שאנו צריכים לחשוב על זה ושנחזיר תשובה ביום ראשון. ביום ראשון ה 11/12/16 התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות ואמרתי לה שחשבנו על זה ואנחנו מסכימים להכניס את הרכב אליהם ולעמוד ליד הרכב במהלך כל התיקון, אבל, אני דורש תחילה לשלוח לה רשימה של כל החלקים שאני דורש שיוחלפו ושתאשר לי אותה וכי החלקים שהיו אמורים להיות מוחלפים בחדשים יהיו סגורים הרמטית בניילון עם מק"ט כפי שמגיעים מהיצרן כאשר אגיע לתיקון. כמו כן, הסברתי למנהלת קשרי לקוחות שאינני מבקש שום דבר מעבר למה שמגיע לי ועליו שילמתי עפ"י חוק. מנהלת קשרי לקוחות אמרה שתבדוק זאת עם מנהל המוסך ותחזור אליי. לאחר מכן, באותו היום מנהלת קשרי לקוחות חזרה אליי ואמרה שמנהל המוסך אישר את ההחלפה של כל החלקים ששלחתי לה וכמו כן החלקים החדשים אכן יהיו סגורים הרמטית כפי שביקשתי. הסכמתי לכך, ומנהלת קשרי לקוחות אמרה שהיא תדאג שהכל יוזמן וכאשר החלקים יגיעו יתאמו איתי הגעה. כשבוע לאחר מכן ביום ראשון ה18/12/2016 קיבלתי שיחת טלפון ממנהלת קשרי לקוחות, אשר בישרה לי שכל החלקים הגיעו והכל מוכן בדיוק כפי שביקשתי ושאלה מתי אוכל להגיע, אמרתי שאגיע ביום שלישי ה 20/12/2016 בשעה 10:00 הסכמנו וסיימנו את השיחה, הגעתי (פעם שישית) כפי שסגרנו ביום שלישי ה20/12/2016, כאשר הגעתי למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה לצורך סיום הפרשה, ביקשתי תחילה לראות את החלקים, מנהל מחלקת הפחחות הראה לי את ה"קישוט גלגל קדמי ימין" שהיה אמור להיות חדש, החלק כמובן לא היה חדש, אלא צבוע (למרות שחלק זה מתאים לכל הרכבים מהדגם שלי ללא תלות בצבע הרכב, כך שאין צורך לצבוע אותו). שאלתי את מנהל מחלקת הפחחות האם החלק חדש ונענתי שכן, הבנתי כי מסכת השקרים לא תסתיים ואני לא אקבל את השרות המגיע לי והחלקים עליהם חויבתי, מנהל מחלקת הפחחות התקשר למנהל המוסך ולאחר מכן שאלתי האם מנהל המוסך מגיע ? מנהל מחלקת הפחחות ענה לי שלא, התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות אך שיחתי לא נענתה לכן, הסתובבתי והלכתי. רכבי היה מטופל תמיד במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה אם בטיפולים שוטפים ואם בתקלות או עבודות שונות על מנת לקבל את הטיפול המקצועי ועפ"י דרישות היצרן לרכבי אשר אותו רכשתי ממיטב כספי, אך אמונתי במוסך נמוגה לאחר המקרה הנ"ל, המוסך הוא מוסך מורשה מטעם היבואן ואם שם רכבי אינו מקבל את השירות המיטבי, היכן כן ? אוסיף ואגיד שאני מאוד מרוצה מהרכב עצמו, אך מכיוון שזה השירות שקיבלתי במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה והוא גם המוסך המורשה היחיד באזורי, לא אחזור להונדה יותר בוודאות.
  14. שלום , משהו אולי יודע איך מנטרלים את האזעקה ב-וולוו V70 99 ? היא שיגעה אותי , ניתקתי את הצופר אבל הוינקרים ממשיכים לאותת מידי פעם , אמרו לי משהו עם השלט וכפתור נעילת הדלתות , או משהו כזה ... תודה רבה
  15. שלום, אני מחפש רכב סטיישן גדול ובטיחותי במיוחד. בסוכנות וולוו מציעים V50 , שנת 2011, 2000 סמ"ק אוטומט בנזין, 71000 ק"מ יחליפו צמיגים, יעשו טיפול, ונותנים אחריות מנוע וגיר חצי שנה. מחיר יפה. נשמע די טוב. אני רק חושש מעלויות אחזקה בהמשך, וגם רוצה להתייעץ מה לבדוק לפני שאני קונה. אשמח לשמוע מנסיונכם ארז
  16. המוכר טוען בלהט שהמנוע "בקושי נפתח" עם קילומטראז' כזה, ושהוא יכול להגיע "עד למיליון". אני לא כל כך מכיר את האוטו מבחינת אמינות - מה דעתכם? יש טעם לבדוק? יש כמובן הנחה רצינית מהמחירון בגלל הק"מ.
  17. שלום, יש לי וולוו C30 בת 4 שנים והגיע הזמן לטיפול שוטף. לרכב יש 43000 ק"מ אבל עדיין הגיע לגיל 4. הטיפול ברשת מוסכי היבואן יקר מאוד ואני מחפש אלטרנטיבה זולה יותר. עד עכשיו הטיפולים היו במוסך המרכזי אבל היו זולים יותר כי כנראה היו קטנים יותר. הטיפול הדרוש לפי היצרן לרכב הפעם כולל: מצתים (זהים לדגם S40 ממודל 2009-2010) נוזל בלמים מסנן אויר 2D פקק+טבעת גומי לאגן שמן מנוע סינטטי 1L מסנן שמן אשמח לדעת אם יש המלצות למוסך שיעשה את הטיפול בצורה אמינה, עם שימוש בחלקים ובחומרים הנכונים ויהיה זול יותר. אני מאזור המרכז ומעדיף מוסך באזור ת"א או בני ברק או הרצליה. אם יש מוסך מומלץ גם בטווח של רעננה-ראשון לציון אפשרי. תודה רבה מראש.
  • תוכן חדש...