Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'גיר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. יש לי שאלה: אני הולך לקנות רכב שהוחלף לו מנוע. עכשיו בדקתי במחירון את הפרטים. רשום לי שם סהרכב אוטמט מה זה אומר? והאם כדאי לקנות רכב שהוחלף לו מנוע. המוכר אומר שהרכב שנת 2012 המנוע עשה 30 אלף.
  2. יש לי קיה פורטה 2012, נקנתה לפני קצת פחות משנה, הבעיה שכבר מהימים הראשונים שלי אתה, אחרי שאני מגיע לאזור ה40 קמ''ש , ומתחיל להאט, או עם הברקס או אפילו לבד בלי לחיצה על הגז או הברקס, כשהרכב מגיע לאיזור ה20 קמ''ש, אולי אפילו קצת לפני, הרכב מקבל מין בלימה עצמאית, כאיל מישהוא בלם ושחרר, אשמח לדעת אם מישהוא מכיר או שמע על התופעה.
  3. לפני כחודש וחצי התחילה להופיע תקלה מזדמנת בזמן של שילוב הילוך בידית ההילוכים (R או D) - ההילוך לא משתלב, N מהבהב, מופיעות 3 הודעות שגיאה (מצ"ב תמונות) ונדלקת נורת service. בניסיון נוסף, ההילוך משתלב והרכב נוסע תקין - אבל נורת service נשארת דולקת. אם מכבים את המנוע ומתניעים שוב, התקלה נעלמת (הכל תקין ונורת service כבויה). אציין שאין בעיה בזמן נסיעה ובפעולה האוטומטית של החלפת הילוכים - התקלה מופיעה רק לפעמים בשינוי מצב ידית ההילוכים. מפריע בעיקר בתמרון יציאה מחניה אם יוצאים ברוורס והתקלה קורית בזמן שילוב ל D. לקחתי את הרכב לבירור במוסך גבע שהומלץ כאן בפורום. המוסך איבחן את התקלה בבדיקת מחשב כתקלת תקשורת מזדמנת עם מחשב הגיר, אבל לא ראה את התקלה בפועל כי היא מופיעה רק לפעמים. 1. נסיון ראשון - הוחלף מצבר (המצבר היה בן שנתיים פלוס ואמנם היה תקין אבל לא תיפקד יותר במצב stop-start). התקלה חזרה לאחר יום. 2. נסיון שני - בוצע ניקוי למגעים של מחשב הגיר. התקלה לא נפתרה. כרגע ההצעה הבאה של המוסף היא החלפה של שני רכיבים בשרשרת הפיקוד להחלפת ההילוך - עלות החלקים כ 5000 ש"ח. ההמלצה שלהם, לחכות שהתקלה תחזור באופן קבוע (=רכב עומד) ואז אפשר יהיה לפתור אותה בצורה יותר יסודית. כהערת אגב, אציין שהשארתי את המצבר החדש ברכב, למרות שלא פתר את התקלה, כי לא רציתי להיתקע עם מצבר חלש - וגם המצבר החדש הפסיק לאחרונה לתמוך ב start-stop (כלומר המנוע לא כבה בעצירה)... לא ברור. נסענו כבר 2500 ק"מ מאז שהתקלה הופיעה לראשונה. אשמח לעצות מועילות מבעלי ניסיון.
  4. רכב של אחי, בעיה שחזרה על עצמה, וברוב המוסכים אומרים לו, פיאט? ועוד רובוטי? חפש ת'חברים שלך... או תלך למוסך מרכזי פיאט בירושלים, ותכין כסף... מי יכול להמליץ על מוסך מתמחה בתחום, עדיפות לאיזור בית שמש - ירושלים. תודותי !
  5. טויוטה אייגו 2016 עברה 90 אלף לפי היצרן לא מחליפים לעולם בתנאים רגילים לעומת זו בתנאים קשים רשום להחליף כל 60 אלף, מדינת ישראל לא נחשבת לתנאים קשים עם החום והפקקים? ולמה כל המוסכניקים אומרים לא לגעת ושילך הגיר?
  6. ברשותי סיאט איביזה 2018 ידנית, ללא בעיות כלשהן מקנייתה ב2018 (חדשה) עד היום. לאחרונה אני שומע רעש עמום במיוחד בהילוכים הראשונים (הכי חזק בראשון, יותר עמום בשני ובשלישי כמעט לא נשמע). הרעש לא רעש תקתוק או נקישות אלא רעש שדומה באופיו לרעש של נסיעה ברוורס (אולי מעט חלש יותר), ההילוכים עוברים תקין וחלק ומעבר לרעש אני לא מרגיש משהו נוסף (אולי אני מדמיין אבל יש אפשרות שיש התנגדות קלה מאוד , כאילו לרכב טיפה יותר קשה מהעבר, אבל אני ממש לא יכול לומר בוודאות ואם זה קיים זה ממש בקטנה). לאחרונה הגעתי ל65K קמ + עברו 5 שנים ועפ"י המלצת יצרן החלפתי רצועת תזמון, קשה לי לשים את האצבע אם זה קרה מייד אחרי, אבל חד משמעית זה קרה בסמיכות גבוהה (לא שמעתי את הרעש לפני ההחלפה), לכן מתלבט אם זה בעיה אחרת וצירוף מקרים או רעש שקשור לרצועה. עוד נתון, אני שומע את הרעש הזה (בעוצמה נמוכה יותר) גם כאשר אני בניוטרל ומעלה טורים,אם אני משלב לחיצה על המצמד וחזרה על אותה פעולה, לא נשמע הרעש. אבל שוב, זה בולט הרבה יותר בהילוך ראשון (שפתאום נשמע כמו רוורס בעצימות נמוכה) ושני. מה נראה לכם? זה נשמע כמו בעיית גיר\מיסב לחץ\מיסבים אחרים? או אולי קשור בצורה כזו או אחרת להחלפת רצועת התזמון שבאופן מחשיד הופיע הרעש מיד אחרי שהוחלפה. אולי רצועה מתוחה מידי\מיסב שם רועש עם חגורה חדשה? או משהו אחר - תודה רבה לעונים! גם המלצה לאיש מקצוע טוב בתחום באיזור עמק חפר-חדרה תתקבל בברכה! ·
  7. לפני שנתיים הוצאתי 7000שח להחליף מוח גיר לסקודה 2013 שמשמשת רכב שלישי במשפחה. אתמול אישתי נתקעה ובמוסך אמרו לה ששוב הלך המוח וזה 4500 לתקן עם חלק משומש. כדאי לתקן או לקחת לגריטה? המחיר נראה הגיוני? מה זה החרא הזה שנקרא פולסווגן?
  8. שלום, החלפתי תושבת גיר ואחרי כמה חודשים אתמול שמעתי רעש מלחיץ. עצרתי מיד בצד והזמנתי גרר. במוסך הסבירו שהגיר נפל. לא קשור למה שהם עבדו עם התושבת - התושבת מעולה. רק הגיר - נפל - הברגים שמחזיקים אותו למתכת - נפתחו [בכל זאת אוטו בן 14 כבר...] הגיוני שלא קשור באמת? לא רוצה לריב על דברים שאני לא מבין, מצד שני אני גם לא בטוח ב100% שהם לא מורחים אותי.. תודה
  9. סיאט איביזה 2015, עם 50.000 קמ. כשההילוך ברוורס צליל של דפיקות לא פוסק. סרטון מצורף. מה יכולה להיות הסיבה? IMG_1167.MOV
  10. שלום לכולם, יש לי מאזדה 6 2004 מנוע 2000 בתקופה האחרונה, התחלתי לחוות תקלה משונה כשאני יוצא ממצב חניה, אני שם לב שהנורית בצג של ההילוכים מהבהבת או פשוט נכבת כשאני על D, ומרגיש שהרכב נכנס למצב ניוטרל לכמה שניות ארוכות, אם אני מכבה את הרכב ומדליק אז זה מסתדר או פשוט ממתין וזה חוזר לעצמו. חשוב לציין שזה לא קורה כל הזמן.. הלכתי למוסך שמתמחה בגירים, עשה בדיקת מחשב - הכל תקין, פתח מכסה מנוע וזיהה שיש לי קורוזיה די משמעותית על המינוס וכל האיזור שם, והוא אמר לי שיש סיכוי גבוה שזו הבעיה, טען שהוא טיפל בבעיה דומה לשלי למאזדה אחרת בעבר. וביררתי אם זו הבעיה באופן וודאי, אבל הוא לא היה בטוח במאה אחוז.. חוץ מהבעיה הזו, האוטו נוסע פיקס! העברת הילוכים מתפקדת בסדר גמור בלי גמגומים במצב נסיעה. השאלה אם זו אכן הבעיה? והאם באמת יש קשר ישיר לבעיה בגלל קורוזיה? כי תכלס זה משהו שאני יכול לעשות בעצמי.. האם למישהו קרה מקרה דומה לשלי? אשמח לשמוע את דעתכם בעניין.
  11. היי הגיר בסוזוקי איגניס 2006 שלי עושה בעיות מצאתי גיר של איגניס שנת 2002 האם יתאים?
  12. שלום לכולם. ברשותי פיג'ו 2008 שנת 2013 עם בעיית מעבר בין הילוך ראשון לשני - נכנס למעיין ניוטרל ובום ההילוך השני נכנס. אז אני מודע לזה שזה לא מפתיע אף אחד. והדגם הזה בעייתי מבחינת הגיר. השאלה היא אם באמת אין לזה פתרון (תשובות ציניות יתקבלו באהבה, אבל אני מכיר אותן כבר :)) במוסך גבע אמרו לי לבוא רק אם זה יחמיר. באמת אין פתרון? שאלה נוספת.. שני גאדג'טים שחסרים. ידית אחיזה מעל החלון ומחזיק כוסות. האם אפשר להשלים את אלה? תודה תודה!! יום טוב!
  13. מדובר ברנו מגאן 2013 דיזל. גיר רובוטי דו מצמדי. הרכב עבר 170000 ק"מ. היום לאחר עמידה של מספר שעות הנעתי את המנוע. נדלק חיווי check gearbox הגיר משלב לD ונוסע קדימה. בשילוב ל R ה גיר לא משתלב והרכב לא נוסע לאחור. החיווי R מהבהב. הרכב נוסע ביום יום ללא בעיות מכיוון הגיר. ניסיתי כמובן כיבוי והדלקה וגם ניתוק מצבר למספר שעות. ללא הצלחה.. המלצות? למישהו יש כיוון כלשהו לגבי מהות הבעיה. מראש אני מודה למי שיפנה אותי למוסך לבדיקה או לחיבור לסורק. כמובן שלבסוף אם לא תהיה ברירה זה מה שאעשה אבל אם למישהו יש רעיון מוצלח זה יעזור🙂
  14. שלום לכולם, בזמן שאני נוסע ברכב במהירות נמוכה יחסית בין טור 1.5 לטור 2, נשמעים רעשי חיכוך מוזרים קצת לפני העברת הילוך וגם שאני נשאר באותו טווח טורים ויש גם קפיצות. לפי השערתי זה מגיע מהגיר. הרעשים נשמעים כאילו אתה גורר מתכת על הרצפה לא יודע כלכך איך לתאר אותם זה ממש נשמע כאילו דברים נאכלים שם. בנוסף גם בעת שאני מוריד את הרגל מהגז בהילוך שלישי ושני יש את הרעש גם. אשמח לשמוע אפשרויות לתקלות מאנשים שמבינים!! תודה מראש לעונים!!🙏🙏
  15. שלום חברים, צריך עזרה בקשר להודעה שקופצת מעת לעת ברכב מסוג קליאו 1.2 טורבו שנת ייצור 2014. ההודעה היא: Check auto gearbox. כשיש את ההודעה יש בעיה בשילוב ההילוכים. ההודעה נעלמת לאחר שמכבים ומניעים אות הרכב מחדש. המוסך טוען שמדובר כנראה במחשב גיר תקול. לטענתם ברנו אין אפשרות להחליף מחשב גיר אלא יש צורך בהחלפת הגיר כולו! סיפור של כ- 6000 שקל על רכב שסיים אחריות יצרן לפני כחודש. מה אתם אומרים? - האם הגיוני שצריך להחליף את הגיר כולו בגלל מחשב תקול? - האם בגלל שעבר פחות מחודש מסיום האחריות, והרכב היה במוסך ונבדק לפני תום האחריות, יש עילה לתבוע שהיצרן ייקח על עצמו את התיקון? תודה מראש לעונים
  16. היי. סוזוקי בלנו 2002, גיר אוטומטי ארבע הילוכים 300,000 ק"מ. אשמח להכוונה ולהצעות. הסימפטומים התחילו כאשר המנוע חם במהירות שיוט הגיר התחיל להוריד באופן עצמאי הילוך מOD להילוך שלישי. הגיר נשאר בהילוך שלישי בטורים גבוהים ולסירגין היה חוזר להילוך רביעי, כאשר בדקתי ונורת OD OFF מכובה לאורך כל הדרך ומצב גיר בNORMAL. לאחר-מכן התחילה תופעה שהרכב נכבה במהירות נמוכה וגם בתחילת נסיעה כאשר המנוע חם - שוב לא באופן קבוע. לא נדלקה מנורת מנוע. כמו-כן כמה פעמים שמתי-לב כי בנסיעה זוחלת הטורים גבוהים ובעזיבת הברקס הרכב כאילו "קופץ". בעמידה אחרי נסיעה כאשר המנוע חם ובהילוך P הטורים עולים ל1100 סלד, וכאשר המאוורר נדלק הסולד יורד לטווח נורמלי של ~700 וכאשר המאוורר נכבה עולה חזרה. כל התופעות התחילו בזמן האחרון ולא ונגררו מהעבר (למעט שסתום EGR תקול שהוחלף לאחרונה). בדקתי: 1. החלפתי נוזל ממסרה לחדש - הנוזל הישן הוחלף לפי תוכנית הטיפולים לפני 60,000 ק"מ ויצא בהיר ללא ריח. 2. ניקיתי מצערת ומנוע צעדים ובדקתי תקינות של האחרון בחצי סוויץ. 3. בדקתי קודי שגיאה במחשב גיר - אין קודי שגיאה (לשמחתי ברכב זה אפשר לקבל קודי שגיאה ממחשב הגיר ע"י גי'מפור וספירת הבהובים של נורת OD OFF). 4. סנסור טמפ' מנוע, כאשר הוא מורכב ולא מפורק הראה התנגדות הגיונית, אבל הספרות יצרן מתייחסת לטמפ' ספציפית שבלי לפרק את הסנסור אני לא יכול לוודא. 5. צינורות ואקום בין הבוסטר לסעפת יניקה הוחלפו לחדשים לפני שנה. תהיות: 1. האם חיישן טמפ' מנוע או חיישן טמפ' גיר תקולים יכול לגרום לתופעות האלו? 2. האם חיישן מהירות כניסה ויציאה מהגיר מזייפים יכולים לגרום לתופעה? 3. בספרות יצרן מצאתי את הטבלה הבאה שמראה שבמקרה וסולנואיד 2 מזייף הוא יכול להשפיע על הילוך ראשון ורביעי. האם במקרה זה לא מתקבל קוד תקלה במחשב גיר? 4. אני מניח שקפיצות מעמידה יכולות להיות קשורות לסלאנויד טורק TCC, אבל למה שיורגש רק בראשון ושוב האם לא בהכרח ירשם קוד תקלה במחשב גיר? תודה רבה!
  17. שלום לכולם, יש לי מאזדה 6 שנת 2008, 275,000 קילומטר ללא כל בעיות עד לאחרונה. לפני כחודשיים הרכב נכנס למצב חירום (בעיטות ברוורס, ללא יכולת לנסוע בחצי אוטומט, בעיטות והחלקות בהורדת הילוכים בעיקר בנמוכים) ונורת ה AT + נורת המנוע נדלקו. הלכתי לאחד ממכוני הגיר המומלצים בצפון (מומלץ גם פה בפורום), היו שתי תקלות במחשב, נדמה לי 772 , 752 לא סגור שאלו התקלות, אם צריך אחפש את המספרים המדוייקים. איפסו לי את המחשב ולאחר נסיעה קצרה ברכב, אמרו שיכול להיות שאין כלום כי הגיר נשמע תקין, ואם הבעיה תחזור נחליף מחשב. לאחר יומיים הנורות חזרו והרכב נכנס שוב למצב חירום. פירקו את המחשב של הגיר ושלחו לתיקון, חזר מתיקון ולאחר כמה ימים התקלה שוב חזרה. החליפו סוללנוידים ושוב התקלה חזרה. כאן בעל המקצוע אמר שהוא חושב שהמחשב דפוק ולכן החליפו למחשב אחר שנשלח במיוחד, הבעיה חזרה לאחר נהיגה קצרה של כמה קילומטרים. פה ניתנה לי האפשרות להחזר כספי או לעבור לשיפוץ הגיר. בשיפוץ הגיר החליפו לגיר אחר משופץ והבעיה שוב חוזרת , בעל העסק אמרלי שהוא סיים לעשות מה שהוא יודע ואין לו עוד מה לעשות. אשמח אם למישהו יש נסיון עם מקרה דומה שיכווין מה עכשיו? למיטב הבנתי יש את המחשב, את הגיר ואת צמות החוטים שבניהם, אם תיקנו את המחשב ואחר כך שיפצו את הגיר בעצם יכול להיות שכל הבעיה היא בחוטים שמחברים בניהם? יש איזה מומחה שאפשר להתייעץ איתו? תודה מראש.
  18. אני יודע שהנושא נחפר ונטחן עד דק. עם זאת, תרד ענייני עם נתונים על אמינות רכבים מהשנים 2013 והלאה בהם מותקן DSG7-DQ200 - לא מצאתי. האם אפשר להתחיל פה אחד כזה ולהשאיר אותו ענייני ואובייקטיבי ? בבקשה לציין: * דגם רכב כולל מנוע * שנה * מס' ק"מ * אופי נסיעה עיקרי - עירוני / בינערוני / משולב * תקלות גיר / ללא תקלות (לפרט כמה שניתן) _____________________________________________ [עריכת הנהלה] קישור לסקר הקודם: "]http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?477921-%D7%A1%D7%A7%D7%A8-%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94DSG-%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%9C%D7%91%D7%93 טבלה מרכזת: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HTHV5nX1n2rHFreu9v0Nc1gzeq9Aw26Lic5LwzxxFsU/edit#gid=0
  19. אהלן, יש לי קוד 0977 במחשב רכב כלומר סולנואיד B לא מתפקד טוב. האם שווה להחליף סולנואיד ושמן גיר? איך אפשר למצוא כאלה להזמין באינטרנט? איך מוצאים את המקט? המוסכניקים לוחצים להחליף גיר (הרכב על 200000 ק"מ) תודה
  20. שלום,בסיאט איביזה 2016 שהאחריות שלה פגה לפני חודשיים הופיעה תקלה Error: workshop! only leave vehicle in position p. התקלה הזאת הפעם הופיעה ל20 דקות עד שהחניתי את האוטו ולא הופיעה שוב. התקלה הזאת הופיעה לשנייה כמה פעמים במהלך האחריות אבל לא הספקתי לצלם אותה. הבאתי למוסך מורשה רעננה ג.ג.ג. לבדיקה השגרתית, הם לא מצאו תקלה כי לא מופיע בפלט תקלות. אמרתי להם שאיך זה יכול להיות שזה לא מופיע שם ושלחתי להם התמונה וגם אמרתי להם שזה הופיעה בעבר לכמה שניות אבל עד שבאתי לצלם זה נעלם, וגם אמרתי להם שהופיעה תקלה בפעם שעברה שהבאתי את הרכב לטיפול אבל מכיוון שלא היה לזה שום זכר ביומן תקלות וגם לא צילמתי לא יכלו לעשות כלום. עכשיו פתאום מצאו את התקלה, ורוצים לחייב אותי על מכטרוניק ומגנון: ואמרו לי שהשיגו לי הנחה של 70%. איך יתכן שהתקלה לא מופיעה? יש לי מה לעשות עם זה או שנשלם את זה?!?
  21. לאשתי פורד מונדיאו 2012. אתמול עצרה בצומת, וכשנתנה גז, האוטו נסע ברוורס... מפחיד. ידית ההילוכים היתה ב D ולא ב R. בדוק. כיבתה, הניעה והכל היה תקין. היום לקחתי את האוטו למוסך שלי (לא מורשה אבל אמין מאד), שהתחבר למחשב וקבע שיש כנראה תקלה במוח הגיר. הוא גם אמר לי שהגיר הזה הוא כמו של הפוקוס דור 3 הידוע לשימצה, וכי יש אחריות יצרן של עשר שנים למוח הגיר שתופס גם לגבי מונדיאו. לא הצלחתי למצוא בשום מקום אישור לדבר הזה. מישהו יודע אם האחריות המורחבת אכן תופסת לגבי המונדיאו? ובכלל, אם מישהו נתקל בתקלה הזויה כזו? תודה.
  22. בורה 2002, גיר שהוחלף לפני שנתיים והיה במצב תקין לחלוטין לנסיעה. רציתי "לחסוך" ועשיתי טיפול במוסך קטן בתל אביב אצל חאפר רציני. הוא העביר לי גם טסט ועשה טיפול שמנים לרכב. בשניה שיצאתי מהמוסך הגיר פשוט התנהג בצורה הזויה, לא נכנס להילוך, התדרדר לאחור בעליה ופשוט לא סחב. המסוך כמובן מתנער (מי יודה שנסע על רכב לא שלו בצורה פראית והרסנית). לא רוצה להפיץ את שמו עד שיוכח משפטית בגבוי ראיות את הנזק שיצר. צריך עזרה, היות וגיר עולה מעל מחיר הרכב. אשמח להכוונה לשיפוץ ותיקון הגיר באיזור תל אביב. אנשים אמינים, זה העיקר. תודה רבה !
  23. לפני מספר ימים התקלקל המוח של המצמד הכפול בסיאט אטקה והוחלף במסגרת האחריות בחדש. האם למישהו אחר קרה דבר דומה?
  24. שלום, איזה מוסך מומלץ לוולוו לטיפול 15000 הכולל החלפת שמן גיר באיזור הצפון? מדובר ברכב שנת 2012, טיפול 150,000. אפשר להציע גם במרכז (למעט זיסו) אם יש מישהו יוצא מן הכלל שם. תודה רבה לעוזרים
  • תוכן חדש...