Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '208'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. אמ"לק- רכב זריז ונוח לעיר. הוחלף מנוע וחלקים לא צפויים נוספים, ולבסוף נמכר בטרייד אין. הקדמה 2018, זוג סטודנטים צעיר, שוכרים דירה במרכז בשילוב תחבורה ציבורית לאזור הדרום לא וואו בסופ"שים הביאה אותנו למסקנה שנדרש רכב. התקציב היה סד"ג 50-60 אש"ח וטבעי היה לחפש סופר מיני יד שניה. אחרי פוסט בפורום, נבירה באינטרנט, סריקה של אופציות במגרשים השונים, מצאנו את המועמדת. פג'ו 208 שנת 2016 עם כ-30 אק"מ על השעון. הרכב נראה די חדש מבפנים ומבחוץ. בדיקה במכון, ותביעות עבר והרכב יצא נקי. הרכב נקנה מקרסו טרייד עם שנתיים אחריות (או 40 אק"מ), אנחנו עוד נחזור לזה. מיד לאחר הרכישה עברתי אצל גבע לרענון נוזלים ובדיקה כללית שהסתיימה ללא ריג'קטים מעניינים. משם לטיפול דיטיילינג כדי להתחיל ברגל ימין. תקופת ירח הדבש הרכב מאוד זריז, בטח ביחס ליונדאי I30 של ההורים שממנה הגעתי. המנוע אמנם רק 3 צילינדרים ומעט מחוספס בעמידה אבל מאיץ מהר מאוד במהירויות עירוניות. הגודל שלו הוא יתרון גדול עבורנו באזור עם חניות צפופות. מחוץ לעיר הוא מעט פחות נינוח אבל לא בצורה חריגה. המושבים, למרות שאינם גדולים במיוחד, בולטים בנוחות שלהם לטובה. המרווח מאחורה הוא רק "מספיק" כשנוסעים 4 מבוגרים והופך לצפוף מאוד כשמדובר ב-5 נוסעים. הבאגז' מספק בהחלט עבור קניות שבועיות, ויש מספיק מקום לציוד כשיוצאים לחופשה. צריכת הדלק בנסיעה משולבת ובעיקר בעיר היתה 1:12.8 בממוצע (מדוד במשאבה), ובנסיעות בין עירוניות רגועות המספר היה משתפר הרבה יותר, לפי המחשב- 1:16-1:17 ואף יותר. תנוחת הנהיגה, בה ההגה מתחת ללוח המחוונים לא היתה טבעית, אבל התרגלנו מהר. ההגה הקטן בשילוב הנמרצות בעיר ומושבים נוחים מייצרים חבילה מעולה בעיניי. ואז הלך המנוע הכל בגדול התחיל עם התפוררות רצועת התזמון, כאן אפשר לקרוא את הפוסט המלא. לא עברו 3 חודשים והיה צריך להחליף מכסה שסתומים אך ללא הועיל, וצילינדר מס' 1 החליט להחזיר את נשמתו לבורא הצרפתיות (כאן אפשר לקרוא את השתלשלות הדברים המלאה). אוקיי, לא סוף העולם, המנוע הוחלף במסגרת האחריות של הטרייד. אבל מאז היחסים ביני לבין הרכב מעט התערערו. עלו מחשבות על החלפת הרכב, אבל באותו זמן זה נראה כצעד מעט קיצוני. בדיעבד, אולי היה צריך לבצע אותו. תחזוקה תחת ידי הרכב טופל בגבע כל 10 אק"מ עם שמן בתקן, שהרי מדובר במנוע 3 צילינדרים צנום עם טורבו שמרבה לנסוע בעיר. מבחינה חיצונית, דאגנו לשטוף אותו ידנית אחת לשבועיים בממוצע. אלו הרכיבים שהוחלפו ברכב, בסדר כרונולוגי, מעבר לטיפולים השוטפים (שמנים, רפידות, צלחות, מצתים וכו'): - מכסה שסתומים - מנוע - בולמים קדמיים (כולל כריות) - תושבת מנוע תחתונה - מוטות מיצב - החלפת מאייד מזגן (עוד מידע, כאן) - חיישן טמפ' מזגן פנימי [נוסף על כל אלו ביצעתי ברכב שתי החלפות של רצועת תזמון (במנוע הראשון ואז במנוע השני)] אני לא אוהב להתפשר על תחזוקה, ומחשיב את עצמי די רגיש לרעשים אז אולי חלק מההחלפות היו יכולות להידחות או להיפרס על יותר זמן, אבל זה פחות מתאים לי. נקודת השבר באחת הנסיעות בחורף נדלקה שוב נורת מנוע. מצד אחד הוחלפה רצועה במנוע השני אז כבר לא ידעתי מה לחשוב. אחרי ביקור אצל גבע ובדיקה כללית, התקלה הראתה ששסתום VVT יניקה זרק שגיאת תזמון. אחרי איפוס התקלה, היא לא חזרה. אך ההבדל הוא שבנסיעה הזו זוגתי היתה איתי, ולמרות שסה"כ מדובר בשגיאה שאיננה חמורה במיוחד נראה שהעניין השאיר בה חותם. כעבור שבוע או שבועיים מהמקרה, כשהיא חזרה מהעבודה ושאלתי איך היתה הנסיעה היא ענתה חצי בצחוק חצי ברצינות "היה סבבה, לא נדלקו שום מנורות". אני חושב שזה הרגע שבו הבנתי שהרכב הפך ללא אמין עבורי, למרות שעל פניו זה לא המצב. בתחילת הדרך היתה לי את הסבלנות לשטיקים הצרפתיים, אך עם הזמן הבנתי שאני רוצה רכב שיקח אותי מא' לב' בנוחות סבירה ובאופן אמין. מכירה והגעת המחליפה אחרי עוד כמה שבועות נפלה ההחלטה להעמיד את הרכב למכירה. אחרי סריקה של האופציות נבחרה המחליפה עם הסתכלות לעתיד הקרוב (פוסט נפרד בהמשך). הרכב שימש אותנו עד הגעת המחליפה, שכידוע עם משבר השבבים/שרשראות אספקה/מלחמות לקח לא מעט זמן. הרכב נמכר בטרייד-אין כך שאין הרבה מה לספר על תהליך המכירה. נ.ב. הרכב היה עם מדבקת הפורום עוד מהמפגש בפ"ת, אבל מעולם לא עלה בשרשור. היה רגע נוסטלגי כשהסרתי את המדבקה לפני מסירת הרכב.
  2. יש ברשותי את הרכב הנ"ל שנת ייצור 2016. בתקופה האחרונה שמתי לב לרעשי רוח שלא היו שהולכים ומתגברים עם הזמן/מהירות. החשודות העיקריות הן גומיות החלון שהבנתי שיש להן בלאי מואץ לפי הפוסט מטה. אך אצלי הן לא נראות יבשות או קרועות באופן כזה כך שאני לא בטוח שאצלי הן מקור הבעיה. ניסיתי להוסיף גומיות B לסף הדלת אך לא נשמע שיש שיפור כלשהו... יש מישהו שנתקל בבעיה ופתר אותה?
  3. היי, יצא לי להסתכל הרבה בפורום ולקרוא שרשורים. אשמח לדעתכם על שלושת הרכבים הנ"ל בגירסא הידנית בשנים 2011/2012(2013 אם אמצא) .אני מחפש : רכב אמין ובטיחותי(כמה שאפשר עם חלקי חילוף לא יקרים מדי). רמת אבזור סבירה- 4 חלונות חשמל, כבל אוקס, מחשב דרך ומזגן נורמלי. צריכת דלק סבירה בנסיעה רגועה. הרכב ישמש לנסיעות ארוכות-נכון לעכשיו נסיעות מעטות יהיו בגלל הסגר אבל אחרי, מצפה ל 25K~ שנתי(😔 ) ל-2 אנשים ובעתיד גם תינוק. וכמובן מחלות רקע ידועות וברות טיפול מונע. הבנתי ש-208 הוא רכב מאוד מומלץ, אבל הבנתי שהעברת הילוכים לא הכי נוחה, האם צריך להחליף גם פה טיימינג? איביזה אני רואה הרבה, אבל אני קצת לא בטוח לגבי השנים 2011 ו-2012, האם אלה שנים סבבה לרכב אם הוא שמור? יש הבדל בין רפרנס לאיבזור ספורט? פאביה- הבנתי שפחות מאובזר מהפאביה השאלה אם יש עוד הבדל משמעותי ואם יש משהו שכדאי לשים לב אליו בשנים האלה? I20- רכב יונדאי= זול לתחזוקה, השאלה היא האם יש לו יכולות סבירות בידני בעליות יחסית תלולות(רב הזמן במישור)? ראיתי שגם קליאו היא אופציה אבל קראתי שיכול להיות מצב שהיא מתחילה לשתות שמן, קראתי את הסיכום של יוליאן והוא נשמע טוב. אני פשוט לא יודע מה עלות החלפים שלו וכמה מחלות יש לו. אני בונה על רכב שיחזיק 3+ שנים, אני מתכוון לתחזק אותו ברמה הכי גבוהה שאוכל(דש"מ על בסיס קבוע) ותאכלס, אם יש אופציה לשוק זה יהיה טוב אבל אני לא אופטימי שאצליח למכור עם הקילומטראז המתוכנן. אשמח לדעת על מה כדאי להסתכל כשאני בודק אותן. תודה רבה לכם. מת על הפורום הזה ועל כל הידע שאתם חולקים. חג שמח!!!💗 נ.ב אם אתם מכירים סירטונים או סירטונים שמלמדים איך לתחזק רכב ידני אשמח לדעת.
  4. אהלן, אז שוב חוזר לכתוב פוסט נוסף על פיג'ו 208 (כבר מרגיש ממש בלוג בפורום הטכני). הפעם בעניין הקירור של המזגן. בערך לפני שלושה שבועות הקירור שלו הפך ל-meh, לפעמים מקרר, לפעמים לא. וכשמקרר אז לא במיוחד. קפיצה זריזה לגבע, ומבדיקה מתגלה כי חסר גז. ממלאים והפעם עם זרחן (כדי למצוא דליפה, אם קיימת) ואני יוצא לדרכי. המזגן חוזר לקרר נמרצות, ואני שמח. מוסיף שבאותה גיחה החליפו גם את פילטר המזגן (הוא מגיע בשני חלקים, שניהם הוחלפו). השמחה היתה כאמור קצרה, והמזגן שוב הפסיק לקרר כמקודם. עוד גיחה לגבע והפעם מתברר כי היה ממש מעט גז במערכת. בחינה של הצנרת ובתא המנוע ואין זכר לאותו זרחן. האשם לכאורה, המאייד, כלומר היחידה הפנימית. אני שואל איך בודקים את זה, איך מוודאים לפני שמפרקים את הדשבורד כדי להגיע אליו. ואין לכך כל כך תשובה. הופנתי למזגניסט שגבע ממליצים עליו, וגם לאחר בדיקה שלו נראה כי האשמה נופלת על היחידה הפנימית. עכשיו, לפני שאני רץ לפרק את הדשבורד עם כל המשתמע מכך ולהוציא אי אלו אלפים על ההחלפה, אשמח לחוות דעת שלכם. האם התקלה במאייד היא הנחה סבירה? האם יש עוד דרכי איבחון במקרים כאלה? מכירים מזגניסטים מומלצים באזור תל אביב/ר"ג? תודה!
  5. רכשתי לפני כמה חודשים פיגו 208 שנת 2016, כשקניתי את הרכב ביצעתי לו טיפול 45k במוסך רגיל ואמין על כביש 461 ליד אור יהודה, הכל היה תקין שמו שמן לא זוכר איזה בדיוק נראה לי 5w30 אם אני לא טועה. לקראת טיפול 60k שאעשה בעתיד, רציתי לדעת איזה מוסכים מומלצים לצרפתיות ולא מורשים יש באזור אור יהודה, יהוד, תל אביב ובכללי במרכז. ומה המחיר עבור טיפול סטנדרטי בלי חלקים מיוחדים במוסך שאתם ממליצים. אשמח לדעת גם ממישהו עם ניסיון בצרפתיות איך לדאוג לרכב נכון מה לבדוק ובאיזה תדירות. ואיזה שמן הכי מומלץ למנוע הזה? תודה ושבת שלום. עריכה: מנוע 1.2 טורבו.
  6. היי. חבר מעוניין לקנות 208 מסוכנות טרייד מוביל. הרכב המדובר הוא מ 2015, בנזין, אוטומטית ברמת גימור ACTIVE. לפי הרישום במשרד התחבורה המנוע הוא בנפח 1598 ועם 120 כ"ס. הרכב יד ראשונה פרטית, עשה רק 26,000 ק"מ והמחיר הנדרש עליו הוא 33K. קודם כל אני מבין שעניין הרצועות לא רלוונטי לדגם הזה אלא רק ל 1.2, אני צודק? דבר שני, מה דעתכם על הסוכנות עצמה, ועל העסקה באופן כללי, המחיר טוב? המנוע בנזין בגרסת 1.6 מרגיש מספיק טוב ונמרץ? כדאי לקחת לבדיקה מטעמו באחד המכונים באזור או שעדיף לעבור דווקא בגבע או אורן? תודה לעוזרים.
  7. שלום לחברי פורום לאחר כמעט 10 (!) שנים עם יונדאי גטס 2007 (1600) אני מתחיל לחשוב שהגיע הזמן לרכב חדש (יד שניה). לאחר מחשבות והתלבטויות מצאתי שלושה רכבים שאני שוקל בתור חלופה הולמת לגטס ששירתה אותי באופן מופתי. כאמור, מחפש מיני או סופר מיני, אוטומטית, נסיעה מעורבת וממוצעת. מה חשוב לי: - אמינות, אמינות ועוד פעם אמינות. מחפש רכב שיתן לי ראש שקט לכמה שנים הבאות. כשאני אומר אמינות אני לגמרי יכול להשוות לאמינות של הגטס שלי, שמלבד חוטי הצתה שהחפלתי כתוצאה מקצר לפני חצי שנה, שני מצברים ו-4 פנצ'רים ב-10 שנים, הרכב מעולם לא ראה מוסך מלבד טיפולים שוטפים. מה קצת חשוב לי: צריכת דלק. מחפש צריכה באיזור ה-1 ל-15. מה פחות חשוב לי: - סחירות. לא מתכוון להחליף רכב בזמן הנראה לעין. - נוחות לא מהווה פקטור. הגטס היתה מספיק נוחה בשבילי. המועמדות: - פיג'ו 208 (דגם אקטיב, מנוע 1200T), איזור שנת 2015. - יונדאי I20, כנראה בתקציב אוכל להכניס עד 2014. - שברולט ספארק (דגם LTZ, מנוע 1400), 2015. אודה לתובונותיכם. כמו כן, אשמח להמלצה למגרש\טרייד אמין.
  8. היי כולם רציתי להתייעץ לגבי פ'יגו 208 Active Blue Hdi ידני דיזל 1.6 (100 כ"ס) עושה 40000 ק"מ בשנה וצריך רכב יד 2 חסכוני במחיר סביר, נוסע רוב הזמן בבין עירוני כרגע מצאתי רק ש פ'גו 208 (הדגם הנ"ל) וסיטרואן C3 Picasso דיזל מתאימות לגבי הפ'יגו - האם מישהו יכול לאמת שצריכת הדלק היא 28~ בבין עירוני? לגבי מערכת הBlue Hdi - האם היא אמינה (ראיתי פה שירשור מפחיד על משאבת אוריאה? ומה העניין עם רצועת הטיימינג המתפוררת, כל כמה זמן צריך להחליף? ויש בעיות נוספות לדגם? תודה! (וסליחה על השאלות המרובות עידן
  9. מחפש פיג'ו 208 ידנית, שנתונים 2013-2016, יד 1, ק"מ עד 100,000 עדיפות ל: טופלה במוסך מורשה דגם Active אשמח לקבל פרטים: 054-6316683 [email protected] גונן
  10. ik3

208 HDI

כבר תקופה מחפש שמחפש סופר מיני ידנית, בגדול עיקר החיפוש התקמד ב208 1.2 שנותנת הכי הרבה value for money עד כמה שמצאתי נכון לעכשיו. היום עלה בראשי הרעיון הפרוע הבא 208HDI לא חשבתי עד עכשיו בכלל בכיוון של רכב דיזל כי אני לא נוסע המון (בעיקר נסיעות מהבית לעבודה ופעמים בשבוע נסיעה מרכז- צפון וחזרה מאמין שזה איזור ה14-15K בשנה) למה בכל זאת חשבתי בכיוון הזה א. הפעם הראשונה שראיתי 208 למכירה בצבע שאני רוצה. ב. 100 כ"ס- נראלי שהרכב לא יהיה עגלה כמו ששלי כרגע(מאזדה 3), וזה בכלל בלי להתייחס ל(torque) ג. חסכון- כרגע נושא נורא כאוב כי המאזדה שלי חזירת דלק, וכאן מדובר על צריכה של 1ל25(דיי מדהים) שאלות למומחים- האם זה הגיוני לקנות רכב דיזל לנסועה לא מאוד גבוהה בשנה? אשמח לשמוע מבעלי רכבים עם אותו המנוע(1600 דיזל של PSA) על אמינות המנוע, לא מצאתי כלכך בעיות עם המנוע הנל עד עכשיו מחיפוש באינטרנט. עד עכשיו נהגתי על בנזין, רציתי לדעת עד כמה שונה התחזוקה בין רכב בנזין לדיזל? מה ההבדלים בין האבזור בין ה208 1.2 ACTIVE לHDI? (בינתיים מה שמצאתי זה הגה וידית הילכים מצופים בעור) האם דעתכם זה רעיון טוב לקחת את ה208HDI על פני ה208 הרגילה?- מבחינת מחיר מדובר על בערך פי 2 על הדיזל(+-65 בדיזל - 30 וקצת בבנזין) ושנתון מתקדם בשנתיים(16בדיזל, 14 בבנזין)
  11. אשמח לקצת הכוונה- אם כתבתי משהו לא נכון אשמח שתתקנו אותי כבר תקופה שאני מחפש את המחליפה, הדרישות שלי היו דיי ברורות מבחנתי- 1.רכב קטן 2. רכב חסכוני הכיוון הראשוני שלי היה פיזו 208 ידנית 1.2 ACTIVE שנתון 14 שבגדול עונה על הדרישות שלי בצורה טובה, ממה שחקרתי גם רכב אמין למדי בלי יותר מדי מחלות ובתקציב הראשוני שהגדרתי לעצמי- 30K ודרומה. מבחינת השכל הישר זה יהיה הרכב האידיאלי בשבילי(נראלי, שכל- הכוונה כלכלית). מחיר ביטוח שהוצע לי על הרכב הזה הוא איזוור ה4700. רכב נוסף שאני עדין לא לגמרי ויתרתי על הרעיון שלו הוא הגרסה היותר מפולפלת של ה208- ה208GTI זה רכב שכבר תקופה מאוד מאוד ארוכה אני חושב האם ללכת על זה, מצד אחד זה סוג של חלום שלי נקרא לזה כך, מצד שני זה החלטה כלכלית מאוד לא פשוטה(לא חושב שהרכב לגמרי ירושש אותי אבל בכל זאת זה יהיה משמעותית יותר יקר מה208 הרגילה). כרגע הדגמים שראיתי הם באיזור המחיר של 60-70K בשנתון 13 מבחינתי זה יהיה רכב ששונה בתכלית מכל מה ששאני רגיל ברכב שלי(כפול כוח ו3/4 אם לא לכיוון ה1/2 מהמשקל) ויהיה מין רכב מעבר לרכבים קצת יותר ספורטיביים. הנקודות העיקריות לשלילה לרכב הזה כרגע הן- רעש- למיטב הבנתי זו בהחלט בעיה עם הרכב הזה שרעש שלו הוא ממש לא מה שהיית מצפה מאוטו עם 200 כס. מנוע- למרות שלהבנתי מדובר במנוע אמין למדי, אמנם THP אבל להבנתי טיפלו ברוב המחלות ולא שמעתי כלכך על תלונות מהמנוע. אבל- ב2015 היה מעין מתיחה והוכנס מנוע של 208 כס, לא שה8 כס משנה לי משהו אבל הבנתי שנתנו עוד שיפורים למנוע שיתורגם באמינות וגם קצת טיפלו בנושא הרעש(אם כי להבנתי לא מספיק) לכן לפי מה שקראתי אם קונים אז כבר עדיף משנתון 15 ומעלה וכאן כבר המחיר קניה יהיה איזור ה90K וגם כמובן ירידת ערך תלולה בהרבה מה שגורם לי לחשוב אולי לדחות את הרכב הזה להיות אחרי המחליפה הקרובה(וגם כמובן העניין שמדובר בקפיצה מדרגה ממש משמעותית מבחינתי בנושא הרכב מה שידרוש ממני לימוד רב- לא חושש מללמוד אבל אולי יש משהו שיתן לי קפיצה מתונה יותר). מחיר ביטוח שהוצא לי הוא איזור ה9500(בסוכנות שלי רצו בכלל 14:shock:). ופה נכנסת לסיפור האלפא מיטו- (וכאן ממש אשמח לקצת הכוונה מבעלי אלפות ומיטו בפרט) ממש בשבוע וחצי האחרונים עלה לי הרעיון הזה ולעומת רכבים אחרים שעלו גם כן- אני משום מה דבק ברעיון הזה יותר. בקיצור הדגם המדובר הוא אלפא מיטו 1.4 שנתונים 9-11 כאשר שני רכבים שתפסו לי את העין הם מ2010 אז כן גם כאן כמו בGTI הדרישה של רכב חסכוני יורדת מהפרק(אמנם עדין אמור להיות משמעותית חסכוני משלי) ואני נשאר פה רק עם רכב קטן אבל עם קצת פלפל וחיוך על הפנים. עכשיו מס תהיות שיש לי לגבי הרכב הזה: 1.לגבי הדגם מה שאני מחפש הוא הדגם של ה155 כס להבנתי זה המנוע ללא הmultiair, אלא מנוע tjet עכשיו ראיתי שיש דגם שנקרא distinctive multiair שהוא בעל 155 כס. כאן קצת התבלבלתי האם קיים דגם של 155 כס שהוא tjet וגם דגם של 155 כס שהוא multiair? הדגם שאני רואה שאני מניח שהוא בעל הtjet נקרא move. האם אני מפספס כאן משהו? כי לפי מה שאני מבין הדגם שנקרא mito move הוא בעל מנוע הtjet, ודגם שנקא distinctive multiair הוא בעל מנוע multi air, רק אציין שחיצונית שניהם נראים זהים לגמרי, אשמח להערות בנושא 2.נושא האמינות להבנתי יש שני בעיות עיקריות עם המיטו: multi air שנוטה לשבוק חיים- להבנתי עלות של 15K, אבל אם בעצם אני עם המנוע tjet אני נמנע מזה, והשני שיותר נדיר איזשהו חיישן בהגה כוח שעלול להתקלקל ועלות התיקון היא כ10K שוב לפי מה שקראתי, אשמח שתאירו את עיניי בנושא. מבחינת רכישה מדובר במתיחה מתונה יותר של התקציב( דגמי 2010 לפי מה שאני רואה מוצעים באיזור ה40K) עכשיו ברור לי שעלויות האחזקה כאן יהיו יקרות יותר מה208 הפשוטה, וגם מדובר בירידת שנתון דיי גבוהה. אבל זה נראה האמת דגם מעבר הרבה יותר מתאים כי מדובר על עליה בכח הרבה יותר מתונה מ100 ל155 במקום ל200 בGTI (האמת הייתי רוצה לראות השוק יותר רכבים כאלו סופר מיני בהספקים שח 130-160 כס כי כרגע מה שאני רואה הוא בעיקר רכבים של 80-90 כס לדגמים ידניים ואיזור ה100-110 לאוטומט וסופר מיני על סטרואידים של 200+- כס, חסר לי משהו באמצע והייתי שמח לראות יותר רכבים בהספקים האלו). מחיר הביטוח שהוצא לי הוא 6200. ברור לי שאני אצטרך להחליט האם ללכת עם המוח( הבחירה הסולידית) או הלב(הבחירה היותר מפולפלת), מקווה שזה לא היה מבלבל מדי ואשמח להערות והארות, וסורי על החפירה. רק אציין אני בן 22, והרכב הנוכחי הוא מאזדה 3 סאדן 2007 *משום מה העורך טקסט החליט להשתגע לקראת הסוף לכן אין נקודות
  12. האם אנדרואיד אוטו זמינה לפז'ו 208? הרכב משנת 2016, אם זה רלוונטי.
  13. שלום חברים/ות אני בתהליכים של סקר שוק לפני רכישה, ויצא לי להיתקל בהצעה ל- 208 1.2 גיר רובוטי 2015. חיפשתי בפורום ואין יותר מדי ההערות על הדגם הספציפי הזה עם הרובוטי.. האם מומלץ יחסית לתחרות (נגיד אל מול סוויפט או פיאסטה משנתונים טיפה יותר ישנים), האם יש תקלות מוכרות? (רוב הנסיעות שלי יהיה בצפון, בעירוני/בין עירוני, לרוב למרחקים די קצרים של כ-25קמ ביום, ופעם בשבוע לערך נסיעה ארוכה יותר של 70קמ הלוך ואז חזור. מתכוון להחזיק ברכב לתקופה- 3 שנים או יותר.) תדוה רבה לעונים!
  14. פיג'ו 208 GTI שנת 2016 יד ראשונה, ידנית , עברה 8600KM בלבד! עלתה לכביש ב 2016\7! הדגם החדש עם ה 208 כ"ס. במצב מצויין, מתודלקת 98. טסט עד יולי 2018! אחריות לעוד שנתיים! מחיר מבוקש 112,000 ש"ח. לפרטים : 0544577884, מקס.
  15. שלום, קונה בקרוב רכב סופרמיני חדש - גיר ידני. כרגע אני מתלבט בין הפיאסטה ל208. עשיתי נסיעת מבחן בפורד והתרשמתי לטובה. מחר יש לי נסיעת מבחן בפיג'ו. רוב הנסיעות שלי עירוניות עם גיחות בין-עירוניות מזדמנות. לרוב, אני לא עובר אם ה15,000 ק"מ בשנה. יש יתרון חד וברור לאחד על פני השני? תודה מראש.
  16. שלום חברים, (אני חדש בפורום, מכיר את הכללים, אבל אם עדיין אני כותב בצורה לא נכונה, אל תחסכו בהארות) החל מאתמול אני בעלים של הרכב שתואר לעיל. יש לי מספר שאלות טכניות שאני לא מוצא עליהם תשובה: 1. מהיכן אני משיג ספר רכב מלא ? (אין ברכב, ומהיכן שקניתי לא ידעו לומר לי למה אין, היה ספר בניסאן מיקרה שהייתה לי והוא היה מעולה, אולי זה נשמע מצחיק אבל הוא עזר לי מאוד). 2. לחצי אוויר בצמיגים במידות PSI ? (לא מצאתי מדבקה בצד הרכב היכן שהיא בד"כ). 3. שמן מנוע מומלץ יצרן? נוזל קירור מומלץ יצרן? (משתדל אף פעם לא לשחק משחקים עם הדברים הללו, אך לצערי לא מוצא בשום מקום את הפירוט הרשמי של צמד המוצרים הזה). תודה.
  17. שלום לכולם, יש לי רכב פג'ו 208 חדש עם מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, הרכב הגיע עם GPS של IGO אני רוצה לדעת איך מעדכנים את המפות בלי לגשת למוסך של החברה... עוד שאלה נוספת: כאשר שומעים את הוראת הניווט זה נשמע מרמקול נפרד שנשמע שהוא יושב מתחת לידית ההילוכים ולא נשמע טוב בכלל... ישנה דרך לחבר אותו לרמקולים של הרכב? תודה רבה!
  18. ביום שלישי אני צריך לקבל החלטה על רכב חדש. התקציב- עד 70,000. (רכב חדש פעם ראשונה בחיים). המועמדות שהגיעו לגמר: פיאסטה ידנית מחיר 70,000 208 ידנית (רמת גימור בסיסית) 71,600. 108 החדשה מנוע 1.2 66,500 סיטרואן c1 מנוע 1.0 63,500. פרמטרים משפיעים: הרכב מיועד לנסיעות בינעירוניות בעיקר30,000 בשנה. (זכרון-מעלות תרשיחא ולאזור המרכז גם) צריכת דלק נמוכה ביותר (עם אופציה להתקנת (העברת) מערכת גפ"מ מהרכב הקיים. כרגע המשפחה מונה שני מבוגרים, ילד בן שנתיים וצ'לו... תופס מקום בכל זאת אבל זה המקצוע... במסגרת תקופת האחריות על הרכב צפוי עוד ילד... מדד הסחירות בעוד שלוש שנים לא מעניין אותי כל כך. הכוונה להשאיר את הרכב בין 3-5 שנים. מה אומרים אתם? תודה.
  • תוכן חדש...