Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'רמקולים'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. יש לי שברולט קרוז 2011 וממש מעצבן אותי העוצמת קול (העוצמת קול עד 45),יש אופציה ברכב הזה להוסיף רמקולים ולשפר את עוצמת הקול או שיש אופציה להגביר יותר מ45??? עוד שאלה איך מתחברים דרך הרכב הזה לaux?
  2. אשמח ממישהו שיודע שיגיד לי עד כמה אפשרי לחבר בין האביזרים האלו. אני כבר תקופה ארוכה איתם ומשהו פשוט לא נשמע לי טוב. מנסה להבין אם מבחינת התנגדות וכח המגבר מסוגל לסחוב אותם כמו שצריך. תודה רבה! מגבר cervin vega cvp1600 .4d https://www.alexsander.co.il/product/13706/cerwin-vega-cvp1600-4d רמקולים קדמיים infinity kappa csx 60 6.5 https://www.alexsander.co.il/product/14306/infinity-kappa-60csx-6-5 סאבוופר infinity kappa 1200 12in https://www.alexsander.co.il/product/12716/infinity-kappa-1200 והאם כדאי לכוון את הסאב ל 2 אוהם או 4
  3. שלום לכולם אז ההורים החליטו להתחדש בסובארו אימפרזה 2007 1.5 RX רכב באמת יפה במצב מצויין עדיין עם הדיסק המקורי Panasonic CQ-1333U אבא שלי התלונן שלא שומעים מספיק נקי - הוא שומע בעיקר בוב דילן ואלוויס והביטלס ועוד בסגנון, אז החלטתי להחליף לו את הרמקולים המקוריים ובעתיד גם את הHU שמספק אותו לעת עתה. השאלה היא מה המידות שניתן להתקין מקדימה ומאחורה - גיגלתי ולא מצאתי תשובה חד משמעית, מקדימה חלק אומרים 5.1/4 חלק אומרים 6.5 מאחור חלק אומרים 4 חלק אומרים 5.1/4 הוא לא צריך ולא מחפש איכות בשמיים לכן לא נחוץ קומפוננטים/מגבר/סאב אלא קוקסיאלים טובים. שאלה: האם קיים מתאם מוכן מ4 אינץ ל6.5 במידה וזו המידה מאחור? חשבתי על זוג Rockford r1653 קדימה וזוג מאחורה התקציב הוא עד 400 ₪ ל2 זוגות רמקולים.
  4. שלום לכולם, יש לי מיצובישי ספייסטאר 2014 שבה יש 4 רמקולים (בדלתות) ועוד 2 קטנים על הדשבורד. נוצרה בעיה בחלק מהרמקולים ונכון לעכשיו הם לא עובדים ולכן אני רוצה לקנות חדשים. איפה אני יכול למצוא חבילה שלמה של הרמקולים האלו ? איך אני יודע איזה רמקול לאן ואת הגדלים שלהם כי קראתי קצת וראיתי את הסוגים ולא ממש הבנתי מה יש ומה צריך אצלי. טווח המחירים שלי הוא עד 500₪ מוכן להתגמש קצת מן הסתם. אני בעיקר מחפש משהו שיתן לי לשמוע את המוזיקה באיכות טובה אבל לא חובה את הרמה הכי גבוהה. בנוסף כמה תעלה לי התקנה ואו כמה זה קשה מומלץ להתקין לבד ? תודה!
  5. שלום , אני מתלבט בין 3 סוגי קומפוננטים לגימני שלי , הם הולכים להיות מורכבים מקדימה עם סאב ומגבר ומאחורה לא יהיו עוד רמקולים. מה שהכי חשוב לי שהם יהיו עוצמתיים מכיוון שמתכוון להרכיב רק 2 רמקולים. עד עכשיו היו מורכבים לי jbl gto509c ואחד נשרף אז מתכוון לעלות ל 6.5.ההתלבטות היא בין אופציה ראשונה jbl. Gto609c https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=906405אופציה שנייה infinity ref-6520cxhttps://www.zap.co.il//model.aspx?modelid=948345&utm_medium=cpc&utm_source=google&zapsrc=ppc&gclid=Cj0KCQjww_f2BRC-ARIsAP3zarHV4SP4sw7_DmcbqtGx2nl20874lihWDRPC14nrtC11ucRLorJv_TIaAnTJEALw_wcBאופציה שלישית morel maximo 6.5https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=771800שוב אני מדגיש חשובה לי העוצמה מכיוון שמרכיב רק 2 קומפוננטים + סאב ומגבר שכבר קיימים . תודה מראש
  6. ברכב כרגע יש רק 2 רמקולים על הדאש והמערכת אורגינלית ללא AUX... אני מעוניין להחליף את הרמקולים על הדאש למשהו נורמאלי + להוסיף רמקולים בדלתות הקדמיות ולהחליף מערכת כך שיהיה AUX ואולי אם המחיר נורמאלי אפילו משהו עם בלוטוס. (שיהיה גם דיבורית, אבל לא חובה יש אחת מותקנת פשוטה) על מה אתם ממליצים? תקציב נמוך-בינוני עם דגש רק על איכות הסאונד... מעוניין להזמין מחו"ל אם יצא יותר זול ולהרכיב לבד (אשמח אם יש איזה מדריך או תמונות ספציפיות לרכב ואם לא אז משהו כללי, יש ידע טכני בסיסי +) תודה רבה!
  7. שלום לכולם! אני מחפש מידע מאנשים שמכירים/שידרגו את מערכת השמע בספארק 2016. המטרה היא הישארות עם הטוייטרים הקדמיים (אלה אם תגידו אחרת), החלפה של הרמקולים הקדמיים, הוספת אחוריים ואולי מגבר וסאב מינימאלי (הבגאז' גם ככה קטן). אני לא רוצה להחליף את יחידת המולטימדיה המקורית כי היא טובה לדעתי (אני משתמש בAndroid Auto בלבד) ולא מחפש מערכת מפוצצת, רק משהו טוב יותר מהקיים. גם מידות רמקולים, המלצה על סוג מסויים, סוג מגבר מומלץ וסוג סאב (וקופסה, כמה שיותר קטנה). תודה מראש לעוזרים!
  8. מחפש להחליף את המערכת סאונד הבינונית מינוס שמגיעה עם המזדה3, אשמח לשמוע המלצה מה לקנות , ואצל מי. תקציב- עד בערך 2000 שח
  9. שלום אני רוצה לשדרג את הרמקולים שלי ולהוסיף מגבר ואולי גם סאב וופר אני מירושלים תודה
  10. אז ככה.. חיברתי למגבר של 4 ערוצים סאב ואת הרמקולים הקידמים ועבד טוב אבל בגלל חוסר ערוצים במגבר חיברתי את הרמקולים האחורים בחזרה לרדיו דיסק..ברגע שהפעלתי את הרכב ושמתי שיר רק הרמקולים שמחוברים לרדיו דיסק פועלים והאלה של המגבר לא עובדים.. מה הבעיה ואיך אני פותר את זה?? תודה מראש..
  11. שלום לכם, אני בעלים של Subaru B3 Hatchback 2011. אני מעוניין להשתדרג במערכת מולטימדיה ושמע טובה לרכב. לפני שפתחתי את האשכול, חיפשתי ועיינתי קצת בפורום בתקווה שאצליח למצוא מישהו כמוני ששאל וביקש עזרה לפניי וקיבל תשובה מספקת שתוכל לעזור לי או לנסות להבין איך מערכות שמע פועלות ובכך לנסות להכין רשימה מסודרת של מה אני צריך אך מסתבר שכשלתי ולכן אצטרך את עזרתכם אם תועילו בטובכם לעזור לי בנושא. מערכת מולטימדיה (לא אנדרואיד) - הבנתי שPioneer גדולים בתחום. רמקולים קומפוננט - ברכב שלי יש רק ארבעה רמקולים: 2 בדלתות הקדמיות ו2 באחוריות. מגבר - אני לא מאופס בכלל על איך להתאים מגבר למערכת שלמה שכזאת (ע"פ מיטב הבנתי הוא בין הדברים היותר יקרים בכל הקרב הזה). סאב-וופר - היות והרכב שלי הוא מסוג האצ'בק, אני מאמין שצריך שהוא צריך להיות קטן יחסית או מסוג "שרפרף". אני שומע שירים מכל הז'אנרים, ממזרחית וקלאסיקות ישנות עד דאבסטפ וראפ. ולבסוף? התקציב שלי שעומד על 3000₪-3500₪ (עם אפשרות לחרוג ל4K). כן, אני יודע שהוא יחסית נמוך לדרישות שלי, אבל הלוואי והיינו מרוויחים יותר במדינה הקטנה שלנו. - האם התקציב מספיק? האם צריך לחרוג? חייב את עזרת המבינים פה בבניית מפרט למערכת טובה ומספקת. קראתי את חוקי הפורום ואני לא חושב שיש בעיה, אם כן? מתנצל מראש. תודה, מון.
  12. שלום מותקנת אצלי ברכב מערכת שמע וברצוני להחליף את הרמקולים האחוריים שעל המדף בבגאז'. להלן המערכת רדיו דיסק של קנווד (לא מחובר לרמקולים) מגבר jbl gxa 604 60 RMS לערוץ מחובר לקומפוננט קידמי (kicker css68 (6x8 75 RMS ובגישור לסאב jbl GT series 275 RMS בנוסף עוד מגבר ישן 2 ערוצים JBL P80.2 אליו מחוברים הרמקולים האחוריים 6.5 אינץ' סטנדרטים שהגיעו עם הרכב ואני מעוניין להחליף אותם אני יכול בקלות לעשות בנייה גם ל6X9 אינץ' . אשמח לקבל המלצות תקציב עד 600 שקלים תודה מראש לעונים
  13. שלום לכל חברי הפורום. - ברצוני לשדרג את הסאונד בטויוטה קורולה 2014. - הרכב מכיל רדיו דיסק מקורי של היצרן - אותו אני לא מעונין להחליף. - ברכב 2 רמקולים קדמיים, 2 אחוריים, 2 - 6.9 (כולם מקוריים) + זוג טוויטרים שהוספתי לאחרונה של הרץ. - תקציב: עד 2250 ש"ח כולל התקנה. אפשרויות שהוצעו לי: 1) להוסיף רק סאב דיגיטלי שיושב מתחת למושב הרכב, הומלץ לי על - Nakamichi NBF80A 8" 2) להוסיף: מגבר + סאב + מנחת, (ללא רמקולים קדמיים) * נאמר לי שהרמקולים הקדמיים המקוריים נחשבים לסבירים ושבהוספת רמקולים קדמיים פשוטים יחסית - מורל MAXIMO לא ארגיש הבדל משמעותי, אלא אם כן אעשה אטימת דלתות שהיא מחוץ לתקציב שלי. 3) על גבי סעיף 2, להחליף גם את הרמקולים הקדמיים - מורל MAXIMO 6.5. 4) המלצה להרכבה אחרת ממכם תודה מראש לכל העוזרים! Goldfing3r
  14. יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 ברכב יש שני רמקולים על המדף האחורי, שני רמקולים בדלתות הקדמיות ובנוסף שני רמקולים על הדשבורד שלדעתי הם טוויטרים. רכשתי רדיו דיסק של קנווד חדש והתקנתי אותו במקום יחידת הראש הישנה של וולוו, בחיבורי הרמקולים חיווטתי בדיוק כבמפרט רמקול אחורי שמאל ורמקול אחורי ימין. ורמקול קדמי שמאל ורמקול קדמי ימין, עכשיו לשאלתי - ישנן 4 יציאות לרמקולים מיחידת הראש וישנם 6 רמקולים ההנחה שלי היא שיש מפצל, או קרוס אובר שמחבר בניהם, אני מעונין להחליף את הרמקולים מקדימה ולהשתמש במקומות של הדשבורד והדלתות ולעבוד עם קומפוננטים חדשים. אך אני מעוניין לדעת אם אני יכול להשתמש בחיווט שלהם ולשם כך אני צריך למצוא את הקרוס אובר או המפצל הזה, אם מישהו מבין ברכב הזה ויודע לתת לי תשובה בקשר למקום הימצאו של חלק זה אשמח לתגובה. בנוסף אשמח להמלצות על קומפוננטים מתאימים ללא מגבר. אם המידע עוזר יש לי גם סאב ומגבר מונו בלוק של JBL מחובר ברכב כרגע. תודה מראש לעוזרים
  15. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?568908-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA
  16. אהלן, קניתי מערכת אנדרואיד המוציאה 45W הרמקולים הסטאפ המקורי שעל הרכב ברובו כבר לא עובד הוא ארבעה רמקולים של 25W (אחד בכל דלת)ובנוסף שני טוויטרים במשולש בדלתות הקדמיות אילו רמקולים יתנו את הסאונד האיכותי ביותר בהנחה שאני לא מתכנן להוסיף מגבר וכו ורוצה להשאר בתקציב נמוך? אשמח לשמוע מנסיונכם איך כדאי לתקוף את הנושא, דגמים ומחירים ואם ישנה המלצה היכן לרכוש, פירקתי אתמול שלושה רמקולים מהרכב לצורך הצלבות ווידוא הריגה, כך שאין לי בעיה לעשות התקנה כזו בעצמי
  17. מחפש המלצה לרמקולים 6X9 להתקנה בדלתות קדמיות Mazda CX-5 עכשיו יש לי אינפיניטי שאני צריך להחליף. הרמקולים מחוברים למגבר סרווין וגה ויש סאב מאחור. אני מחפש רמקולים שייתנו mid ו-high טובים. הטוויטרים של האינפיניטי לא מספיק חזקים לטעמי. תודה. שרון.
  18. ראשית עלי לציין כי חיפשתי משהו שייתן לי מידע (בדרך כלל קל לי מאוד לאתר ולהבין) אבל אולי בגלל שכאן מדובר בתחום שאין לי ולו נגיעה בו חוץ מזה שאני יודע מה אני שומע אז אני דיי התבלבלתי מהמידע שקראתי ולא להפך! יש לי סובארו אימפרזה 2014 המערכת הינה מקורית שמריצה מערכת הפעלה WINCE (על הפנים) כיוון שרק קניתי את האוטו אני יכול לחיות עם הממשק המזעזע שלה לאחר שהגעתי מיונדאי I35 עם ממשק אנדרויד חלומי מעולה וקל אבל יש משהו שאני חייב לעשות לגבי האיכות של השמע (ווליום עד 30 וצווחני בצורה נוראית ) חלש ומלא ברעשים בגבהים שגם הם לא גבוהים! אני מחפש שיפור יחסי וזול אני איש משפחה ככה שרוב הנסיעות שלי הינם עם המשפחה ולא ממש משתגעים על ווליום אבל עדיין מה שיש שם זה קטסטרופה! איך אני יודע איזה [גודל] רמקולים מסתתרים לי מאחורי הדלת? ומה מחובר מאחורה? מה טווח שמחירים שצפוי לי כולל התקנה עבור ההצעות שלכם תודה לכולםםםםםם שבוע טוב
  19. שלום חברים-חג חנוכה שמח!, מנקים את הבית לסוף השנה , שאריות מקניות הBF: שעון יד חכם משולב טלפון NO.1 S3 ניתן להכניס מיקרו SIM לשיחות + כרטיס זיכרון, בארץ עולה מעל 400 ש"ח, מוכר במחיר עלות 250 שקל. ניפתח לבדיקה קצרה כולל עידכון גירסה תומכת עברית שביקשתי מהיצרן(לא זמין באתר להורדה), למחיר שלו ניראה מאוד מרשים וגאדג'יט ממש חמוד. מידע נוסף באתר היצרן: http://en.001phone.cn/product-no-1-watch-102.html. מיקסר מיקצועי כולל מגבר 150W RMS לכל צד תוצרת SAMSON מחיר: 1000 שקל למידע טכני כנסו לאתר החברה: http://www.samsontech.com/samson/pro...-mixers/tm300/ http://www.samsontech.com/site_media...tm300_spec.pdf מחשב + מסך 17 דק של LG 12MS מיפרט המחשב: מסך: LG Flatron L1730B מעבד: INTEL E8500 3.16GHZ /6MB/1333MHZ קירור: Alpine 7 Pro לוח: Asus p5kc תומך DDR2/3, (ניבדק שעובד עם קינגסטון 2X2GB DDR3) כרטיס מסך: Sapphire ATI Radeon HD 4770 GDDR5 512mb כונן צורב/DVD- זוכר שעבד, לא בדקתי כעת. מארז ישן עם 2 מאוררי 80MM. דורש תוספת ספק/זיכרון/אחסון, בטוח שתימצאו כאלה ללא שימוש בסביבה ותוכלו להרכיב עמדת מחשב סבירה בעלות מינימאלית. מחיר:200 שקל. כרטיס מסך SAPPHIRE NITRO Radeon™ R7 360 2GB ניקנה בKSP עדיין באחריות, תומך DX12 וחדש נימכר כעת מעל 500 ש"ח. מחיר: 280 ש"ח מפזר חום עילי+ שלט, חדש באריזה, יוצר ב2010 ולא ניפתח מאז הקנייה. מחיר: 100 שקל. סאב מוגבר של המילטון 5.1 כולל שלט: 20RMS לערוץ, 100RMS לסאב, יש רק את הסאב, נימצא ללא שימוש ויכול לשמש לאחלה פרוייקט בגרושים . מחיר: 50 שקל. מכשיר אפקטים (מומלץ גם לבעלי גיטרה חשמלית) -RFX-300 - Digital Reverb and Multi-Effects מחיר: 50 שקל. במידה ואמצא עוד דברים אוסיף לדיון, איסוף מראשון לציון.
  20. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?568908-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA
  21. אני יודע שהנושא די נטחן פה אבל לא הצלחתי לקבל תשובה מלאה קניתי מאזדה 3 ספיריט ומי שקניתי ממנו השאיר את הכל מקורי כולל הכול!! לפי מה שכבר הספקתי לשים לב הרמקלים של מאזדה 3 פשוט גרועים אפילו לאוזן פשוטה כמו שלי אני פשוט רוצה לשמוע מוזיקה קצת יותר "נקייה" לא כאילו אני בתוך צינור אני מבין שאין סוף לדברים האלה ...אני מחפש משהו בנוני יש כ''כ הרבה פרמטרים שאני פשוט כבר התחלתי להאבד בעיניין אני לא מיתכיון להשקיע יותר מידי אפילו חשבתי על לקנות משהו יד שניה לפי מה שהבנתי צריך גם מגבר כי HU המקורי ממש ידפוק כמעט כל רמקול שאוסיף אם מישהו פשוט יכול לכוון אותי מה בגדול צריך (קומפננט,רמקולים,איזה מגבר עממי) כדי לשמוע נורמלי יש משהו עם בידוד רעשים משהו?! שקראתי שזה לא רלוונטי למאזדה 3 ?!!?! בקיצור שמישהו יסביר לבור כמוני מה צריך תודה לעוזרים
  22. היי, ברשותי יונדאי I30 2008 עם רדיו דיסק מקורי. הרמקולים הנוכחיים נשרפו לדעתי, ואני מעוניין להחליפם. האם הקומפוננט הזה איכותי? http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=893994 האם יש טעם בקומפוננט או שזוג רמקולים יספיק בגלל הרדיו דיסק הקיים? ועוד בקשה, אם מישהו מכיר מקומות מומלצים להתקנה באיזור חיפה, אשמח לשמוע . תודה!! :wink:
  23. שלום לחברי הפורום, הרמקולים באודי התחילו לעשות רעשים נוראיים בטווח הבאס, נשמע כמו רשרוש של משהו קרוע. גם באופן כללי אינם נשמעים איכותיים מדי ודורשים החלפה. הרמקולים שמותקנים באודי A3 מהשנה הזו, לפי חיפוש באינטרנט ולא במפתיע, הם 6.5". אנא תקנו אותי אם אני טועה. יש לי 2 שאלות: 1. אילו רמקולים בגודל הזה מומלצים לחיבור ל-Kenwood KDC-6051U, ללא מגבר? תקציב עד 550 ש"ח. 2. לפני שאני מפרק או משלם על התקנה, האם מישהו מכיר את מבנה בית הרמקול ברכב הזה? מאותו החיפוש הבנתי במעורפל שיש צורך בקליפסים חלופיים לפנל של הדלת כדי להחזיר אותו למקום, ומתאם MDF לרמקול החלופי מכיוון שהמקורי גדול מהרגיל? תודה רבה!
  24. חברים שלום! עקב נסיעה לחול וחוסר שימוש במערכת שלי שפורקה מהרכב הקודם שלי שנמכר, אני מוכר את המערכת על כל חלקיה, חוץ מהקומפוננטים שנמכרו עם הרכב: מגבר 2 ערוצים לסאבוופר: Lightning Audio 'Strike' S4.200.2 מחיר: 300 ש"ח מגבר 4 ערוצים: Focal Auditor R-4280 מחיר: 1000 ש"ח מערכת דאבל-דין: Zed ZI622M מחיר: 1100 ש"ח סאבוופר (+תיבה): Pioneer TS-W3003D4 Champion Series מחיר כולל תיבה (לא ימכר בנפרד): 350 ש"ח למעוניינים בכל המערכת: 2300 ש"ח (כולל את רוב הכבלים שפורקו.) שימו לב- המערכת פורקה מרכב שנמכר כבר. כל הרכיבים נמצאים אצלי בבית בארגזים. הכל עובד ונבדק אתמול על רכב של חבר ופורק סופית למטרת המכירה. (לצערי אין לי איך לחבר את המערכת לצורכי הדגמה) רציניים- נא לשלוח לי הודעה בפייסבוק (Yoav Hacker) או דרך הפורום.
  25. היי, רכשתי לא מזמן פיג'ו206 שנת 2005. הרמקול הימני מוציא רעשים לא נעימים בבאסים וברדיו דיסק הנוכחי אין aux,BL לכן הייתי רוצה שתמליצו לי על שילוב של רדיו דיסק עם aux,BL (גם usb אפשר אבל לא חובה) ורמקולים ( או קומפוננט) שיתאימו לרכב, יתנו סאונד נחמד ולא יעלו הרבה (מעדיף לא לעבור את ה1000 ש"ח) אשמח גם לשמוע על חנות שתוכל למכור לי הכל + התקנה במחיר טוב תודה לעוזרים ולילה טוב
  • תוכן חדש...