Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '205/50r17'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. 205/50/17 מזדה 3 ספיריט 2008 אתמול עברה טסט הטסטר העביר אבל אמר שהצממיגים מאוד יבשים והם אכן יבשים לאורך כל הדרך(הקדמיים) האחוריים גם יבשים, השאלה אם שווה לסחוב עם כולם עד אחרי החורף ואז להחליף את כל הרבעיה או להחליף 2 קדימה ואז להחליף 2 אחורה בתקווה שיהיו אותו הדגם(מעדיף מאוד) בכל מקרה אשמח להמלצה לצמיג, מה שחשוב: חסכון אחיזה אורך חיים. נוסעה יחסית מעט בשנה אולי 10 אלף, ולרוב חונה בחנייה בצל. פאלקן 310?
  2. הגיע הזמן להחליף צמיגים קדמיים ואני מתלבט הרכב הוא סיטרואן סי3 2017 ואני מחפש זוג אוחז (מבלי להקריב אחיזה ברטוב) ולא רועש. יש את הפאלקן 914 או שלל צמיגי טויו בעיקר.. התקציב הוא עד1000 לזוג עם עבודה. אשמח לקבל המלצות לדגמים מוצלחים
  3. רוצה להחליף רביעיית צמיגים מתלבט בין 2 צמיגים אשמח לדעת מי מומלץ יותר! https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=23341&PF=&did=1120&G=&SM= או https://www.tiredeal.co.il/html5/ProLookup.taf?_ID=24693&PF=&did=1120&G=&SM= חוץ מזה פעם ראשונה שאני מזמין מהאתר הזה אז רציתי לדעת עם התוקף של הצמיגים מאתר הנל טוב? חג שמח! 205/55/R17
  4. טוב לאחר שנתיים עם רביעיית צמיגים סינים שעשו את העבודה דיי טוב ...והחורף שבפתח . אני מעוניין להחליף את הרביעיה שכבר נשחקה ברביעיה חדשה וטובה . תקציב עד 1600 שקל . ואם יש משהו יוצא דופן מוכן למתוח בעוד כמה שקלים.. המלצות ?
  5. שלום. הגיע הזמן להחליף צמיגים ברכב שלי, כרגע מורכבים עליו צמיגים של דנלופ מסוג sp sport fm800. האמת למרות שאין עליהם הרבה ביקורות די הייתי מרוצה מהם. בפנצ'רייה שלי (מקום אמין ומקצועי מאוד) המליצו לי ללכת על goodyear eagle f1 asymmetric 3. לטענתם מדובר בצמיג הרבה יותר טוב מכל בחינה וגם מבחינת אחיזה ביבש וברטוב (שניהם דרוג A באחיזה ברטוב). הבעיה היא שהם די יקרים ביחס לדנלופ וגם לפי האתר הבא הדנלופ טובים יותר בכל מצב (לא יודע עד כמה האתר אמין) : http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/Eagle-F1-Asymmetric-3.htm - גודייר. http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Dunlop/SP-Sport-FM800.htm - דנלופ. מה לדעתכם עדיף? ואיזה עוד צמיגים מומלצים כדאי לי לשקול? הכי חשוב לי זה אחיזה ביבש ורטוב - התנהגות - שקט - פידבק - צריכת דלק - נוחות. (לפי סדר יורד). אציין שלא תמיד הצמיגים אצלי עוברים חיים קלים*
  6. שלום לכולם, ברשותי מאזדה 3 ספיריט 2008 האצבק אני מעוניין להחליף את רביעיית הצמיגים תקציב בסביבות 500 לצמיג ביררתי בכמה פנצריות לגביי toyo r32 אבל כל פעם אמרו לי שאין להם ויש להם דגמים אחרים 205/50R17 89V אחיזה טובה,נסיעה נוחה ושקטה אשמח להמלצות
  7. אהלן, אני כרגע בבסיס ועם המזל שלי עליתי כנראה על איזה ברזל שמעתי בום , אחרי שנייה בערך עצרתי וחור בגודל של אצבע בדופן של הצמיג, לפי מה שהבנתי צריך להחליף את שניהם, המידה היא: 205/50R17 אני מוכן להשקיע 500 שקל על כל צמיג, חשוב שיהיה אחיזה טובה וכי חשוב שיהיה שקט. חייב את הצמיגים למחר . תודה מראש.
  8. נאלץ להתייעץ כאן בפורום. בדרך כלל אין לי בעיה עם צמיגים, אבל במידה הנוכחית קיימת בעיה כזו. מחפש צמיגים טובים מאוד, עם אחיזה טובה, פידבק טוב ובעצם כל דבר שיהיה חשוב לנהיגה חזקה. פחות מעניין רעשים, אורך חיים, חסכון בדלק וכו. המידה בעייתית משהו, כי אין הרבה צמיגים טובים שאני מכיר במידה הזו - 205/50/17. אין גם אפשרות לעלות מידה. צמיגים שהכיוון הכללי שלי אליהם - גודייר F1 אסי3, מישלין PS4 ודומיהם. הבעיה שאני לא מוצא כלום במידה הזו. תקציב גמיש, בתלות הצמיג כמובן (מוכן להשקיע גם 600-700 לצמיג אם הוא שווה את זה). אם למישהו יש כיוון כללי או עוד המלצות מניסיון (שיש את הצמיגים במידה), אשמח לקרוא.
  9. שלום, אני צריך להחליף זוג צמיגים קדמיים למאזדה 3 ספיריט שנת 2008 הפנצ'ריה שאני כל החיים אצלה הציעה לי זוג סיניים ב-800 או דנלופ ב-1000 ש"ח. יקר? שווה? תגובות ודעות בבקשה ..
  10. יש לי מאזדה 3 נפח מנוע 2.0 מידת הצמיגים שלו די גדול 205\50\17 ולכן המחיר בהתאם. רציתי לדעת איזה צמיג במחיר סביר ייתן תמורה טובה למחיר??
  11. שלום, אני מחפש צמיגים לאוטו שלי טווח מחירים עד 600 שקל לצמיג. הצמיגים שיש כרגע mirvana לא אוחזים, הרבה רעש, האוטו חופר בהילוך ראשון ושני. אשמח לשמוע הצעות☺
  • תוכן חדש...