Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ספייס סטאר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 13 תוצאות

1. שלום לכולם, יש לי מיצובישי ספייסטאר 2014 ומערכת מולטימדיה jvc kw-av61bt, מצורפת תמונה. בזמן האחרון הטאצ׳במערכת נדפק, נלחץ מעצמו או שלא נלחץ בכלל ולפעמים עובד תקין. אני רוצה להחליף רק את המסך או להחליף את המערכת תלוי מה יותר זול, מה האפשרויות שלי? יש מערכות שאתם ממליצים לי לקנות או קישורים מעלי אקספרס שאתם ממליצים עליהם? תודה!
  2. שלום לכולם, יש בבעלותי היום ניסן מיקרה שנת 2011. מעוניין להתחדש ברכב שנת 2017-19 בעלות עד 50000 ש"ח. אשמח להמלצה לגבי מה עדיף לזוג ללא ילדים: מיצובישי ספייס סטאר, קיה פיקנטו או רכב אחר? אנחנו נוסעים בסביבות 15000-20000 ק"מ בשנה. תודה לכל העונים ברצינות, eugeny.
  3. שלום, יש לנו היום יונדאי i10 שנת 2011 (יד שנייה). מחפשים רכב קטן (באותו הגודל, ובעיקר האורך, של ה-i10 בערך). נסיעות הלוך-חזור לעבודה בעיקר, בערך 18 ק"מ לכיוון. שוקלים: [*=right]שברולט ספארק [*=right]קיה פיקטנו [*=right]יונדאי i10 [*=right]מיצובישי ספייס סטאר כולם משנים 2017-2018 יד 2, או 2019 0 ק"מ. נשמח לשמוע את דעתכם על רכבים אלו, בעיקר מבחינת אמינות, עלות תחזוקה ושימוש, או על המלצות לדגמים אחרים לשקול. תודה
  4. שלום לכולם, אני מתעניין ברכישת רכב חדש (לא אפס קילומטר). הייתי במספר סוכנויות ונהגתי ברכבים הבאים: 1. קיה סטוניק 2. שברולט ספארק 3. מיצובישי ספייס סטאר אשמח לקבל המלצות וחוות דעת על הרכבים, אלה הרכבים שאהבתי בסוכנויות הנ"ל, אני מודע לכך שלא כולם מאותו סגמנט. מחפש רכב אמין ,אוטומטי, זול יחסית , עם בטיחות טובה וחסכוני במידת האפשר. נוסע כ 8000 ק"מ בשנה
  5. שלום, אני מחפש מוסך לטיפול של המיצובישי שלי שנת 2013, לפי ספר הרכב והצעה שקיבלתי מהמוסך של היבואן, החלקם שעליי להחליף הם: 1. מסנן שמן מנוע 2. טבעת אטימה 3. שלושה מצתים 4. שמן מנוע, 3 יחידות. אשמח לקבל ממכם הצעות למוסכים עם מחירים יחסית שפויים, ועל הדרך אשמח באמת לבדיקה מקיפה של האוטו לוודא שאכן כל השאר עדיין תקין. לגבי רפידות ברקסים שיש בגללים הקדמיים, האם תוכלו לכוון אותי בבדיקה עצמית כיצד לדעת אם הם שחוקים או לא? בטיפול של שנה שנייה בערך בסביבות 16-17 אק"מ, הריפדות הוחלפו לי וכיום אני עומד על 46 אק"מ, והם טרם הוחלפו שוב.
  6. שלום לכולם, אני נוהג במיצובישי ספייס סטאר 2013, כרגע קרוב לשנה החמישית, יש לי כמה שאלות שאשמח לשמוע מה כדאי לעשות בעניינם, הרכב עם 45k וטרם החלפתי צמיגים, הטסט הוא עד ספטמבר, מהמוסך קיבלתי הצעת מחיר לטיפול החמישי. 1. האם כדאי לי לגשת לטסט בימים הקרובים למרות שהרכב טרם עבר טיפול תקופתי? 2. במהלך הניסעות לאחרונה אני מרגיש כאילו הנסיעה מאוד נוקשה, מרגיש כאילו לרוב אני נוסע על שטח עפר ולא על כביש רגיל, בנוסף בהמלך בלימה ממהירות גבוהה ההגה קצת רועד לי, האם עליי לסדר את הפרונט, ולהחליף צמיגים? מבירור קצר באינטרנט מצאתי כמה סוגי צמיגים סינים ואחרים המחירים נעים בין 150 לזול ל-250 לצמיג לא סיני. האם כדאי לבצע קודם טסט ושהם יבדקו את הצמיגים ורק לאחר מכן להחליט אם להחליף? 3. האם כדאי לי לבצע טיפול תקופתי במוסך מורשה או מוסך אחר? אשמח לקבל ממכם המלצות לטיפול הרכב.
  7. שבוע טוב, חיפשתי מיני שתתאים לצרכיי - חסכונית, אמינה, תחזוקה זולה, נוחות נסיעה. אחרי קריאה של סקירות וחוות דעת כאן בפורום הבנתי שהספייס סטאר הכי מתאימה לי. גרה במרכז ממוצע נסועה - 12 ק"מ בשנה בעיקר נסיעות עירוניות ולעתים נסיעות בינעירוניות יחזיק את הרכב בסביבות ה 5 שנים. תקציב - 38,000 עם גמישות קלה לכיוון ה 42. קיבלתי הצעה לספייס סטאר 2016 (לפני מתיחת הפנים) עם 26K ק"מ, בצבע לבן פנינה. ב 41,000 ש"ח. אני לא זוכרת אם הרכב הנ"ל הוא פרטי או מליסינג דרך המגרש שפניתי אליו. במידה והוא מליסינג רוצה לוודא האם המגרש מחוייב להוריד לי 21% מהמחיר מחירון של הרכב שהוא 47,500 ש"ח ? אחרי בירור שעשיתי מתישהו ב-2016 התחילו לשווק את הספייס סטאר אחרי מתחית הפנים, וההפרש מחירים הוא לא כזה גדול בינה לבין הרגילה. השאלה שלי היא כזו, האם זה יפגע בי כשארצה למכור את הרכב בעוד 4-5 שנים כאשר ההפרש בין שני הרכבים יהיה עוד יותר מינורי? האם כדאי לי לקבל את ההצעה שנתנו לי, או לחפש ספייס סטאר אחרי מתיחת פנים? תודה רבה (:
  8. [TABLE=class: innerDetailsDataGrid] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]דגם:[/TD] [TD] מיצובישי ספייס סטאר [/TD] [/TR] [TR] [TD]תת דגם:[/TD] [TD]Instyle אוט' 1.2 (80 כ"ס)[/TD] [/TR] [TR] [TD]נפח:[/TD] [TD]1,193[/TD] [/TR] [TR] [TD]שנה:[/TD] [TD]2013[/TD] [/TR] [TR] [TD]ח.עלייה לכביש:[/TD] [TD]אוגוסט[/TD] [/TR] [TR] [TD]יד:[/TD] [TD]1[/TD] [/TR] [TR] [TD]ת. הילוכים:[/TD] [TD]אוטומט[/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE=class: innerDetailsDataGrid, width: 260] [TR] [TD]סוג מנוע:[/TD] [TD]בנזין[/TD] [/TR] [TR] [TD]טסט עד:[/TD] [TD]08-2017[/TD] [/TR] [TR] [TD]ק"מ:[/TD] [TD]18,000[/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]צבע הרכב:[/TD] [TD]שחור מטאלי[/TD] [/TR] [TR] [TD]בעלות נוכחית:[/TD] [TD]פרטית[/TD] [/TR] [TR] [TD]מוכן להחלפה:[/TD] [TD]לא[/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE=class: innerDetailsDataGrid] [TR] [TD]אזור מכירה:[/TD] [TD]ירושלים[/TD] [/TR] [/TABLE] אוטו מצויין מבחינה מכאנית, פנים הרכב כמו חדש, אוטו נורא שמור ושימש רק לנסיעות לעבודה. ימכר ב-10,000 פחות מהמחירון בגלל שהאוטו נפגע בתאונה מאחור ויש מה שנקרא "קצה שלדה" הפלטה שמחזיקה את הטמבון התעקמה ב1 מ"מ ומכוני הרישוי מציינים את זה כ"קצה שלדה" לכסות על עצמם מבחינה משפטית. יש לציין שזה לא פוגע בנהיגה או בבטיחות הנהיגה. מחיר 35,000 גמיש פנו בהודעה פרטית
  9. שלום, אנחנו רוצים להחליף את הרכב המשני שלנו (כרגע משפחתית סדאן) ברכב קטן אוטומט (אין בעיה לרכוש גיר רובוטי), יש לנו רכב עיקרי משפחתי מהעבודה שלי. מה שחשוב לי לפי סדר עדיפות זה : 1. אמינות 2. יכולת מחירה בעוד כ 4-5 שנים 3. בטיחות ונוחות נסיעה 4. צרכת דלק הרכב יעשה כ 10000-8000 ק"מ בשנה. ההתלבטות היא בין הרכבים הנ"ל (תקציב של 35-45K) אני לא מכיר את חלק הרכבים ואשמח לחוות דעת / הצעות נוספות. - מזדה 2 2010/11 - אופל קורסה 2010/11 - אופל אסטרה 2010 - מיצובישי ספייס סטאר 2013/14 - טויוטה יאריס 2010 אשמח להצעות נוספות. תודה מראש.
  10. רכשתי את הרכב לפני פחות משנה. לאחר כ 17,000 ק"מ נשמעו מהגלגלים. בבדיקה הסתבר שהבלמים נשחקו ויש להחליפם. קצב השחיקה לא הגיוני בעיני. זוהי פעם שלישית שאני מחזיקה רכב חדש ובעבר החלפת הבלמים הגיעה רק לאחר 50,000 ק"מ ומעלה. האם ישנה בעיה אינהרנטית בדגם זה או שאולי נפלתי על רכב עם כריות דפוקות ? כך או כך, על אף האחריות לשלוש שנים, סירב המוסך המורשה לכסות את העלות ובסוף התפשר על עלות הרפידות בלבד. רוכשי ומחזיקי דגם זה - היו ערים לבעיה. האם עוד מישהו נתקל בבעיה דומה ?
  11. מישהו מתמצא במחירי הטיפולים (15K) ו/או יכול להביא דוגמא של קבלה ממוסך מורשה? ובכלל מה עלות הטיפול ברכב, מה זמינות החלקים ומחירם ביחס למתחרות בקטוגריית מיני/סופר מיני. (קיה פיקנטו או ספלאש) תודה מראש.
  12. שלום, אינני מבין גדול ברכבים והיום עשיתי נסיעת מבחן על מיצובישי ספייס סטאר החדשה (זו שבמבצע של ח.ב.ר). התרשמתי מהאוטו בצורה סבירה, הוא רועד ברמזורים (3 צילדרים), פלסטיקה חלשה אבל הוא היה בסדר גמור בשבילי בכביש מהיר (זה מתאים לי כי אני מחפש רכב חסכוני לנסיעות בין עירוניות) - יש שירימו גבה שאני לוקח רכב כזה לנסיעות בין עירוניות אבל נראה לי שאני לא צריך יותר מזה. החלטתי לבדוק את מצב השוק של הרכב הזה ביד 2 וגיליתי להפתעתי שהמון אנשים מוכרים את הרכב הזה עם ק"מ מצחיקים של 7K - 20K ממש חדשים משנת 2013- 2014. פתאום כולם שם קיבלו "רכב מהעבודה" או שטסים לחו"ל בפתאומיות. זה גורם לי לחשוב שאולי משהו לא בסדר באוטו וזה מתגלה אחרי הקנייה. אמשח אם למישהו יש מידע מעניין בנושא או חוות דעת על האוטו. כמו-כן אני גם מתכנן נסיעת מבחן על יונדאי i10 ואשמח לדעת איזו מכונית עדיפה מבחינת גימור, נוחות מסיעה בכביש מהיר וחיסכון בדלק. תודה רבה לעונים!
  13. אז עשיתי נסיעת מבחן על שתיהן. פיקאנטו נראית ומרגישה כמו בחירה סולידית. ספייס סטאר מרגישה יותר נועזת ולא ברורה אליה. חשובים לי: - ביצועים (החלפת הילוכים רציפה, ללא ״קפיצות״ כמו שהיו בניסאן מיקרה או סיריון הישנות יותר בתאוצה או לפני עצירה מוחלטת). כאן הפיקאנטו לוקחת לעומת קפיצות מוזרות בספייס סטאר שחשבתי שכבר לא קורות ברכבים. - בטיחות (ברור לי שכאן הפיקאנטו לוקחת בכוכב בטיחות עודף אחד) - נוחות (משום מה הספייס סטאר הייתה לי יותר נוחה מעט - מבחינה אורטופדית. המושב, כוונתי) - רעש (הרעש בקופסת הגפרורים ״ספייס סטאר היה בלתי נסבל. לטעמי. אולי פספסתי משהו?) דעתכם (לפי ארבעת הפרמטרים האלו, וארבעתם בלבד)? **ללא חשיבות לחסכון/דלק וכד׳**
  • תוכן חדש...