Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'יאריס'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי לפני כמה ימים נתקלתי בתופעה ברכב שיש בבעלותי. כפי שציינתי בכותרת האוטו הוא טויטה יאריס עם גיר רובוטי. במהלך נסיעה עמדתי ברמזור וכשרציתי להתחיל בנסיעה לחצתי על דוושת הגז ,אך הרכב לא השתלב לראשון. במקום זאת הוא היה תקוע בN. כמו כן, הצג של ההילוך הראה N מהבהב. כיביתי את האוטו והדלקתי אותו מיד לאחר מכן ,והבעיה נעלמה. לאחר מכן הרכב המשיך בנסיעה תקינה ללא שום תקלות או רעשים חריגים. כאשר הגעתי הביתה התקלה חזרה שוב בזמן שהחניתי את הרכב. חשוב לציין שלא נדלקה נורית תקלה בשום שלב (ווידאתי שהנורית לא שרופה). הרכב הוא עם קילומטרז של קצת פחות מ80K ומטופל שנתית במוסך מורשה. רציתי לדעת: 1. מה עלולה להיות הבעיה? 2. מה מנעד המחירים בתקלות מסוג הנל? 3. האם בכלל יש טעם ללכת למוסך כאשר אין שום אינדיקציה לתקלה כלשהי ? 4. האם כדאי ללכת למוסך מורשה של טויטה לצורך איבחון וטיפול בתקלה או ללכת במקום למכון שמתמקצע בטיפול בגירים? תודה
  2. שלום לכולם. יש לי כרגע טויוטה יאריס 2012.. קניתי אותה יד שנייה לפני בערך שנה וחצי מאישה מבוגרת שנסעה בעיקר בתוך העיר. אני ואישתי נוסעים המון מחוץ לעיר וזמן קצר לאחר שקנינו אותו אני רואה שהצריכת שמן שלו גבוהה נורא. כששאלתי את הבעלים הקודמים למה לא אמרו שום דבר בנוגע לזה אמרו שלא צרך לה כמעט שמן ואני מאמין שזה כי הם כמעט ולא נסעו וכשנסעו זה היה בתוך העיר( קניתי אותו עם 76,000 קמ) לקחתי את היאריס לכמה וכמה מוסכים על מנת לבדוק את הבעיה . וכולם אמרו לי את אותו הדבר- אין נזילה , ככה זה הרכב , צריכת שמן גבוהה זה בעיה ידועה בטויוטות.. השאלה שלי היא כזאת: האם באמת אין מה לעשות? טיפול בבעיה זה עסק יקר? אין איזה תוסף שמן מסויים שעלול לפתור את הבעיה? אשמח לעזרתכם. תודה
  3. שלום, אחת הדלתות לא ננעלת בנעילה מרכזית אבל כן נפתחת כשאני פותח עם מפתח מהדלת של הנהג. מישהו יודע איך אני יכול להגיע לטפל בזה? איפה הבעיה נמצאת באוטו? איך אני מגיע לשם? צריך להחליף משהו או שאפשר לשפץ? תודה מראש!
  4. לאחרונה הרכב התחיל לרעוד (לא רק ההגה) כשאני מאיץ במהירויות גבוהות של מעל 80. מדובר רק בזמן תאוצה ו/או שיוט בעלייה. לפני שאני לוקח אותו למוסך, מישהו יודע להגיד מה יכול להיות הגורם? מדובר בטויוטה יאריס סול 2007 רובוטי בנזין עם 185000 קמ
  5. קניתי יאריס 2007 והזכוכית של המראה בצד של הנהג בלוייה ואני רוצה להחליף. השאלה אם אפשרי להחליף את הזכוכית מבלי לפרק את כל המנגנון והפלסטיק של בית המראה?
  6. היי, המנורת בלימה האמצעית לא עובדת, וקיבלתי הצעה מהמוסך המורשה של 565 ש"ח לרכיב + 116 ש"ח עבודה + מע"מ, כלומר 797 ש"ח על המנורה בלבד. מדובר במנורת לד. האם יש אופציה לקנות רק את הלד (ולא את המנורה כולה) ואם כן איפה? באזור חדרה או ת"א. אם יש לכם הצעות אחרות איך אפשר לחסוך את העלות הזאת, אשמח לשמוע. תודה רבה!
  7. שלום לכולם בשעה טובה הגיע הזמן לזוג צמיגים אחוריים חדשים לרכב. הרכב הוא הונדה סיויק מודל 98 (SR). המידות הן 185/60 R14. מחפש המלצות לצמיגים טובים (ופנצ'רייה טובה בפ"ת) בעלות של +- 200 ש"ח. כמו כן, הצמיגים הקידמיים נקנו לפני שנה, צמיגים פשוטים מאוד (M+S) של חברת Federal. האם כדאי להעביר זוג זה אחורה, ואת הזוג החדש להרכיב קדימה? חשוב לציין, שהרכב כוייל (מהחברה כמובן) לתת היגוי רציני, האם זוג חדש קדימה יצליח למזער את התופעה? ידוע לי שהנושא נידון הפורום כמה וכמה פעמים, אך בשום שירשור לא מצאתי תשובה אחת ברורה וסופית. תודה מראש לכל העונים, צבי.
  8. שלום לכולם יש לי יאריס בת 3 שנים, שאני הולך להחליף אותה. היא עם מנוע 1300. אני שוקל ללכת עוד פעם על יאריס, אבל שמתי לב שיש לה עכשיו מנוע 1500. מישהו יודע איך זה השפיע על צריכת דלק? תודה
  9. היי יש לי טויוטה יאריס שנת עלייה לכביש אוקטובר 2015 שקניתי חדש בסוכנות יד ראשונה. נסעתי בה 9900 ק"מ עד היום. (כן, אני לא נוסע הרבה...). עשיתי לה אחרי שנה טיפול 15 אלף (טיפול ראשון) ועכשיו אחרי שנתיים הגיעו התור של הטיפול 30 אלף (טיפול שני). המחיר שקיבלתי בכמה מהמוסכים המורשים (או שזה מוסך מורשה יבואן?) הוא בסביבות ה 1000 ש"ח. בטיפול הזה עושים: שמן מנוע אטם פקק מסנן שמן נוזל בלמים מסנן מזגן מסיר פיח (אופציונאלי) כדאי לוותר על הטיפול בגלל הקילומטראז' הנמוך? אם אני מוותר על הטיפול או עושה את הטיפול שלא במוסך מורשה זה פוגע באחריות?
  10. שלום! אני מעוניינת לרכוש מערכת מולטימדיה לטויוטה יאריס (2012), אשמח לקבל עצות לגבי איזה מערכת לרכוש, איפה כדאי באזור המרכז, וטווח מחירים, האם חשוב לרכוש תואם מקור או שעדיף שלא? תודה
  11. שלום, אני נוסע על יאריס ידנית משנת 2002, עם קילומטרז' של 220,000. בטיפול האחרון המוסכניק שלי אמר שצריך להחליף קלאץ' כי הוא כבר "מחליק". אחרי שהמוסכניק אמר ניסיתי להרגיש את ההחלקה ומה ששמתי לב זה שאכן בעליה אם אני לוחץ רק טיפה על הקלאץ' כבר הטורים עולים ומרגישים שהמנוע כבר לא לגמרי תופס את הגלגלים. בנוסף לזה, אני כבר כמה זמן (לפחות שנה) רואה שבתחילת נסיעה, במיוחד בחורף כשקר, יש "דפיקות" כשאני משחרר את הקלאץ ומשלב לראשון (אלא אם אני נותן הרבה גז). אני לא חושב שאי פעם הוחלף קלאץ (אני לא החלפתי וקניתי את הרכב עם 70,000 קמ). כמה שאלות: 1. ע"פ הסימנים האלה - האם אכן צריך להחליף קלאץ'? זה סביר עם כזה קילומטרז'? 2. אם כן - יש המלצות מסויימות? (איזה פירמה, דגשים שונים) או דברים שכדאי שאשים לב אליהם? 3. יש הערכה של עלות כוללת של דבר כזה? במוסך (לא טויוטה) אמרו לי סדר גודל של ~1700 שח לפני מעמ לעבודה+חלפים, כשזה כולל גם החלפת שמן גיר (נראה לי, זה שמן שמחליפים רק כשמחליפים קלאץ') תודה רבה!
  12. שלום ותודה מראש לעוזרים ראשית אני נוסע סובארו בי3 2008 כבר שנתיים עכשיו הגיע הזמן לעבור לרכב חדש הייתי בהונדה וראיתי את הג,אז די התלהבתי בהתחלה וגם קיבלנו מחיר ממש טוב של הדגם הקומפורט 101,510 על הכביש בסקודה הציעו את הפאביה דגם סטייל ב 103,500 על הכביש מאזדה האמת נתנו הצעות של 113,000 על מזדה 2 יאריס צריך לחכות איזה חודש עד יגיע ורק אז להזמין ורק אז יגידו מחיר והנחות הזמנתי ג'אז מתלבט אם לבטל את ההזמנה עשיתי הרבה השוואות מבחינת מה מקבלים בתמורה למחיר ואילו מערכות כלולות אבל אני עדיין מבולבל האמת (במשפחה משגעים אותי על ה Toyota Chr) כדאי ללכת על הג'אז? פאביה? האם המחירים סבירים? האם בכלל כדאי ללכת על הסופר מיני במחירים האלה? או עדיף להעלות את התקציב לרכב יותר גדול? או בכלל ללכת דוקא על רכב יד שניה? יש לציין שאנחנו מצפים לילד ראשון שוב תודה לעוזרים אם בכלל אפשר לעזור חחח
  13. היי, קניתי טויוטה יאריס 2002 ידני 1.3 ויש לי כמה שאלות לגביו. 1. האם לרכב יש אפשרות להוסיף כבל AUX? אני לא מתכוון לBUILT IN כזה שבא עם הרכב, אלא לפתוח את הפלסטיקים שליד המערכת אודיו ולשים מתאם כזה מאיביי או מאיזשהו מוסך שמתעסק בדברים כאלה.. ? איך אני יודע איזה סוג של מתאם אני צריך כי ראיתי שלכל רכב יש מתאם אחר. איך אני יודע איזה חיבור יש, איך הוא נקרא (בלי לפתוח את הכל, אם יש דרך..)? הרכב הזה מגיע עם קסטות (אפילו דיסקים לא )) ודווקא המערכת נשמעת די טוב אז אם תהיה אפשרות לAUX זה יהיה מעולה. יש עוד אפשרות לשים רדיו דיסק עם AUX אבל זו אפשרות יותר יקרה וגם מעלה את הסיכוי לפריצות וגם אין לי צורך בדיסק.. הרדיו שיש היום עובד מעולה ואת השאר אני אשים מאיזה אייפוד.. 2. אם יש לכם המלצה למוסך מורשה של טויוטה באזור המרכז או הצפון, אשמח לשמוע. מישהו אמין שעושה עבודה מעולה ולא נסחף במחירים. אני פתוח לגבי המקום כי לא אמורים להיות טיפולים ברכב הזה מעבר ל10000 אז אוכל לעשות את זה גם בדרך לאנשהו, לא חייב להיות קרוב ממש לבית. באותו הקשר, הרכב היה מטופל כל השנים במוסך מורשה של טויוטה, אתם ממליצים להמשיך עם זה או שזה לא שווה את ההשקעה הכספית? אני יכול למצוא מוסכניקים מעולים באזור הצפון, בכפרים ערביים, אנשים אמינים ומקצועיים שיעשו טיפול 10000 ב400 ש"ח. 3. המראות של הרכב בקושי מתקפלות. באיזה שמן כדאי להשתמש כדי לרכך את הברגים שם? 4. אמורים לעשות טיפול ברקסים ב130000 שזה בדיוק עכשיו. למישהו יש מושג כמה זה עולה? ועוד דבר חשוב, חייבים לעשות את זה בזמן? אני לא מתכוון להסתבך עם זה אם עדיף לעשות את זה עכשיו אבל אם הברקסים במצב טוב מאוד, האם עדיין צריך לעשות את הטיפול או שאפשר לדחות..? 5. בעל הרכב הקודם אמר שהוא לא שם אף פעם תוסף לדלק, שהוא מעדיף לא לגעת, שהדברים האלה משפרים במקומות מסויימים אבל הורסים באחרים אז הוא מעדיף שלא. הייתם עושים משהו לרכב שרק נקנה או שאם הכל נראה טוב, עדיף לא לגעת? אני שואל מבחינת תוסף לדלק או כל דבר אחר.. 6. עוד דבר שהוא ציין זה שהוא מתדלק כל פעם כשיש 3 פסים של דלק ולא כשזה מתרוקן.. כי יש בתחתית משהו שהצטבר. השאלה אם יש דרך לנקות את המיכל? לנקות את הזבל, בוץ, מה שזה לא יהיה שהצטבר שם.. תודה רבה!
  14. נכון לרגע זה, לא מה שקיים כבר ביד2. אם יש ברשותכם/מכירים אחת למכירה, אז יכול להיות רלוונטי עבורי. 052-639-9891 גיא
  15. מפרסם עבור צד ג' טויוטה יאריס 2010 דגם סול 1.3 סמק , 100 כ"ס עליה לכביש - ינואר 2010 יד 1 נהג יחיד מאדם מבוגר (בעלות פרטית כמובן) טופל אך ורק במוסך מורשה טויוטה - יש ספר טיפולים + קבלות - טסט ב- 01/2017 - 136000 ק"מ - חיישני רוורס - מרימי שמשות קדמיים - 2 חלונות אחוריים כהים - חונה בחניון מקורה - טיפול תקופתי בוצע ביולי - 2 צמיגים חדשים מלפני כ- 3 חודשים רכב חסכוני ואמין מאד מחיר מבוקש 47,000 שח , גמיש ליד הרכב תמונות יעלו בקרוב.. 0526-740675 עמנואל
  16. שלום, אנחנו רוצים להחליף את הרכב המשני שלנו (כרגע משפחתית סדאן) ברכב קטן אוטומט (אין בעיה לרכוש גיר רובוטי), יש לנו רכב עיקרי משפחתי מהעבודה שלי. מה שחשוב לי לפי סדר עדיפות זה : 1. אמינות 2. יכולת מחירה בעוד כ 4-5 שנים 3. בטיחות ונוחות נסיעה 4. צרכת דלק הרכב יעשה כ 10000-8000 ק"מ בשנה. ההתלבטות היא בין הרכבים הנ"ל (תקציב של 35-45K) אני לא מכיר את חלק הרכבים ואשמח לחוות דעת / הצעות נוספות. - מזדה 2 2010/11 - אופל קורסה 2010/11 - אופל אסטרה 2010 - מיצובישי ספייס סטאר 2013/14 - טויוטה יאריס 2010 אשמח להצעות נוספות. תודה מראש.
  17. למכירה יאריס שנת 2000, מנוע 1000 חצי-אוטומט, עשתה 371,000 ק"מ. אוטו חסכוני ואמין מאוד! שוקי 050-8824000
  18. שמתי לב שבתקופה האחרונה (נגיד שנה) שצריכת הדלק לקמ' ברכב שלי עולה, אמנם לאט אך בהתמדה. לא מזמן עשיתי טיפול גדול שכלל גם החלפת פילטר אוויר אבל זה לא עזר. 1. בהינתן ששהפרמטרים של אופי הנהיגה שלי, המקומות אליהם אני נוסע, ויחס הנסיעה בין בתוך העיר ומחוצה לה לא השתנו, מה יכול להיות הגורם לכך? 2. כיצד ניתן לפתור את זה? האם כדאי להשתמש בתוסף דלק? תודה
  19. מדובר על קויל חדש ומקורי של denso מק"ט 90919-02257, שמתאים לטויוטה יאריס עם מנוע 1NR-FE משנתון 2009 ואילך ולדגמים נוספים (מצורפת תמונה של חלק מהדגמים שבהם ניתן להרכיב אותו). אני מבקש עליו את המחיר שבו הוא נרכש-60$ (בערך 230-240 ש"ח). נמצא בקריית שדה התעופה בשעות היום, בפתח תקווה בשעות הערב. פרטים בהודעה פרטית או בטלפון אפס 5 שתיים ארבע 6 שש 2 שבע 3 שבע.
  20. המצבר של הטויוטה יאריס סול 2007 (רובוטי) התחיל לעשות בעיות וזה הזמן להחליפו. יש לי מספר שאלות: 1. איזה מצבר מומלץ לרכב שלי? 2. מה המצבר המקורי של הרכב וכמה אמפר? (אני שואל כי המצבר המקורי החזיק 5 שנים, אז אולי אפשר לשחזר את ההצלחה 3. באוטו דיפו יש מבצע על מצברי שנפ 46/55/60A ב-470 ש"ח עם 12 חודשי אחריות. -האם שווה?? 4. האם, מלבד תקופת האחריות כמובן, יש הבדל בין מצבר עם 12 חודשי אחריות למצבר עם 24 חודשי אחריות? או שזה בדיוק אותו מצבר מאותו פס יצור?? 5. אשמח להמלצות היכן לקנות מצבר טוב ומשתלם שמתאים לרכב שלי. תודה מראש!
  21. שלום, אבקש את עזרתכם בייעוץ לקנית רכב לזוג+1. שיהיה רכב אמין ותא מטען מתאים לעגלת תינוק. תקציב- 40-45 אלף.
  22. שלום, הנורה שמעל המספר מאחור הפסיקה לפעול. קניתי נורה להחליף אך אני לא יודע כיצד להגיע אל הנורה כדי להחליפה. האם צריך להסיר את ה"עדשה"? האם צריך לפרק את תא המטען?? אשמח לעזרה ממי שיודע ומכיר איך עושים זאת בטויוטה יאריס? תודה! טויוטה יאריס סול 2007
  23. למכירה יאריס TS 2003 מושקעת מאוד ומטופלת ,יש היסטורייה, טופלה בחלקים מקוריים בלבד ובשמנים איכותיים דוגמת valvoline. לרכב קלאץ מקורי חדש ,צמיגים טריים TOYO T1R. אפרשרות לקבל מערכת איכותית של הרץ בתוספת תשלום שכוללת :סאב,מגבר,קומפוננט. יד רביעית , 192k מחיר מבוקש 30k טלפון : 0546620466
  24. שלום, אני מחפש רכב שיהיה בטיחותי, מאובזר וחסכוני. אני נוסע כ15K בשנה וחשבתי על היברידית סופר מיני חדשה. לא אכפת לי שיהיה 0 קילומטר מליסינג. יש החודש את יום איכות הסביבה 5 ביוני, ואני יודע שהונדה עושים 10,000 הנחה על ההיברידיות. הדילמה היא האם לקנות את ההונדה ג'ז היברידית המאובזרת ביותר או לקנות את היאריס שנותנים רק הנחה של 2000 שקלים. מישהו הצליח לקבל הנחות מטויוטה? אני מתכוון להחזיק את הרכב כמה שיותר זמן. טויוטה נותנים להאריך את האחריות על המצברים עד 10 שנים, ב300 שקל לשנה בתנאי שנסעת 15K לשנה. קראתי את רוב הכתבות על היאריס והתלהבתי מזה שהיא יותר מתקדמת ויותר חסכונית. מה עדיף לדעתכם? והאם מישהו יודע איזה סוכנות ליסינג מוכרת יאריס היברידית מ0 קילומטר?
  25. טויוטה יאריס 2007 ידנית. יד ראשונה פרטי. 110,000 ק"מ. רכב שמור, דגם נדיר בשוק. 87 כ"ס. חסכוני מאוד, 15 ק"מ לליטר משולב. מטופל בקפידה, תיעוד טיפולים במוסך מורשה.
  • תוכן חדש...