Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'החלפת מנוע'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 17 תוצאות

1. שלום מתקרב היום בו אני אצטרך להחליף מנוע תקול של קשקאי 2015 1.2 TCI בנזין המחירון של קרסו היבואן יקרים מאוד. מישהו מכיר מוסך כללי אמין ומקצוע מספיק כדי לעשות עבודה מסובכת זו באיזור חיפה /קריות ? כמו כן , האם עדיף לקנות מנוע מחודש /מקומי מפיקור או מיובא ? מה ההבדלים במחירים ביניהם ? ואיפה באיזור חיפה אפשר לקנות במקום אמין ולא ליפול בפח ? תודה
  2. אני קראתי פה הרבה שאלות לגבי החלפת מנוע ברכב. הבנתי שזה נושא בעייתי... בכל אופן, כשאנשים פה אומרים שצריך אישור מהיבואן ושהסיכוי לקבל הוא נמוך, הכוונה היא שלא מקבלים תשובה או שמקבלים סירוב? כולם שואלים כל הגדלת נפח, מה לגבי הקטנת נפח על מנת לקבל צריכת דלק טובה יותר, גם אז עושים בעיות?
  3. אפשרי להכניס מנוע מוגדש של סובארו(עדיף של ה WRX STI) לB4 2008??? אשמח גם להכוונה למנוע ספציפי עם שנת ייצור גבוהה יותר מ2012 רציתי בעיקרון לדעת כמה דברים: 1. אם זה בכלל אפשרי מבחינה פיזית (מקום וכו') 2. אם זה משתלם בקטע של הגדלת הספק וביצועים ביחס למחיר (ואם מישהו יכול לזרוק מחיר מוערך אני אשמח מאוד) 3. אם 1 ו2 אפשריים ומשתלמים, אם התיבה האוטומטית יכולה לעמוד בזה? תודה רבה לעונים
  4. ברשותי כרגע פורד פיאסטה 2013 ambient עם 82 כ"ס. אני רוצה לשפר את הרכב ואני יודע שמהמנוע שיש כרגע ברכב אני לא אצליח להשיג משהו ששווה מאמץ. מאחר וקניית רכב חדש עם פוטנציאל גדול יותר כרגע זו לא אופציה חשבתי על החלפת מנוע. חשבתי לשים מנוע וגיר של פיאסטה ST אבל אני לא יודע קודם כל אם ניתן להשיג בארץ, ואם הרכב בכלל יישאר חוקי אחרי זה... אשמח לייעוץ לגבי המנוע והגיר של הST אם בכלל יהיה ניתן להשיג אז מה המחיר המשוער ואם יהיה צריך להחליף חלקים נוספים ברכב
  5. אבקש עיצה מיודעי דבר. לאחרונה המנוע התחמם, אדים, נורה אדומה, ואיבוד מים קל. במוסך נאמר כי היות שיש גם טחינה במכסה המים, וגם טחינה בשמן - סימן שיש לעשות ראש מנוע, או להחליפו. אז בחרתי להחליף. אחרי יומיים עבודה של החלפת המנוע, איך שהתנעתי שמעתי רעש נוסף שלא היה קיים קודם, כנראה של המדחס. בנסיעה היה רועש כמו טרקטור. זיהיתי 3 רעשים חדשים שונים. אחד היה המדחס, שני היה רעד בכל האוטו כאשר אני עוצר ברמזור, במיוחד עם אני ב D דרייב, ופחות כשאני מעביר ל P פרקינג. כעבור שבוע המוסכניק הציע להחליף בולם זעזועים אחד מתוך השלושה, אז אישרתי לו וזה פתר את עיקר הבעיה ברעד (מדובר בסיריון שעשה 285,000 ק"מ). לגבי המדחס, הוא הציע ללכת ולטפל במוסך מזגנים מסוים. ביציאה מהמוסך החלטתי לבדוק את המזגן, כי החלפתי אותו רק לפני פחות משנה, וחשדתי שאולי החליטו במוסך לקחת את המדחס הטוב ולשים לי אחר. המזגן אכן לא מקרר. במרשתת מצאתי שכתוב במפורש כי בזמן החלפת מנוע (לא סיריון) הגז יוצא, ויש למלאו מחדש. אז הכנסתי רכב שנוסע נהדר למוסך, ולאחר החלפת המנוע יש רעשים, ואין מיזוג. מה אתם ממליצים לי לעשות?
  6. אבקש עיצה מיודעי דבר. לאחרונה המנוע התחמם, אדים, נורה אדומה, ואיבוד מים קל. במוסך נאמר כי היות שיש גם טחינה במכסה המים, וגם טחינה בשמן - סימן שיש לעשות ראש מנוע, או להחליפו. אז בחרתי להחליף. אחרי יומיים עבודה של החלפת המנוע, איך שהתנעתי שמעתי רעש נוסף שלא היה קיים קודם, כנראה של המדחס. בנסיעה היה רועש כמו טרקטור. זיהיתי 3 רעשים חדשים שונים. אחד היה המדחס, שני היה רעד בכל האוטו כאשר אני עוצר ברמזור, במיוחד עם אני ב D דרייב, ופחות כשאני מעביר ל P פרקינג. כעבור שבוע המוסכניק הציע להחליף בולם זעזועים אחד מתוך השלושה, אז אישרתי לו וזה פתר את עיקר הבעיה ברעד (מדובר בסיריון שעשה 285,000 ק"מ). לגבי המדחס, הוא הציע ללכת ולטפל במוסך מזגנים מסוים. ביציאה מהמוסך החלטתי לבדוק את המזגן, כי החלפתי אותו רק לפני פחות משנה, וחשדתי שאולי החליטו במוסך לקחת את המדחס הטוב ולשים לי אחר. המזגן אכן לא מקרר. במרשתת מצאתי שכתוב במפורש כי בזמן החלפת מנוע (לא סיריון) הגז יוצא, ויש למלאו מחדש. אז הכנסתי רכב שנוסע נהדר למוסך, ולאחר החלפת המנוע יש רעשים, ואין מיזוג. מה אתם ממליצים לי לעשות?
  7. שלום רב ברשותי סקודה סופרב 2011 מנוע 1800 טורבו דגם מנוע CDA יפיפיה ואהובה עלי ביותר. בחודש האחרון המנוע התחיל לשתות שמן בהגזמה בסביבות הקילו בחודש. והשבוע התחיל לדפוק רעש מוזר מהמנוע עצמו. מבדיקה אצל כמה מוסכים ומכונאים אמרו שהמנוע גמור וצריך לעשות לו אוברול האם כדאי לעשות למנוע אוברול ? האם עדיף להחליף למנוע אחר מיבוא ? מה טווח המחירים ? ואיפה מומלץ לעשות ?
  8. בבעלותי רכב פרטי חדש מהניילון מסוג יונדאי איונק שעלה לכביש ב-1/2017 ונסע עד עכשיו 15,600 ק"מ. מספר ימים לפני שמלאו שנתיים לרכב נשמעו רעשים/צלצולים מכיוון המנוע. ניגשתי למוסך יונדאי בחדרה שם ביצעו טיפול שנתי וביקשו שאחזור ביום א' לטיפול במנוע. (במועד זה דפקו לי פנס אחורי במוסך). ביום א' הכנסתי את הרכב למוסך. כעבור 3 ימים התקשרו אלי שיש להחליף מנוע. נתתי הסכמתי מבלי להבין במה מדובר ומה המשמעות. הרכב נמסר לי בחזרה רק ביום חמשי לאחר השעה 5 כשהמוסך נסגר ורק הפקידה ועובד נוסף היו בו כשהיא לא מתמצאת בניירת ומה הורכב/הוחלף ברכב יחד עם המנוע. כשקיבלתי את הרכב. נטען שהחליפו מנוע חדש, קיבלתי מספר מסמכים מהמוסך וביניהם הודעה על שינוי בפרטי רכב (מקוצר 23 טופס רש). חתום על ידי בוחן רישוי. בטופס בהצהרת יבוא נרשם מספר קונטיינר ועוד. לא מצאתי רישום מודפס של פרטי המנוע כפי שנרשם בהודעה על שינויים ברכב. מספר המנוע נרשם ידנית בטופס כשלצדו חותמת כלמוכיל בע"מ וקשקוש לצדו. באחד המסמכים שקיבלתי ליד שכותרתו טופס הקצאה למחלקת שירות יונדאי, נרשם באבחנה: "סימני שבבים וחתיכות מתכת במנוע. טלטל נשבר". עלי לציין שהמוסך העמיד לרשותי ולבקשתי רכב חלפי החל מיום ג' בשעה 14:30 ועד יום ה' בשעה 17:00. שאלתי. האם עלי לדרוש ירידת ערך וכמה, ? האם עלי לדרוש פיצוי על כך שברכב חדש יחסית הוחלף מנוע, וכמה ? האם לדרוש אחריות לעניין החלפת המנוע, ולכמה זמן ? איזה הצעות באות בחשבון ? סביר להניח שביום בו אני אמכור את הרכב, אם יעמדו שני רכבים עם נתונים זהים למכירה. הקונה יעדיף את הרכב שלא עבר החלפת מנוע. ניתן להשוות את המקרה שלי לזה של קבלן שבנה בניין קומות ובאחד הקומות נפלה מרפסת. גם אם תיבנה מרפסת חדש, קשה למצוא מי שיהיה מוכן לקנות דירה כזו. ואם תימכר, מחיר הדירה יהיה נמוך משמעותית ממחיר השוק.
  9. שלום חברים, הלך לי מנוע בסובארו אימפרזה שנת 2006, 2000 סמ"ק אני מעוניין לרכוש מנוע באופן עצמאי ולהביא אותו למוסך. שתי שאלות - 1. ממי כדאי לקנות מנוע? (זקוק לשם של עסק מומלץ ואמין) 2. באיזה מוסך כדאי להחליף את המנוע? תודה רבה מראש לעונים
  10. שלום לכולם, ברשותי סובארו אימפרזה שנת 2006 (מנוע 2000 סמ"ק, 160 כ"ס, קילומטראז' 175000). לפני מספר ימים נקרעה לי רצועת טיימינג בזמן נסיעה, וכתוצאה מכך התעקמו השסתומים - כלומר, הלך מנוע. אני זקוק להמלצה על מוסך אמין וטוב, בו אוכל להחליף מנוע. קוד המנוע - EJ20. הייתי גם רוצה לדעת מה עדיף - מנוע מיבוא או מנוע מפירוק? (האם מדובר בהמלצה חד משמעית - או שכל מקרה לגופו?) בתודה רבה!
  11. שלום לחברי הפורום, הלך המנוע... בדיוק החלפנו סטרטר, צמיגים חדשים רכב פשוט נהדר צינור מים שהתפוצץ הסתיים במנוע סדוק ועכשיו אנחנו מתלבטים תוך כדי אכילת לב 1. החלפת מנוע - כנראה סיפור למצוא מנוע במצב טוב ובמחיר סביר - מדברים על 12000 ש"ח לפני מעמ 2. מכירה למי שרוצה להיכנס לעניין \ לחלפים 3. גריטה - אודה לכל מחשבה או אם יש למישהו רעיון איך משיגים\מחליפים מנוע במחיר סביר - נראה לי שאנחנו יכולים לעמוד בהוצאה של 7-8
  12. אהלן חברה פוסט ראשון בפורום ! קראתי קצת באתר וראיתי חברה רציניים ועניניים ולכן אפנה אליכם שאלה הבאה! קניתי לי מזדה לנטיס 2004 מנוע 1.6 ליטר, אוטומט. אחלה אוטו מבסוט עליו רצח אבל חסר כח אז חשבתי אולי אפשר לשים מנוע 2.0 ועל הדרך להחליף את הגיר לידני, השאלה אם אני נכנס פה לברוך בנושא הרשיות, כמה הוצאות לא מתוכננות יכולות להיות לי בדרך והאם זה ישים בכלל? אני לא העשה זאת בעצמי כמובן אין לי את הכלים או מספיק ידע באלקטרוניקה של הרכב, אבל אם מישהו עשה זאת אי פעם או מבין בתחום אשמח לדעת כמה זה מסובך מבחינה חוקית, מה תיהיה עלות עבודה שכזאת לאחר קניית המנוע והגיר וכמה זמן לוקחת עבודה כזאת? מקווה שלא עברתי על החוקים ותודה רבה ))
  13. שלום, לפני כשנה וחצי קניתי סקודה סופרב 1800 TSI עם קילומטרז נמוך יחסית ולאחר שהעברתי אותה את כל הבדיקות הנדרשות. מאז נאלצתי להחליף פעמיים קוילים, אבל מעבר לזה ולצריכת שמן גבוהה שאני מבין שנפוצה מאד ברכבים כאלה אני מאד מרוצה מהאוטו. לפני כמה ימים הרכב החל לקרטע לי במהלך הנסיעה, ולצערי הרב התברר לי שהפעם לא מדובר בקויל ושכנראה הלך המנוע. במוסך מורשה ברעננה הציעו לי לשפץ את המנוע שלי (החלפת מיסבים, בוכנות (לא מקוריות) וכל מה שנדרש למעט בלוק המנוע וראש מנוע) בעלות של 20,000 ש"ח. מנוע חדש עולה לטענתם בין 30,000 ל 40,000 ש"ח. מנגד קיבלתי הצעה ממוסכניק שאני מכיר שאני מחזיק ממנו כמאד אמין הצעה להחלפת המנוע במנוע חדש לגמרי ב 17,0000 ש"ח. פערי המחירים נראים לי כמעט לא סבירים ואני מנסה להבין האם באמת אפשר לקבל מנוע חדש בכזה מחיר. אשמח לשמוע גם אם מישהו נתקל במקרה דומה של צורך בהחלפת מנוע לסופרב. תודה
  14. שלום חבר שלי עם יונדאי ולוסטר (2011, 1600) נכנס בחזיר בר לפני כשבוע וחצי. הוא הסתכל ולא ראה נזק מלבד פגיעה בפגוש ובפנס והמשיך לנסוע. אח"כ התחיל רעש "קראנצ'י" מהמנוע, אבל האדיוט רק הוסיף קצת שמן ולא הלך לתקן את האוטו. לפני כמה ימים הרעש התגבר והמנוע שבק חיים (נתקע). הבחור היה בשומרון וגרר את האוטו למוסך פלסטיני קרוב (שהומלץ לו). במוסך טענו במבט מהיר (ונסיונות הנעה כושלים) שהלך המנוע ומחיר החלפה הוא 5000 שקל. אז כמה שאלות, דבר ראשון, האם יש סבירות שניתן לשפץ את המנוע במקום זאת? שנית, לי המחיר נראה לי סביר, מה דעתכם? ושלישית, האם ניתן לסמוך על מוסכים בשומרון שישימו מנוע באופן חוקי? מה ההליכים שנדרשים כאן? תודה רבה!
  15. בשברולט קרוז שלי הלך המנוע לאחר נסיעה ללא מים. הרכב נכבה בנסיעה ונגרר למוסך מורשה. נאמר לי שהלך המנוע ומחפשים לי מנוע מפירוק. הרכב בן 4, הגיוני? לפנות לשברולט? יש אחריות על המנוע? מה כדאי לעשות? כמה עולה החלפת מנוע מפירוק כולל עבודה? יש משהו שאני צריך לבקש מהמוסך? כל טיפ או עזרה יעזרו לי פה... תודה
  16. שלום, לאבא שלי אלמרה פרפקט מודל 2005, הרכב עבר הסבה לגז לפני כשבע שנים. לפני כשלוש שנים הרכב ביצע אוברול בעקבות צריכת שמן גבוהה (מחלה של המנוע לפי רבים), לכאורה אחד הקפיצים על הרינגים כשל, אבל אני לא בטוח. לאחרונה הרכב שוב החל לצרוך שמן בקצב לא סביר, לא בטוח מה הקצב אבל אבא שלי איש טכני וכך הוא תיאר את זה. כרגע הוא מחפש להחליף מנוע ולא בטוח לאן לפנות, אשמח להמלצה על מקומות אמינים. תודה,
  17. שלום!הגעתי למוסך בעקבות שלולית חומה מתחת למנוע. המוסכניק אמר שהלך צינור מים, וגם האטם ראש מנוע (אם הבנתי נכון) - כי יש מים במערכת של השמן, ובגלל שנסעתי עם אוטו בלי מים המנוע עבר רתיחה וצריך לשפץ גם את הראש מנוע. עוד הוא אמר, שאם נתקן ראש מנוע ולא נחליף את המנוע יש סבירות מסויימת שהמנוע יצרוך מעתה יותר שמן מהרגיל, וגם ייעשן באופן חריג. זאת בעקבות שיש לאוטו כבר 180 אלף ק"מ. הוא השאיר לי את ההחלטה אם להחליף מנוע או רק ראש מנוע, כאשר האפשרות הראשונה תעלה 5-6 אלף והשנייה 2.5-3.אני רוצה לשאול: א. האם שווה לתקן את האוטו, או שעכשיו יהיו לי צרות נוספות. ב. איזה תיקון לעשות.תודה!!
  • תוכן חדש...