Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מאזדה2'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי, סוף סוף אחרי 30 שנה מתחדשת לי ברכב שיתן לי כנפיים. מתלבטת בין: מאזדה 2 פיאט פונטו מיצובישי סטאר פורד פוקוס (רעיונות אחרים?) מחפשת רכב אמין שהכי פחות רואה מוסך, ורוצה לדעת אם יש דגמים או שנים שידועים בתור בעייתים. מחפשת גם רכב עם צריכת דלק טובה ושירגיש כמו חבר בפנטזיה: משהו ששט בכביש כמו הטויטה קורולה 1997 שהייתה לסבא שלי ועברה אלי בירושה והייתה מדהימה
  2. אהלן, נשמח להמלצות מהנסיון שלכם. מתלבטים בין מאזדה 2, 2010 137k יד שלישית מטופלת וכו, במחיר של כ- 23,000 ש"ח. לבין ניסאן מיקרה 2010, 119k, יד ראשונה, מטופלת גם כן. במחיר של כ- 15,000 ש"ח. שתיהן אוטומטיות. נשמח לעזרתכם
  3. אהלן, אני מחפש רכב שמתאים לרווק צעיר, אני נוטה כרגע לקטגוריית הסופר מיני. הרכב יהיה מיועד בעיקר לנסיעות עירוניות ואחת לשבוע נסיעות בינעירוניות של בין שעה לשעתיים, מבחינת קילומטראז, אני מאמין שזה ינוע סביבות ה10 בשנה. חרשתי את הפורום וראיתי שהרבה כאן ממליצים על ה208 אקטיב. מהודעות שקראתי הבנתי שיש בעיה חמורה עם הטיימינג בדגמים שעלו כביש לפני 3.17, ושאם לא פותרים אותה בזמן זה גורר בעיות רבות נוספות. האם לרכב יש מחלות נוספות? או שבסך הכל היא אמין? בנוסף, גם הפאביה מעניינת אותי, אבל בגלל טווח המחירים אוכל להביא פיגו בשנתון חדש יותר מאשר הפאביה. אשמח לחוות דעת נוספות. עדיפות לאוטומט, אבל לא פוסל ידני על הסף.
  4. אז אני צריך להתקדם ובקרוב קונה רכב. האפשריות שהכי אהבתי הן מאזדה 2. רכב חביב, נראה נחמד, מעט רכב של סבתות אך אמין ונותן עבודה. מנגד, פיאט בראבו. פחות אמין אך יותר יפה ונותן הרבה יותר. מכיר את המחלות של הבראבו. מזגן בעייתי, טורבו שהולך אם טיפלו כל 30,000, קלאץ(בלאי) שעלותו יקרה, מצרעת שהולכת בחלק מהרכבים. מצאתי דיל טוב של הבראבו, יד 1 עם 150,000 וקלאץ מקורי (להכין 4,000 להחלפת הקלאץ). 2010 דינימייק הפשוטה והערומה שטופלה רק במורשים (אומנם כל 30,000 אבל החליף לה טורבו כבר) כל התענוג בנתיים לפני מיקוח ב13,000. ובנוסף, מצאתי אחלה דיל על המאזדה 2, שנת 2008 דניימיק המובחר, הכל פרטי עם טסט לשנה. עם 165,000 ויד 03. צריכה לעבור טיפול 15,000. ובמחיר של 13,500. הנסיעות שלי הן בעיקר בינעירוני, אך זה מתחלק ל60/40. בנוסף, בנובמבר (כבר סגור) אני עובר לשרון, וקלאץ חד מצמד בפקקים.. לא בריא לי ולרכב. הלב אומר בראבו, כי מגיל קטן היית לי אהבה לרכבים. המוח מאזדה.. כי צריך לחסוך. חשוב לציין כי נסעתי על שניהם. בראבו נוראית בפקקים וצריך מצב ידני, אך פורחת בבנעירוני. המאזדה סבירה לגמרי בשתי המקומות. מה דעתכם? על איזו אופציה ללכת? דיי סגור על שניהם תודה.
  5. אהלן בעודי מחפש מאזדה 2 בתקציב של עד 15,000 שח נתקלתי במודעה מסוחר, בחור מאוד נחמד. ללא מגרש. לטענתו אישה עשתה טרייד אצלו וקיבלה רכב חדש. המאזדה 2 היא יד 2, אני אהיה שלישית עם 166,000 וטסט האגרה שולמה רק צריך להעביר אותו. אמר שכשאגיע ניסע יחד לטסט ונעשה אותו. סגרתי איתו על 14,000 ש"ח. נסיתי להגיע לבעלים הקודמים על ידי זה שיצלם לי את הרשיון, אך כתוב סוחר רכב ברשיון והוא לא מוסר פרטי לקוחות שלו. השאלות שלי הן כאלה, האם לקחת לבדיקה לפני קנייה במכון, אולי הוא עובד עם המכון? אולי עדיף לקחת למורשה מאזדה שיבדקו? מה הסיכונים בקניית רכב עם 166,000? כמה יכול להחזיק המנוע+גיר במאזדה הזו שהרבה מהנסיעות יהיו בן עירוניות? וחלקם גם בעליות אולי עדיף מאזדה 3? רכב לרווק עד 15,000. תודה.
  6. אז כמו שהבנתם, משתחרר אוטוטו קולולולו וצריך רכב. בהתחלה חשבתי על האופציות המוכרות. שלל המאזדות, סוזוקי וכדו' ואז קרצה לי הוולו שנראת נהדר, נוסעת מעולה ובמחיר נוח מרגיש לי שיפניות באותן שנים פנו רק לסבתות תימניות ופחות לצעירים. מה הקאץ בוולו? אחזקה? אין אף מידע. הנסיעות שלי הן כ-10,000 בשנה. הרבה עליות (וירידות). מחפש גם קצת הנאה ברכב והאופציות מבחינתי כרגע הן מאזדה 2 שתהיה זריזה מול מנוע ענק 2.4 של וולו. מחפש רק אוטומט. אשמח להמלצות ואנשים עם c30!! תודה.
  7. לפני שנה קיבלתי מכתב שקורא לבעלי מאזדה 2 לבוא למוסך לטפל בבעיה חוזרת של כיסא הנהג שמתפרק מה שאכן קרה לי כמה וכמה פעמים מאז שהאוטו ברשותי. הגעתי למוסך המורשה בחדרה של מאזדה ושם בוצעה הריקול, מכיוון שלא ממש אהבתי את הוויבים של המוסך החלטתי את שאר הטיפולים שלי לעשות בחיפה במוסך מורשה שכבר טיפלתי בעבר. שבוע שעבר התפרק הכיסא שוב והגעתי למוסך בחיפה ולהפתעתי הודיעו לי שהמוסך בחדרה בכלל לא החליף ותיקן את הכיסא אלא רק שמו משהו כמו אזיקונים. אבל הריקול סגור ולכן אני כרגע מטורטר מול היבואן בברור שיפתרו לי את זה. השאלה היא האם אני צריך לתבוע אותם? כי חוץ מזה שהם גנבו כסף (על עבודה וחלקים), מהיצרן על עבודה שלא בוצעה(זה מאזדה יפתרו), הם השאירו אותי בעצם עם כסא מפלט באוטו, שכל תאונה ועצירה פתאומית יכולים להעיף אותי חגור לכיסא מהשמשה.
  • תוכן חדש...