Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קניית רכב'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. מחפש לקנות רכב חסכוני אמין וכו וכו תקציב 50 אלף שקל חשבתי ללכת על קטגוריית המיני כי הוא יותר חסכוני אבל הבלנו הוא גם בקטגורית המיני וגם מרווח וצריכת הדלק שלו טובה (להבנתי 15 ל1) קיבלתי הצעה לסוזוקי בלנו שנת 2017 אוטומט 65 אלף קילומטרז הנסיעה היומיומית היא באיזור של שעה הלוך שעה חזור לעבודה אני גר בשומרון ועובד בפתח תקווה אז זה נסיעה יומיומית הלוך וחזור בערך נסיעה של חצי שעה באיזור ההררי של השומרון וחצי שעה באיזור המישורי של המרכז רק אני ואישתי אשמח לתובנות בנוסף מציין את עניין המנוע של הבלנו עם 90 כוח סוס 1.2 ליטר מתאים לנסיעות האלו? הרכב טיפה גדול מרחבי מיני אחרות ומבחינת המנוע הוא עם אותם ביצועים לא?
  2. כבר הרבה זמן מחפש לקנות רכב. בן 18 עם שנה רישיון, לא נוסע יותר מדי אך מרגיש כבר את הצורך ברכב (לא התלהבות...), התקציב שלי הוא 12 אלף. מחפש משהו שלא לוקח יותר מדי דלק (לדוגמה הציעו לי סובארו b3 אבל הוא שתיין) אבל גם יהיה נחמד לנהוג עליו. לא משהו שיהיה רק חסכוני אבל מכוער ולא נוח לנהיגה... תודה לעוזרים🙏
  3. מחפש רכבים למכירה ואני מכיר בעיקר את אתר יד 2, אני מחפש רכבים עם תיבה ידנית ומהנים לנהיגה יומיומית (חשוב לציין רכב ראשון) אילו מקומות מניבים תוצאות?
  4. אהלן, אני בעל פולו 2003 זקנה ועייפה ולא הייתי בשוק הרכב כבר המון שנים. מחפש להחליף לרכב עם שנתון חדש יותר (5 שנים אחורה גג) ומתלבט על איזה רכב להסגר. בגדול אנחנו עושים נסיעות קצרות לא תכופות (בעיית חנייה) ונסיעות להורים בצפון פעם בחודש. תכף תגיע גם הנסיכה ונצטרך רכש שישרת אותנו גם לצרכים הללו. התקציב נע בין 70-80k. השוק כרגע דל בהיצע ומייאש. והאם בכלל כדאי להשקיע עוד 10-20k על רכב היברידי אמין?
  5. האם יש המלצות מיוחדות וכו? מה לבדוק ? מכון בדיקה מומלץ באיזור בנימינה? לאחר בדיקה ממחושבת האם יש מוסך מומלץ לבדוק בו את הרכב לעומת הבדיקה ? הבעלים אומר שלרכב לוקח דקה-דקה וחצי עד שהמזגן מתחיל לקרר האם יש איזשהם השערות מלבד גז מזגן? איזור בנימינה האם ממליצים לרכוש דוח בלק"ר/דוח שיעבודים/דו"ח חברות ביטוח וכו?
  6. היי מתלבט בין קניית ניסאן קשקאי 2011 ל ניסאן קשקאי 2015 השאלה אם חוץ מהצורה והמנוע יש הבדלים גם בנוחות הנסיעה ?(לא מדבר על יציבות נוסע הרבה והנוחות חשובה לי מאוד
  7. מחפש לקנות רכב עד 45 אלף בגדול מה שאני מחפש ברכב זה נוחות וכוח עלתה אופציה של סקודה ראפיד האם הרכב מומלץ? אם לא מה כן
  8. אני מעוניין לרכוש רכב משומש מתישהו לפני סוף ינואר 2022. מתי הכי כדאי לרכוש? מאיפה הכי כדאי לרכוש? (פרטי או סוכנות) ואיזה רכב כדאי לרכוש? מה חשוב לי? 1)בטיחות (לי, לשני תינוקות עם כסא ולאשה) 2)רכב עם בגאז מספיק גדול שאוכל לקחת עגלה ומזוודות ביחד (בדמיון שלי אני רואה את הסטיישן ואגן הישניים). 3) רכב שיחזיק שנים (מעל 5 שנים ועדיף לכיוון ה 10) 4)עדיף שעלות התחזוקה השנתית הרגילה שלו, לא מאוד גבוהה. (לא דלק) כדאי לדעת עלי: 1)איני מבין ברכבים כלל 2)יש לי זמן לעבור בין מכוניות 3) המחיר הוא שרירותי ויכול לנוע גם 30,000 למטה או 15,000 למעלה 4) אני נוהג כמעט רק בסופש לנסיעות ארוכות (תחבורה ציבורית במהלך השבוע) 5) יש לי חנייה פרטית תודה רבה לכל העוזרים מראש.
  9. היי מעוניין לרכוש מיצובישי לנסר 2011 מנוע 1600 117 כוחות סוס. הרכב נסע רק 80,000 ק״מ. איך הרכב כרכב ראשון לנהג חדש?? מה החוות דעת עליו? מבחינת אמינות הבנתי שאין תקלות והבנתי שהצריכת דלק קצת גבוהה. השאלה היא האם זה נורא קריטי או דומה למאזדה 3? בגדול למי היה את הרכב ומה הדעה שלכם לגביו?? שווה לקנות?
  10. היי, האם יש טעם לקנות אוריס היברידית משנת 2016 (בת 4 שנים) עם קילומטראז' של 87,000? או שאצטרך להחליף בקרוב סוללה?
  11. אנחנו זוג שרוצה לקנות רכב ראשון בעקבות תינוק ראשון שמגיע. נתחיל בדרישות: רכב שמיועד בעיקר לנסיעות עירוניות קצרות וקרובות. מידי פעם אולי גם לנסיעות רחוקות יותר או איזה טיול, אבל לא משהו תדיר. הבטיחות חשובה לנו מעל הכל, אחרי זה אמינות שיראה כמה שפחות מוסך ובשביל זה אנחנו מוכנים להתפשר על צריכת הדלק. התקציב שלנו באיזור ה-85 פלוס מינוס. אנחנו מחפשים רכב שגם יהיה אפשרי להכניס אליו כסא בטיחות פלוס שני אנשים מאחורה, אך אחרי שראינו כמה רכבים פיזית, פסלנו כמה מהם כמו רנו קדג'אר וניסאן קאשקאי כי לדעתנו הן גדולות מידי (אז אין טעם להמליץ על רכבים ממש גדולים בסגנון כמו RAV 4 או כמו הפג'ו 3008). נשארנו עכשיו עם התלבטות בין סוזוקי SX4 קרוסאובר לבין רנו מגאן גרנד קופה (אז גם אין טעם להמליץ על רכבים שהם קטנים יותר מהם). אנחנו כרגע נוטים לכיוון הסוזוקי בגלל הגובה שיכול לעזור במקרה שמתישהו נגיע לנהיגה על איזה שביל עפר או משהו בסגנון. מכיון שכאמור הבטיחות הכי חשובה לנו, ראינו שרק ב-2019 הכניסו לשני הרכבים מערכת בלימה אוטונומית ולכן אנחנו נעלה מעל התקציב כדי לקנות דגם 2019 בשביל המערכת הזו. כמה שאלות: 1. ידוע שהמכוניות בקטגוריות שונות. לאיזה צרכים טוב יותר להשתמש בג'יפון כמו הסוזוקי ומתי עדיף במשפחתית כמו הרנו? 2. האם זה נכון מה שכתבתי שהכניסו את מערכת הבלימה בשני הרכבים רק בשנת 2019 או שאולי ניתן למצוא גם דגמים ישנים יותר עם המערכת? 3. איזה מהרכבים יראה פחות מוסך? ואם כבר יכנסו למוסך, לאיזה רכב יש חלקים זולים יותר? 4. איזה מנוע מומלץ עבור הרכבים האלה? האם יש גרסאות עדיפות בשני הרכבים כמו דיזל/בנזין או נפח מסויים? 5. איזה רכב אתם חושבים שישמור יותר על הערך שלו? 6. משהו אחר שמומלץ לבדוק ולהשוות על פיו? תודה על המענה
  12. היי! אני ואשתי מעוניינים לקנות רכב ( על איזה דברים צריך לשים לב ברכב שבודקים לפני קניה) *אני רק יודע שרכבים שמפורסמים עם הלוחית זיהוי מוסתרת בתמונות זה סימן לא טוב (סוחר). מחפש רכב : אמין, חסכוני יחסית (1/13-1/18) שנתון 2012+ תקציב עד 30K קיבלתי המלצה על סיאט איביזה 1200 טורבו, רק אני קצת מתקשה להבין את כל הסוגי תתי דגם שיש לרכב הזה והולך לאיבוד ביד 2.. קיבלתי עוד המלצה לרכב זול ואמין - דייהטסו סיריון (אמין,זול,יחסית חסכוני) והרכב השלישי - טויטה יאריס 2010+ (למרות שיקר יותר בחלקים) תודה מראש לכל המגיבים 😁🚙
  13. אהלן חברים. לקראת קניית פורד אסקייפ 2010, האם מישהו מכיר את הרכב? בעיות שאני צריך לדעת עליהן? ומבחינת מחיר הרכב, המוכר דורש 60א ש"ח יד 05 ברשיון, נסע 62א מייל. מחיר מוגזם? לא מצאתי דרך לחישוב המחירון. תודה לעוזרים.
  14. היי, הרכב היחיד שהיה לנו (יונדאי גטס) הלך לעולמו ואנחנו מחפשים להחליף אותו. התקציב הוא עד 75k. אנחנו משפחה של 3 (זוג הורים + תינוקת), נוסעים בממוצע 20k בשנה כאשר הנסיעות הן בינעירוניות ועירוניות. מבחינת מה שחשוב לנו זה בטיחות, נפח תא מטען, אמינות ונוחות נסיעה. היינו במספר מגרשים של חברות ליסינג ומההיצע הקיים אנחנו מתלבטים בין טויוטה אוריס סטיישן היברדית 1.8 לבין סקודה אוקטביה 1.2 tsi. שתיהן שנתון 2016 ובתקציב שלנו רוב האוריסים הן סביב ה 90k בקילומטרז ואילו הסקודות נעות סביב ה 70k בקילומטרז. מה שאנחנו הבנו לגבי היתרונות של הסקודה זה - נוחות נסיעה, התנהגות על הכביש, מושבים אחורים מרווחים ובטיחות החסרונות - גיר רובוטי כפול מצמד מבחינת התנהגות בפקקים, העובדה שהוא טורבו עלולה לפגוש אותנו במוסך די מהר. לגבי האוריס - יתרונות: נסיעה שקטה, אמינות של טויטה, בטיחות וצריכת דלק* חסרונות - התנהגות על הכביש, מושבים אחוריים צפופים, המנוע בנזין לא כ"כ סוחב וגם בכמה הזדמנויות שמעתי מבעלים של הטויוטה שצריכת הדלק היא יותר קרובה ל 1:17 ולא 1:20. מאוד נשמח לעצה ועזרה! תודה!
  15. אהלן, ברשותי רכב משפחתי (פולקסוואגן ג'טה) וכעת אני צריך לקנות רכב נוסף, השיקול המרכזי זה רכב זול וחסכוני, התקציב נמוך.. חשבתי על הסוזוקי אלטו שהיא גם זולה וגם צריכה נמוכה וגם אמינה. אך ראיתי שיש לא מעט פריוסים במחירים דומים בשנתונים של 2008-2009 עם קילומטראז' סביב 200,000 (לא המון יחסית לטויוטה). אני מעדיף את הפריוס מכיוון שהוא רכב משפחתי - בטיחותי יותר, נוח יותר ויוכל גם לשמש אותנו לנסיעות משפחתיות. מישהו כאן מכיר את הרכבים הנ"ל ויוכל לייעץ לי?
  16. שלום לכל חברי הפורום. אשמח לעזרתכם האדיבה. אני מעוניין לרכוש טויוטה פריוס. התקציב שלי הוא עד 30K. תהיתי האם כדאי לי לרכוש רכב שעשה 500K ק"מ אבל הוחלף לו מנוע וגיר חדשים. שלמיטב הגיוני(וזה רק היגיון כי הבנה הכי בסיסית ברכבים אין לי) זה כאילו אומר שהרכב כמו חדש, כמובן שיש הרבה רצועות ושיט מסביב שצריך להחליף אבל העלות של המסביב הזה אמורות להסתכם בכמה אלפי שקלים בודדים אני מניח. והינה קיבלתי רכב חדש שיחזיק לעוד שנים רבות. או שמא 500K ק"מ לרכב זה אומר שהרכב גמור גם אם מחלפים את המנוע והגיר ולא משנה מה תחליף האוטו כבר גמור... אשמח לשמוע את דעתך ותודה מראש לכל תשובה
  17. 1. ממי לקנות? – שוק הרכב הישראלי עבר בשנים האחרונות מעין מהפכה - ממצב בו הרוב המכריע של העסקאות היו נסגרות "דרך העיתון", למצב בו יש נוכחות חזקה של גופים ממוסדים ומקצועיים המתמחים במכירת רכבים מיד שנייה. גופים אלו יכולים להיות מחלקות טרייד אין של יבואנים, חברות ליסינג, חברות השכרה ורשתות למכירת רכבים מיד שנייה כגון אוטוסנטר וסנטרל מוטורס. היתרון שמעניקים גופים אלו הוא בראש ובראשונה אמינות – הקונים נהנים מחשיפה מלאה של מצב הרכב, כולל דו"חות בדיקה והיסטורית טיפולים. הם גם יכולים לישון בשקט בידיעה כי אם חס וחלילה הרכב שנמכר להם אינו תקין, יש להם כתובת לחזור אליה. בנוסף לכך, הרוכשים נהנים מתקנת השוק הקבועה בחוק המכר ולפיה מובטחת להם העברת הבעלות על הרכב גם אם יתברר כי הרכב גנוב. רוב הגופים המוסדיים העוסקים במכירת רכבים מיד שנייה, מעניקים גם אחריות מסוימת לרכב, אף אם הסתיימה אחריות היבואן. הטבות אלו בדרך כלל מצדיקות את הפרש העלות הלא גבוה ואת העובדה כי בשוק הפרטי ישנה אפשרות גבוהה יותר להתמקח על מחיר הרכב(סעיף למיואשים). 2. אם קניתם ממוכר פרטי – היו זהיר! יש לדרוש ולראות תעודת זהות של המוכר ולהתאימה לשם הרישום ברשיון הרכב. אין להאמין לסיפורים מסוג "זה רכב של חבר ואני מוכר אותו עבורו". אין להעביר את מלוא הסכום על הרכב עד לקבלת אישור העברת הבעלות על הרכב ממשרד התחבורה. בדקו את היסטוריית הטיפולים של הרכב במוסך מורשה, על מנת לוודא כי הקילומטרז המופיע במונה הוא אכן הקילומטרז הנכון. והחשוב מכל – חובה לבצע בדיקה של הרכב במכון בדיקה מוסמך. 3. בדיקה – האם חובה? רוב הגופים המוסדיים העוסקים במכירת רכבים מיד שנייה מציגים בפני הלקוחות טופס בדיקה של מכון בדיקה מוסמך. ברוב המקרים, ניתן לסמוך על טפסים אלו ואין צורך לבזבז כסף מיותר ולבצע בדיקה נוספת על חשבונכם. לעומת זאת, במידה והעסקה נעשית מול אדם פרטי או במגרש מכוניות שאינו מוכר לכם, מומלץ בחום להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולבצע בדיקה של הרכב. 4. איך לקרוא את הבדיקה? – יש לזכור כי הרכב הוא רכב מיד שנייה, שכבר עבר אי אלו קילומטרים בחייו ולכן אין לצפות כי הבדיקה תגלה כי הוא צח כשלג וכי מצבו הוא כשל רכב חדש. כמו כן, יש לזכור כי מכוני הבדיקה חוששים מתביעות נזיקין מצד לקוחות ששילמו עבור הבדיקה ולכן יש להם נטייה לפרט כל פגם ברכב ולהציגו במלואו. אי לכך, אין להיבהל מטופס בדיקה מלא בהערות. מומלץ להתייעץ לאחר קבלת טופס הבדיקה עם הבוחן עצמו, או עם מכר המבין בנושא, על מנת להעריך את משמעותן המעשית האמיתית של ההערות המופיעות בטופס הבדיקה. 5. דעו את מחיר הרכב המדויק – בשוק הישראלי יש מספר מחירוני רכב בולטים לרכבים מיד שנייה – לוי יצחק, אפריים מוהר, מחירון "הגה" ועוד. מחירונים אלו לוקחים בחשבון פרמטרים שונים כגון שנת ייצור, מספר הקילומטרים שעבר הרכב, כמה בעלויות הוא עבר ומה סוגן, כמה חדשים הוא נמצא על הכביש והאבזור והתוספות הקיימים ברכב. פרמטרים אלו יכולים להעלות או להוריד את מחיר הרכב הגולמי המופיע במחירון במידה ניכרת. חשוב לשלוט בהם על מנת לשפר את עמדתכם במשא ומתן. 6. מחיר מחירון – רק לפראיירים? מחיר המחירון הינו בגדר המלצה בלבד ומשקף מחקר סטטיסטי של ממוצע מחירי המכוניות מדגם ספציפי. כוחות הביקוש וההיצע בשוק עושים את שלהם ויש רכבים הנמכרים בקלות באלפי שקלים מעל למחיר המחירון. מאידך יש רכבים שאת מחירם יש להפחית באופן ניכר. בקנייה מגוף מוסדי, המעניק אחריות מסוימת לרכב, מקובל בהחלט לשלם את מחיר המחירון המלא ואף מעט למעלה ממנו. ברוב המקרים ההוצאה שווה את השקט הנפשי המתלווה לרכישה מגופים אלו. 7. חוזה מכר – קניית רכב, יהיה מחירו אשר יהיה, הינה עסקה חשובה וטעויות בביצועה עלולות להיות יקרות וכואבות. לפיכך אין לוותר על חתימת הסכם בין הקונה למוכר, על מנת שסכסוכים עתידיים, אם חס וחלילה יהיו, יוכלו להיפתר בקלות ובמהירות יחסית. רוב הגופים המוסדיים המוכרים רכב מיד שנייה מצוידים בטופסי חוזה מטעמם. יש לקרוא היטב את כל האמור בהם, להקפיד ולמלא את כל פרטי הרכב בחוזה, לפרט בחוזה את כל התיקונים שהוסכם כי יש לבצע ברכב על חשבון המוכר וכן לפרט את האחריות הניתנת לו ומה בדיוק היא מכסה. 8. קניתם? – מזל טוב! היו שלמים עם עצמכם - חשוב לזכור כי אין שתי מכוניות מיד שנייה הזהות אחת לשנייה. אם מלאתם אחרי כל ההמלצות שפורטו לעיל, רוב הסיכויים כי בצעתם עסקה טובה וכי רכשתם רכב שישמש אתכם בנאמנות. אל תטו אוזן לנשמות טהורות שיספרו לכם כי ראו רכב זהה במגרש עלום שם במחיר נמוך בהרבה ממה ששילמתם עבור הרכב. מעטים המקרים, במיוחד בענף הרכב מיד שנייה, בהם יש ארוחות חינם. *הערה: רשימה זו הינה בגדר המלצה בלבד ואינה מתיימרת לכסות את כל האספקטים הקשורים ברכישת רכב מיד שנייה. הועתק מ-www.vehiclesnet.org.il קישורי עזר בקניית רכב: בד' שעבוד: http://tabodirect.msn.co.il/CarOrderReg.asp בד' רכב גנוב: http://www.police.gov.il/App/stolenCars/stolenCars.asp מחירון לוי יצחק: http://www.ynetcenter.co.il/SearchIn.asp?Z=C&TZ=MhValue קניית רכב מהשכרה(תן להם לריב עליך-קבל הצעת מחיר) http://www.clicar.co.il/ עמית ___תוספת___ עוד מידע בהודעה הזו של REHUD: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=53040
  18. מציעים לי רכב הדגמה עם עם 560 ק"מ 4 וחצי חודשים על הכביש בהנחה של 12-14 אלף ממחיר חדש המחיר הוא 12 אחוז פחות ממחיר של חדש, אבל אני כמובן יהיה יד 2. אם אני מבין נכון, כשאני אמכור את האוטו נגיד עוד 4 שנים, המחירון יופחת ב12% על רכב הדגמה ועוד בערך 3 אחוז על עוד יד. אמנם באחוזים אני אפסיד יותר, אבל הסכום עצמו יהיה נמוך יותר מגודל ההנחה שאני מקבל עכשיו, אז מהבחינה הזאת לא נראה לי יש לי בעיה מה שמדאיג אותי, האם יהיה לי קשה למכור את האוטו? אם אני מקבל הוכחה בקניה עכשיו שהרכב עם 560 ק"מ זה יעזור במכירה בעתיד? מה אתם חושבים?
  19. שלום לכולם, יש לי 2 רכבים שאני מתלבט בקנייתם שניהם פורד פוקוס 2013 סטיישן רכב אחד קילומטראז' 150,000 הרכב השני 80,000 עם מנוע חדש ובסוכנות לא יודעים למה הוחלף. בהנחה שבבדיקה שניהם תקינים ונוסעים חלק, איזה מבין השניים כדאי לקנות או יותר נכון מי מהם להתרחק? תודה לעוזרים.
  20. שלום לכולם, אני חדש פה בפורום אז קבלו את התנצלותי המוקדמת על כל חריגה אפשרית מהכללים במידה ותהיה או על חוסר ההבנה שלי בתחום. אישתי ואני חושבים על קניית רכב חדש לאור העובדה שהרכב הנוכחי שלנו (יונדאי אקסנט שנת 2001) כבר לא מתאים לצרכים שלנו. אנחנו מחפשים רכב מיניואן או סטיישן שיתאים למשפחה בת ארבע נפשות+כלב (עם נטייה להתרחב בעתיד) בתקציב של עד 50K (עם אפשרות להתגמש במידה וזו מציאה). הנקודות שחשובות לנו הן (לפי סדר חשיבות). 1. רכב בטיחותי מאוד (ציון גבוה במבחני בטיחות, הגנה מקסימלית על הנוסעים במצב תאונה) 2. חיסכוני בדלק 3. תא מטען גדול (כזה שיכול להכיל לפחות שתי עגלות, ושתי מזוודות בלי לחץ) 4. מעט תקלות/זול לתיקון במידת הצורך 5. מרווח (עדיפות לרכב גבוה אם כי לא קריטי) 6. ידני (אישתי מעדיפה, מוכנה להתפשר במידת הצורך) אשמח להמלצות על רכבים מתאימים (במידה ויש)- דגם ושנה. ואם יש גם המלצות כלליות או הערות לגבי הנקודות שהעליתי, אשמח לשמוע את דעתכם המלומדה. תודה מראש!
  21. טסט עד ינואר 18 עברה 53K יד 01, נקנה ב "0" ק"ם מAVIS כמו חדשה, עם חיישני ריוורס ונעילה מרכזית בשלט. 47K ש"ח, מעט גמיש. יש בונוס לירושלמים / סטודנטים בירושלים - עם תו חנייה חופשי בכל הקמפוסים בעיר עד דצמבר 17. מסכים לבדיקה בכיף. שאר התמונות 0542676363 ולדימיר
  22. היינו היום עם טויוטה ורסו 2011 מטופלת ושמורה במכון בדיקה וקיבלנו תוצאות מפתיעות לרעה. הבעלים חזר עם האוטו למוסך טויוטה מורשה ובמוסך טענו שהמכון כותב אותו דבר לכולם. הבעיות שהמכון העלה: רעשים במנוע, נזילות שמן (שנאגרות רק במנוע ולא מטפטפות החוצה), חוסר נוזל קירור, נקישות במסרק הגה, השהיה במעבר לשלוב הילוכים (מדובר בגיר רציף) ורעש מתיבת הילוכים במוסך טענו שהמנוע רק "מזיע" וזה לא דליפה, ושאין מה לעשות עם זה כרגע , שהגיר בסדר גמור וככה הוא צריך להיות, ושלא חסר שום נוזל קירור. עכשיו אנחנו מתלבטים למי להאמין, כי אנחנו ממש לא רוצים בעיות בגיר ובמנוע. וגם לא ממש יודעים מה המשמעות של נקישות בהגה. הם גם כתבו בכללי שאין אחריות לתיבת הילוכים רציפה. מישהו יודע למה? נשמח לחוות דעת האם כדאי לנו לרכוש את הרכב או לא.
  23. צריך עזרה, מתלבט אם לקנות: Audi TT mk3 2015 230HP או Audi S5 2012 333HP S-Tronics ההתלבטות היא למי יש יותר פוטנציאל לשיפור הרכב, את הנתוני יצרן שלהם אני מכיר. תודה לעוזרים!
  24. שלום לכולם, מחפש לקנות רכב בתקציב של 30-35K (שאיפה לגבול תחתון של התקציב) מפרט: אוטומט, מתחת ל100K קילומטר, חסכוני בדלק וכמובן אמין. אשמח לקבל הצעות בנוגע למכוניות מיני, סופר מיני וכדומה. (עדיפות לא לצרפתיות) אופי נסיעות: ת"א - נתניה לא על בסיס יומי, פעמיים-שלוש בשבוע. תודה ושבוע טוב
  25. שלום, לפני כמה ימים בדקתי סיטרואן C3 מנוע 1400, אוטומט, שנת 2003- ב11,000 ש"ח. הרכב עשה 143,000 ק"מ. הרכב הוא רכב יד שניה. ב9 שנים הראשונות של הרכב הוא טופל רק במוסך מורשה וב-4 שנים שאחרי בקושי היה בשימוש. הרכב מעביר הילוכים חלק ובמצב טוב ושמור. בזמן הנסיעה- כאשר הרכב עולה על במפר או על המדרכה כדי להיכנס לחניה- יש רעש ממש חזק מהגלגלים- כאילו הקפיץ לא עובד/שחוק... בעלת הרכב אמרה שהם החליפו את המוט המייצב (מה זה?) לפני 4 שנים וזה נתן להם 4 שנים של שקט. האם תקלה זאת מוכרת ברכב זה? כמה יעלה לתקן דבר כזה? האם יכול להיות שאפשר לפתור את התקלה בהחלפת המוט המייצב ב50 ש"ח וזהו? תודה
  • תוכן חדש...