Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'התייעצות'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 10 תוצאות

1. אודה מאד עבור עזרתכם לקבוע מחיר מכירה לטויוטה קורולה סאן, אוטומטית, שנת 2001, 122,000 ק"מ. טסט עד ספטמבר. הפח מעט חבוט; בפנים שמורה מאד, אין בלאי. מעולם לא היתה במוסך לתיקון. פשוט רכב נפלא.
  2. בשכלול עלויות, מהירות מקסימלית, האצה, חווית נהיגה ופרקטיות, נהיגה יומיומית ותחזוקה.
  3. שלום לכולם נעים להכיר זה פוסט ראשון שלי וכנראה לא האחרון, הוצאתי רישיון לפני שבועיים ואני מתלבטת איזה רכב לבחור: מצד אחד, החלום זה ג'יפון וכולם ממליצים לי לא לקחת כי אני גרה במרכז וחדשה, יש כאן נהגים שהיו חדשים שישר קנו רכב יקר מפוצץ והוא שרד היטב? נאמר לי שרכב ראשון ככל הנראה ילך לפח בגלל הקטע של נהג חדש ואפשר להספיד אותו מראש. אין מצב שאקנה יד ראשונה והתקציב נע בין 20~ 70 אלף שקל, לגבי ג'יפונים או כרכרה אני יודעת שצפויות לי הוצאות נוספות ושגם אני בטוח אוסיף כל מני תוספים כמו מוביליי, מולטימדיה, חיישני רוורס מצלמת רוורס וכאלה. אני מאוד מתוסבכת עם עצמי מה עדיף לי אשמח לשמוע דעות, טיפים, ואיך החוויה מאנשים שבחרו אחד מן השניים, תודה! השימושים שמתכננת לעשות באוטו: אני מתכוונת לנסוע 3 פעמים בשבוע אבל רק בסופ"שים לסידורים, ונסיעות ארוכות של 4-8 שעות בימים האלו. לדוגמא מבאר שבע עד נהריה, מנהריה עד תל אביב, מרמת גן עד אילת וכו'. עוד מידע עלי: גרה במרכז, בת 27 כלומר אין מלווה ואין נהג צעיר או מלווה רק חדש. תודנ לעונים!
  4. לפני מס' חודשים נסעתי לחול למשך חודש, חניתי כרגיל וכשחזרתי האוטו הניע כרגיל ולאחר יומיים הפסיק להניע, הוחלף מצבר לחדש, (בדיעבד מסתבר שאוליי היה אפשר רק להטעין אותו ) שבוע הבא אני צריך להעדר למשך 41 יום , מהי הדרך הנכונה ? לנתק את המצבר? (קודם + או -) לדאוג למישהו שיעשה סיבוב? (כל כמה זמן ? ובמשך כמה זמן?) להחנות כרגיל (משמע המצבר הקודם "במקרה " בדיוק מת ?) תודה מראש למסייעים.
  5. שלום לכולם. חיפשתי לאחרונה רכב קיה נירו 2018 באזור ה80,0000שח + טרייד אין על יונדאי גטס 2008. הגעתי לסוכנות רכב מוכרת שהציעה לי רכב ב137,000 ק"מ מליסינג עם היסטוריית טיפולים יחסית טובה ( עדיין לא בדקתי בעצמי, רק לפי מה שהוצג לי בסוכנות ) ב75,000 כולל טרייד אין על הגטס שלי. רציתי לדעת האם העסקה כדאית או שעדיף לשלם קצת יותר ולקבל משהו עם קילומטרז' נמוך יותר? ( שהיה גם אבל הנציג אמר שהטיפול ברכב לא היה משהו לכן הוא מציע לי את הקילומטרז' הגבוה יותר) מה אתם חושבים? מה המקסימום קילומטרז' שהייתם מוכנים להתפשר עליו? איזה בדיקות הכי חשובות לכם? אשמח לקבל כמה טיפים לרכישה ואיך להוציא עסקה טיפה יותר טובה. תודה מראש!
  6. מה דעתכם על הרכב, מבחינת אמינות,גיר,מנוע יש דברים שצריך לדעת? יש רכב אחר באזור ה70 שעדיף? חשבתי אולי כל מאזדה 3 מה אומרים?
  7. שלום לכולם! כבר כמה חודשים שאני מתלבט איזה רכב לקנות. אני לא כ"כ בקיא בשוק הרכב והייתי שמח לקבל המלצות על רכב שיענה על כמה צרכים: 1. בגאז' סביר - שאפשר יהיה להכניס לפחות עגלה 2. צריכת דלק 3.בטיחות 4. טיפולים\חלקי חילוף במחיר סביר 5.אמין 6. עד 65,000 ש"ח משנת 2016 והלאה 7. חייב להיות האצ'בק בגלל מצב החנייה בינתיים בדקתי טויטה יאריס (בגאז' קטן מדי) ו -יונדאי i20/i30 אני יחסית גמיש ככה שאם רכב הוא שנה פחות או טיפה יותר יקר אבל מומלץ אשמח לשמוע גם. על איזה עוד רכבים מומלץ להסתכל?
  8. אהלן חברים. לקראת קניית פורד אסקייפ 2010, האם מישהו מכיר את הרכב? בעיות שאני צריך לדעת עליהן? ומבחינת מחיר הרכב, המוכר דורש 60א ש"ח יד 05 ברשיון, נסע 62א מייל. מחיר מוגזם? לא מצאתי דרך לחישוב המחירון. תודה לעוזרים.
  9. שלום לכולם. התייעצות לפני קנייה מדובר בשנתונים 2011/12 סיאט איביזה 1200 tsi או מאזדה 2 . הדגמים אוטמט . מה עדיף? ממש לפני קנייה !!! דחוף תודה(:
  10. הי חברים, אני מחפש לרכוש רכב שני למשפחה. המאפיינים החשובים לי: מיועד לנסיעות עירוניותובין עירוניות קצרות (עד 50 ק"מ) ק"מ חודשי ממוצע– 1000 ק"מ גיר – אוטומט תא מטען – שיכיל עגלתתינוק צריכת דלק ממוצעת –מקווה שיהיה גבוה מ 1:15. בטיחותי (עד כמה שרכבברמה הזו יכול להיות) אבזור - שלא יהיהבסיסי מדי שנתון – 3-4 שנים תקציב – משאיר פתוחבשלב זה (הערכה 60-70k) חשבתי על כיוון הסופר-מיני (יאריס, פולו וכדומה...) מה דעתכם ??? תודה רבה J
  • תוכן חדש...