Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סופרמיני'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 19 תוצאות

1. אני מחפש רכב לצעיר סטודנט/חייל שעושה יומיות לרוב נסיעות יומיות של שעה במצטבר הנסיעה בעיקר בדרך בין עירונית וחלקה בתוך העיר חשבתי בהתחלה על דגמים ספציפים אבל הגעתי למסקנה שזה מגיע בעיקר מהמלצות חברים ופחות המלצות על רקע מקצועי ולכן כרגע אין לי פייבוריט מועדף בגדול אני מחפש רכב סופר מיני/משפחתי קומפקטי עם תיבה אוטומטית או ידנית (לא רובוטי וכו') בתקציב של 25k (יש אופציה לחריגה עד אזור ה30k אבל רק אם זה משהו עם ייתרון משמעותי) הדברים שחשובים לי זה 1. צריכת דלק (באזור 1 ל14) 2. אמינות 3. נוחות בדגש על איכות נסיעה (רוב הזמן אני נוסע לבד) תודה מראש לכל העוזרים והמסייעים😃
  2. אשתי צריכה רכב קטן לנסיעות מאד קצרות (הרצליה להרצליה פיתוח). המחשבה הייתה לעשות ליסינג פרטי על יונדאי i10 וכעמט כבר סגרנו את העסקה. כיוון שמדובר בגיר רובוטי עם מצמד אחד, הלכנו לעשות נסיעת מבחן על הרכב. אשתי שלא מבינה ממש כלום ברכבים - אמרה שהיא לא יכולה לנסוע על הרכב הזה (כן... בגלל הגיר). שישבנו עם איש המכירות אחרי נסיעת המבחן ושיתפנו שהגיר ביאס, הוא הציע את ה i20 בגרסת ה supreme plus בתנאי מכירה שהם קוראים לו "ליסינג פרטי" אבל בת'כלס - עסקת בלון לכל דבר ועניין: מקדמה -> תשלום חודשי נוח -> בסוף העסקה (36 חודשים) תשלום היתרה ורכישה של הרכב או טריידאין והמשך לעסקה הבאה. היה נשמע לנו סבבה וגם ככה לא מעט חברים אמרו לי "אל תעשה ליסינג פרטי! אתה חייב שישאר לך רכב אחרי 3 שנים!" אז חשבנו שזו אופציה לא רעה, אבל אז חשבתי לעצמי...אז למה דווקא i20? אני אקבל תנאי מימון דומים אצל כל יצרן... מתלבט בין הדגמים הבאים ואשמח לעצתכם: יונדאי i20, סיטרואן c3, סיאט איביזה, מזדה 2, קיה סטוניק (פספסתי מישהו? הדגשים: רכב בטיחותי, פשוט לתפעול (לפני שתכתבו על ה c3-יש לי 3008 שאשתי נוהגת עליו וכבר התרגלה לממשק), מרווח עד כמה שאפשר ו...שהגיר לא יעצבן את אשתי תודה!
  3. לאחר שנותרה מאחור בעדכונים הקודמים לסופרמיני של הקונצרן, הפאביה קופצת קדימה לפני כולן עם דור חדש לגמרי. הפאביה נוטשת את הפלטפורמה הותיקה לטובת ה-MQB-A0 שעליה מבוססות האיביזה הפולו וה-A1 ומאפשרת לה להנות ממרווח פנים גדול יותר, מגוון מנועים רחב יותר והטכנולוגיות העדכניות ביותר של היצרן. המעבר לפלטפורמה אפשר לפאביה לצמוח הרבה. בסיס הגלגלים התארך ב-9.4 ס"מ ל-256.4 ס"מ בסך הכל והאורך הכללי גדל ל-410.8 ס"מ (11.1 ס"מ יותר ביחס לעבר). הרוחב גדל ל-178 ס"מ ותא המטען צמח גם הוא ל-380 ליטר. סקודה טוענת שמקדם הגרר של הפאביה החדשה עומד על 0.28 והוא הטוב בקטגוריה. הפאביה מתחדשת גם היא בפנסי לד עם אופציה ללד מלא, הגריל העדכני של המותג וגם פתחי אוורור אקטיבים בפגוש התחתון על מנת לשפר את האווירודינמיות בשיוט. הפנים של הפאביה מיישר קו עם שאר דגמי המותג העדכניים, היא מקבלת, בדומה לאוקטביה, את הסידור של מסך המולטימדיה מעל פתחי האוורור המרכזיים וכן את ההגה החדש בעל שני החישורים. בדומה לאיביזה, גם הפאביה מקבלת ברמות הגימור הגבוהות לוח מחוונים דיגיטלי 10.25 אינץ' ומולטימדיה בעלת תצוגה בגודל 9.2 אינץ'. גרסאות הביניים יצטרכו להסתפק במערכת בולרו 8 אינץ' והנמוכות במערכת בסיסית עם מסך של 6.5 אינץ' בלבד. תוספות אבזור נוספות הן בקרת אקלים דו-אזורית, שמשה קדמית מחוממת, תאורת אווירה, פתחי מיזוג למושב האחורי ועוד. היצע המנועים שגרתי למדיי כאשר הפאביה מוסיפה להיצע שלה את ה-1.5 טורבו 150 כ"ס בתור הגרסה הבכירה. זו מגיעה עם גיר אוטומטי בלבד (DSG7) . מנועי הליטר מוצעים גם הן עם אותה תיבה אוטומטית או תיבה ידנית והביצועים לא רעים, 9.5 שניות למאה בגרסת ה-110 כ"ס ו-7.9 שניות בגרסת ה-150 כ"ס ועם מהירות מירבית של 205 קמ"ש ו-225 קמ"ש בהתאמה. גרסאות הדיזל של הפאביה ירדו מההיצע, וכן לא צפויות להגיע בזמן הקרוב גרסאות היברידיות או גרסת ביצועים. הפאביה החדשה צפויה להגיע לשווקים בתחילת 2022, כאשר גרסת סטיישן צפויה להצטרף אליה שנה מאוחר יותר. לצפייה במאמר המלא
  4. לאחר שנותרה מאחור בעדכונים הקודמים לסופרמיני של הקונצרן, הפאביה קופצת קדימה לפני כולן עם דור חדש לגמרי. הפאביה נוטשת את הפלטפורמה הותיקה לטובת ה-MQB-A0 שעליה מבוססות האיביזה הפולו וה-A1 ומאפשרת לה להנות ממרווח פנים גדול יותר, מגוון מנועים רחב יותר והטכנולוגיות העדכניות ביותר של היצרן. המעבר לפלטפורמה אפשר לפאביה לצמוח הרבה. בסיס הגלגלים התארך ב-9.4 ס"מ ל-256.4 ס"מ בסך הכל והאורך הכללי גדל ל-410.8 ס"מ (11.1 ס"מ יותר ביחס לעבר). הרוחב גדל ל-178 ס"מ ותא המטען צמח גם הוא ל-380 ליטר. סקודה טוענת שמקדם הגרר של הפאביה החדשה עומד על 0.28 והוא הטוב בקטגוריה. הפאביה מתחדשת גם היא בפנסי לד עם אופציה ללד מלא, הגריל העדכני של המותג וגם פתחי אוורור אקטיבים בפגוש התחתון על מנת לשפר את האווירודינמיות בשיוט. הפנים של הפאביה מיישר קו עם שאר דגמי המותג העדכניים, היא מקבלת, בדומה לאוקטביה, את הסידור של מסך המולטימדיה מעל פתחי האוורור המרכזיים וכן את ההגה החדש בעל שני החישורים. בדומה לאיביזה, גם הפאביה מקבלת ברמות הגימור הגבוהות לוח מחוונים דיגיטלי 10.25 אינץ' ומולטימדיה בעלת תצוגה בגודל 9.2 אינץ'. גרסאות הביניים יצטרכו להסתפק במערכת בולרו 8 אינץ' והנמוכות במערכת בסיסית עם מסך של 6.5 אינץ' בלבד. תוספות אבזור נוספות הן בקרת אקלים דו-אזורית, שמשה קדמית מחוממת, תאורת אווירה, פתחי מיזוג למושב האחורי ועוד. היצע המנועים שגרתי למדיי כאשר הפאביה מוסיפה להיצע שלה את ה-1.5 טורבו 150 כ"ס בתור הגרסה הבכירה. זו מגיעה עם גיר אוטומטי בלבד (DSG7) . מנועי הליטר מוצעים גם הן עם אותה תיבה אוטומטית או תיבה ידנית והביצועים לא רעים, 9.5 שניות למאה בגרסת ה-110 כ"ס ו-7.9 שניות בגרסת ה-150 כ"ס ועם מהירות מירבית של 205 קמ"ש ו-225 קמ"ש בהתאמה. גרסאות הדיזל של הפאביה ירדו מההיצע, וכן לא צפויות להגיע בזמן הקרוב גרסאות היברידיות או גרסת ביצועים. הפאביה החדשה צפויה להגיע לשווקים בתחילת 2022, כאשר גרסת סטיישן צפויה להצטרף אליה שנה מאוחר יותר.
  5. שלום, אנחנו מתלבטים בין כמה רכבי סופר מיני. הונדה ג'אז, טויוטה יאריס, סוזוקי סוויפט אולי גם סיאט איביזה. התקציב הוא עד כ70, אבל גמיש. מחפש שיהיה מאובזר יחסית לקטגוריה, אם כי נראה לי שאולי זה כבר סטנדרטי גם לשנים 17-18 (מערכת מולטימדיה, מצלמת רוורס, בקרת שיוט - אם יש אדפטיבית מעולה), חסכוני בדלק, ולא פחות חשוב, שיהיה אמין, עם עלות טיפולים סבירה. לגבי האיביזה, היא נראית לי אחלה מסקירה קצרה שעשיתי, אבל הגיר שלה מדאיג אותי. לכן לא סגור לגביה. ולא יודע איך היא מבחינת עלות טיפולים וחלקי חילוף. המאזדה 2 גם נראית כאופציה מעניינת אבל תמיד תא הנהג הרגיש לי צפוף בדגמים ישנים, מתוך כוונה לתת תחושה ספורטיבית אולי. זה עדיין ככה? כמו כן למאזדה יש שם של זוללת דלק, זה ככה גם עם ה2? אם יש המלצות אחרות, גם פתוח לשמוע.
  6. היי, אנסה לפרט כמה שיותר, אני רווק , בן 22. בשבוע האחרון החלטתי למכור את הרכב הראשון שלי, מאזדה 3 1.6 שנת 2005 ששירת אותי נאמנה וכבר נהיה זקן, אני מחפש רכב סופרמיני (לא קטן מידי כמו I10 , אבל לא משפחתי וארוך כמו המאזדה 3) הרכב הולך לשמש אותי לנסיעות בינעירניות - סביב 60 ק"מ ביום - 3 פעמים בשבוע - מקסימום שבועי 400 ק"מ. הוא ישמש גם לנסיעות עירוניות וסידורים רגילים כמו שיש לכולם. חשוב לי ברכב שיהיה קודם כל (על פי סדר חשיבות): 1.אמין 2.בטיחותי (כולל את המערכות בטיחות החדשות יחסית) 3.ביצועי - רוצה להרגיש שאני נותן גז והאוטו זורם איתי ולא נשאר מאחור 4. מאובזר 5. חסכוני בדלק סך הכל מחפש רכב מיד ראשונה בתקציב של עד 60,000 שקלים עם קילומטרז' נמוך עד 50,000 ק"מ ושנתון החל מ2018 מוכן לזלוג גם ל2017. חשבתי אולי על המיצובישי ספייס סטאר דגם 2020 , אבל הוא קצת חורג מהתקציב והבנתי שהוא גם מאוד רועש בנסיעות בינעריוניות, המליצו לי גם על קיה ריו האצבק 1.0 טורבו שזאת הגירסה המומלצת , אבל הבנתי שעם טורבו האמינות פוחתת והסיכוי לכניסה למוסך גבוה יותר. אני מאוד מבולבל ורוצה לקבל החלטה.... אשמח לעזרתכם,
  7. בפברואר השנה נרכשה מאזדה 2 שנת 2008 בתור מחליפה מודרנית ובטיחותית לפונטו ספייס האהובה שלנו. מה מטרת ההחלפה? בטיחות - רצינו רכב ברמת בטיחות גבוהה יותר משל הפונטו. דרישות סף: אוטומטית, 6 כריות אוויר, ESP, יד וק"מ נמוכים, רצוי סופר מיני וכמה שיותר "טרי" יחסית לשנת הצגת הדגם (ז"א לא סתם שנתון גבוה עבור רכב שפותח עשור לפני). תקציב: 15,000 ש"ח, שבסוף נמתח כלפי מעלה בכמה אלפים. שתי פיינליסטיות הגיעו לקו הסיום: מאזדה 2 דיינמיק ופורד פיאטסה 1.4 טרנד. שתיהן הושקו די קרוב אחת לשניה, שתיהן מצויידות ב-6 כ"א וESP, שתיהן קטנות, נאות, אמינות. פורד יותר מפנקת ונוחה ומאזדה יותר זריזה וכנראה גם סחירה יותר. באופן טבעי מבחר של ה-2 בלוח עשיר יותר אך במחירים מעט גבוהים יותר. האקזמפלר הנבחר: מאזדה 2 דיינמיק, שנת 2008 (עליה לכביש אוקטובר 2007) יד 1 פרטית, 153 אלף ק"מ עברה בירושה מסבא לסבתא, משמשת את הנכדים, היסטוריית טיפולים מלאה, היסטוריה ביטוחית לא נקייה, אבל לא חריגה, לא חפה מהבדלי צבע ודהיות (אופייניות יש לציין, אבל האסתטיקה החיצונית הייתה משנית מבחינתנו) הרכב נבדק במוסך, נמצא ישר, יבש ודורש החלפת משולשים. ביום הראשון הרכב הוכנס לניקוי יסודי של ריפודים ופנים הרכב בכלל הוזמנו משולשים מקוריים ומוטות קישור כפתור פתיחה של התא מטען שהיה שבור משאבת מים לוישרים שהתגלתה כנוזלת פנס קידמי ימני (כי היה דהוי וחליפי לא יקר) אחרי כמה חודשים נדלק צ'ק אנג'ין שבא והלך לסירוגין (יופי מאזדה, בשביל זה מכרנו איטלקיה אמינה, בשביל שתדליקי לנו מנורות?) סורק תקלות הוביל אותנו לניקוי מצערת ו - idle air control valve (כמובן, עבודה עצמאית בבית, הפעם הייתי רק העוזרת) מאז הצ'ק אנג'ין כבה ולא חזר, גם רעידות קלות בסרק נעלמו יחד איתו. מעט לפני הסגר וחודש לפני המועד, הרכב עבר טסט כמו פנתר ביום שישי האחרון עבר טיפול שגרתי: שמן + פילטר שמן, פילטר אוויר הוזמן, אבל אחרי פירוק מצאנו שהפילטר הנוכחי במצב חדש לגמרי. (תסלחו לי שלא פירטתי מחירים, חלפים נרכשו בהנחות לכן אינם רלוונטיים) בתכנון היו מערכת מולטימדיה, צמי גים חדשים ממותג ארופאי מכובד ואפילו ביקור במסלול פצאל אבל תכניות לחוד וחיים לחוד הזדמנות לתפקיד חדש שמגיע עם רכב חברה, שני אנשים לא באמת צריכים שלושה רכבים, ככה שהמאזדה הפכה לחוליה החלשה בבית ונאלצה לעזוב. היום, עם קרוב ל161 אלף ק"מ על השעון עברה בעלות לנהגת חדשה במשפחה אז איך אסכם את הבעלות על מאזדה 2? חסרונות: צפופה, רועשת, מושבים לא מהנוחים יתרונות: זריזה, כיפית, נאה מבחוץ ונעימה מבפנים אם נשווה למתחרה הכי פופולרית שלה - סוויפט סוזוקי תהיה נוחה יותר, אבל ללא ESP עד 2010, פחות כיפית, מעט יקרה יותר. פרמטר נוסף שחשוב לרוכשי סופר מיני - צריכת דלק לרוב נעה בין 11 ל13.5 ק"מ לליטר בנסיעות משולבות ושונות, שאף פעם לא התיימרו להיות חסכוניות. אבל, כאן יש לציין שהרכב נקנה ממש רגע לפני שהקורונה הגיעה לחיינו והוא לא זכה לזחול בפקקים הכבדים והאופייניים לשגרה על בסיס יום יומי. בדיעבד השדרוג מהפונטו היה מיותר, אבל מי ידע בפברואר מה יהיה באוקטובר? אם לא רכב חברה, כנראה שהיינו נשארים עם המאזדה עד לשדרוג לדור החדש.
  8. שלום! אנחנו זוג צעיר שרוצים לקנות רכב ראשון שיהיה בעיקר אמין ועם תחזוקה פשוטה וזולה. תקציב באיזור 25k אך אם בשביל ראש שקט צריך להשקיע עוד אז זה אפשרות. בעיקר ישמש לנסיעות בין ראשון לציון-רחובות או ראשל״צ-תל אביב. בגלל שייתכנו מדי פעם נסיעה לת"א ופקקים באיילון מעדיפים אוטומטית ולא ידני אבל לא שוללים על הסף. מקווים שהרכב ישרת אותנו למשך 4 שנים בערך. כנראה שנזדקק בהמשך עוד כשנתיים מקום למושב בטיחות לתינוק. חשבנו אולי לרכוש רכב מאלדן (או כל חברה בסגנון) על מנת להיות בראש שקט עם אחריות של עד 3 שנים, אך הבנתי אפילו שיש אנשים שהם לא סוחרים אלא סוג של מתווכים שעוזרים לך למצוא רכב טוב,ולבדוק אותו לפני הקניה לטובתך. מתלבט באיזו דרך לנקוט... אשמח לשמוע על חוות דעת על הרכבים הבאים מי הכי מתאים לצרכים שלנו: יונדאי i10 i20 מזדה 2 סוזוקי סוויפט ספלאש מיצובישי ספייסטאר שברולט ספארק קיה פיקנטו
  9. הי, אשמח לחוות דעת לגבי רכב סוזוקי בלנו החדשה (GLX אוט' 1.2), מבחינת אמינות, דלק, נוחות וכדומה. אשמח לחוו"ד ממי שברשותו הרכב הנ"ל. שוקלת לרכוש רכב 2019 עם 22K ק"מ במחיר של 70,000 ש"ח. יד 1 מפרטי. מה דעתכם?
  10. הי קהילה יקרה, קצת אבודה ואשמח לעזרה - אני מחפשת רכב יד שניה סופר מיני (אוטומט). חשוב שיהיה: 1. בעל תא מטען גדול יחסית שיכול להכיל עגלה. הרכב אמור לשרת אותי ועוד תינוק בעתיד. 2. חסכוני בדלק (נוסעת בעיקר בעיר). 3. אמין. תקציב - 55-60 אש"ח תודה מראש לעוזרים
  11. שלום לכולם, יש בבעלותי היום ניסן מיקרה שנת 2011. מעוניין להתחדש ברכב שנת 2017-19 בעלות עד 50000 ש"ח. אשמח להמלצה לגבי מה עדיף לזוג ללא ילדים: מיצובישי ספייס סטאר, קיה פיקנטו או רכב אחר? אנחנו נוסעים בסביבות 15000-20000 ק"מ בשנה. תודה לכל העונים ברצינות, eugeny.
  12. אני מחפש רכב ידני וחסכוני יחסית חדש, שנת 2017 ומעלה עם פחות מ 60,000 קמ לאחר בדיקה ראיתי שסיאט IBIZA היא האפשרות הכי טובה עבורי כי הם ממשיכים למכור ידניות חדשות ואהבתי את הקומפקטיות של הרכב עם ביצועים לא רעים. וכל זה בא עם מחיר יחסית טוב. השאלה מה האמינות של SEAT? ראיתי באתרים אירופאים שהרכב מדורג בין גרוע לבינוני באמינות אמנם כנראה ההתייחסות היא בעיקר לדגם של עד 2017 בו הם החליפו לפטפורמה החדשה של קונצרן Volkswagen שכולל גם את Audi ו Skoda בעצם חשוב לדעת שזה פלטפורמה משותפת לאודי A1, סקודה Fabia ופולסוואגן Polo. לפי הבנתי זה בעצם כמעט אותו רכב בעטיפה שונה. דווקא אומרים על איבזיה שהיא אימצה את הפלטפורמה החדשה, נדמה לי A05, ראשונה מבינהם. בנוסף אולי יש אפשרות אחרת לרכב ידני חסכוני שלא עליתי עליו? תודה אור
  13. היי, תודה על כל העזרה (אני קורא נסתר כבר כמה זמן). אנחנו זוג, מירושלים. כרגע עם סוויפט 2009 ודי מרוצים. מתכננים להתרחב ומחפשים לקנות רכב משומש עם תא מטען שאפשר להכניס אליו עגלה ומזוודה (לסוויפט יש 210 לי' בתא המטען. אנחנו מכוונים ל300+). הרכב נוסע בעיקר בתוך העיר, בערך פעם בשבועיים למרכז או לאזור חיפה. סה"כ נסענו בשנה האחרונה בערך 20K בשנה. תקציב - בערך 35K. מוכנים להתגמש בשביל משהו ששווה את זה. חשוב לנו: בטיחות צריכת דלק גודל (שלא תהיה גדולה מדי, אין הרבה מקום בחניות בסביבה שלנו) גודל תא מטען (שיהיה מקום לעגלה ומזוודה) מנוע שיעמוד בעליות (בחרנו בזמנו את הסוויפט בגלל ה1.5 שלה) אמינות וטיפולים שוטפים שמנו עין על הונדה ג'אז היבריד 2012, מתלבטים כי התגובות והביקורות על המנוע שלה לא משהו. אופציות נוספות שחשבנו עליהן: סקודה פאביה, סיאט איביזה. קצת חוששים כי צריכת דלק פחות טובה וכי הן כפולות מצמד והבנו שהן נוטות להתקלקל. יש עוד רכבים שנראה לכם מתאימים? דברים שלא חשבנו עליהם? נשמח ממש לשמוע. (נשמח גם להמלצות על סוחרי רכב אמינים) תודה
  14. שלום חברים/ות אני בתהליכים של סקר שוק לפני רכישה, ויצא לי להיתקל בהצעה ל- 208 1.2 גיר רובוטי 2015. חיפשתי בפורום ואין יותר מדי ההערות על הדגם הספציפי הזה עם הרובוטי.. האם מומלץ יחסית לתחרות (נגיד אל מול סוויפט או פיאסטה משנתונים טיפה יותר ישנים), האם יש תקלות מוכרות? (רוב הנסיעות שלי יהיה בצפון, בעירוני/בין עירוני, לרוב למרחקים די קצרים של כ-25קמ ביום, ופעם בשבוע לערך נסיעה ארוכה יותר של 70קמ הלוך ואז חזור. מתכוון להחזיק ברכב לתקופה- 3 שנים או יותר.) תדוה רבה לעונים!
  15. היי, האם הקנייה כדאית? I10 insight automatic 1.0 litre נסועה כוללת 18500 קמ' בלבד. פרטית יד 1. מחירון יד 2 54000 מחיר מדובר 48000 בתהליכי קנייה ממגרש טריידאין גדול ואמין. הרכב ייבדק במכון ואעשה עליו נסיעת מבחן לפני הקנייה מן הסתם, כרגע יש הבטחה על מנוע גיר ושלדה בבדיקה וכן שאף חלק בה לא הוחלף דעתכם? האם במחיר יש רכב מיני/סופרמיני שיהיה טוב יותר משמעותית?
  16. שלום אני חושב לקנות רכב סופר-מיני יד שנייה משנים 2014-2016 (כלומר רכב חדש כמעט) כרגע אני יותר מחבב את המאזדה 2 (מודל 2015) ברמת גימור ה all wight (הגבוהה ביותר) - ביד 2 יש כמה כאלה ב 85 אלף בערך מה לדעתכם לא טוב במאזדה 2? על מה כדאי לשים לב? ומה הם הצדדים השליליים שלה עד עכשיו עשיתי נסיעת מבחן על i20 שהרגישה לי די כבדה בעקיפה (היא מאיצה מאוד לאט כשיוצאים להקיפה) נסעתי גם ב seat ibiza שהייתה סבבה, אבל לא התלהבתי במיוחד, אם כי לא היה שום דבר שלילי גם. רק הפלסטיקים הרגישו לי זולים קצת רכבים אחרים שחשבתי עליהם זה ford fiesta, skoda fabia רכבים שלא מוצאים חן בעיני ואיני שוקל אותם הם הספארק, פיג'ו 208, רנו קליאו, סוזוקי סוויפט וטויוטה יאריס מה שחשוב לי ברכב זה נוחות הנסיעה בעיר ובכביש מהיר (נסיעות של פעם בחודש-חודשיים לצפון/דרום) אוטו קטן אך מספיק גדול בשביל הנסיעות הארוכות האוטו נועד רק לי, אז מרווח הפנים מאחור לא חשוב, וגם גודל תא המטען אני לא מחפש רכב ספורט אבל i20 הרגיש לי יותר עגלה בנוסף חשוב לי מחיר הביטוח והתחזוקה השוטפת של הרכב (אמינות ועלות חלקים) צריכת הדלק חשובה לי פחות. אשמח לשמוע את דעתכם תודה
  17. שלום, קונה בקרוב רכב סופרמיני חדש - גיר ידני. כרגע אני מתלבט בין הפיאסטה ל208. עשיתי נסיעת מבחן בפורד והתרשמתי לטובה. מחר יש לי נסיעת מבחן בפיג'ו. רוב הנסיעות שלי עירוניות עם גיחות בין-עירוניות מזדמנות. לרוב, אני לא עובר אם ה15,000 ק"מ בשנה. יש יתרון חד וברור לאחד על פני השני? תודה מראש.
  18. שלום לכם. אני חדש בפורום ורוצה להתייעץ עם מי שמבין. אני עומד למכור את הרכב הישן ומתכנן לרכוש סופרמיני אמינה וחסכונית. כרגע אני בוחן 2 דגמים: הונדה ג'אז ורנו קליאו. מבחינה ריגשית אני די עם רנו: העיצוב, מרחב הפנימי, הג'אנטים ותוספות כמו בקרת אקלים די מכריעים בהחלטה, אם לא דבר אחד: צריכת דלק. קראתי כמה חוות דעת, לדוגמא: http://cars.walla.co.il/item/2664056 אומרים שנהיגה "חזקה" תגרום לה לשתות דלק. מצד אחד, אני רב הזמן בפקקים. מצד שני, מעניין אותי לדעת מה בדיוק אומר "נהיגה חזקה" כי אני מכיר את עצמי בתור אחד עם רגל כבדה על הגז. ואם אני הולך על הונדה ג'אז, אז מלחתחילה אני בוחר ברכב שלא סוחב כ"כ ובעצמו לא יתן לי לצרוך דלק אבל גם החוויה תהיה זהה אודה לכם על המלצות \ מחשבות בנושא
  19. שלום לכולם; אני יודע שהנושא נטחן רבות פה בפורום, אך עם זאת אחריי שעות של קריאה וצפיה במאמרים וביקורות - לא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית לשאלה. אז כפי שהכותרת כבר מציינת, אני מעוניין לרכוש רכב סופרמיני בתקציב של כ50 אלף שקלים. הרכב ישמש לנסיעה של כ100 ק״מ מדי יום, ויהיה ברשותי כ5 שנים. המטרה העיקרית לאחר רכישת הרכב היא תחזוקה זולה ככל האפשר, חיסכון בדלק ושמירת ערך הרכב לאורך זמן. בנוסף אני מעדיף לעלות מבחינת שנתון כמה שיותר משיקולי בלאי. ההיצע עצום, וכרגע עומד על 6 אקזמפלרים הכוללים : פולקסווגן פולו 2010 סיאט איביזה 2012 סקודה פאביה 2011 סוזוקי סוויפט 2012 פורד פיאסטה 2012 רנו קליאו 2011 מבירור שערכתי מול חברת הביטוח - הזולה ביותר לבטח מהקבוצה מעלה היא הפיאסטה, ומנגד היקרה ביותר היא האיביזה. הסוזוקי היא היקרה ביותר בקבוצה, ולמעשה אף חורגת מהתקציב אך עם זאת בשקלול שנתי של הוצאות ביטוח, דלק וטיפולים למיטב הבנתי העלות תתקזז. תא המטען הוא הקטן הקבוצה (בהפרש ניכר עד כדי גיחוך) אך עם זאת זהו ויתור שאני מוכן לעשות. הפולו היא הישנה ביותר, אך עם זאת ה״איכותית ביותר״ מבחינת חומרים בתא הנוסעים וההרכבה הגרמנית. הרנו והסקודה בביקורות עושות הכל טוב, אך לא מתבלטות לא לכאן ולא לשם. *אין לי שום בעיה לרכוש במסגרת התקציב רכב אוטומטי, הבקשה לרכב ידני נובעת משיקולי צריכת דלק ועלות אחזקה בלבד. לתשובותיכם אודה!
  • תוכן חדש...