Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'הגה כוח'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. הפעם אני רוצה להודות מקרב לב לרון ממוסך רון בת"א (שגם חבר בפורום שלנו לשמחתנו): יום שבת חורפי. אני בדרך הבייתה עם החברה מהחרמון ואבי בטלפון מודיע לי שבזמן שנסע לאנשהו, נדלקה לו מנורה של השמן בפאסאט. לא ייחסתי חשיבות והבטחתי לבדוק כאשר אחזור. הגעתי הבייתה עייף וחסר רצון להתעסק בתא מנוע אך הבטחה לאבא זאת הבטחה. התחלתי לבדוק ולתשאל מתי ואיך נדלקה המנורה והאם הייתה אדומה או כתומה. אבי כמובן טען שאדומה ומבדיקה עלה שאכן חסר שמן. למרות השעה 23:00 החלטתי להתקשר לרון. רון ענה והסביר לי שיש לגרור את הרכב למוסך לבדיקה מבלי להניע היות ויתכן ויש נזק למנוע. הזמנתי גרר של איילון (שירות מצוין) לבוקר. בבוקר הגעתי למוסך רון. רון התחיל לבדוק, חיבר סקנר ואחרי מס' דק' ושיחה נוספת התברר שמנורת השמן שנדלקה הייתה כתומה מה שהצביע על חוסר שמן בסה"כ. רון, לא הסכים לקבל תשלום ואז הבנתי שהאיש מקצועי וישר וביקשתי לבדוק עוד מס' בעיות. לבסוף התגלתה נזילת שמן מהאטם מכסה שסתומים, רפידות קדמיות גמורות וצינור יניקה שימיו ספורים. עם הצינור רון הציע להמתין וביחד החלטנו שאני אקנה כזה בגרמניה בעוד מס' שבועות (הוא אפילו טרח והוציא לי מק"ט מדויק) ואבוא להתקין. יצאתי מאוד מרוצה ושמח שהכרתי עוד איש מקצוע נעים, שקט, מקצועי וישר. רון, נתראה בעוד מס' שבועות. תודה רבה לך. ליאור
  2. שלום, בפיג'ו 207 2011 של אשתי נדלקה נורת תקלה בהגה כוח והוא הפסיק לעבוד (קשה מאוד לסובב את ההגה) . הגה הכוח הוא חשמלי. בדקתי פיוזים והם תקינים. לא נדלקו נורות נוספות. למישהו יש רעיון מה יכולה להיות הבעיה ומכמה מזומנים אאלץ להיפרד? תודה מראש לעונים עודד
  3. שלום לכל חברי הפורום קניתי ניסאן אלמרה דגם פרפקט 2005 ולפתע ההגה עושה רעש בסיבובים,בדקתי ויש שמן הגה, מה הפתרון? 2)אמור להיות ברכב מנורת קריאה (חוץ מהמנורה הראשית של הדלת)? כי יש את התושב למנורה אבל אין שם מעביר חשמל.. תודה לכל העונים...
  4. שלום ותודה לכולם, בחודשיים האחרונים התחילו להדלק לי מדי פעם לחלקיק שנייה כל מיני נורות תקלה ברכב. אף פעם לא הצלחתי לזהות איזו נורה זו, אבל אדומה. הלכתי למוסך - "אין כלום". המחשב ריק מתקלות. לפני כחודש קרה לי פעם אחת, בגשם, שנדלקה לי נורת הגה למשך כ2 שניות וההגה "נתפס", לא הייתה לו הנעה חשמלית, הוא לא היה "תפוס", אלא רק לא חשמלי. חזרתי למוסך - בדקו הטענה ("מצויינת 12.7" , נראה לי) והסבירו שכנראה בגלל הגשם רצועת המנוע שנראית מצויין לא תפסה ולא הייתה טעינה, לרגע. השבוע, בלי שום גשם, אבל אחרי סיבוב חד מאוד ומהיר (הייתי באיחור...) נדלקה הנורה שוב, למשך כ15 דקות. נסעתי בכביש מהיר כך שההגה לא היה קריטי...(וכאמור הוא עבד, רק לא היה חשמלי) ובסוף זה עבר. אני לא רוצה לחזור שוב למוסך בלי להיות קצת יותר חכם... אני לא בטוח שהוא בדק מפלס שמן הגה... - זה כיוון? או שאם היה חסר זה היה קבוע? אשמח לעצות. תודה
  5. שלום, יש בבעלותי פיג'ו 206 מודל 2008 ידני. לאחרונה התחילה בעיה באוטו, כשאני מסובב את ההגה מיד אחרי הנעה יש רעש מוזר מאזור המכסה מנוע. אחרי שנוסעים כמה זמן הרעש הולך ופוחת אבל חוזר שוב בהנעה הבאה. ניסיתי סתם לפתוח מיכלים במכסה מנוע לראות שהכל תקין ויש מיכל שכתוב עליו Power Steering שריק לגמרי. אז יש לי 2 שאלות: א. אם מישהו יודע ממה נובע הרעש? יכול להיות שקשור ל power steering? ב. איזה נוזל אני צריך לשים במיכל הריק? אם אפשר ממש סוג ספציפי אני אשמח תודה רבה!
  6. שלום רב, נוזל (שמן) ההגה כוח בפורד פוקוס 2001, אוטומט, ירד מתחת למינימום. מחפש מה סוג השמן ומקום לקנות אותו בסביבת חיפה. תודה מראש, מארק
  • תוכן חדש...