Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'למכירה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. מפרסם מאזדה 3 משנת 2006 דגם Active בשביל חבר טוב שאינו חבר בפורום. טסט לשנה מנוע 1600 סמ"ק, תיבה אוטומטית 270,000 ק"מ יד שישית טיפולים בזמן לפני שנתיים הוחלף המנוע לאחד עם פחות מ־100 אלף ק"מ גיר משופץ מתלים ומשולשים חדשים צמיגים קדמיים חדשים מצבר חדש מצב מכני מצוין מתחייב בבדיקה מיקום: תל אביב מחיר: 10,500 ש"ח טלפון: 052-520-6016 - יהלי
  2. סאב בן כמה שנים, מדהים!! שמור. מחכה לבית אוהב חדש. מאז שנולד לנו ילד, אין לו לצערי מקום בבגאז׳… תתקשרו 0508842894 למיכל או 0546809999 לאפרת
  3. BDCHD18K מגיע במארז עם סוללה, מטען וביט דו צדדי. הייתה בשימוש פעמים בודדות 250 ש"ח. איסוף מצפון תל אביב. אופציה לאיסוף מנוף הגליל/פתח תקווה בתאום מראש
  4. עלתה לכביש אוקטובר 2016, יד 1 מנוע 1.4l 170 hp Turbo MultiAir דגם מילאנו היוקרתי כולל עיצוב פנים נדיר, דשבורד קרבון ומושבי עור בצבע אדום רכב שמור במיוחד כולל פנים, מטופל במוסך אוטואיטליה קילומטראז׳ נמוך 49,500km כולל מצבר חדש + 4 צמיגי MICHELIN חדשים בפרטי 0544536708
  5. רנו סניק 1999 יד ראשונה 130000 ק"מ. הכל בכל עובד ושמור כולל מזגן, מרימי חלונות, טסות, כל החיישנים והמנורות, גלגלים, ג'נטים, מראות חשמליות, וכל חלקי המנוע (מלבד משאבת בלמים). היתה שמורה כל השנים בחניה מקורה. הורדה עכשו מהכביש, - לפירוק טלפון 053-2782859 נתי.
  6. שלום לכולם, אני קורא ותיק בפורום אבל מעולם לא כתבתי (גם לא הייתי צריך. בזכות חברי הפורומים היקרים כל השאלות שחפשתי להן מענה מצאתי בחיפוש קל... ). חשבתי שאת תרומתי הצנועה לכך אביא לידי ביטוי בכך שאפרסם את הרכב קודם כל לחברי הפורום ולא בפלטפורמות אחרות. מדובר ביונדאי גטס 2008 אוטומטית דגם GLF רכב שני במשפחה. הרכב בבעלות אשתי ובשימוש יומיומי שלה (בית-עבודה) כבר למעלה מ-7 שנים. 185 אלף ק"מ. שני ידיים קודמות. יכול לומר מנסיוני שמדובר ברכב אמין בצורה בלתי רגילה. גם חסכני בדלק. מנסה להיזכר בתקלות שהתרחשו בכל שנות השימוש אבל ממש לא מצליח להיזכר (נדמה לי פעם לפני שנים הוחלף רדיאטור). בקיצור אף פעם לא עשה בעיות. לא היו תאונות. יש שפשופי חנייה פה ושם אבל לא משהו רציני (התמונות צולמו ספונטנית לשם הפרסום והרכב לא עבר ניקוי לפני). לפני טסט (שאשתי מעבירה כל שנה) אני נוהג לקחת את הרכב למוסך לטיפול תקופתי (החלפת שמנים וכו') וכך גם עשיתי לפני חודש . 4 צמיגים הוחלפו לפני שנה (בטסט הקודם). הרכב עבר ביום שישי האחרון טסט כך שיש טסט לתקופה של למעלה משנה (עד סוף יוני 2020). מבחינת תוספות אין משהו מיוחד אבל יש מצלמת דרך קדמית (עובדת אוטומטית עם ההדלקה ולא תופסת חיבור למצת כי מחווטת באופן אחר ישיר) שהותקנה לפני כשנתיים בגלל מכת האופניים החשמליים (שהיום השתנתה לקורקינטים וכו') והחשש שאשתי תקפד חייו של איזה זב חוטם רכוב. מי שקונה לא צריך שום יישור קו. פשוט לשים דלק ולנסוע. אני באמת ובתמים מאמין שלרכב יש עוד כמה שנים טובות של עבודה לתת לבעלים החדש בשקט ואמינות . מוכרים רק בגלל התרחבות המשפחה (אם מישהו מוכר או מציע להחלפה בתוספת תשלום מצידי I20 או מזדה 2 נשמח לשמוע). בגלל שיש טסט ליותר משנה ואשתי עדיין בחופשת לידה (כך שאין לה שימוש ברכב ולא זקוקים עדיין לרכב שני נוסף ) אז לא ממהר למכור ולכן גם לא גמיש בשלב זה. הרכב ברמת-גן . טלפון: אפס חמש ארבע 5321885 דוד
  7. לבסוף החלטתי לפרק גם את המחשב ולימכור למשך הלימודים, יש לי נייד חדש והוא מספיק כרגע. מוכר את החלקים הבאים: AMD RYZEN 2700X כולל הקירור המקור לוח אם ASUS PRIME X470 PRO Seasonic M12II EVO 620W מודולארי מלא ב-1900 שקל הכל יחד- ניתן ליראות מחירים עדכניים בKSP. המעבד והלוח שניהם ניקנו בKSP ב07/18. הכל במצב כמו חדש והיו מורכבים במארז עם פילטרים לאבק, יש קופסאות וכל האביזרים למעבד/לוח/ספק. לאיסוף מראשל"צ. חג פורים שמח! *אני כרגע על המחשב ואפרק אותו רק לאחר שימצא הקונה והוא יתאם איתי איסוף, אני מעריך שתוך מס' שעות אספיק לפרק ולשים הכל בקופסאות.
  8. וולוו במחיר של טויוטה - יוקרה במחיר מעולה וולוו S60 שנת 2012, חודש עלייה לכביש: אוגוסט (08/2012) צבע: לבן מנוע 1600 טורבו, 180 כ"ס כולל: מערכת city safety לבלימה במקרי סכנה בעיר, התנעת כפתור, hand-brakes בכפתור, מראות מתקפלות בנעילה, מערכת להגבלת מהירות נסיעה, מוט הילוכים מהודר. צמיגי מישלן קדמיים הוחלפו בתחילת 2018. יד: שנייה. כל הטיפולים נעשו במוסך מורשה. טסט עד סוף אוגוסט 19. קילומטראז: 158 אלף האוטו עבר טיפול גדול ב150 אלף, הכולל החלפת שמן גיר ומסנן גיר. מחירון לוי יצחק: 54,290, מבקש: 48,000. למכירה בלבד, לא מעוניין בהחלפות. לפרטים נוספים: 0546626240 אימייל: [email protected] תמונות:
  9. למכירה, איביזה 2015 1200 טורבו שחורה אוטומטית (DSG). רמת איבזור AM5. עליה לכביש בינואר 2015. טסט עד 31.12.19 כולל מערכת מולטימדיה של פיוניר וחיישני רוורס 61,000 ק"מ טופלה במוסך היבואן בלבד. יד שניה (שתיהן פרטיות). לפרטים : דן 054-9005547
  10. למכירה, RAV4 שנת 2004, דגם 4X4 STD. 184,000 ק״מ צבע אפור מטאלי יד שלישית שמור ומטופל (לא נסע בשטח) טסט עד מרץ 2019 גג שמש (סאנרוף) נמצא באזור השרון. 052-4468025
  11. מחיר מבוקש: 45.000 ש״ח פולקסווגן, גולף פלוס יד ראשונה. עליה לכביש: 7/2012 93 אלף ק״מ צבע כסוף מטאלי במצב מצויין, טופל במרכזי שירות של צ׳מפיון בלבד. סט מפתחות אחד. המעוניינים צרו קשר עם עדי: 052-3134751 או אלעד 050-9787697
  12. למכירה פיג'ו 308, עליה לכביש נובמבר 2011, דגם comport plus. 85000 ק"מ. משמש אותי להגיע לעבודה ובחזרה (30 ק"מ ביום...) הרכב נרכש לפני כשנתיים מלובינסקי טרייד (עם 55000 ק"מ) והיה תחת אחריות למשך כל השנתיים (כולל טיפולים ותיקונים). היד הראשונה היה ליסינג. מטופל בזמן ועד לתום האחריות טופל במוסך היבואן. טלפון להתקשרות: 0 חמש 0 872 שלוש 4 78 או להשאיר הודעה פה.
  13. למכירה פולקסוואגן פולו 2014 ידני מנוע 1200 TSI שיפור Stage 1 אצל דני מ Max Tuning בלמים של Brembo נשטף בשטיפה ידנית בלבד חנייה מקורה בבית ובעבודה 90K קילומטר מחיר - 64,900 ש"ח O 5 Four שתיים 3 Nine Six 990 תמונות להתרשמות
  14. שם המוצר: מלא רביעיות טונה במים/בשמן רגיל/שמן קנולה עם תוקף לעוד שנים התוקף הוא לפחות לעוד שנה, הרוב יותר משנתיים, וכולן נשמרו במקום מוצל בארון לשימוש פרטי אישי שלי. סיבת המכירה: נמאס לי אישית מטונה והחלטתי להשיג את החלבון שלי ממקורות אחרים. מחיר: כל פחית טונה במים/שמן רגיל - 3 שקל כל פחית טונה בשמן קנולה/זית - 4 שקל. כל הטונות הם בגודל הנורמלי של 160 גרם לפני סינון ו-112 גרם אחרי (ולא כל השיטיקים שמקטינים את הכמות/"סלט טונה" וכו'....). רק של חברות מוכרות - פילטונה, סטארקיסט, והמותג של שופרסל (שזה פילטונה בעצם). חלק עדיין מחולקים לרבעיות סגורות כמו שמוצאים על המדפים בסופר. המחירים סופיים ומתייחסים לקנייה של כמות גדולה. יש כמות גדולה (לפחות 200 פחיות) וכל הקודם זוכה, קנו כמות ותרוויחו, טונה מחזיקה שנים. -- אמצעי תשלום: מזומן בעת המפגש. מקום מגורים: נמצא בכפר סבא. נייד: מעדיף שיגיעו אליי אבל אולי נייד באיזור השרון לעסקה גדולה. משלוחים: לא. יצירת קשר: מוזמנים להשאיר מספר בהודעה באשכול ואחזור אליכם או לשלוח הודעה פרטית לקבלת המספר שלי. לחילופין זמין במייל sss piker40 @ walla . com (בלי רווחים) תמונות להמחשה:
  15. למכירה! מערכת מולטימדיה ANDROID 5.1.1 המתאימה לסיאט ליאון 2009-2013. מדובר במערכת DOUBLE DIN בעלת מסך 7" CAPACITIVE TOUCH. המערכת חדשה לגמרי בקופסא וכוללת מצלמת רוורס אחורית וכן מצלמה קדמית (DVR). כוללת מתאם לשליטה מלאה על המערכת מההגה. המערכת נרכשה בשל תכנון לרכישת סיאט ליאון, אבל בסופו של דבר רכשתי אלפא ג'ולייטה והמערכת נשארה סגורה וארוזה חדשה בקופסא. לינק לדף המוצר: http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=102588850 מחיר נדרש: 1500 ש"ח. צחי - אפס חמש ארבע 9050762 ניתן לאיסוף מיקנעם עילית (בית) או מגדל העמק (עבודה).
  16. שלום לחברי הפורום, לאחר שנים רבות שבהם הרכב שירת אותי החלטתי למכור. כבר הרבה שנים שאני נוהג הכי רגוע בעולם, הלוך חזור לעבודה וזהו. האמת די בזבוז של רכב חזק כל כך. רכב שנת 2002 שילדה נקיה בעלים קודמים ברשיון 01 לרכב 2 צמיגים חדשים T1R טויו רק לפני חודשיים עבר טסט + טיפול שנתי מצבר מלפני 4 חודשים הכל תקין ומתוחזק (שימו לב - הצבע בגג מתקלף) תוכנה של גיא פרילינג - מאז שנת 2009 זוג בולמים קדמיים קוני אדום - מאז שנת 2008 זוג בולמים אחוריים קוני צהוב - מאז שנת 2008 כל השאר סטנדרט מה שאומר שחיקה נמוכה של המכלולים ברכב אגב, אני בן 40 כמעט, לא ילד מתלהב שקרע את הרכב קניתי את הרכב עם 108,000 ק"מ כיום 236,000 מצב הריפודים טוב מאוד, לא מתקלפים בדלתות או בגג, ידיות לא מתקלפות, דש בורד במצב טוב. הרכב בלי סנרוף מחיר מבוקש: 18,000 המחיר נמוך ומביא בחשבון את מצב הרכב לטוב ולרע - אין אפשרות לדבר על המחיר. רכב עם ביצועים של GTI לכל דבר, במחיר מציאה נא לשלוח הודעה פרטית למתעניינים
  17. למכירה: מאזדה 6 שמורה ומטופלת במוסך מורשה מאזדה של המשפחה, שנת 2012, שגמאה 66,000 ק"מ בימי חייה בלבד. מנוע 2,000 סמ"ק, תיבת הילוכים אוטומטית כמובן, ננהגת על ידי נהג יחיד ומבוגר, בעלות קודמת - ליסינג עם נהג יחיד (הרכב יצא נקי בבדיקה). הבדיקה תצא נקייה לחלוטין, ואם יתגלה משהו בבדיקה - יש מוסך מורשה מאזדה שישמח לתקן את הליקויים ללא עלות כחלק ממחיר העסקה... יותר טוב מזה? מחירון משוקלל - 78,000 ש"ח. הרכב ישמח להעביר ידיים תמורת 75,000 ש"ח, עם צ'ופר לטיפול הבא עבור חברי קארספורום בלבד. 054 שש 4 שש 8 אפס 7 שתיים.
  18. שם המוצר: אבקת חלבון whey pure diamond, סגורה ובתוקף עד 29.07.17. חלבון למנה של 33 גרם:26 גרם BCAA למנה: 6 גרם פחמימות למנה: 2.8 גרם קלוריות מנה: 130 טעם וניל משקל - 2.27 ק"ג. מחיר: 250 ש"ח אמצעי תשלום: מזומן בעת המפגש. מקום מגורים: נמצא בכפר סבא. נייד: מעדיף שיגיעו אליי אבל נייד באיזור השרון. משלוחים: לא. יצירת קשר: מוזמנים להשאיר מספר בהודעה באשכול ואחזור אליכם או לשלוח הודעה פרטית לקבלת המספר שלי, לחילופין זמין במייל sss piker40 @ walla . com (בלי רווחים) תמונות:
  19. חודש עלייה לכביש: מאי. 46.5 אלף ק"מ. טסט עד מאי. ידנית. מנוע 1.4 מטופלת רק במוסך מורשה. אבזור מלא. סופר חסכונית בדלק. 1 ל-14. טלפון ימסר בפרטי. סיאט איביזה FLOW(סטיישן) שנת 2013 חודש עלייה לכביש: מאי. 46.5 אלף ק"מ. טסט עד מאי. ידנית. מנוע 1.4 מטופלת רק במוסך מורשה. אבזור מלא. סופר חסכונית בדלק. 1 ל-14.
  20. בהזדמנות, פורד פיאסטה ST (כן כן, הדבר האמיתי) מרץ 2016, יד ראשונה, 14 אלף קילומטר, צבע כחול תוצרת פורד גרמניה אחת מ 5 בודדות בארץ, יבוא אישי תוספות מקוריות: כסאות ריקרו, ג'אנטים כהים. מחיר מכירה: מחירון לוי יצחק + 5%. אזור מכירה: צפון-מרכז. לפרטים נוספים, טלפון: 0544752369 אנא, ליצור קשר רציניים בלבד, שמכירים את הרכב ומוכנים למחיר. לא יתבצע מיקוח בטלפון.
  21. דייהטסו סיריון CZ שנת 2002, יד שניה מפרטי, מנוע 1.3 133,000 ק"מ בלבד וטסט לשנה במצב מכני מצויין, ללא תאונות ומטופל בסדיר (אלטרנטור ומצבר חדשים)! כולל אזעקה, מרימי חלונות אוטומטיים וג'אנטים ממגנזיום נמצא ביבנה או בתל אביב שירן 054-5865400
  22. מציאה!!! יונדאי גטס ידנית שנת 2007, יד 2, פרטית, 174,500 ק"מ. נמכרת לאחר 6 שנים בבעלותי!!! במצב מכני מעולה (!!!) מטופלת היטב ובזמן, שמורה מאוד! כל הקודם זוכה!!! 054-2801836 - ויקטור
  23. למכירה, [TABLE=width: 100%] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]לפטופ היברידי משולב טאבלט ASUS T100, עם מקלדת נשלפת! מסך 10 אינץ' חד ובהיר, מעבד אינטל QUAD CORE עם 2GB זכרון DDR3, כונן SSD מובנה 32GB, ועוד 32GB בכרטיס micro SD מהיר. מ. הפעלה וינדוס 8. מגיע עם מטען וכבל, ורכזת USB3.[/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE=width: 100%] [TR] [TD=colspan: 2][/TD] [/TR] [TR] [TD=colspan: 2]מחשב מעולה, מריץ תכנות חופשי. שוקל 500 גרם, כולל יציאות HDMI ו USB 3.0. המחשב שמור מאד, סוולה מספיקה לשעות ארוכות. מוכר עקב חזרה לתחנת עבודה נייחת.[/TD] [/TR] [/TABLE] המחיר 850₪, גמיש מעט.
  24. למכירה- סוזוקי ספלאש 2013 יד שנייה, 46,000 ק"מ מנוע 1250 סמ"ק 95 כ"ס (זהה לסוויפט) רכב שמור ומטופל היטב, עומד בחנייה מקורה. עם טסט לשנה ועבר טיפול לא מזמן, חסכוני מאוד- 19 ק"מ לליטר בנסיעות בין-עירוניות מטופל במוסך מורשה, עדיין באחריות לחצי שנה. ללא תאונות. הרכב במצב כמו חדש! מוכר בצער עקב קבלת רכב מהעבודה. טלפון לפרטים 050-8480208 אביעד תמונות: https://www.dropbox.com/sh/hlj4vyhewdq5bp2/AAAJFiEMN6Ryt-FCPs9mtVgka?dl=0
  • תוכן חדש...