Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מים'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. הבעיה: נזילת מים כשיורד גשם לתוך פנים הרכב מיקום: צד שמאלי קדמי של גג הרכבֿ (זה נראה כאילו הנזילה בחיבור של הגג עם החלון הקדמי של הרכב או ההחיבור שבין הפח של הגג לפח של הרכב) ניסיתי בעקות המלצות שקיבלתי כאן להחליף חלון קדמי.... אז החלפתי חלון קדמי + גומיות חדשות (שהדבק שלו התכיל להיאכל) וזה לא עזר🤢 שם אמרו לי אחרי שההחלפה לא עזרה שייתכן שזה מהחיבור של הפח של גג הרכב לרכב עצמו מה דעתכם מה עלי לעשות השתגעתי עם זה לגמרי!! תודה ענקית לעוזרים...
  2. ברשותי מאזדה 2008 אשר סובלת כבר שנים מהבעיה הידועה של חדירת מים לרכב. בגשמים האחרונים שמתי לב שאחרי כל גשם רציני (לא טיפות) הרדיו מתחיל לקרטע. היום הוא שווק לחלוטין. על פניו נדמה שהכל בסדר, אבל לא יוצא שום קול מהרדיו למרות שהוא מגיב, מחליף ערוצי רדיו וכו'. יש לי תחושה שנכנסו מים בצורה כלשהי לתוך המערכת - מישהו יודע אולי לכוון אותי איפה אוכל לנסות לייבש את המערכת? אולי אפילו לשים חתיכת ניילון שתוכל לשמור על החיבורים במידה ואצליח לתקן? תודה מראש
  3. שלום שלום, חיברתי את הסיפון, אבל נראת לי חשודה העבודה שעשיתי, במיוחד לאור העובדה שהמים זורמים בחזרה מהכניסה של צינור מכונת כביסה למערכת סיפון. איזה חלקים אני צריך לתיקון? תודה
  4. שלום רב, ברשותי רכב שחור חדש שנרכש לאחר שעמד מספר חודשים והגיע עם סימני מים על השמשות ועל גוף הרכב שאינם יורדים בשטיפה. כמו-כן ישנם מספר שריטות בעיקר על מכסה המנוע. הייתי שמח מה הדרך הנכונה להסיר את שניהם. האם פוליש הוא הפתרון היחיד? אם כן מה העלות הממוצעת והאם מישהו יכול להמליץ על נותן שירות אמין במחיר סביר באיזור השרון. תודה מראש, גיל
  5. היי שבוע טוב לכולם ברשותי סוזוקי ליאנה 2008 שמורה מאוד עם קמ נמוך מטופלת היטב ולא נחסך עליה אפילו שקל, לאחרונה שמתי לב לתופעה מוזרה, אני בודק מים ירוקים ומגלה שחסר לי במיכל עיבוי, כל פעם אחרי נסיעה אני ממלא חצי כוס / כוס כבר תקופה של חודש... עשיתי בדיקה עם מכשיר לחץ ניפחתי על 1.5 בר וגם על 1.1 בר והלחץ יורד לאט לאט. אין נזילה אין סימן של משו חשוד אין חום מנוע אין שום דבר שמעיד על בעיה הפקק של הרדיאטור נראה במצ טוב ואוטם טוב יש למישו עצה?
  6. שלום, ברשותי קיה פיקנטו 2013 ובחורפים האחרונים אני ננתקל בבעיה של כניסה מים לרכב - לאחר יום גשום במיוחד השטיח במושב האחורי של הרכב סחוט במים. הרכב במצב ממש טוב , ללא תאונות, הגומיות בדלתות ובחלונות נראות תקינות והניקוזים בהם פתוחים, החלונות היו סגורים, הניקוז בחזית הרכב נקי ופתוח. יש למישהו רעיון מאיפה המים יכולים להכנס??? ואני לא מדבר על הריח שזה משאיר אחרי זמן (זה כבר חורף שני שככה נכנסים המים, ו2 בעלי מוסכים שהייתי אצלם מתעקשים שכנראה השארתי את החלונות פתוחים.. )
  7. ברנו מגאן II שלי (שנת 2007 1500סמ"ק ידני-דיזל) ראיתי כבר מספר פעמים מים על השטיח של הנוסע מקדימה. לאחרונה בבדיקה אחרת (בעית כריות אוויר) גילו במוסך שיש ממש שלולית בתוך האגן מתחת למושב הנוסע. החיווט עובר שם ולדעתי גם גורם לבעת כריות האוויר שיש לי (נורית כרית אוויר נדלקת ונכבית מדי פעם). כנראה שהמים שהצטברו שם, יוצאים מדי פעם בזמן נסיעה ואז אני גם רואה אותם על השטיח, אין לי הסבר אחר לתופעה. מישהו נתקל בתופעה כזו? האם זה בגלל תעלות ניקוז סתומות של המזגן או משהו אחר שזולג לתא הנוסעים? איפה תעלות הניקוז עוברות במגאן II כדי שאוכל לנקות אותן? גיל
  8. שלום לכולם יש לי רכב סיאט איביזה ספורט מזה כמעט 3 שנים מעולם לא החלפתי או מילאתי נוזל קירור ברכב, לא היה צורך, לפני כחודש עשיתי טיפול שמנים ופילטרים לרכב במוסך כלשהוא בעכו.. על הדרך אמרתי להם שיחליפו לי את הנוזל קירור וישימו חדש כי הנוזל נראה קצת עכור את השמן הבאתי איתי ופילטרים החליפו מקוריים לגבי הנוזל זה בקבוק אפור עם ראש אדום נקרא - VERITAS G12 COOLANT אמרתי לבעלים שיש נוזל חדש שנקרא G13 אך התעקש שאין דבר כזה רוקנו את הנוזל הקיים והחליפו לנוזל החדש G12 (לא דולל) אחרי כמה ימים חזרתי למוסך בשביל לבדוק למה המזגן הפסיק לחמם (היה סתום) כשפתחתי את המכסה מנוע גיליתי שאין בכלל נוזל קירור שאלתי את בעל המוסך למה זה קרה והוא טען שהייתי צריך לעשות נסיעת בדיקה ואז לחזור אליו (מה שלא היה) לא משנה, פתחו את הסתימה של המזגן על הדרך מילאו מחדש נוזל G12 וכמובן גבו ממני כסף על הנוזל עבר חודש מאז יום ראשון הייתי במרכז עם הרכב, בדרך חזרה בסביבות השעה 23:00 יצאתי לכיוון צפון חזרה הבית ולפתע נדלקה לי מנורת החום, (מעולם לא נדלקה המנורה לפני כן) עצרתי בצד פתחתי מכסה מנוע והפלא ופלא אין נוזל קירור בכלל, המשכתי על השוליים עד שהגעתי לתחנת דלק, שם מילאתי בקבוקי מים לפחות שאוכל להגיע הביתה דאגתי לא לעבור את ה3K טורים (גיר ידני) היום בבוקר אמרתי נלך למוסך לבדוק מה קורה אולי לא סגרו איזה צינור או משהו בעל המוסך הכניס את האוטו, שם אותו על ליפט והסתכל יחד עם המוסכניק שלו ואמרו לי יש לך נזילה, צינור קרוע כנראה, מאחורי הסעפת, זה יעלה לך 500ש"ח כולל עבודה, כמובן שלא הסכמתי לשלם ואמרתי לו שזה קרה בדיוק אחרי שהחלפתי נוזל ובכלל לא הייתי צריך להחליף ועשיתי זאת כעל הדרך, הוא התעקש שזה לא קשור לטיפול שהיה, ולאחר מכן אמר לי גם שיש מים באיזור הפלאנג', אמרתי לו מה זה אומר? הוא אמר לי שיכול להיות שלהחליף את הצינור לא יספיק, אמרתי לו אוקיי, וכמה זה צריך לעלות לי? הוא החליט לא לענות לי ואמר צריך הסתכל קודם, ראה שאני מהורהר, אמר לעובד שלו תוריד את הרכב מהליפט ושים אותו בחוץ עד שהוא יחליט בינתיים אני לא יודע מה לעשות, לתקן? להמשיך להתווכח? עוד לא הייתי במקום אחר שייתן לי דעה נוספת אשמח לשמוע דעות וגם המלצות על מקומות טובים ואמינים באיזור צפון (נהריה עכו קריות) תודה רבה
  9. שלום לכולם, יש לי קיה פיקנטו (2013) ובוקר אחד לאחר ירידת גשמים אני מגלה שכל רצפת הרכב מלאה במים. מבדיקה שעשיתי לא נראה כי חדרו מים דרך הדלתות או החלונות, הניקוז באזור המנוע פתוח, תא המטען יבש ולא נראה שחדרו מים דרך הפנסים, גם המושבים יבשים. יש למישהו רעיון מאיפה עוד יכולים לחדור מים לרכב? יש פתחי ניקוז בחלק האחורי של הרכב שיתכן והם סגורים? יש סיכוי שמים נכנסים מלמטה ( תוך כדי נסיעה בשלוליות)? מה עושים עם השטיחים הרטובים? - שאבתי את הרכב עם שואב מים, והפעלתי את החימום ברכב לכ8 שעות אבל עדין השטיחים ספוגי מים. יש פתחי ניקוז בתחתית הרכב? מה עושים?? תודה
  10. שלום, ברשותי פורד s max שנת 2012 שנקנתה ממש לאחרונה ובימים האחרונים אני רואה שיש הצטברות של מים על רצפת הרכב מתחת לרגליים של הנוסע במושב הקדמי ושל המושב הימני בשורה האמצעית. כל התחתית ספוגה במים. חשבתי שמדובר בבקבוק שאולי נשפך וספגתי את רוב המים (להערכתי יותר מ 2 כוסות) כך שהכל נשאר לח. סיימנו עכשיו נסיעה של שעתיים ואני רואה ששוב הכל ספוג במים. המים נראים "רגילים" (לא ירוקים, לא שמן או חומר אחר) האם למישהו יש מושג מאיפה זה יכול להגיע? איך אפשר לנסות למצוא את המקור? יש לי השערה שאולי מדובר בניקוז של המזגן שמשום מה זורם לתוך הרכב - האם אפשרי? או שיכול להיות שזה כן מים שנשפכו מזמן שלא מצלילים להתאדות? תודה רבה, אבישי.
  11. אהלן, ראיתי שיש מספר שרשורים בנושא אבל כמו שמרפי דואג תמיד הסימפטומים יהיו שונים. לענייננו- גולף 1.6 2002 אוטו' 210K (ומקווה שעוד..) , יד1 מטופלת ומפונקת. לפני כחודשיים טסט+טיפול בין היתר החלפת שמן ופילטרים. לפני שבוע בודק שמן-חסר קצת בא למלא- הופה! טחינה!! פודינג!! מנקה קצת, מחזיר ומאז במעקב. בודק מים- אין כלום! נעלמו! מילאתי מים ולא איתרתי אפילו טיפת נזילה..יכול להיות שכל המים נכנסו למנוע? הטחינה חזרה כבר 3 פעמים.. קראתי כאן שרשורים לגבי עשן לבן (אין), חום מנוע (יציב ועקשן 90 מעלות), זיופים (שר כרגיל) היה גם משהו על אדים של החורף.. המנוע מדגם AVU מישהו מבעלי המקצוע כאן בבקשה יודע אם העניין של עיבוי אדי קור מוכר במנוע הזה ואין מה לדאוג (להזכירכם שבוע שעבר היה שלג בירושלים וכל השבוע הטמפ' הייתה מתחת לאפס)? או שהאטם/ראש מנוע עשה את שלו וגם חצי מהמשכורת סטודנט שלי..אגב כמה זה אמור לעלות?! מציין שוב הרכב בינתיים נוסע כרגיל והכל נשמע ונראה תקין. תודה לעוזרים.
  12. קניתי את הרכב לפני כמה זמן, יש בפנים מים אדומים ואני רוצה לקנות מיכל לרזרבה - איך אדע איזה סוג לקנות (רוצה להימנע מלערבב סוגים שונים)? הבעלים הקודמים לא יודעים להגיד לי איזה סוג שמו להם (הם טוענים שזה נוזל מותאם לרנו אבל ממה שקראתי בפורום פה הנוזל של רנו הוא צהוב בכלל). הרכב - מגאן 2008.
  13. שלום, אני מעוניין להחליף את נוזל הקירור ברכב, סיויק 2005. לפי היצרן - פרוצדורה של פעם ב10 שנים. מעבר לפתיחה של הבורג ברדיאטור, מה צריך עוד לפתוח כדי להוציא את הנוזל ממקומות אחרים? יש לדוגמה את הסרטון הזה: ששם הוא פותח את בורג הריקון של הרדיאטור + מפרק את המיכל כדי להוציא משם עוד נוזל "כלוא". 1. האם אחרי 2 הנקודות הנ"ל יש עוד מקומות שצריך להגיע אליהם כדי לשחרר מים? לדוגמה - יש מים בצינורות קירור של המנוע? 2. יש דגשים נוספים\סיכונים שכדאי לשים לב אליהם? קראתי שלפעמים נכנס אוויר למערכת וגורם לבעיות. תודה לעונים.
  14. שלום למומחים, יש לי שברולט אוואו LT חמש דלתות שנת 2008 (חודש עלייה לכביש: יולי). לפני כשלושה שבועות, כשנסעתי בדרך חזרה מהעבודה, התחלתי לשמוע רעש חזק מאוד מאיזור המנוע (רעש של שלשלאות וחריקות). חוץ מזה היה ריח חזק מאוד של שרוף. כנראה שבצעד לא חכם ובגלל שהייתי קרוב הביתה וזאת היתה שעת ערב והמוסך כבר היה סגור, החלטתי להגיע עם הרכב הביתה. כל הדרך המשיך הרעש החזק והריח השרוף. בסוף איכשהו הגעתי ואז נכבה האוטו בפתאומיות. כשפתחתי את מכסה המנוע אחרי שהוא קצת התקרר ראיתי שאין מים בכלל במיכל. כמובן שיום אחרי גררנו את האוטו למוסך ושם הוחלף לו טרמוסטט וצינורית (שהתגלתה כסדוקה). כמובן שמילאו לי גם מים חדשים. מאז באמת לא היתה בעיה אבל שמתי לב שאחרי שבועיים נעלמו בערך חצי ליטר מים מהמיכל. היום כשהייתי במוסך לבדיקה, המוסכניק בדק את המנוע ואמר שאין שום בעיה ושהוא לא יכול להסביר את היעלמות המים. מה ששמנו לב (ולא בפעם הראשונה) שהמאוורר נדלק רק אחרי 50 דקות. זה לא נראה לי תקין אבל המוסכניק אמר שזה בסדר במכונית מדגם זה. האם זה הגיוני? האם ייתכן שיאבדו חצי ליטר מים בשבועיים ושהמאוורר יתחיל לעבוד רק אחרי 50 דקות - שעה? אשמח מאוד אם תוכלו לייעץ לי כי אני ממש לא מומחה ברכב. אם למישהו יש ניסיון עם שברולט אוואו מהדגם הזה בכלל אשמח לחוות דעת (באיזשהו שלב כבר חשבתי לנסות למכור את האוטו מחשש לעוד תקלות). המון תודה! ניב
  • תוכן חדש...