Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מאזדה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי, אני מעוניין לרכוש רכב חדש ומתלבט בין כמה אופציות: סיאט ארונה, יונדאי וניו, מאזדה cx3 וקיה סטוניק. כמובן יכולים להעלות אופציות נוספות. אני יודע שבסה"כ כל הרכבים האלו מומלצים, אך אשמח לדעת מה ההמלצות שלכם כאן. אני מדגיש כי הרצון הוא רכב לטווח הארוך ולא אחד כזה שאחליף בעוד 2-3 שנים. הצרכים שלי הם בעיקר נסיעות לעבודה של כחצי שעה (פקוקה), מדי פעם למרחקים קצת יותר גדולים. בגאז' סביר, צריכת דלק נורמלית, מאובזר ושיתן ביצועים טובים. תודה רבה!
  2. היי, המאזדה 3 של אח שלי (שנת 2018) נכשלה בטסט עקב אדים בתוך הפנס (יתכן בגלל תאונה שעשה לפני כמה חודשים) הוא ניגש למוסך המורשה מאזדה שבו מטפל ברכב מאז שנקנה, אמרו לו שצריך להחליף את הפנס והעלות היא 5000 ש״ח. המחיר מיותר לציין מאוד מאוד יקר. בסוף זאת מאזדה לא בנטלי. יש אלטרנטיבה זולה יותר מהטירוף הזה? תודה לכולם
  3. מפרסם מאזדה 3 משנת 2006 דגם Active בשביל חבר טוב שאינו חבר בפורום. טסט לשנה מנוע 1600 סמ"ק, תיבה אוטומטית 270,000 ק"מ יד שישית טיפולים בזמן לפני שנתיים הוחלף המנוע לאחד עם פחות מ־100 אלף ק"מ גיר משופץ מתלים ומשולשים חדשים צמיגים קדמיים חדשים מצבר חדש מצב מכני מצוין מתחייב בבדיקה מיקום: תל אביב מחיר: 10,500 ש"ח טלפון: 052-520-6016 - יהלי
  4. מה קורה? יש לי מאזדה 3 מנוע 2000 שנת 2005 מדי פעם יש לרכב בעיות התנעה המצבר והסטרטר תקינים מתלבט אם זה המשאבת דלק ואשמח לדעת אם קיים מסנן דלק אשמח לעזרה ולהצעות מחיר
  5. מאזדה מציגה סופרמיני חדשה, או לפחות חדשה עבורה וקוראת לה ה-2 החדשה. בפועל מדובר בטויוטה יאריס היברידית, עם סמלים של מאזדה, תוצר נוסף של שיתוף הפעולה הנרחב בין החברות. זה אומר שימוש באותה יחידת הינע היברידית, מנוע 1.5 שלוש צילינדרים בעל הספק של 93 כ"ס ביחד עם מנוע חשמלי של 59 קילוואט שביחד מייצרים 116 כ"ס. תאוצה מאפס למאה ב-9.7 שניות וצריכת דלק ממוצעת שנעה באזור 29 ק"מ לליטר לפי תקן WLTP. בהשוואה ל-2 היוצאת, החדשה מעט קצרה יותר אבל רחבה יותר ובעלת תא מטען גדול יותר ב-8 ליטר. התוספת של ה-2 ההיברידית החדשה הוא חלק מהאסטרטגיה של מאזדה לצמצום פליטות פחמן, Sustainable Zoom Zoom 2030, שעד 2030 רוצים להפחית את פחיתות הפחמן של היצרן ב50% ולהגיע לנייטרליות ב-2050. באופן מעניין, לפחות בשוק הבריטי, הדגם הנוכחי ימשיך להימכר ליד ההיברידי, לפחות בשנת 2022.
  6. אהלן, נשמח להמלצות מהנסיון שלכם. מתלבטים בין מאזדה 2, 2010 137k יד שלישית מטופלת וכו, במחיר של כ- 23,000 ש"ח. לבין ניסאן מיקרה 2010, 119k, יד ראשונה, מטופלת גם כן. במחיר של כ- 15,000 ש"ח. שתיהן אוטומטיות. נשמח לעזרתכם
  7. מחפש מאזדה miata MX-5 שנת 1990 עד 1997😁 אני מחפש כבר הרבה זמן אני מקווה שאני אמצא כאן אחת זה רכב החלומות שלי והייתי רוצה לדעת אם למישהו יש אחת כזאת למכירה מקווה שאני אמצא אחת 🙏
  8. שלום, לאחר שנורית המנוע נדלקה בכתום מספר פעמים, חיברתי את המאזדה 3 2009 (צורה ישנה) לדונגל ELM327 OBD2. וסרקתי את התקלות. האפליקציה החזירה לי קוד תקלה P0328 - Knock Sensor 1 Circut High Input (Bank 1 single sensor)/ מספר שאלות: 1. כמה תעלה החלפה\תיקון של חיישן הנקישות? 2. האם זה משהו שניתן לעשות בצורה עצמאית? 3. מה הדחיפות של תיקון התקלה? תודה
  9. לפני כחודש הוחזרה המאזדה 3 לחברת הליסינג לאחר תום עסקת ליסינג פרטי. כעת, כפי שעשיתי לאחר סיום תקופה עם כל רכב שהיה לי, ארשום כאן סיכום, עם נקודות החוזק והחולשות של הרכב. אז במה מדובר? איזו מאזדה 3 זו הייתה? מדובר במאזדה 3 עם מנוע 2.0, 165 כ"ס וגיר אוטומטי פלנטרי עם 6 הילוכים. רמת גימור Sport, כמדומני הנמוכה ביותר שאפשר לקבל עם המנוע הזה. צבע לבן פנינה. רוב האבזור שהגיע עם הרכב היה מקורי, למעט חיישני רוורס ואיתוראן שהותקנו טרם מסירת הרכב. בנוסף, הותקנה קודנית לאחר כשנתיים עם הרכב, עקב החלטת חברת הליסינג. צריכת הדלק: הרכב נסע לרוב נסיעות משולבות, אך לא מעט מהנסיעות היו נסיעות בינעירוניות 'טהורות'. בממוצע הרכב נסע קצת יותר מ-13 אלף ק"מ בשנה, אך היו שנים שנסענו יותר (כמו בשנה האחרונה) ושנים שנסענו פחות. נתוני צריכת הדלק שיוצגו כאן מבוססים על מדידות בין תדלוקים. צריכת הדלק מחוץ לעיר יכולה לנוע בין 1:15 ל-1:17.5, כתלות בכמה דברים: פקקים, שימוש במזגן, מהירות הנסיעה, שעות הנסיעה והטמפרטורה בחוץ (בחורף או בשעות הלילה באביב הושגו נתונים יפים יותר). בנסיעה מאילת לבאר שבע עם רכב מלא ומזגן השגנו צריכת דלק של 1:16. די מרשים בשביל מנוע 2000. צריכת דלק בעיר לא נמדדה, אך אם נסמוך על מחשב הדרך, מדובר על צריכת דלק בסביבות 1:12. צריכת הדלק המשולבת עמדה על 1:13-1:15, שוב תלויה בפקקים, שימוש במזגן וכו'. ביצועים והתנהגות: מדובר על מנוע 2000, אז הביצועים בהחלט לא רעים. זמינות הכוח בסל"ד נמוך לא ממש קיימת (טוב, זה לא טורבו), אך אם מביאים את הרכב לאיזור ה-3000-3500 סל"ד בהחלט מתקבלות האצות משביעות רצון. היצרן מצהיר על 8.5 שניות בתאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש, בפועל הארונה שמציגה נתון פחות טוב לאותה האצה (10 שניות) מרגישה זריזה יותר. משער שזה בזכות הטורבו. הגיר האוטומטי מגיב טוב לרוב, אבל לעיתים מקדים בהעברות ההילוכים (כפי שחוויתי בנסיעה מאילת לבאר שבע, בעליות הרגשתי שהגיר מעביר הילוכים מוקדם מדי) מה שגורר כל פעם הורדת והעלאת הילוך. קצת מעצבן. לעיתים גם הרגשתי שהגיר ממהר להוריד הילוכים כשלא הרגשתי שצריך, המצבים האלו התרחשו בעיקר בעת שימוש בבקרת שיוט. תגובות טובות נצפו בירידה בזמן השימוש בבקרת שיוט - תיבת ההילוכים מורידה להילוך נמוך יותר כדי לספק בלימת מנוע. סך הכול הגיר האוטומטי חלק ועובד טוב ברוב המקרים, אבל היו מקרים שהרגשתי שיש צורך להתערב או להעביר למצב ספורט כדי שימשוך את ההילוכים יותר. הרכב יושב טוב על הכביש ויציב בסיבובים, לא נבדק מעבר לזה. עלויות אחזקה, טיפולים ותקלות: לרכב בוצעו 3 טיפולים במוסך מורשה יבואן של מאזדה בבאר שבע. אין לי מושג מה העלויות כיוון שזה היה כלול בעסקת הליסינג הפרטי. רפידות בלמים או דיסקים לא הוחלפו לאורך כל תקופת השימוש ברכב. מצבר הוחלף לאחר כשנה וחצי עקב קושי בהתנעות. הוחלפו חלקים גם בשתי המראות המתקפלות, שכן שתי המראות סבלו מבעיה בקיפול ובפתיחה. זו מחלה נפוצה במאזדה 3 מהדור הזה, לפי מה שיצא לי לראות בקבוצת הפייסבוק של מועדון מאזדה. שני צמיגים (על אותו סרן) הוחלפו עקב תקר באחד מהצמיגים שלא היה ניתן לתיקון. כמובן שהצמיגים הוחלפו למיטב התוצרת הסינית. אבזור והנדסת אנוש: הרכב מגיע עם כל האבזור החשמלי (4 חלונות חשמל, מראות חשמל), מערכת מולטימדיה מקורית שנשמעת לא רע (ומזכירה מאוד את המערכת שהייתה ב-Audi באותה תקופה), שאינה כוללת תמיכה ב-AA או ב-CP, אך כן כוללת מערכת ניווט מקורית, מצלמת רוורס מקורית וכמובן שליטה מההגה. מערכת המולטימדיה איטית מעט לפעמים. מסך המגע מגיב טוב. לאבזור מצטרפת גם מערכת בקרת שיוט (לא אדפטיבית), מגביל מהירות, אורות אוטומטית (כולל כיבוי אור גבוה כשמגיע רכב ממול, פיצ'ר מאוד נחמד), וישרים אוטומטיים, פנסי ערפל קדמיים, התנעה ללא מפתח (אבל כניסה ויציאה עם מפתח, מה שלא צריך ברמות הגימור הגבוהות) ובקרת אקלים מפוצלת. הנדסת האנוש טובה, הכול 'נופל ליד' ואינטואיטיבי. לא קשה לתפעל את בקרת השיוט או את השליטה מההגה בזמן נהיגה. גם לשלוט על המזגן מאוד נוח ו'נופל ליד' בלי בעיה. סך הכול רשימת האבזור לא רעה. למעט AA לא הרגשתי שחסר לי משהו. אחרי שהתרגלתי לבקרת שיוט אדפטיבית הרגשתי שזה גם חסר ברכב. מצד שני, אבא שלי שהיה המשתמש העיקרי ברכב לא משתמש כמעט בבקרת שיוט, כך שזה לא שינה לו הרבה. בטיחות: הרכב מצויד ב-6 כריות אוויר, כמובן ABS, ESP ושאר הקיצורים. בנוסף, ברכב מותקנת מערכת לזיהוי סטייה מנתיב ובלימה אוטונומית שמבוססת על מצלמה. לא יצא לי לחוות את אופי השימוש של הבלימה האוטונומית, אך מערכת זיהוי הסטייה מהנתיב עובדת יפה ולא מתריעה לשווא לרוב. הרבה יותר טוב ממובילאיי, שאגב מגיע במאזדה החל מ-2018 ועד החלפת הדגם בדור החדש. הבלימה האוטונומית מוגבלת עד 80 קמ"ש. לאבא שלי גם לא יצא כמעט לחוות את הפעולה שלה, מדובר על מספר שאפשר לספור על יד אחת. למי שמתכנן לקנות רכב כזה, יש להקפיד על ניקיון השמשה, שכן כאשר השמשה מלוכלכת, יש נטייה למערכת לצאת משימוש באופן זמני ויוצגו התראות על כך שמערכת בלימה אוטונומית וזיהוי סטייה מנתיב אינן מתפקדות. קרה לי לא פעם שקיבלתי התראות על כך. גם זו תופעה נפוצה יחסית לפי מועדון מאזדה. בהתחשב ברוב המתחרות מאותה תקופה, מדובר באבזור בטיחות לא רע בכלל. איכות חומרים ואיכות הרכבה: למעט העניין עם המראות (שלהבנתי נובע מאיזו בעיית אטימה בגומיות של המראות) ולמעט העובדה שהפלסטיקים ליד ידית ההילוכים והדלתות עשויים מחומר שנוטה להישרט (זו גם תלונה נפוצה במועדון מאזדה), לא נרשמו דברים חריגים. לא היו קרקושים (למרות התקנות מקומיות) ולא היו בעיות בפלסטיקה מעבר למצוין. מרווח פנים ונוחות: הרכב מאכלס בקלות 4 מבוגרים, 5 יישבו גם כן אך יהיה צפוף. הישיבה במושבים הקדמיים מאוד נמוכה, גם כשהכיסאות מוגבהים עד הסוף. התחושה היא שיושבים על הרצפה. אני פחות מתחבר לקונספט הזה. מאחור תנוחת ישיבה מוזרה שאני לא מצליח לתאר, אבל אף פעם לא היה לי נוח לשבת מאחורה. לא בגלל מחסור במקום, אלא יותר בגלל מבנה המושב. משהו בתנוחה של הברכיים הרגיש לי לא נוח. תא המטען סביר לגמרי בשביל רכב הצ'באק, אך הוא לא גדול מאוד ופחות פרקטי מהבגאז' שיש לי בארונה למשל. נוחות הנסיעה טובה יחסית לרכבים יפניים שנהגתי עליהם, אך לא ברמה של המגאן שקדמה למאזדה. למזלנו עוד מדובר ברמת הגימור הנמוכה עם ג'אנטים קטנים יותר. כנראה שברמת גימור גבוהה יותר היה לנו אפילו פחות נוח. במחשבה לאחור, זה מה שהייתם קונים\חוכרים? כנראה שכן. בזמנו רצינו להמשיך עם רנו מגאן דיזל (כי היינו מרוצים מהדור השלישי), אך נעדרו ממנה כל מערכות הבטיחות המקוריות והיא שווקה בארץ רק עם מערכת בהתקנה מקומית (מובילאיי או מובון). 308 לא באה בחשבון בגלל השוק. הכיוון היה רכב חזק יחסית, בטיחותי ומאובזר. הוריי עשו נסיעות מבחן על מספר דגמים שעניינו אותם ומצאו את המאזדה כאופציה הטובה ביותר. סך הכול נהנינו מהרכב, צריכת הדלק טובה למדי בשביל מנוע 2000 (בניגוד לזוועות ששמענו), הביצועים היו טובים, האבזור והבטיחות טובים בשביל רכב משפחתי שנמכר בשנת 2017 ולמעט תקלות מעצבנות עם המראות, לא נרשמו תקלות חריגות ברכב. מה הלאה? זה עוד לא סגור, אבל ההורים שלי נוסעים בעיקר לבד עכשיו ויש פחות נסיעות משפחתיות, כך שייתכן שהרכב הבא יהיה סופר מיני או סופר מיני מוגבהת כלשהי.
  10. למכירה סט הנעה מלא ותקין ירד מלאנטיס 1.6 2002 מתאים לשנים מ 2002-2004 יש אפשרות להתקנה בתוספת תשלום סמלית גמיש מבאר שבע 0543018214
  11. אז אני צריך להתקדם ובקרוב קונה רכב. האפשריות שהכי אהבתי הן מאזדה 2. רכב חביב, נראה נחמד, מעט רכב של סבתות אך אמין ונותן עבודה. מנגד, פיאט בראבו. פחות אמין אך יותר יפה ונותן הרבה יותר. מכיר את המחלות של הבראבו. מזגן בעייתי, טורבו שהולך אם טיפלו כל 30,000, קלאץ(בלאי) שעלותו יקרה, מצרעת שהולכת בחלק מהרכבים. מצאתי דיל טוב של הבראבו, יד 1 עם 150,000 וקלאץ מקורי (להכין 4,000 להחלפת הקלאץ). 2010 דינימייק הפשוטה והערומה שטופלה רק במורשים (אומנם כל 30,000 אבל החליף לה טורבו כבר) כל התענוג בנתיים לפני מיקוח ב13,000. ובנוסף, מצאתי אחלה דיל על המאזדה 2, שנת 2008 דניימיק המובחר, הכל פרטי עם טסט לשנה. עם 165,000 ויד 03. צריכה לעבור טיפול 15,000. ובמחיר של 13,500. הנסיעות שלי הן בעיקר בינעירוני, אך זה מתחלק ל60/40. בנוסף, בנובמבר (כבר סגור) אני עובר לשרון, וקלאץ חד מצמד בפקקים.. לא בריא לי ולרכב. הלב אומר בראבו, כי מגיל קטן היית לי אהבה לרכבים. המוח מאזדה.. כי צריך לחסוך. חשוב לציין כי נסעתי על שניהם. בראבו נוראית בפקקים וצריך מצב ידני, אך פורחת בבנעירוני. המאזדה סבירה לגמרי בשתי המקומות. מה דעתכם? על איזו אופציה ללכת? דיי סגור על שניהם תודה.
  12. אהלן בעודי מחפש מאזדה 2 בתקציב של עד 15,000 שח נתקלתי במודעה מסוחר, בחור מאוד נחמד. ללא מגרש. לטענתו אישה עשתה טרייד אצלו וקיבלה רכב חדש. המאזדה 2 היא יד 2, אני אהיה שלישית עם 166,000 וטסט האגרה שולמה רק צריך להעביר אותו. אמר שכשאגיע ניסע יחד לטסט ונעשה אותו. סגרתי איתו על 14,000 ש"ח. נסיתי להגיע לבעלים הקודמים על ידי זה שיצלם לי את הרשיון, אך כתוב סוחר רכב ברשיון והוא לא מוסר פרטי לקוחות שלו. השאלות שלי הן כאלה, האם לקחת לבדיקה לפני קנייה במכון, אולי הוא עובד עם המכון? אולי עדיף לקחת למורשה מאזדה שיבדקו? מה הסיכונים בקניית רכב עם 166,000? כמה יכול להחזיק המנוע+גיר במאזדה הזו שהרבה מהנסיעות יהיו בן עירוניות? וחלקם גם בעליות אולי עדיף מאזדה 3? רכב לרווק עד 15,000. תודה.
  13. אז כמו שהבנתם, משתחרר אוטוטו קולולולו וצריך רכב. בהתחלה חשבתי על האופציות המוכרות. שלל המאזדות, סוזוקי וכדו' ואז קרצה לי הוולו שנראת נהדר, נוסעת מעולה ובמחיר נוח מרגיש לי שיפניות באותן שנים פנו רק לסבתות תימניות ופחות לצעירים. מה הקאץ בוולו? אחזקה? אין אף מידע. הנסיעות שלי הן כ-10,000 בשנה. הרבה עליות (וירידות). מחפש גם קצת הנאה ברכב והאופציות מבחינתי כרגע הן מאזדה 2 שתהיה זריזה מול מנוע ענק 2.4 של וולו. מחפש רק אוטומט. אשמח להמלצות ואנשים עם c30!! תודה.
  14. שלום, מדובר על שנתון 2008. שמתי לב לאחרונה שמצב HOLD אינו פועל. לחיצה על הלחצן לא מדליקה נורית HOLD וגם אין שינוי בהתנהגות הגיר (בהאצה מעצירה וגם בשיוט...). בכל מקרה, האם התופעה מוכרת למישהו ? יכולה להעיד על משהו? כמובן שאני שואל במיוחד לאור "מחלות רקע" של הרכב (כי מצב HOLD הוא דיי USELESS כשלעצמו): 1. דוושת בלימה מרגישה חלשה. המוסך של מאזדה לא התרגש מזה, ואין בעיה בבלימה, כלומר הדוושה ברובה לא עושה הרבה אבל הרכב בולם. זה היה מאז רכישת הרכב. מידי פעם(!) מיד בהנעה מרגישים שיפור וזה מחזיק עד ההתנעה הבאה. 2. תופעה שהיתה אופיינית לימי גשם - הסרוו של תא המטען (חשמלי) מופעל כאשר בולמים, מדליקים/מכבים אורות ראשיים ולפעמים באיתות. לאחרונה כבר אין גשם אבל התופעה ממשיכה לפרקים. אשמח לכל סיוע או כיוון. את הדרך למוסך אני מכיר אז אין צורך להסביר. תודה!
  15. שלום, לפני כחודש קניתי את הרכב, ושמתי לב לרעשי רוח מבחוץ כשנוסעים במהירות 100 קמ"ש. כל הגומיות בדלתות תקינות. לא קרועות. מישהו מכיר את התופעה? תודה
  16. שלום לכולם ! מאזדה 3 שנת 2009 צורה ישנה, כבר כמה שנים עם בעיית חשמל שחוזרת על עצמה, וזה רק מחמיר כל פעם שאוטו בחניה מעל 3 ימים המצבר מתרוקן ! נסיעה קצרה והוא מתמלא שוב (אולי חלקית) , אחרי כמה חודשים כבר המצבר נהרס. החשמלאי שלי זרק לי שזה סיפור ארוך ויקר למצוא את המקור לזליגת חשמל, ועדיף להחליף מצבר כל פעם, מה באמת ??האם זה באמת כלכך מסובך למצוא את המקור לזליגת חשמל ? מה ניתן עוד לעשות ?
  17. שלום לכולם, מישהו יודע מה אומר קוד תקלה 19 של כרית אוויר במאזדה 5 שנת 2013? הנורית מהבהבת פעם אחת לאט ואח"כ 9 הבהובים מהירים. אשמח לעזרה.
  18. שלום לכולם יש לי מאזדה 3 שנת 2010 כבר כמה זמן שתוך כדי נסיעה, מדי פעם, אני רואה התראה על זה שהדלת של הנהג לא סגור. רואים את זה גם במסך המחשב וגם נדלק האור למעלה. אני בדרך כל פותר ע"י תזוזה קטנה של הדלת, או אפילו תוך משחק עם פתיחה וסגירה של החלון, שגורם גם לתזוזה קטנה בדלת. נראה לי זה קורה בעיקר כשחם. מעבר לזה, ואת ההקשר הזה עשיתי לא מזמן, יש לי בעיה עם האזעקה (קוברה), שפתאום יכולה להתחיל לפעול, בלי קשר לכלום, בלילה או בכל שעה אחרת. החשש שלי הוא שאותו גלאי של סגירת דלת נותן חיווי שהדלת לא סגור וזה מפעיל את האזעקה. אסל ממש לא בטוח מישהו נתקל בזה ויודע מה אפשר לעשות? ראיתי פעם סרטון שהציע להשפריץ על מנגנון הסגירה קצת wd40, אבל לא ממש עזר... אם מישהו מכיר, אשמח לעזרה או הכוונה תודה!
  19. הציעו לי עסקה של מאזדה 3 0 קילומטר (כאילו חדשה) שנת 2019 דגם פרימיום עם המושבי עור מנוע 2000 מחברת ליסינג עם מקדמה של 10,000 ואז תשלום חודשי קבוע של 1700 לתקופה של 96 חודשים כמובן שאני יכול לסגור את התשלום מוקדם יותר והתשלום החודשי הוא משתנה בהתאם לשווי הרכב. מה שזה אומר. או עוד אופציה היתה לשים מקדמה של 30 אלף ואז תשלום חודשי של 1159 לתקופה של 96 חודשים השאלה שלי האם זה שווה ? כלומר אני לא יודע כמ השווי של הרכב הזה ואני לא בטוח כמה זה טוב בשבילי להוריד מהמחיר המקורי על העסקאות האלה ועל המחיר שבקשו ממני אז באתי לשאול את המומחים מה דעתכם ? הצעה הוגנת ? לרוץ על זה ? להתרחק כמו מאש ?
  20. היי, רכשתי את הרכב אתמול ועכשיו כשראיתי נסיעות מבחן הבנתי שהרכב לא מאוד חסכוני בדלק(11 ק״מ לליטר) ואני מתלבטת אם להמשיך עם העסקה, יש המלצות?
  21. סט פלאגים אירידיום NGK חדשים מקוריים. סט מצתים חדשים באריזה וכמובן מקוריים בהתחייבות. פלאגים אירידיום של NGK, דגם ITR6F13 (מאזדה\פורד) נמכרים עקב טעות בהזמנה ממשווק מורשה של NGK בבריטניה. בארץ מחירם כפול מן המבוקש. מבקש 200 ש''ח. המחיר בארץ קרוב ל 400 ש''ח.
  22. אני מחפש mx-5 כמה שיותר זולה, מתחת ל 10K אם אפשרי. לא אכפת לי מהצבע ומהמצב שלו, מצב מכאני הכי חשוב לי. גם שנה לא כ"כ משנה לי, העיקר שיהיה הגה כוח(Power steering). חייב שתיסע ועם טסט, אם היא טובה מצידי לבוא לכל פינה בארץ. תודה! -potato-rose-
  23. אני מעוניין לרכוש רכב משפחתי עמיד וחסכוני ככל האפשר. מצאתי מאזדה 3, שנת 2008 עם 150 אלף ק"מ וסובארו B3, שנת 2008 עם 100 אלף ק"מ. מה לדעתכם עדיף?
  24. מתאים לשנת 2013+ עם מנוע בנפח 2.0/2.5. הזמנתי בטעות מחו״ל לרכב שלי עם מנוע 1.5L. נמכר בארץ ב250 ש״ח, מוכר ב150 ש״ח. 0522578038
  • תוכן חדש...