Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מנוע'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. יש לי שאלה: אני הולך לקנות רכב שהוחלף לו מנוע. עכשיו בדקתי במחירון את הפרטים. רשום לי שם סהרכב אוטמט מה זה אומר? והאם כדאי לקנות רכב שהוחלף לו מנוע. המוכר אומר שהרכב שנת 2012 המנוע עשה 30 אלף.
  2. היי לכולם חברי הפורום , שאלה שמהדהדת לי המון בראש היא האם אפשר להחליף ממנוע 1.8 למנוע 2.0 , יש לי מיצובישי לנסר שנת 2009 מהדגם של המהדורה מוגבלת בעל מנוע 1.8 האם זה חוקי ? האם זה אפשרי מבחינת התאמות? האם צריך להחליף גיר? תודה רבה לכל העוזרים
  3. שלום, המנוע של הרכב מתחמם בנוסף נוזל הקירור בוער במיכל ( מה שגורם ליציאת הנוזל), הלכתי למוסך מורשה פורד בדקו ואמרו לי ראש מנוע ( החלפתי משאבת מים + תרמוסטט + רדיאטור תקין ) , האם כדאי לשפץ ראש מנוע ? או פשוט להחליף את כל המנוע ?? ( המנוע נסע 170 אלף ק"מ)
  4. שלום וברכה יש לי רכב אופל אסטרה 2015 לאחרונה נדלקו לי יחד נורות abs והחלקה וביחד נורה של ברז השאלה אם זה קשור שהם נדלקו ביחד ומה יכולה להיות הבעיה. שמן יש מספיק. הנורות של החלקה וabs נדלקות ונכבות נדלקות בדר"כ כשאני מסובב את ההגה סיבוב מלאאו כמעט עד הסוף ואז נכבה ונדלק שוב הנורה של הברז דלוקה כל הזמן. תודה מראש
  5. הי, ברשותי יונדאי אקסנט 2010. היום באמצע נסיעה הרכב נכבה בלי התרעה, ונדלקו שתי נורות: שמן ומצבר. הצלחתי להגיע לשולי הדרך, וכשניסיתי להניע שוב זה עבד מיידית. מה יכולה להיות הבעיה? אציין שהמצבר די חדש (לפני כשנה). תודה לעונים!
  6. שלום, בנסיעה רגילה ללא מאמץ, נראה שהכל תקין. ברגע שאני קצת מאמץ את המנוע, מתחיל גמגום, נורת תקלת מנוע צהובה נדלקת, המאוורר נכנס לפעולה וקשה להמשיך בנסיעה, הטורים לא עולים. הוחלפו מצתים וסלילי הצתה, אתמול בוצע ניקוי פיח במנוע. התקלה חזרה. לאחר שאני נתקע, ניתוק המצבר לרגע, מאפס את התקלה וניתן להמשיך בנסיעה.. ללא מאמץ של המנוע. מה עושים? תודה
  7. בוקר טוב. יש לי התייעצות קטנה. יש לי קיה ספורטאז 2020 1.6 טורבו דיזל. לאחרונה התחיל הרכב להתחמם בנסיעה. יש מים והוטנה עובדת כמו שצריך. במוסך הוחלף לי טרמוסטט ורדיאטור( לפי דעתי לא לצורך) והרכב עדיין מתחמם. עכשיו רוצים להחליף ראש מנוע. קרה למישהו משהו דומה? לי לא נשמע הגיוני להחליף ראש מנוע לרכב שלא נסע כל כך הרבה
  8. שלום מתקרב היום בו אני אצטרך להחליף מנוע תקול של קשקאי 2015 1.2 TCI בנזין המחירון של קרסו היבואן יקרים מאוד. מישהו מכיר מוסך כללי אמין ומקצוע מספיק כדי לעשות עבודה מסובכת זו באיזור חיפה /קריות ? כמו כן , האם עדיף לקנות מנוע מחודש /מקומי מפיקור או מיובא ? מה ההבדלים במחירים ביניהם ? ואיפה באיזור חיפה אפשר לקנות במקום אמין ולא ליפול בפח ? תודה
  9. שלום לכולם טויוטה קורולה (ראנקס) 2004 מתוך הצד האחורי של המנוע יוצא עשן לבן לסירוגין, ויש סימני דליפת שמן. מצרף תמונות להמחשת המקום ( תמונת מנוע מהאינטרנט) מה יכולה להיות הסיבה? כיצד ניתן לטפל? תודה רבה מראש
  10. אני קראתי פה הרבה שאלות לגבי החלפת מנוע ברכב. הבנתי שזה נושא בעייתי... בכל אופן, כשאנשים פה אומרים שצריך אישור מהיבואן ושהסיכוי לקבל הוא נמוך, הכוונה היא שלא מקבלים תשובה או שמקבלים סירוב? כולם שואלים כל הגדלת נפח, מה לגבי הקטנת נפח על מנת לקבל צריכת דלק טובה יותר, גם אז עושים בעיות?
  11. יש לי קורולה 2007 באופן פתאומי הוא התחיל לרעוד ממש (הרמתי מכסה מנוע וראיתי שזה רעידות של המנוע). בהילוך אחורי במיוחד אבל גם בשאר ההילוכים וגם בניוטרל כשמתחילים ליסוע הרעידות פוסקות.. הטורים לא זזים האם הסיפור זה תושבות או משהו אחר?
  12. אהלן חברים, ברשותי הונדה סיוויק 2004 לפני 4 ימים נדלקה לי מנורת check engine בעלייה חדה (פרויד בחיפה מי שמכיר) לא הייתה תחושה שיש תקלה חריגה ברכב שתפקד סבבה לגמרי והמשכתי בנסיעה. לאחר כמה זמן (שעתיים בערך) נכבתה המנורה וככה זה היה ביומיים הראשונים. אתמול והיום נדלקה המנורה וחשוב לי לציין שבדיוק באותה העלייה החדה שעליתי בה וגם שנכבתה חזרה לדלוק רק שם. היום בנוסף לזה שמנורה נדלקה היו פעמיים שהמנוע גמגם ופמפם קצת בעליות בטווח של איזה 10 בדקות מהגמגום הראשון לשני ולאחר מכן זה לא חזר על עצמו כיוון שגם נסעתי ישר לשים את הרכב בבית כדי לחכות שיראה מוסך. מישהו יודע אולי מה יכולה להיות הבעיה ?? תודה רבה לעוזרים ☺️
  13. בבדיקת קומפרסיה למונדאו 2009 עם כמעט 200,000 קמ התגלה שבצלינדר אחד קיים יחס דחיסה של 74%. בעל המכון אמר ש85% נחשב תקין והערך 74 הוא קצת נמוך אבל גם הרכב לא חדש בכל זאת. השאלה האם זה יחס ממוצע לנתונים או מעיד על בעיה כלשהי? מצרף את תמונת התוצאה המלאה. תודה רבה.
  14. שלום לכולם. יש לי סובארו אימפרזה 2008 נפח מנוע 1500 שהלך המנוע. השאלה שלי האם זה מנוע זהה למנוע של סובארו b3? הדגם מנוע של שניהם זהה el 15 אבל האימפרזה עם 105 כ"ס וה b3 עם 107 כ"ס. אני רוצה לדעת אם המנוע שונה או רק המחשב ואם אני יכול להרכיב מנוע של b3 באימפרזה. תודה מראש
  15. שלום, קורה לי בזמן נסיעה בעיקר בתחילת הילוך רביעי והלאה(בין 60-85 קמ"ש) חוסר כוח + קפיצות ממש קלות במנוע וזה משתחרר או נחלש לאחר הגברת הלחיצה על דוושת הגז. לעיתים גם בהאצה מוגברת או קיק דאון קורה שהמנוע מקרטע במידה נמוכה והרכב נותן "קפיצות" קדימה ביחד עם קרטועי המנוע. אציין ששום נורה לא נדלקת לי , נעשה טיפול כולל של שמנים ,הוחלפו פלגים+ניקוי ולימוד מצערת. בהילוך סרק אין שום רעידות או קפיצות בסל"ד. מדובר ביונדאי I40 מנוע 2000 עם הזרקה ישירה. האם יכול להיות שקיימת בעיה במזרקים?(חסומים מלכלוך, נזילות) חוטי הצתה? מערכת הפליטה? לימוד מצערת שגוי? (אם קיים כזה דבר) האם יש קשר לתושבות חלשות מידי? או בעיה אחרת שיכולה להיות מסובכת ומעמיקה יותר? תודה לעוזרים !
  16. בעלי רכב אופל שסבלו או סובלים מבעיות במנוע, חשוב ליצור קשר בטלפון 050-6818552 או במייל ל [email protected] נא להעביר הלאה לכמה שיותר קבוצות. תודה רבה !
  17. שלום, רכשתי לאחרונה יונדאי i30CW שנת 2013, לאחר הרכישה ומספר נסיעות אני חש בבואי להאיץ ברמזור או או ממהירות נמוכה האצה נורא כבדה כלומר לוחץ על הגז והאוטו מרגיש כבד ( יחסית לרכבים אחרים) לתחושתי לא מדובר במשהו שמאפיין את הרכב הזה אלא בבעיה אצלי ברכב, יש לציין כי בבדיקה גילו כי המנוע מספק 106 כוחות סוס במקום 135 במקור. תודה לעוזרים. מיד לאחר הקניה עשיתי טיפול גדול ברכב כולל פלאגים כמו כן שמתי תוסף k44. תודה
  18. עמדתי ברמזור, חיפשתי משהו שנפל לי לרצפה, אז שמתי בN והרמתי את ההנד ברייק. פתאום אני מרים את הראש ורואה שירוק, אז הייתי בטוח שהרגל שלי מונחת מעל הברקס, אז לחצתי לחיצה (יחסית לדוושת ברקס זה לא כזה חזק, כי יש התנגדות יותר, אבל יחסית לגז זה ממש חזק), והעברתי לD. אז יצא שנתתי חצי מדוושת הגז, והכנסתי דרייב, ושכחתי גם שההנד ברייק מורם, אבל לא ניראלי שזה מה שגרם לבום - היה בום כזה, כהילו שברתי משהו בתיבת הילוכים (מאוד מקווה שלא), אחר כך שחררתי את ההנד ברייק, המשכתי לנסוע לאט, עצרתי בצד, פתחתי משתמש באתר הזה, וכתבתי את הפוסט הזה.. למישהו יש רעיון מה גרם לבום? תודה לכם
  19. טוב אז יש לי שאלה שכבר הרבה זמן מקננת בי, חיפשתי בפורומים בארץ ובחו"ל ובעיקר יצאתי מבולבל יותר כי לכל אחד יש דעה אחרת בנושא. אז השאלה היא האם ישנו מרחק מקסימלי המומלץ לנסיעה יומית לרכב כלשהו? ואולי יותר מזה, יש המלצות יצרן שמגדירות מרחק נסיעה יומית לרכבים שלהם? לדוגמא, שמעתי שנסיעה יומית של 70 ק"מ לא מומלץ לרכב עם מנוע 1300/1400CC אבל לרכבים גדולים יותר זה סביר. או שרכב עם מנוע 1700 חדש יחסית ידע להתמודד עם נסיעות יומיות ארוכות, בעוד שאותו רכב מאותו דגם אך ישן יותר לא "יעמוד בעומס" מקווה שהשאלה שלי הייתה מספיק מדוייקת. תודה לכולם!
  20. הי, רכשתי בשנת 2016 רכב מדגם פורד אס-מקס 2013 מחברת אלדן. הרכב נקנה מיד ראשונה ליסינג נהג יחיד. לאחר חודשיים מזמן הקנייה, הטורבו ברכב התקלקל. החלק עלה 9000 ש"ח, אולם עקב מחוות רצון טוב של היבואן, נדרשתי לשלם רק 4500 ש"ח עבור החלק. אם הרכב היה עובר טיפולים מלאים לפי דרישות היצרן בזמן שהיה ברשות חברת הליסינג, הייתי יכול לקבל זיכוי מלא על מחיר החלק. מכאן החלה שרשרת של תקלות ברכב, שבתחילה הייתה סבירה מבחינת פיזור התקלות לאורך הזמן, אבל בחצי שנה האחרונה, עד היום, היה רצף תקלות מדהים. מיכל עיבוי שדלף. ביקרתי במוסך פעמיים שלוש עד שאותרה התקלה בוודאות. - הוחלף המיכל. נזילת שמן ממשאבת הגה. - הוחלפה משאבה - מעל 2000 שח נזילת שמן מהגיר - פתיחת הגיר ותיקון פלוס החלפת מצמד. - מעל 10000 שח גלגל שיניים PULLEY שנשבר. - כ 2000 ש"ח ורק השבוע - משאבת לחץ גבוה + כסא נוסעים שנתקע עקב שבר מסילה. המחיר לכסא חדש הוא 12000 ש"ח, מפני שאי אפשר לקנות רק מסילות. לכן קניתי כסא מפירוק, שהמוסך פירק ממנו את המסילות. - מחיר תיקון כולל 4400 ש"ח. כל הנ"ל גרמו לביקור חודשי במוסך שיחד עם טיפול גדול שנעשה ב 120000, הביא אותי להוצאה של כמעט 25000 ש"ח בחצי השנה האחרונה. שאלתי היא: האם שרשרת תקלות כזאת יכולה להצביע על בעית יצור ברכב? האם ניתן לתבוע את הביטוח, היצרן או חברת הליסינג (שלא טיפלה ברכב על פי דרישות היצרן) על הנזקים הכספיים? תודה.
  21. שלום רב ברשותי VW passat cc שנת 2010 מנוע 1.8TSI תופעה שקרתה לי שלוש פעמים כבר בזמנים שונים . לאחר נסיעה במהירות יחסית גבוהה שהגעתי במה מקסימום ל 3.0 4.0 סלד ,הגעתי למצב עצירה ליד הבית ואני תמיד מחכה דקה שתיים שהטורבו יתקרר לפתע הופיע לי מנורת מנוע צהובה מהבהבת ונכבת ובאותו זמן המנוע רועד טיפה יותר מהרגיל יש למישהו רעיון מה הבעיה ? למיטב ידיעתי ברגע שיש רעידות מהמנוע ומנורת מנוע זה אומר שיש MISFIRE כלומר חוסר הצתה אולי קויל פגום . אמנם המנורת מנוע לא קבועה אלא מהבהבת ונכבת. אשמח לעזרה שבת שלום חברים
  22. סוזוקי סוויפט 2007 - בזמן האחרון חום המנוע עלה מס' פעמים. בכל המקרים זה קרה לאחר קטע של עליה בת מס' דקות (במהלכה לא אימצתי את המנוע בצורה חריגה מהרגיל, רוב העלייה סביב 2500-3000 סל"ד). בנסיעה יחסית מישורית של כ-40-45 דק' שקדמה לעליה הכל היה תקין. בכל אחד מהמקרים הנ"ל זה התנהג בצורה דומה - המזגן מפסיק לקרר איפשהו באמצע העליה, שעון החום מטפס מעל החצי ומגיע כמעט עד לאזור האדום העליון. אני עוצר בצד למשך 3-4 דקות (האוטו מונע והמזגן עדיין פועל), ואז שעון החום יורד חזרה לאמצע והמזגן חוזר לקרר. לא היה חסר נוזל קירור במערכת (בדקתי מס' פעמים אחרי כל מקרה כזה, לאחר שהאוטו התקרר כמובן), כך שלא נראה שיש נזילת מים. בנוסף כאשר האוטו התחמם כיביתי לכמה רגעים את המזגן והיה נשמע שהמאוורר של המנוע עדיין עובד - כלומר היוניט חום אמור להיות תקין, לא? יש רעיונות לסיבות אפשריות לתקלה?
  23. ערב טוב לכולם!! ברשותי סוזוקי אלטו 2015 ידנית, נסעה כ70K. לאחרונה שמתי לב שכשאני פונה שמאלה, בעיקר בכיכרות, ובעיקר בסל"ד נמוך- נדלקת לי המנורה בלוח מחוונים של לחץ שמן נמוך [נורה אדומה עם המנורה של אלאדין ]. האוטו עבר לפני חצי שנה בדיוק כחלק מטיפול תקופתי החלפה של שמן [5W10] ומסנן שמן, כמות השמן תקינה ולא ידוע על נזילות. מישהו נתקל בדבר כזה? רעיון? כיוון? ואם לא, המלצה על מוסך זול ואמין לבדוק את הנושא? לא דווקא מורשה וכו'... נ.ב. בשבועות האחרונים ישלי עליה של כ10-15 אחוז בצריכת דלק. קשה לי להאמין שזה קשור, אבל נתון קיים, אז ציינתי. הצריכה עדיין מעולה והיא כליטר לכל 15-16 ק"מ.
  24. אז בשעה טובה רכשתי במוו 320I מודל 2007 אם 130 אלף קילומטר, שבבדיקה יצאה די טוב יחסית לשנה ויחסית לרכבים נוספים מאותו מודל שבדקתי. עכשיו יש לה כמה בעיות: 1. רעש של קרטוע מהבולמים בעלייה על באמפרים/מאמורות בכביש, מה זה יכול להיות? בולמים? 2. גיליתי היום (לאחר שבוע שהרכב אצלי) שהמנוע מטרטר כמו מנוע דיזל (עשו לרכב גומיות שסתומים לפני בערך 15 אלף קילומטר), מה האפשרויות?
  25. שלום חברים, הלך לי מנוע בסובארו אימפרזה שנת 2006, 2000 סמ"ק אני מעוניין לרכוש מנוע באופן עצמאי ולהביא אותו למוסך. שתי שאלות - 1. ממי כדאי לקנות מנוע? (זקוק לשם של עסק מומלץ ואמין) 2. באיזה מוסך כדאי להחליף את המנוע? תודה רבה מראש לעונים
  • תוכן חדש...