Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'במוו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 10 תוצאות

1. היי כולם, במסע חיפושי הרכב שלי עברתי המון גלגולים, מאאודי סדרה 1 (הדי אנמית ועניה) לסיאט לאון fr (שכמעט כולן שבורות וקשה למצוא אחת טובה במחיר סביר) עד שנתקלתי בבמוו סדרה 1 וכרגע זה הכיוון. מכיוון שאני מחפש שנת +-2014 פתאום שמתי לב שיש גם סדרה 3 במחירים זהים ולמיטב הבנתי הם חולקים את אותה מערכת הנעה כך שאני מניח שמבחינת עלויות טיפולים ואחזקה כאשר מטפלים במוסך מקצועי ואמין (ולא מוסך יבואן כמובן) הן אמורות להיות די זהות. למישהו פה יש נסיון עם אחת מהן או שתיהן או מישהו שסתם מבין בבמוו ויוכל לתת לנו את הtwo cent שלו על הנושא אני יותר מאשמח תודה רבה
  2. למי יש ניסיון עם הדגם הזה של אקס 5 ? כמה עולה במוסך בשנה ממוצעת? נטו מוסך לא דלק ולא ביטוח. אשמח לתשובה רצינית, האם תקציב למוסך בשנה ממוצעת של 5000₪ יספיק או שאהיה חנוק?
  3. שלום לכולם, אחרי זמן רב של התלבטויות, החלטתי שאני מעוניין לרכוש במוו סדרה 1: שימו לב - מדובר אך ורק על גרסאות ה-170 כ״ס התקציב בסביבות 80,000₪. ע״פ בדיקה ביד 2 הבנתי שזה מתאים לשנתונים בסביבות 2013. אשמח לחוות דעת ממי שמחזיק/החזיק אחת בעבר: צריכת דלק, אמינות, עלויות תחזוקה, נוחות, ביצועים וכל מה שביניהם. אם יש מחלות ידועות כמובן אשמח לשמוע. בנוסף, האם זה נכון שהרכב הנעה אחורית? תודה רבה לעוזרים
  4. נגוזו תקוותיי שעם העברת נציגות במוו בארץ מקמור לדלק מוטורס, יחול שינוי בניהול המותג בארץ. בתחילה זה נראה טוב: 1. ייצוב השוק - נקבעו מחירונים נוחים יותר ללקוח, תוך הפחתת אווירת ה"שוק" של הנחות בנות עשרות אחוזים בחדרים האחוריים כפונקציה של מידת תגרנות הלקוח ובית המרכול. 2. הנגשת השירות - בין אם ע"י שוברי טיפול חינם במעמד הרכישה, בין אם ע"י מבצע "טיפול שלישי חינם", ובין אם ע"י הנחה קבועה לחברי מועדון. הטיפול נותר יקר, אבל לקוחות נאמנים מצאו עצמם בסופו של דבר משלמים "סביר" לרכב יוקרה בארץ. בשולי הדברים נציין כי לכולנו ברור שאין הצדקה למחיר גבוה יותר לרכבי יוקרה עבור מסנן אוויר או שמן של חברת MANN או MAHLE המספקים מסננים באיכות זהה לכלל יצרני הרכב באירופה, אבל נניח לזה כעת. לצערי, דלק מוטורס לקו לאחרונה בקמוריזם מפושט. מבחינתי מדובר במחלה סופנית, לפחות בכל הקשור אלי כלקוח. 1. מחירוניהם זחלו אט אט אך בבטחה כלפי מעלה, זאת ללא שום פרופורציה לשער מטבע, וליחס העלויות בין הארץ וחו"ל של רכבי במוו. דוגמא מובהקת היא גרסה בסיסית של סידרה-1, אשר רכשתי בשנת 2012 במחיר של גולף 1.4 ע"פ מחירון שבשגרה, כשלמעשה נמכרת כיום במחיר דומה (הפחתה של 25,000 ש"ח) רק במבצע "לילה לבן" במבחר מוגבל. נכון שמאז מחירון הגולף התעדן מעט, אך לא במידה המצדיקה את ההפרש המוגזם הקיים כיום בשגרה. דוגמא או לא, עובדתית עוד הצלחתי בשלהי שנת 2014 לרתום את כישורי התגרנות שלי ולסגור עסקה על סדרה-2, אך כיום גם לאחר 3 ניסיונות לא הצלחתי להגיע עימם לסגירה. לכל מצקצקי השפתיים אומר כי מבחינתי יש לי דרך לאפיין עבור עצמי את הקו האדום שלי, שעובדתית בעבר בכ"ז הצליח להיות בחפיפה עם הקו האדום של היבואן, וכיום לאו. 2. במוו סידרה 2 נדרשת לטיפול תקופתי - 48,000 ק"מ. הקורא מתבקש כעת להתיישב... - הצעת מחיר דלק מוטורס לשמן מנוע, מסנן שמן, מסנן אוויר, מסנן מזגן, מצתים - 2244 ש"ח לאחר הנחה בת 7%. הבה נפרט: - מחירון המסננים כפול מהעלות ברכישה ישירה של תוצרת MANN ו- MAHLE בארץ או באיביי. - מחיר שמן ליקווי מולי לא סינתטי (טכנולוגיה סינתטית - ולא נרחיב על זה כעת) לא פחות מ- 400 ש"ח לאחר הנחה בת 7%. - מצתים - עלות כפולה מרכישה עצמית. כמו כן, אף אחד לא ישכנע אותי שמצתי אירידיום יש להחליף בקילומטרז' כזה (רובו בינעירוני), לא צ'מפיון מוטורס (שינו ל- 30,000 ברכבי ואג) ולא דלק מוטורס. מדובר בניצול ההזדמנות לעשוק את הלקוח בחסות איום על אובדן אחריות. מאפיוזיות ללא שום גורם לאומי מפקח האמור להגביל התפרעות מונופולים כזו. היות והרכב כבר אינו באחריות, והיות וכל הסיפור של רצון טוב כבר נכשל מבחינתי נחרצות מול צ'מפיון-מוטורס בעבר, ואינו צפוי להיות שונה מול דלק -מוטורס שאימצו גישה זהה, אזי ההחלטה: אופציה אחת: לבצע בעצמי - הכי טוב, אבל אני כבר מפונק וקצר בזמן. אופציה שנייה (שנבחרה): רכישה עצמית של שמן מוטול x-max בתקן LL-01 (חשוב!), וביצוע הטיפול במוסך מומחה (מוסך בימר) עם פילטר אוויר של MANN ופילטר דלק של MAHLE. פילטר מזגן הוחלף ב- 30,000 - נבדק ונמצא נקי. מצתים אחליף בטיפול הבא ב- 60,000 (לידיעה - המוסך המומחה לא מחליף לפני 90,000). סה"כ - חלקים ועבודה - כ-700 ש"ח. גם בהפחתת מסנן מזגן ומצתים מהצעת המחיר של דלק מוטורס, מדובר בהפחתת 50% לפחות מהעלות המקורית. סיפור נלווה שאשמח לקבל לגביו פרטים: בעת בקשת הצעת המחיר מדלק מוטורס, ציינתי שאולי ארצה גם להחליף רפידות קדמיות. לתדהמתי סירב יועץ השירות לתת לי מחיר בתואנה שזה נקבע רק במהלך הטיפול. כשלחצתי עוד טיפה, שהרי מדובר בסה"כ ברפידות שלהן מחירון קבוע ובזמן עבודה שלו גם קוד קבוע, קיבלתי ממצמוץ העיניים והתזוזה בחוסר נוחות בכסא את התחושה שמישהו מנסה לטמון לי פח. אז חלפה בראשי התובנה שלמיטב זכרוני יכול מוסך לעכב אצלו רכב מטעמי בטיחות. כלומר, אם אכן כך, אזי השיטה היא ללכוד את הפראייר התורן ברשת, ואז לתקוע לו מחיר מופרך או לכל הפחות לחייב אותו במחיר מופרך על עבודת פירוק ובדיקה, שאחרת לא ישחררו לו את הרכב. נסתי משם כל עוד נפשי בי, ומצאתי כאמור מזור במוסך מומחה מומלץ.
  5. שלום, אני מחפש לרכוש קרבורטור weber 38 האם יש באזור ירושלים או מרכז מקום שמוכרים בו קרבורטורים מהסוג? אם לא, איזה סכום נוסף אשלם (מכס?) בארץ על קרבורטור בסביבות האלף שח שמוזמן מהאינטרנט? תודה לעונים
  6. אז בשעה טובה רכשתי במוו 320I מודל 2007 אם 130 אלף קילומטר, שבבדיקה יצאה די טוב יחסית לשנה ויחסית לרכבים נוספים מאותו מודל שבדקתי. עכשיו יש לה כמה בעיות: 1. רעש של קרטוע מהבולמים בעלייה על באמפרים/מאמורות בכביש, מה זה יכול להיות? בולמים? 2. גיליתי היום (לאחר שבוע שהרכב אצלי) שהמנוע מטרטר כמו מנוע דיזל (עשו לרכב גומיות שסתומים לפני בערך 15 אלף קילומטר), מה האפשרויות?
  7. מדובר בדגמי ה 150 כ"ס: 320I שנת 2007 עם 150 אלף קילומטר יד רביעית לאחר החלפת גיר (לדעתי לפחות זה יתרון, יותר ראש שקט) בעלת ספר טיפולים מלא ממורשה. 120I שנת 2008 עם 136 אלף קילומטר יד שלישית בעלת ספר טיפולים מלא ממורשה. או אופציה נוספת שנתקלתי בה: 118I שנת 2010 עם 100 אלף קילומטר יד שניה מטופלת היטב אך לא במורשה. ובכלל מה ההבדלים בין סדרה 3 לסדרה 1 בשנתונים האלו חוץ מאורך הרכב והצורה?
  8. במוו סדרה 1 2008 120I (או 118I) עם 140 אלף קילומטר. אאודי a3 1.8T dsg7 sportback 2008 עם 112,000 קילומטר (הגרסה בלי הסאנרוף). הייתי רוצה את חוות דעתכם על שני המכוניות: 1. מחלות, ובעיות ידועות. 2. החזקה - איזו יותר יקרה להחזקה מבחינת הכל. 3. הנאה בנהיגה. 4. יציבות כביש. 5. איזו יותר נוחה בנסיעה מבחינת מכשולים בכביש. *לגבי האאודי - הוחלף מוח גיר לפני שנה וחצי בערך. בתודה מראש
  9. אני שוקל לרכוש במוו G310R/GS. שאלה למי שיש לו כזה או עובר במוסך - עד כמה עלויות תיקנים למינהם יותר יקר בממוצע מאופנועים יפניים באותו סגמנט?
  10. אהלן, ברשותי x3 עם מישלן בני 3, שהתחילו להתיבש וברצוני להחליף. ראיתי שמוצעים למכירה צמיגים מתאימים החל מ250 ועד 2,000 ש״ח. הזולים יותר כמובן סינים, טאיוונים, יפנים. אני נוסע כ-30 אלף ק״מ בשנה בעיר ובכבישים בין עירוניים. האם פער הבטיחות, התפקוד ואורך החיים משמעותי? אני לא רוצה לקמץ בצמיגים, אבל לא אשקיע אלא אם יש לכך משמעות. אז איזה צמיג מומלץ? כמה אמור לעלות? איפה כדאי לקנות? תודה! ג׳ון
  • תוכן חדש...