Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מערכת'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 21 תוצאות

1. היי כולם! חדש בפורום, מקווה שזה המקום המתאים לבקשה, מחפש להחליף את המערכת בסובארו אימפרזה 2016, יש לי את המערכת המקורית אבל היא ממש גרועה, בלי אפשרות ל aux, usb, או בלוטוס... בנוסף היא התחילה לעשות בעיות במסך שלא עובד, והרמקולים ממש זוועה - הרוסים לגמרי.. בכ"א ביררתי מחיריפם רצו על מערכת חדשה 1,600 ש"ח בשבילי זה מאוד יקר, כל מה שאני צריך זה מערכת פשוטה עם כבל aux ורמקולים תקינים... מישהו יכול לעזור בנושא? להמליץ או להציע דרך פשוטה לסדר את זה? לקנות חדש מעלי אקספרס ב 600 ?? תודה רבה!!!!!!!! מצו"ב תמונה של המערכת
  2. היי לכולם תקופה שלא הייתי פה אז אני כבר שנה+ עם לקסוס IS300H 2016 והמערכת כמו בחתימה מפורקת וממתינה במחסן להרכבה לפני שרכשתי את הרכב לא חשבתי על זה כלכך, עכשיו צעד לפני הרכבה רוצה להיות בטוח שלא תהיה בעיה כי שמעתי שמועות האם יכולות להיות תקלות במערכת ההיברידית? אם כן מה הפתרונות? המערכת סביב ה1500RMS , לא מצאתי בפורום שום דבר לגבי הIS300H כנ"ל בפורומים בחו"ל אשמח גם להערות והארות לפני התקנה ברכב הנ"ל תודה
  3. שלום לכולם אז ההורים החליטו להתחדש בסובארו אימפרזה 2007 1.5 RX רכב באמת יפה במצב מצויין עדיין עם הדיסק המקורי Panasonic CQ-1333U אבא שלי התלונן שלא שומעים מספיק נקי - הוא שומע בעיקר בוב דילן ואלוויס והביטלס ועוד בסגנון, אז החלטתי להחליף לו את הרמקולים המקוריים ובעתיד גם את הHU שמספק אותו לעת עתה. השאלה היא מה המידות שניתן להתקין מקדימה ומאחורה - גיגלתי ולא מצאתי תשובה חד משמעית, מקדימה חלק אומרים 5.1/4 חלק אומרים 6.5 מאחור חלק אומרים 4 חלק אומרים 5.1/4 הוא לא צריך ולא מחפש איכות בשמיים לכן לא נחוץ קומפוננטים/מגבר/סאב אלא קוקסיאלים טובים. שאלה: האם קיים מתאם מוכן מ4 אינץ ל6.5 במידה וזו המידה מאחור? חשבתי על זוג Rockford r1653 קדימה וזוג מאחורה התקציב הוא עד 400 ₪ ל2 זוגות רמקולים.
  4. היי, חברים! יש לי יונדאי i30 שנת 2016. הלכתי לפני מספר חודשים לעדכון גרסת מערכת מולטימדיה, ואחרי כמה זמן גיליתי, שאחרי כל סיום שיחת טלפון- הבלוטות' מתנתק, לא שומעים יותר את המוזיקה שמתנגנת מהטלפון למערכת, וכדי לתקן את זה חייבים לכבות את מערכת הרכב ולהדליק מחדש [וכל ההתעסקות הזו תוך כדי נסיעה. נהדר!]. לא משנה כמה ניסיתי לדבר עם גיל-קאר, הם עדיין יחייבו אותי 180 שקל כדי להתקין את הוורסיה האחרונה התקינה של המערכת. תקלה שהתחילה בגללם, עכשיו צריך לשלם פרוטקשן, כדי לתקן אותה. נסיון לחבר את המערכת לאינטרנט ולעדכן עצמאית- לא מצליח לי. המערכת אומרת שאין עדכון חדש, למרות שידוע לי שיש, ושהעדכון שצריך הוא מתאריך 30.12.2019. ניתן לעדכן רק דרך USB DRIVE כנראה, שנמצא אצלם או אצל כלמוביל[?]. האם למישהו יש את העדכון הזה? או יודע איך להשיג אותו? הייתי מעדכן בעצמי, אבל פשוט אין לי גישה. ככה כנראה עושים כסף...
  5. ברכב כרגע יש רק 2 רמקולים על הדאש והמערכת אורגינלית ללא AUX... אני מעוניין להחליף את הרמקולים על הדאש למשהו נורמאלי + להוסיף רמקולים בדלתות הקדמיות ולהחליף מערכת כך שיהיה AUX ואולי אם המחיר נורמאלי אפילו משהו עם בלוטוס. (שיהיה גם דיבורית, אבל לא חובה יש אחת מותקנת פשוטה) על מה אתם ממליצים? תקציב נמוך-בינוני עם דגש רק על איכות הסאונד... מעוניין להזמין מחו"ל אם יצא יותר זול ולהרכיב לבד (אשמח אם יש איזה מדריך או תמונות ספציפיות לרכב ואם לא אז משהו כללי, יש ידע טכני בסיסי +) תודה רבה!
  6. שלום רב, יש לי רנו קנגו 2019 ורכשתי מערכת סינית. השאלה שלי היא כזאת, האם יש דרך לחבר את 2 החוטים שיוצאים מהמערכת (מיועדים לחיבור גלגל ההגה) לגלגל ההגה המקורי ללא הוספת can bus? מחיר המתאם הזה עולה יותר מהמערכת עצמה. במערכת יש אופציה למידה של המקשים. כמו כן החיבורים זהים לשל דאצ'יה (כך אמרו לי) תודה מראש רועי
  7. שלום. ניסיתי לעדכן את מערכת האנדרואיד ביונדאי i30, שנשארה תקועה בקיטקט 4.4. יצרתי הוטספוט עם הטלפון, והתתחלתי להוריד עדכון בסביבות ה-500-600 מגה. המערכת עשתה ריסטרט לתוך מסך סטייל דוס (root/ריקברי שכזה), ונתקלה בהודעה שאמרה: Ensure the storage Device Have Package Yes / No ואין איך להתקדם משם. כאילו מרגיש שלמערכת אין בכלל מקום אכסון ושהיא לא מוצאת את חבילת העדכון שהרגע הורידה. > האם מישהו מכיר את התקלה? > האם זה משהו שניתן לפתור רק אצל מתקין מורשה יונדאי? > והאם בכלל יש טעם לעדכן? האם בכלל אמורים לקבל ברכב מ 2016 גרסה מעודכנת יותר מקיטקט 4.4? תודה!
  8. מוכר את המערכת שלי עקב מכירה של הרכב. הרכיבים שירתו אותי נאמנה בשנים האחרונות, מוזמנים לקבל פרטים נוספים במייל או בפרטי (עדיף במייל). התמונות What you see is what you get אני מירושלים זוג רמקולים 6:9 Kenwood KFC-M6932A קואקסליים אפשר להשתמש עם הגברה או בלי (אני השתמשתי בלי) מחיר: 100 ש"ח טוויטר בודד (מדהים!) Morel MT22 טוויטר מעולה של מורל. איכותי ביותר. לצערי יש לי רק בודד. מחיר: 100 ש"ח שני קרוסים של Morel Dotech מחיר: 100 ש"ח סאבוופר 12 אינצ' Infinity refrence 300W RMS עם תיבת עץ איכותית איכותי ומדוייק, יורד נמוך וחזק מחיר: 250 ש"ח מגבר 4 ערוצים 85 WATT X 4 PowerAcoustik LT720-4 ישן אבל לגמרי עושה את העבודה! https://www.cnet.com/products/power-acoustik-lt720-4-car-amplifier/specs/ מחיר 70 ש"ח HU JVC KD-X50BT מערכת בסיסית פלוס מעולה עם Bluetooth, USB,AUX יש בעיה שממש קלה לתיקון (כל אחד עם מינימום יכולת טכנית יכול לסדר בשניה- אין צורך בטכנאי) ולכן המחיר הזול מחיר 70 ש"ח עדיפות ליצירת קשר במייל [email protected]
  9. שלום, נתקלתי במוצר הנ"ל: https://www.ebay.com/itm/GPS-Dash-Center-Fascia-Integrated-For-HYUNDAI-2008-2012-Elantra-i30-i30-cw/261502227596?_trkparms=ao%3D1%26asc%3D52687%26meid%3Dcd3055c4f77449c2a04bec4cf5cee409%26pid%3D100282%26%26itm%3D261502227596&_trksid=p5713.c100282.m3503 ואין לי שמץ של מושג איך מתקינים אותו. מצאתי מדריכים לדגמים שבדאשבורד שלהם יש מן תא נוסף אך אצלי ברכב גם זה לא נמצא. מישהו\י יודע\ת ויכול\ה לעזור בנושא?
  10. היי המערכת פורקה עוד כשהרכב נרכש. מעולם לא הייתה בשימוש. ניתן ליצור קשר ב: אפס חמש שמונה, ארבע מאות ארבעים, חמישים וחמש, שלושים ושלוש. אריאל.
  11. שלום, ברכב של חבר, מיטו 2010, מותקנת מערכת pioneer עם סאב אחורי (לא התקנה מקורית). לפני כמה ימים היו בעיות שזה פתאום נכבה ונדלק ואחרי שהוא סידר את המגעים בכניסת המתח הכל חזר למצב תקין. עכשיו המערכת הפסיקה לעבוד לגמרי כולל הסאב שנמצא בתא המטען. ניסינו לבדוק פיוזים עד כמה שהבנו מספר הרכב מה אחראי על המערכת, והפיוזים תקינים. יש למישהו רעיונות מה עוד לבדוק כדי למצוא את מקור הבעיה? תודה.
  12. שלום לכולם וחג שמח אז אני מחפש HU לרכב ויש מספר אלמנטים שחשוב שיכללו במכשיר * 3 יציאות - 4 וולט לפחות * USB אחורי * Bluetooth תקציב עד 1,500 ש"ח מה שמצאתי נכון לעכשיו Pioneer DEHX9650BT (אם אפשר חוות דעת על המכשיר) מחפש עוד כמה אופציות מכל חברה שהי תודה
  13. חברים שלום! עקב נסיעה לחול וחוסר שימוש במערכת שלי שפורקה מהרכב הקודם שלי שנמכר, אני מוכר את המערכת על כל חלקיה, חוץ מהקומפוננטים שנמכרו עם הרכב: מגבר 2 ערוצים לסאבוופר: Lightning Audio 'Strike' S4.200.2 מחיר: 300 ש"ח מגבר 4 ערוצים: Focal Auditor R-4280 מחיר: 1000 ש"ח מערכת דאבל-דין: Zed ZI622M מחיר: 1100 ש"ח סאבוופר (+תיבה): Pioneer TS-W3003D4 Champion Series מחיר כולל תיבה (לא ימכר בנפרד): 350 ש"ח למעוניינים בכל המערכת: 2300 ש"ח (כולל את רוב הכבלים שפורקו.) שימו לב- המערכת פורקה מרכב שנמכר כבר. כל הרכיבים נמצאים אצלי בבית בארגזים. הכל עובד ונבדק אתמול על רכב של חבר ופורק סופית למטרת המכירה. (לצערי אין לי איך לחבר את המערכת לצורכי הדגמה) רציניים- נא לשלוח לי הודעה בפייסבוק (Yoav Hacker) או דרך הפורום.
  14. אני מתכוון לקנות 2 זוגות קומפוננט לרכב . יש לי מגבר של NAKAMICHI שנותן 100RMS לכל יציאה . הונדה סיוויק רמקולים גודל 6.5 . קיבלתי המלצות על חברת מורל , ויש לי בן אדם שעובד במורל ויכול לספק לי הנחה כך שדי נסגרתי על החברה. התלבטות בין הדגמים , TEMPO , DOTECH OVATION , VIRTUS . כמה ההבדל ניכר בהשוואה למחיר וכן שווה להשקיע ולעלות ברמה. תודה .
  15. שלום לכולם, ברשותי פיג'ו 5008 עם מערכת מקורית. ברכב הקודם ניתן היה לחבר disk on key ודי התרגלתי (אין לי דיסקים בכלל). השאלה - איך אפשר לחבר אותו למערכת הקיימת בפיג'ו ? חשבתי פשוט להחליף את המערכת הקיימת באחרת, אבל הבנתי שאם אני עושה את זה אני מאבד שליטה מההגה (לא היסטרי) ואת כל המידע המוצג (צריכת דלק, טמפרטורה וכו') - קצת חבל... אם אני רוצה להמשיך לראות אני צריך לרכוש מכשיר יותר מורכב שיציג את המידע (אני משער ש-double din) אליו צריך לחבר מתאם שעולה קרוב ל-1000 ש"ח. חשבתי לחבר כבל usb to aux אבל אני לא בטוח שזה אפשרי - איך יקרא ויוצג המידע על הצג של המערכת הקיימת ? האם הטכנולוגיה אפשרית בכלל ? (דיגיטלי מול אנאלוגי...) בקיצור - הבנתי שיש מערכות ייעודיות לפיג'ו 5008 - האם זה נכון ? איפה כדאי לקנות, כמה עולה, האם מומלץ ? האם יש פה מישהו עם רכב כזה (או דומה) שהחליף את המערכת המקומית ? איפה וכמה זה עלה ? האם יש פה מישהו שיכול להמליץ על מקום שמוכר ומתקין מערכות מומלץ (!!!) שניתן איתו להתייעץ (ובמחיר הנכון לקנות) ? תודה מראש, ערן
  16. שלום לכולם, רכשתי רנו פלואנס 2010, הדגם הפשוט ללא המסך והתוספות המוכרות. שמתי לב שהמערכת בו מוציאה סאונד אנמי מאוד ובכל פעם שיש באסים בשיר, קיימת צרידות מהרמקולים והם פשוט לא עומדים בזה, גם בהשמעת שיר פשוט מהרדיו בווליום רגיל לחלוטין. אשמח לקבל המלצה לרמקולים+מגבר+סאב לרכב. קיבלתי המלצה ל 2 רמקולים בדלתות הקדמיות של JBL, מגבר וסאב של SONY בעלות של 2200 ש״ח כולל פאנל של PIONEER ומתאם. לצערי אין בידי את הדגמים של המפרט הנ״ל. האם מדובר במשהו סביר לרכב או שכדאי ללכת על משהו אחר והאם המחיר סביר? תודה לכל העוזרים.
  17. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?442209-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA
  18. מערכת שלמה למכירה: JBL 1004 מגבר MAGNAT B30 סאב Cerwin vega HEDSP112 סאב Infinity reference 6030 קומפוננט 6.5 (טויטרים, מידים וקרוסים) מושב לא למכירה!!!!! 054-7876064 הכל במצב חדש, מחירים זולים מירושלים. לרציניים.
  19. שלום חברים צריך את עזרתכם. יש לי סיאט איביזה 2013 ולפני חודש החלפתי את המערכת מוסיקה שהייתה באוטו במערכת מולטימדיה עם מסך. השאלה שלי היא כמה שווה המערכת המקורית של סיאט? אני מעוניין למכור אותה. תודה מראש לעונים
  20. הכול תקין ועובד. מכרתי את האוטו, את המערכת הורדתי. 1100 ש"ח להכל ביחד, גמיש במחיר אבל לא גומייה ( אם לא עונה תשאירו סמס ואחזור ) 8644575 - 050
  21. שלום לכולם. התחדשתי לי בפוקוס מודל 07. המערת המקורית לא מספקת אותתי חשבי על להחליף את המערכת, למערכת טובה בתקציב של עד 2500 אם חריגה של עוד 200-400 נ.ב רוצה להחליף את הרדיו למשהוא איכותתי אם כאבל אוקס!! תודה לעוזרים
  • תוכן חדש...