Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'android'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 15 תוצאות

1. שלום, אשמח לקבל המלצה למערכת מדיה מבוססת אנדרואיד עבור שברולט קפטיבה ספורט 2014, עדיפות: אנדרואיד גרסה 10 כולל מצלמת רוורס תמיכה ברשת 4G / 5G על ידי הוספת כרטיס סים תודה,
  2. דרישות המוצר: 1. מערכת מולטימדיה ברכב מבוססת Android 4.0 ומעלה. (אין תמיכה במערכות מולטימדיה שאינן מבוססות אנדרואיד!) 2. עבור Carplay: מכשירי אייפון מסוג iPhone 5 ומעלה, עם גרסה iOS 8 ומעלה. עבור Android Auto: מכשירי אנדרואיד בגרסה 4.3 ומעלה. איך משתמשים במוצר: 1. התקנת APK שמסופק ע״י יצרן המתאם. 2. הפעלת האפליקציה שהותקנה בשלב 1. 3. חיבור מכשיר הטלפון למתאם באמצעות כבל USB, וחיבור המתאם למחבר ה-USB של מערכת המולטימדיה. (חיבור נתונים, לא חיבור להטענה בלבד) 4. הרשאה ל-Carplay לעבוד במצב שהטלפון נעול. הסקירה שלי: המתאם חובר למערכת מולטימדיה מסוג שרמן שגרסת ה-Android שלה היא 6.0.1. (הותקנה על ידי שייקה אביזרים http://www.shaykes.com/) לאחר התקנת ה-APK של המתאם (לינק להורדה נמצא על המדבקה של אריזת המוצר) במערכת המולטימדיה, האפליקציה הופעלה. הופיע מסך שמבקש לחבר את המכשיר למתאם. כמה שניות לאחר חיבור האייפון שלי (iPhone X iOS 12.1.2) למתאם הופיע ממשק ה-Carplay הידוע. עד כה השתמשתי במספר אפליקציות שתומכות ב-Carplay שמותקנות על המכשיר שלי כמו: Waze, Overcast, Phone, Messages, Whatsapp ולא נתקלתי בכל בעיה שהיא. הנה כמה מהיתרונות שמצאתי משימוש במתאם: - אפשרות שימוש במיקרופון, ובכפתורי השליטה בהגה לצורך התממשקות עם Siri/Google Assistant - מכשיר הטלפון נטען בזמן החיבור למתאם - אפשרות שימוש באפליקציות מערכת המולטימדיה במקביל ל-Carplay/Android Auto - אפשרות עדכון קושחת המתאם ותוכנת האפליקציה במידה ויהיו עדכונים בעתיד המוצר עלה 40$ ונרכש מ-Aliexpress דרך הקישור הבא: https://www.aliexpress.com/item/Carlinkit-USB-Apple-Carplay-Dongle-and-Android-Phone-Android-Auto-for-Android-Car-Screen-Touch-Screen/32840142197.html?spm=2114.search0104.3.1.22b66311flzkBj&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_16,ppcSwitch_0&algo_expid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee-0&algo_pvid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee&transAbTest=ae803_5
  3. היי יש לי כיום פאביה 2010 עם מע' סטראו פשוטה של Kenwood single din, מעוניין לשדרג לאנדרויד מסך 7-9" במחיר סביר, מוצר שיגיב טוב ראיתי כל מיני אפשרויות בעלי אקספרס / אמאזון, אבל קשה להבין מי רספונסיבי, הטאצ' טוב, ועובד טוב עם android auto אשמח להמלצות (שימו לב מדובר ב-single din אז אני צריך שהמסך יבלוט מעלה/מטה אבל לא יפריע, צרפתי צילום של המערכת הקיימת) תודה!
  4. שלום חברים, מחפש לשדרג את המערכת במאזדה 3 2009 , ומתלבט לגבי מספר פרמטרים. תקציב: עד 2000 ש"ח מה עדיף מערכת אוניברסלית או דמוי מקור ? ראיתי שיש מערכות עם DSP מובנה , מה דעתכם ? *מעוניין בסאונד איכותי האם יש דגמים אחרים מומלצים ? לינק למערכת JOYING שמעניינת אותי https://www.aliexpress.com/item/7-DSP-Double-2Din-Head-Unit-Intel-1-8GHZ-4GB-32GB-Android-8-1-Universal-Car/32856151646.html?spm=a2g0o.cart.99999999.307.30453c00U1R2rY תודה לעונים !
  5. קניתי הונדה HR-V, דגם 2018 שיוצר ב-2017. אני נמצא בברזיל אבל מערכת האנדרואיד נראית לי אוניברסלית (יש בה עברית ואנגלית וכד'). מדובר בקונסולת אנדרואיד 4.0.4 מעוניין להתקין אפליקציות חיצונית (וויז, כרום וכד'). לאחר שגיגלתי את העניין, ניסיתי להתקין את האפליקציה של S_Mike HondaAppCenter_A1.apk שהורדתי מהאתר: http://www.cmdroid.com אחרי שקראתי ב-XDA. אבל, גם את האפליקציה הזו, כשאני מנסה להתקין מזיכרון USB, כשנפתח כפתור ההתקנה, הוא אפור ולא זמין ללחיצה. כשאני מנסה להתקין לאחר הורדה בדפדפן של הקונסולה (אינטרנט באמצעות WiFi מהטלפון) הוא מתחיל התקנה ובסוף מודיע שהאפליקציה לא הותקנה. כמובן שהגדרתי את האפשרות להתקין אפליקציות חיצוניות. אני לא מצליח להבין מה הבעיה. מישהו יודע? תודה
  6. שלום, בקיה פיקנטו 2011 שלי מותקנת מערכת אנדרואיד s160, אני די מרוצה ממנה. מה שחסר לי זה שליטה מההגה - ברכב אין כפתורים מובנים על ההגה. רכשתי שלט bluetooth לשליטה מההגה אך לא הצלחתי לצמד אותו עם המכשיר - חפירה בפורומים של roadnav העלתה שהbluetooth של המכשיר לא מאפשר עבודה עם אביזרים שהם לא אביזרי שמע. באסה. אני תוהה מה לעשות - ראיתי שהמכשיר מגיע במקור עם שלט IR - לי בכל מקרה אין שלט כזה אבל הצלחתי לעשות פעולות מסויימות באמצעות אפליקצית ir מהטלפון - בכל מקרה לא היה שלט מתאים באפליקציה אז זה לא שימושי, אבל ראיתי שזה משפיע, כך שהיכולת קיימת. חשבתי לרכוש שלט ir לומד להגה, כמו שקיימים לא מעט באיביי בגרושים, למשל: https://www.ebay.com/itm/Universal-Steering-Wheel-Remote-Control-Learning-For-Car-CD-DVD-VC-/371161665437 השאלה היא אם זה באמת יעבוד, ואיך אני יכול ללמד אותו את האותות שמתאימים למכשיר. אשמח לדעתכם, או לרעיונות נוספים. תודה!
  7. היי, התחדשתי ב Nissan Juke 2018 חדשה. מגיעה עם מערכת המולטימדיה הרגילה של Nissan, ויש לי 2 שאלות עיקריות- 1) האם זה אפשרי להשתמש ב Nissan Connect כדי לסנכרן מהפלאפון אפלקיציות כמו Waze / Spotify על המסך של הרכב? בתיאוריה הבנתי שזה אפשרי..בפועל כמו שזה נראה NissanConnect לא תומכת בישראל, אז לא מבין את כל הסיפור ואיך זה אמור לעבוד לכל הלקוחות מישראל, ואיך כל הלקוחות מישראל עושים את זה היום. 2) במידה ולא, האם יש איכשהו איך לפרוץ את המערכת המובנית של Nissan על מנת להתקין Android Auto ברכב? חרשתי את גוגל, אין משהו מעניין. תודה מראש
  8. אני רוצה להזמין רכב חדש מהליסינג בחברה בה אני עובד , ומעוניין לדעת האם הרכב מגיע עם וויז מותקן או אנדרואיד שאפשר להתקין עליו וייז. (זה חשוב לי ומשפיע על בחירת הרכב) מכיוון שזה רכב חברה - אין לי אפשרות להוסיף\להתקין על גבי מה שאני מקבל. במחלקת הרכב של החברה לא קיבלתי תשובה חד משמעית , והם לא יכולים להתחייב , אבל אני יודע שחלק מהרכבים מגיעים עם וויז למשל ניסן מיקרה. האם יש אפשרות לבדוק את זה באתר של היצרן או איפשהו ברשת ? חלק מהרכבים שלגביהם אני צריך תשובה : פג'ו 2008 אקטיב גו רנו קפצ'ור בנזין 1.2 טורבו רנו קליאו סטיישן דיזל שברולט סוניק LTZ הונדה אינסייט היברידית סוזוקי באלנו
  9. Hi i bought a new 2017 kia sportage 1.6L urban. I was surprised to discover than when play songs from my phone over bluetooth the song titles, artist and album do not display on the the head unit that comes in the car. Anyone has this problem and know a solution? I also realize that kia is locking android (on purpose?) and you can t install news apps or even change settings. if anyone has any idea how to change that? toda ps: sorry for writing in english i am ole hadash and english is easier for me
  10. שלום לכולם, יש בבעלותי Skoda Fabia 2012 עם המערכת סטראו המקורית (והפשוטה). החלטתי להשתדרג למערכת שכוללת BT בשביל דיבורית, יכולת קריאת קבצים מDVD ונכנסתי לבדיקות. גיליתי שבארץ המערכות המקוריות יקרות פי 2 לפחות, החלטתי לבדוק את השוק המתחרה מחברות זרות. מצאתי את הדגם הזה בAliexpress שזול בהרבה, עושה את העבודה (ואני לא באמת צריך שהרכב יידע להמריא לחלל עם GPS לוויני, יזמין קפה מארומה ויכין בשבילי עוגות בתוך הבית). מישהו התנסה פעם בלרכוש מערכת שכזו מהאינטרנט ? יש בעיות שאפשר לצפות בזה ? התקנתם בעצמכם או שעדיף לגשת למישהו עם קצת יותר נסיון ? קישור לדגם : http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-1024-600-Pure-Android-Car-DVD-For-Volkswagen-Bora-Passat-Seat-Skoda-GPS-Navigation/32573831380.html?spm=2114.30010308.3.20.oJcpmW&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201602_4_301_10034_507_10032_508_10020_9910_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_1&btsid=d64312b8-766f-4f7d-9c24-5ae1080cd78d אשמח לשמוע חוות דעת / ללמוד מנסיון / דעתכם. תודה ! אלון
  11. למכירה! מערכת מולטימדיה ANDROID 5.1.1 המתאימה לסיאט ליאון 2009-2013. מדובר במערכת DOUBLE DIN בעלת מסך 7" CAPACITIVE TOUCH. המערכת חדשה לגמרי בקופסא וכוללת מצלמת רוורס אחורית וכן מצלמה קדמית (DVR). כוללת מתאם לשליטה מלאה על המערכת מההגה. המערכת נרכשה בשל תכנון לרכישת סיאט ליאון, אבל בסופו של דבר רכשתי אלפא ג'ולייטה והמערכת נשארה סגורה וארוזה חדשה בקופסא. לינק לדף המוצר: http://www.witson.com/en/displayproduct.html?proID=102588850 מחיר נדרש: 1500 ש"ח. צחי - אפס חמש ארבע 9050762 ניתן לאיסוף מיקנעם עילית (בית) או מגדל העמק (עבודה).
  12. אחרי הרבה מאוד חיפושים באינטרנט אני לא מצאתי תשובה חד משמעית לשאלה: האם המערכת המולטימדיה המותקנת ברכב תומכת בFull link ? ברשותי מכשיר אנדרואיד מסוג LG וגם הורדתי את הAndroid Auto (בעקיפין כי אין הורדה זמינה למדינה שלנו) כשאני מחבר את כבל הUSB לשקע ומשם מחבר את המכשיר הסלולרי שלי , לא קורה כלום. חשוב לי לציין שהתהליך הזה נוסה על מספר מכשירי אנדרואיד למינהם הלכתי על פי הסרטון הזה : אני מפספס משהו ? עושה משהו לא נכון? האם זה לא זמין בארץ שלנו או במערכות שמותקנות כאן ? אולי לפנות עם השאלה הזאת לצ'מפיון מוטורס ? שבת שלום
  13. שלום לכולם רוצה לחדש לאישתי את המערכת, ומחפש דאבל דין עם הדרישות הבאות: מצלמת רוורס- עדיף שיגיע עם כדי לחסוך בדיקות תאימות. דיבורית בלו טות'- עדיף גם עם אפשרות הזרמת מוזיקה (A2DP?) תאימות לאנדרואיד- יתקבל בברכה. רדיו- אם יבוא מחו"ל חייב לקלוט רדיו בארץ. מותג- שיהיה אמין, ועדיף זול. אין דרישות איכות כלשהן, רק שלא יתקלקל ויעלה לי בבריאות. אין לחץ זמן, אין בעיה של הזמנה מחו"ל אם יוצא משתלם. SHOOT !!!
  14. שלום מישהו מכיר את המערכת JVC kw-v21bt האם ואיך אפשר לחבר אליה בחיבורים של Android לצורך שימוש בGPS ? (יש לי טלפון LG) או אפליקציה של GPS ? (אני יודע שחיבור BT משמש לשיחות ושמע מדיה .
  15. למכירה מערכת 2DIN Android , מתאימה לרוב הרכבים של קונצרן פולקסווגן. במצב מצויין הכל עובד פיקס. אינטרנט, Waze, רדיו אינטרנטי, כל נגן אודיו שרץ על אנדרואיד וכו'. כמו כן בנוסף למערכת של אנדרואיד יש מערכת ייחודית של המכשיר האחראית על רדיו, DVD ובלוטוס. ניתן להריץ אנדרואית מתוך כרטיס SD. מה שנותן הרבה יתרונות על פני מערכת אנדרואיד המובנית. אפשר אפילו להתחבר למכשיר מהבית ולתפעל אותו מרחוק באמצעות TeamViewer (ראו תמונה) וידאו שצולם היום, המדגים את המכשיר בפעולה : https://drive.google.com/file/d/0Byjdz8olIvHsdkJLYzNaOXFFUVk/view?usp=sharing מוכר עקב המעבר לרכב אחר. מחיר 1700 ש"ח. טל : 054-7876321
  • תוכן חדש...