Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'שלט'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 25 תוצאות

1. שלום, זה הפוסט הראשון שלי כאן. קניתי לפני שנה ספייס סטאר שנת 13, קיבלתי איתה שני מפתחות. באחד יש שלט, ובשני אין. בעל הרכב אמר לי שעם המפתח בלי השלט אני מניע, ועם המפתח השני אני יכול לפתוח דלתות או להשתמש בשלט. כנראה שבמפתח עם השלט אין את הצ׳יפ של האימובילייזר. הייתי רוצה להיות יכול להשתמש במפתח עם השלט גם כדי להניע, ולהסתובב רק עם מפתח אחד. מישהו יודע האם הצ׳יפ קיים בלוח של השלט ורק צריך לתכנת אותו איכשהו, או שצריך לקנות צ׳יפ כזה ולשים אותו במפתח עם השלט. מישהו יודע איך אפשר להעתיק את הקוד לצ׳יפ החדש? ראיתי סרטון שמישהו העתיק את הקוד רק מלשים את המפתח בסוויץ׳ אחרי שהוא שם את הראשון, אבל אני לא יודע אם זה יעבוד אצלי. זה המפתח, האם הצ׳יפ כלול בלוח? עריכה: ראיתי באיביי שיש כאלה צ׳יפים, נקראים transponder chip. השאלה היא האם קל לתכנת לבד, והאם כל צ׳יפ יתאים, או שחייב לקנות דגם ספציפי.
  2. קניתי שלט מקורי, הכל אותו תדר, אני מסתכל בסרטונים ביוטוב אבל כבר בשלב הראשון אני לא מקבל את ההבהוב בשלט המקורי. איך משכפלים? האם אני צריך להיות ליד השער בשביל שזה יעבוד?(השכפול)
  3. אהלן, שאלה ממש מפגרת אבל שואל כי ראיתי איפשהו שקרה בעבר (אולי צירוף מקרים אני לא יודע). אם אני מחליף בשלט של הרכב סוללות הקידוד מתאפס? כלומר אם אני אחליף את הסוללות שבשלט הרכב לא יקבל את הפקודות של השלט? (נעילה, פתיחה והרמת חלונות), או שהכל יעבוד רגיל? השלט נפרד מהמפתח שמניע את הרכב אם זה משנה. תודה
  4. אהלן, אני רוצה להזמין גוף שלט חדש, אני צריך שלט שנראה כמו בתמונה למטה, אני מחפש רק את גוף השלט כלומר ללא לוח הבקרה שבפנים אבל חשוב שיהיה אפשר להכניס לגוף השלט החדש את לוח הבקרה של השלט הנוכחי שלי, מישהו יודע איפה אוכל למצוא? תודה אם השאלה לא קשורה לכאן אשמח שתועבר למקום הנכון.
  5. היי במשך מספר ימים השלטים שלי "גמגמו", לפעמים פתחו ולפעמים לא, לפעמים רק מקרוב. החלפת סוללות לא עזרה וכעת השלטים כלל לא עובדים. נעילה מרכזית מהכפתור באוטו עובדת וכמו כן דרך המפתח עצמו ניסיתי לבדוק האם יש פיוז שרוף ולא נמצא אני לא בטוח אם זה קשור - אבל פחות או יותר באותה תקופה החלפתי את מערכת המולטימדיה ברכב האם יש רעיונות או כיוון כלשהו? היכן נמצאת הקופסא של המקלט (אולי שם ישנו פיוז נוסף)? תודה!
  6. סיווק 2004 לפני זמן מה השלט הפסיק לפתוח את הדלת והשתמשתי במפתח עכשיו גם המפתח לא עובד החלפתי סוללה לשלט - מדי פעם פותח/סוגר ומדי פעם לא. אין חוקיות. החלפתי סוללה גם לשלט השני (שניהם מקוריים) כנ"ל. מדי פעם סוגר/פותח. המפתח כבר לא נכנס למנעול בדלת הנהג ובקושי בדלת הנוסע. חשמלאי רכב מציע להחליף את מנגנון הנעילה החשמלי מנועלן הרכב מציע לתקן/להחליף מנעול. מי מהם צודק? מה בדיוק הבעיה יכולה להיות? אשמח לכל עצה
  7. שלום חברים. אשמח לקבל עזרה בקידוד שלט. הרכב כאמור הוא מאזדה 3 2009, צורה ישנה. קניתי לא מזמן את הרכב, ושמתי לב אתמול שהשלט השני שלי אמנם עובד מבחינה חשמלית (יש אור חיווי חזק) אך לא פותח וסוגר את הרכב. לא יודע לומר אם זה שלט של קוברה או שקר אחר כלשהו, אני רק מקווה שאפשר לבצע את הקידוד בעצמי. תודה לעוזרים.
  8. אהלן, במאזדה 3 2011 ספיריט שלי מותקנת (נמסרה לי כך מהיבואן) מערכת קוברה + קודן נפרד (מצ"ב תמונות של הקודן ושל שלט שני הכפתורים המקורי). לאחר שבשלט הקבוע נגמרה לי הסוללה, רציתי להשתמש בשלט השני אך גיליתי שגם שם הסוללה נפרקה. החלפתי את הסוללה בשניהם ורק אחד מהם (זה שהיה בשימוש קבוע) ממשיך לפתוח ולנעול את הרכב. איך ניתן להחזיר לפעילות את השלט השני (מבחינה חשמלית הוא תקין והלד הקטן מהבהב בעת לחיצות)? הוא עבד בעבר בוודאות. כמובן מיותר לציין שבשימוש בקודן בלבד אין שום בעיה להתניע את הרכב והשלט הוא לצורך נוחות של פתיחה ונעילה (כולל הרמת שמשות) של הרכב. זה גם היה ייעודו המקורי. תודה רבה!
  9. רציתי להמליץ על שלט אוניברסלי שרכשתי, זול מאוד (12 ש״ח), קל מאוד להתאמה, ולדעתי נראה ממש טוב. אז לכל מי שמחפש שלט אוניברסלי לחנייה בבית או למחסום כלשהו, אני ממליץ על השלט הזה: https://cloud.best-deals-shop.com/products/universal-remote-control
  10. היי. בימים האחרונים קורה לי תופעה מוזרה, אני יוצא מהרכב(סקודה אוקטביה 2014), אני נועל אותו באמצעות השלט לחיצה קצרה, ואז בד"כ אח"כ אני עושה לחיצה ארוכה על לחצן הנעילה למשך מספר שניות ואז החלונות נסגרים לאט לאט וגם הגג הפנורמי. הבעיה היא שפתאום זה לא מעלה אותם לא גג ולא חלונות רק אם אני מניע את הרכב ומעלה מתוך הלחצנים שבדלת הנהג. אותו הדבר לגבי פתיחה של החלונות..? חשוב לי לציין שלא הוחלף כלום.. יכול להיות שהבטריה של השלט חלשה או מצבר?
  11. שלום לכולם אשמח לקבל מידע לגבי מהות או מקור התקלה כדי לפנות לגורם הנכון לפותרה - זה יכול להיות המוסך, חשמלאי רכב, מתקין מנעולים שיכול לקודד את המקלט באוטו או מה שתמליצו. יום לפני כיפור הגעתי לרכב והשלט לא הגיב. הקודן בוטל מזמן, הרכב קסרה 2002. פתחתי נעילה מרכזית עם המפתח וניסיתי להניע - נדלקה נורית אורות קבועה (ללא האורות), מגבים פועלים, ונורית מפתח - שזה דבר חדש. כאילו הרכב השתגע. החלפתי סוללה בשלט לחדשה, הוא משדר בעוצמה מלאה (בדקתי בחנות המנעולים). בתור התחלה ביצעתי את הפרוצדורה לאיפוס BSI - הורדת חלון, הוצאת מפתח, המתנה של 3 דקות, ניתוק המצבר (פעם ביצעתי עם ניתוק פלוס ופעם אחרת עם ניתוק המינוס) והמתנה של 15 שניות, חיבור המצבר והמתנה של 10 שניות, הדלקה של האורות וסיבוב המפתח למצב התנעה, לחיצה של 10 שניות על כפתור הנעילה, הוצאת המפתח, פתיחה וסגירה של הדלת (פעמיים) ונסיון להניע. לאחר מכן הוצאתי את כל הפיוזים מתחת להגה לרבע שעה, בדקתי מוליכות והחזרתי אותם. הוצאתי גם את הפיוז של המזגן מתחת למכסה המנוע, למקרה שהקולט מחובר אליו. אין שום שינוי, הרכב עדיין לא מניע וההבדל היחיד הוא שנורית התאורה הירוקה עכשיו מהבהבת ולא דולקת קבוע. מצרף סרטון המראה את מצב הנורות בהדלקה (והמגבים) ובהתנעה. תודה מראש על העזרה - בבקשה לא לנחש רק מי שיודע בוודאות על מהות התקלה ויכול לכוון אותי לפיתרון הנכון והמהיר (לא לרכוש רכיב שלא חייב, או איך לעשות דיאנוסטיקה נוספת וכולי). חתימה טובה ושנה מצויינת ובלי תקלות לכולם! צביקה https://drive.google.com/open?id=1DnLcHxqjeKOK7dJQD2K99Y52Xbldhh1G
  12. שלום. יש לי ראב 4 שנת 2008 ויש לי רק מפתח אחד.. זה מפתח משולב שלט. קניתי כזה מפתח קומפלט עם כל הרכיבים בתוכו זה כולל את הלוח האלקטרוני של השלט ואת הצ'יפ של האימובלייזר. חרטתי את המפתח וקודדתי את השלט עכשיו השלט פותח את הרכב והמפתח מסובב את הסוויץ' ופותח את הדלת הכל בסדר. הבעיה שאני לא מצליח לקודד את הצ'יפ של האימובילייזר.. אני עובד עם תוכנת techstream התוכנה עושה הכל אני נכנס למצב קידוד עושה מה שצריך אבל מקבל שגיאה כל הזמן בשלב של הספירה לאחור.. אם מישהו מכיר את זה ויש לו מושג כלשהו אני ממש אשמח לעזרה. תודה מראש
  13. שלום, בקיה פיקנטו 2011 שלי מותקנת מערכת אנדרואיד s160, אני די מרוצה ממנה. מה שחסר לי זה שליטה מההגה - ברכב אין כפתורים מובנים על ההגה. רכשתי שלט bluetooth לשליטה מההגה אך לא הצלחתי לצמד אותו עם המכשיר - חפירה בפורומים של roadnav העלתה שהbluetooth של המכשיר לא מאפשר עבודה עם אביזרים שהם לא אביזרי שמע. באסה. אני תוהה מה לעשות - ראיתי שהמכשיר מגיע במקור עם שלט IR - לי בכל מקרה אין שלט כזה אבל הצלחתי לעשות פעולות מסויימות באמצעות אפליקצית ir מהטלפון - בכל מקרה לא היה שלט מתאים באפליקציה אז זה לא שימושי, אבל ראיתי שזה משפיע, כך שהיכולת קיימת. חשבתי לרכוש שלט ir לומד להגה, כמו שקיימים לא מעט באיביי בגרושים, למשל: https://www.ebay.com/itm/Universal-Steering-Wheel-Remote-Control-Learning-For-Car-CD-DVD-VC-/371161665437 השאלה היא אם זה באמת יעבוד, ואיך אני יכול ללמד אותו את האותות שמתאימים למכשיר. אשמח לדעתכם, או לרעיונות נוספים. תודה!
  14. שלום לכולם. ברשותי פורד פוקוס 2006 יש לי תקלה ברכב ב2 חלונות שבמידה ואני רוצה לסגור אותם אם אני סוגר אותם מהמתג שבדלת שלהם הם נסגרים. במידה ואני מנסה לסגור אותם מהמתגים בדלת הנהג הם נפתחים. גם בלחיצה על פתיחה וגם בלחיצה על סגירה הם נפתחים. הבנתי שצריך לעשות איפוס למערכת של החלונות אך לא מוצא איך עושים את זה. כמו כן הנעילה של הרכב דרך השלט הפסיקה לעבוד. הפתיחה עובדת כך שזה לא סוללה. לציין כי הבעיה בנעילה מהשלט התחילה לאחר שהחלפתי סוללה. אשמח לעזרה
  15. שלום לקוראים, יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 המפתח עשה את שלו ושבק חיים, כרגע ניתן לפתוח רק מדלת הנהג והחלפה שלט אצל וולוו מורשה יקרה מאוד. ראיתי באינטרנט באתר הקניות עלי אקספרס יחידת נעילה מרכזית ב40 שקלים בלבד, אך אני לא יודע איך לחבר אותה ליחידת הנעילה של הרכב או איפה יחידת הנעילה של הרכב. (היה קודן ואזעקה ברכב אך פורקו). תודה מראש לעוזרים .
  16. שלום יש ברשותי שלטים לרכב שהזמנתי מהאיבאי בעלות של 40 שקל בערך ההתקנה שלהם גם לא קשה זה מגיע 2 שלטים ומוח הזמנתי כמה כאלה מאליאקספרס אבל יש לי שאלה האם ניתן להתאים שלטים למוח שהתקנתי מסט אחר שהזמנתי במקום להתקין עוד מוח לשלטים ?? מדובר בשלטים סינים הנה קישור http://he.aliexpress.com/item/Free-Shipping-12V-universal-remote-control-car-keyless-entry-system-flip-remote-control-Lock-unlock-Retail/1656883078.html?detailNewVersion=2 אשמח לדעת אם ניתן להוסיף שלטים על המוח המותקן
  17. מעוניין לשכפל שלט קיים לשער חשמלי שהותקן ע"י שוש שערים (שושן) באר שבע. השלט רומי עם 4 כפתורים בחברה מוכרים שלט חדש ב-150 ש"ח. מצאתי שמוכרים שלטים תואמים ברחבי אינטרנט, לדוגמא: http://www.aliexpress.com/item-img/4Button-ECA-Garage-Gate-Remote-Key-Control-Opener-Operator-Compatible-Electronic-Free-shipping/32236792191.html האים הוא יתאים לשער חשמלי שוש שערים (שושן)? איזה מעפיינים יש לשלט רומי עם 4 כפתורים הנ"ל, תדר קבוע, תדר משתנה וכו'. אשמח לתשובות או המלצות.
  18. היי, יש לי פיג'ו 308 שנת 2009 דגם פרימיום, אתמול התקנתי ברכב מערכת של פיוניר Pioneer AVH-X2750BT. המתקין ניתק לי את שלט ההגה המקורי, ועכשיו הבעיה היא שאין לי שליטה על הצג של הרכב. (עם השעון והמידע הנוסף) השאלה שלי היא האם יש אפשרות לחבר את השלט הגה רק לצג המידע של הרכב או שאני צריך מתאם מיוחד? ואם צריך מתאם, איזה דגם? תודה מראש עדי
  19. בוקר טוב לכולם הרכב שלי מסוג יונדאי לנטרה שנת 2000, יש לו אימובילייזר באזעקה של האוטו. הבוקר השלט לא ניטרל את האימובילייזר ולכן לא יכולתי להניע את האוטו. האם יש דרך לנתק את האימובילייזר לחלוטין? תודה
  20. היי, קניתי רכב יד2 וקיבלתי שלט אחד בלבד, השלט עצמו לא נוח במיוחד: כפתורים קטנים ומעצבנים, חוץ מזה אני רוצה שיהיה לי עוד שלט ספייר. חשבתי לעשות כבר זוג שלטים חדשים ושיהיו יפים ונוחים ושלום על ישראל. 1. מכיוון שיש לי יונדאי אני חייב שלטים שמתאימים ליונדאי? או שהשלטים הם אוניברסליים? 2. לצורך החלפת שלט צריכים ממש להכנס למערכות של הרכב ? 3. אם יחליפו לי שלט החלונות יעלו גם בשלט החדש כן? מצאתי בעיקרון זוג שלטים שנראים טוב + התקנה ב350/400 שקל. אשמח להסבר איך זה עובד כל הסיפור הזה, תודה רבה.
  21. החלפתי סוללה לשלט קוברה מסוג "חייזר" ולמרות שהנורות החיווי מגיבות יפה הוא אינו מנטרל את האזעקה ואינו פותח את הנעילה המרכזית. כאילו המסר לא נקלט. אז עכשיו אני תקוע ולא יכול לנסוע ברכב. מה עלי לעשות???
  22. היי אחד מהשלטים רחוקים שלי התקלקל (סוזוקי איגניס 2001) מצרף תמונה. קיבלתי הצעה לתיקון / החלפה 500 שח. הרבה מידי בשביל לתקן אותו... שאלתי היא אם אני אבקש לנתק בעצם את האזעקה אין לי כל צורך בה כל מה שאני רוצה שהוא יפתח עם השלט את האוטו ויסגור האם זה אמור להוריד משמעותית את מחיר התיקון של שלט? (כי אמרו שמדובר בקידוד, האם אפשר פשוט שהשלט ישלוט בנעילה מרכזית בלי צורך בקידוד? אם לא אפשר פשוט לקנות שלטים אחרים חדשים גנריים לפתיחה וסגירה של אוטו בעלות זולה?).
  23. שלום לכולם, יש בידי שלט לנעילה \ פתיחה של רכב מסוג KIA שהיה ברשות המשפחה בעבר, וכיום אני נוהג בפיג'ו שהשלט שלה כבר לא עובד. האם יש אפשרות לקודד את השלט של הKIA לפיג'ו 307? (ניסיתי ללחוץ עשר שניות עם הדלקת סוויץ' וכו'... לא עזר). תודה.
  24. שלום לכולם, קנינו לאשתי רכב - פג'ו 207 שנת 2010. רכב יד שנייה מגיע עם מפתח-שלט ראשי (מקורי, 2 לחצנים) ועוד מפתח טיפש. מאחר וגם אני משתמש ברכב זה, אני סוחב את המפתח הטיפש. חייב להגיד ממש לא נוח, עד כדי כך נגרם לי נזק נפשי בזמן שאספתי את הילדים בגשם והייתי צריך לרוץ לדלת הנהג... לסיטרואן שלי קיים שלט נוחות עם המפתח השני, אך בנקודת התקנה אמרו כי בסיטרואן יש מערכת מותקנת ובפג'ו אין, אז זה לא רק שלט, אלא צריך להתקין את כל המערכת. ואני ממש לא מעוניין שייגעו לי ברכב. נשארה אופציה שיכפול מפתח-שלט במוסך מורשה או משהו בסגנון. בדקתיח מחירים: כ-500ש"ח על שלט +כ-200 ש"ח על סינכרון. כמו כן אם אני מביא שלט משלי: רק כ-200ש"ח על סנכרון. אך קיימת כאן הכשלה: נאמר לי שבלתי אפשרי לסנכרן מפתח משומש אשר כבר נצרב (סונכרן) פעם. עם זאת נמכרים אין ספור שלטים יד שנייה ואנשים קונים. כמו כן אני יודע שאפשר לעשות משהו עם מחשב של פג'ו / סיטרואן וPIN קוד, אך אין לי את הכרטיס הזה. אז השאלה: מה אפשרויות שלי? האם ניתן לקנות מפתח יד שנייה / מפירוק ולסנכרן עם האוטו שלי? האם מישהו יכול לתת כיוון והצעת מחיר? בתודה מראש, אדוארד.
  25. לפני חודשיים קניתי רנו קליאו B שנת 2003 במוסך אמר לי המוכר שהנעילה המרכזית עובדת וצריך רק להחליף את הסוללה בשלט. אחרי כשבוע החלפתי את הסוללה בשלט והנעילה המרכזית עדיין לא עובדת. מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לתקן אותה?
  • תוכן חדש...