Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'שאלה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 25 תוצאות

1. שלום, אני מתכנן לקנות רכב היום אחרי שכבר מצאתי רכב וסגרתי מחיר עם המוכר. הוא מעדיף שנעשה את המכירה בבנק הדואר בהעברת זה"ב. בגדול אין לי בעיה לעשות העברת זה"ב אבל למה לא לעשות פשוט העברה מיידית? דיברתי עם בנקאית הבוקר והיא אמרה לי שתוך 15 שניות אפשר לראות את הכסף ובאתר מצויין במפורש שאי אפשר לבטל את ההעברה. העברת זה"ב נראה לי יותר מסורבלת כי היא דורשת שאשיג מספר IBAN וגם בנקאי צריך לאשר לי את ההעברה כשהתכנון שלי הוא לעשות את העסקה אחר הצהריים, כנראה אחרי שעות הסגירה של הסניף. אז מה לדעתכם עדיף?
  2. שלום, יש בבעלות קרוב משפלנ רכב ישן שלא שולמו עליו רישיונות, בסביבות 15+ שנים, לפי מה שכתוב בתהליך תשלום על רישיון הרכב רשום "רישיון הרכב בוטל". חלק אומרים לי שצריך לשלם 5 שנים אחורה על רישיון הרכב וחלק אומרים 2. יש פה מישהו שמכיר או עשה תהליך דומה ויודע?
  3. היי, אני בדיוק לפני הטסט, יודע בעיקרון שאסור כלום אבל רציתי לשאול כמה קריטי אם אבחן לטסט עם וינקרים במראות הצד שהחלפתי ועוד כיסוי פלסטיק שהלבשתי על המראות צד, פשוט כי להוריד אותם זה סתם קדר מצרף תמונה + סרטון של מה שיש לי ומצרף איך אמורה להראות המראה באופן המקורי שלה (גם החלק של ההיבהוב הוא שונה, במה שהחלפתי הוא ״רודף״ בתנועה שלו, ובמקור הוא רק מהבהב) IMG_4839.mov
  4. ערב טוב לפני כשנה קנינו את הרכב מליסינג שגמרו על הרכב על הגלגלים ועל הכל בערך, במעמד הרכישה מחברת הליסינג הוחלפו 4 גלגלים לסינים חדשים עשיתי כיוון פרונט לוודא שאין בעיה נסנעו בערך שנה עם הגלגלים לא מזמן גילית פאנצ'ר באחד מהם ותוקן, נסענו הרבה איתם צפון דרום מרכז כבישים כאלו ואחרים הגלגלים לא נראים להיט אפילו קצת אכולים למרות שעברה שנה השאלה האם ניתן לדחות את הקניה של הגלגלים או כדי להחליף את כולם כבר? האם הצמיגים הסינים באמת מחזיקים שנה בלבד או שהשימוש בהם היה אגרסיבי מידי
  5. היי , יש לי אאודי ישנה 2013 מנוע 2000, הרכב אצלי שנה ואני מרוצה ממנו יחסית למעט עניין קטן שהייתי צריך להחליף שמן בתדירות גבוה (פעם בחודש - חודש וחצי) לפני 3 חודשים הלכתי לטיפול וביקשתי שיבדוק אם קיימת נזילת שמן, הבדיקה יצאה תקינה ולא היה צורך בתיקונים (הטיפול נעשה במוסך מורשה מוכר ומומלץ) לפני מס' שבועות פרסמתי אותו למכירה, היו מיליון הצעות והכל טוב ויפה שהגענו לבדיקה הסתבר שהוא נתן המון סעיפים לא תקינים לרכב (במנוע - נזילת שמן, שריפת שמן, קורזיה במנוע - תיקוני פח, פגמים) למרות שכתב על כל אלה לא תקין כשהסביר לקונה הרכב הוא אמר לו שהרכב במצב מעולה והבעיה של אכילת שמן היא מוכרת במנועים האלה וברכבים הגרמניים. הקונה אמר שהמנוע שלדה לא תקין ובגלל זה אני מחויב להחזיר לו כסף, למרות שהוסבר לי שהרכב תקין. החזרתי את הכסף על הבדיקה כי לא רציתי להיכנס לפינות והלכתי לבדוק עם שני מוסכים שמתעסקים בזה, שניהם אמרו שהרכב במצב מעולה ושרק מי שלא מבין מסתכל על מה שכתוב כי זה כיסוי תחת. ועדיין כל מי שבא אחר כך לקנות וראה את הבדיקה חטף רגליים קרות. אתמול פנה אליי סוחר ורוצה להביא לי כמעט מחירון על הרכב, מכיוון שלא בא לי להתעסק עם זה יותר הסכמתי. כשהוא שאל על הרכב אמרתי שהוא במצב מצויין למעט שהוא אוכל קצת שמן. הוא לא מעוניין לבדוק את הרכב. האם זוהי בעיה בהצגת הנתונים? הוא יכול לתבוע אותי? האם אני מחוייב להראות לו את הבדיקה? להראות לו את הבדיקה ?
  6. אהלן, הולך לבצע טיפול בעצמי בקרוב, יש משהו שכדאי שאדע לגבי חלפים? היכן כדאי מקורי היכן חליפי זה גם בסדר אכתוב מה התכוונתי להחליף ומאיזה חברה ואשמח לשמוע המלצות מסנן אוויר MANN מסנן שמן MANN מסנן מזגן חליפי (לא צויין חברה) מסנן דלק מקורי פלאגים Bosch רפידות TRW בהתחלה חשבתי לקנות הכל חליפי וזהו, גם ממילא רכב בן 8 שלא שווה הרבה. ואז התחלתי להתלבט אם שווה לחסוך כמה מאות שקלים ולקבל בעיות אחר כך, הרי גם ממילא אני חוסך אלפים על טיפול בסדר גודל שכזה. בדקתי חלפים באתר carpartsonline, האמת שלא מכיר מקום אחר, ולא יודע אם המחירים שם הם טובים או לא. טיפול ראשון שאני מעוניין לבצע לבד, עד כה הכנסתי פשוט למוסך.
  7. אם אני רוכש קיה חדשה *מהחברה* לדוגמה לא מאדם פרטי אילו אפשרויות תשלום יש? העברה בנקאית? שיק מזומן? מה בדרך כלל נהוג?
  8. idofarig

מגיני רוח

מגיני רוח גורמים לצריכת דלק מוגברת וחוסר אוירדינמיות של הרכב?
  9. צריך להשכיר רכב לחודש לאיזו חברה כדאי לגשת? מבחינת רכבים שיהיו בסדר, שלא יחייבו סתם(שמעתי על מקרים) ובקיצור לעבור את החודש הזה עם ראש שקט
  10. שלום, יש לי סובארו אימפרזה שנת 2007 והפגוש נראה ככה וכמה אנשים אמרו לי שזה לא יעבור טסט... רציתי לברר, אני צריכה לתקן את זה? תודה.
  11. שוקל לעשות ריפודים לרכב (דשבורד,דלתות,גג) בזול. (נערך עקב ביטוי מעליב) יש כאן מישהו שעשה כבר ויכול להמליץ/לא להמליץ על מקום ובנוסף לרשום טווחי מחירים. הרכב זה i20 2012
  12. אהלן , קניתי מערכת אנדרואיד מעלי אקספרס(מבסוט עליה אש) והיה ברשותי ברכב מערכת מולטימדיה תואמת מקור(סיאט איביזה) עם מצלמת רוורס והכל. התקנתי אותה היום אצל חשמלאי רכב מוסמך וותיק בתחום, והוא אמר לי שהמצלמה שברשותי היא מצלמת קאנבס שמתאימה למערכת תואמת מקור ואני צריך לקנות מצלמת רוורס אוניברסלית שגם מתאימה לאנדרואיד. האם זה הגיוני ? או שהוא ניסה לדחוף לי גם מצלמה בנוסף ? כי הוא אמר לי שהוא צריך לעשות השחלות בנוסף. יש לי תחושה שהוא גם ניסה להשחיל אותי או שסתם התעצל להתקין לי גם את המצלמה הנוכחית. תודה לעוזרים
  13. עדיף לקחת את הרכב לבדיקה לפני הקנייה למוסך שמתמחה בסוג רכבים זה או לקחת לקומפיוטסט או לקחת גם וגם ?
  14. אהלן חברים הפורום, אשמח את תיתנו לי חוות דעת על המגבר הזה m4ljz.jpg[/IMG][/URL]
  15. היי קניתי שלט לרכב עם לוח id46 רציתי לדעת איך אני מעתיק את הלוח, מהמפתח המקורי כמו בתמונה מימין המפתח המקורי ומשמאל החדש באמעצע הלוח
  16. שלום, יש לי רכב שנת 2017 ויש לי בעיה שכנראה אמורה להיות במסגרת האחריות. במוסך מורשה ביקשו שאשלם 300 שח על בדיקה. אמרו שאם החלק לא באחריות ואני מתקן שם הם יקזזו את עלות הבדיקה, אבל אם החלק באחריות כנראה שלא אשלם על התיקון אבל כן על הבדיקה. השאלה היא האם סכום של 300 שח הוא לא גבוה מדי על בדיקה (בגדול זה חלק שהנגישות אליו טובה בלי לפרק חלקים אחרים) והאם זה תקין לגבות עבור הבדיקה במידה והחלק כן באחריות.
  17. ערב טוב לכולם, לא מצאתי פורום מתאים לזה ובחיפוש ראיתי שרוב הנושאים נפתחו בפורום הזה. אחרי חיפוש מקיף ראיתי כמה המלצות כגון פיליפס אוסרם וכו' לנורות לבנות לאוטו. אז ככה אני מעוניין להחליף את הנורות לנורות לבנות שיפיק יותר תועלת ויראה טוב יותר,ראיתי באינטרנט נורה בשם NARVA RANGE POWER White\Blue אשמח אם תוכלו להגיד לי איך הנורות האלה ו\או לתת לי המלצות תודה מראש!! עריכה: מומלץ לקרוא מדריך זה: http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/126/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%95%D7%9F
  18. הי יש לי רכב חדש חצי שנה על הכביש יש לי כמה שריטות וכמה שפשופים שמציקים לי השאלה אם אפשר להסיר אותן בעזרת פוליש ידני שקונים בחנות ואז למרוח מעליהם ווקס וזה יעזור או יוריד כי לא באלי לקחת אוטו חדש לבעל מקצוע או על דברים נקודתיים ולא רחבים אבל אך עדיין הם מציקים בלב מצרף תמונות תודה וחג שמח וכשר
  19. שלום לכולם אני רוצה לרכוש את ה FR 1.4 הידנית 125 כוח סוס . רציתי לשאול מה דעתכם על האוטו בנוסף אני רוצה לעשות עליה שיפורי מנוע של סטאג 1 לפחות שיגדיל את הכוח סוס שלה ל 160 כוח סוס אני מעוניין ברכב זריז וספורט האם הרכב הזה עומד בקריטריונים האלה ? הרכב דיי נפוץ בארץ אז תגידו כל מה שאתם חושבים על סוג הרכב הזה
  20. היי נסגרתי על 2 הדגמים האלה בערך... תקציב 20-25k תלוי במצב הרכב. אוטומט בלבד כי לא למדתי על ידני. השאלה שלי היא אם יש הבדל גדול בשנתונים 2008/9/10 בשני הרכבים, ואיזה שנתון הכי מומלץ. ומה ההבדלים העיקרים ביניהם, בעיקר מי מהם יותר חסכוני בדלק? תודה!
  21. שלום לכלום (אחרי המון זמן שלא הייתי פה ) יש לי מערכת אנדרואיד ברכב של ניפון(תואם מקור) אני כרגע מתקין את כל המערכת סב מגבר מורלים לא משנה לשאלה במכשיר יש יציאות למגבר ויציאה לסב בנפרד הכל בסדר השאלה היא !!! יש למישהו אפליקציה של אקולייזר שעובדת ברקע (לא נגן שיעבוד גם ברדיו) של חיתוך תדרים ושליטה בסב מהמכשיר ?
  22. יש משהו כזה? עם קלאץ והילוכים יש לי סוני 4 ומחשב חזק הרבה זמן שאני מחפש משהו כזה רציני, אין לי בעיה להשקיע כסף בפרויקט (אם זה שווה את זה)
  23. אני רוצה רכב ספורט ידני וחשבתי על איביזה קופרה 2017, 137,000 מהיבואן. חלק אומרים שהוא מרגיש קצת זול חלק אומרים שההיגוי לוקה בחסר. חלק אומרים לי ללכת על GTI, רציתי לשמוע את עצתכם על שני הרכבים ואולי המלצות נוספות. יש לציין שקופרה זה החלום הרטוב שלי עוד לפני שעשיתי תיאוריה.
  24. שלום חברים, יש לי דייהטסו סיריון 1.3 2006, ונדלקה לי נורת בקרת מנוע. בבדיקה ממוחשבת קיבלתי את התקלה: P0135 O2 Sensor Heater Circuit Bank 1 Sensor 1. הבנתי שככל הנראה עליי להחליף את החיישן ויש לי מספר שאלות בנושא: 1. היכן ממוקם חיישן החמצן הספציפי שכתוב בתקלה? (אני מניח שזה איפשהו בדרך לממיר הקטליטי, ואני לא יודע אם יש יותר מחיישן אחד). 2. האם יש גישה כלשהי אליו מבלי להגביה את הרכב? 3. האם ניתן להחליף באופן עצמאי, ואיזה ציוד נדרש לשם כך? תודה מראש לכל העוזרים, אביעד
  • תוכן חדש...