Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קיה פיקנטו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 17 תוצאות

1. שלום לכולם, יש בבעלותי היום ניסן מיקרה שנת 2011. מעוניין להתחדש ברכב שנת 2017-19 בעלות עד 50000 ש"ח. אשמח להמלצה לגבי מה עדיף לזוג ללא ילדים: מיצובישי ספייס סטאר, קיה פיקנטו או רכב אחר? אנחנו נוסעים בסביבות 15000-20000 ק"מ בשנה. תודה לכל העונים ברצינות, eugeny.
  2. אני נמצא בסיטואציה המורכבת הבאה (שאנסה לתאר בפשטות) והייתי שמח לשמוע עצות מנסיונכם. קיה פיקנטו ספורט 2015 ידנית. נקנתה בסוכנות פ"ת ושם גם טופלה לאורך כל השנים. טיפול 15 ו-30 אלף נעשו בזמן. טיפול 45,000 עשיתי באיחור ב-51,000 (6000 ק"מ באיחור) טיפול 60,000 עשיתי באיחור ב-70,000 (4000 ק"מ באיחור מהטיפול הקודם). לפני 3 שבועות הגעתי לטיפול בזמן. 84,500 ק"מ, 15 אלף מהטיפול האחרון. אומר לי הבחור שקיבל אותי ש"חבל על הטיפול". "לך הביתה ותחזור ב-90 אלף ונעשה טיפול גדול". "אנחנו עושים את זה הרבה במקרים כאלה". קבע לי תאריך לטיפול 90 אלף לסוף דצמבר. הלכתי הביתה. לפני יומיים המנוע משתנק באמצע נסיעה. הבאתי את הרכב אל המוסך. כאן זה מתחיל להיות מעניין (או מאוד מדכא. או גם וגם...). הלך הממיר הקטליטי. 6,000 ש"ח. המוסך מודיע לי שאני לא באחריות כי איחרתי לטיפול 45 ביותר מ-5000 ק"מ. ניסיתי להבין: למה אם אני מאחר בטיפול זה איבוד אחריות וכשהם שלחו אותי הביתה לפני 3 שבועות זה היה בסדר. אין תשובה. כששאלתי למה שלחו אותי הביתה, אמר לי מנהל המוסך שאין קשר בין הטיפול לממיר. אז אם אין קשר - למה אתם לא מחילים את האחריות? טלפון שעה אחר כך. הם מוכנים לעשות 50% הנחה על החלפת הממיר, אבל, מסתבר שיש נקישות מהמנוע. הלך המנוע. צריך להחליף. ושוב - המנוע הוא לא באחריות מבחינתם כי איחרתי בטיפול ההוא של ה-45. אין התיחסות לטיפול שהיה אמור להיות לפני 3 שבועות. זה לא קשור מבחינתם. חשוב לי להדגיש: הייתי מאוד מרוצה מהרכב ומהשירות שקיבלתי שם. אני לא חדור נקמה או מחפש התלהמות. אני כן מחפש פתרון הוגן. אז: - אם היתה לכם בעיה דומה, אשמח לשמוע - אם אתם מכירים מוסך קיה מומלץ (אם יוחלט שאני לא באחריות, אני יכול לעשות הכל, כנראה) - אם יש לכם ידע רלוונטי כלשהו שיכול לעזור תודה רבה מראש וברכה על ראשכם
  3. החלון שליד הנהג לא נפתח בכלל, גם לא מהנהג ניסיתי לטרוק את הדלת ולנסות לפתוח באותו זמן את החלון וניסיתי לרסס WD40 למתגים. אני רוצה לפתוח את הפאנל של הדלת, ראיתי פוסטים שמסבירים איך לעשות את זה בפיקנטו אבל אני חושב שזה לא נכון לדגם שלי. הפאנל נראה משהו דומה לזה: פתחתי שני ברגים, אחד בשקע בפאנל ואחד בידית פתיחה. ניסיתי להפריד את שני החלקים של הפאנל אבל זה מרגיש תפוס חזק ואני מפחד לפצוע או לשבור את הפלסטיקה. מישהו התנסה בזה ויוכל לתרום לי מניסיונו? בנוסף, מעניין אותי לראות ספר רכב טכני של הפיקנטו. איפה אני יכול למצוא דבר כזה? תודה רבה!
  4. שלום לכולם, ראיתי דיונים קודמים שנפתחו בנושא, האחרון ביניהם לפני שנה כך שאשמח לשמוע תובנות נוספות מתלבט בין יונדאי i10 לבין קיה פיקנטו: יונדאי: 1.25 סמ"ק גרסת inspire + התקנת מולטימדיה של כלמוביל סדר גודל של 71,800 ש"ח לא כולל אגרת רישוי קיה: 1.25 סמ"ק גרסת אבזור EX סדר גודל 75,000 ש"ח לא כולל אגרת רישוי הייתי שמח לדעתכם בדגש על: אבזור - בגדול קיה מציעה יותר (למרות שהמולטימדיה של כלמוביל טובה יותר) בטיחות - לקיה יש יתרון עם הבלימה האוטונומית צריכת דלק - הנתונים היבשים של קיה טובים יותר, האם אכן כך? ביצועים ונוחות נהיגה מרווח פנימי אמינות מחיר - האם שווה לשלם 3000 ש"ח יותר על הקיה? (לוקח בחשבון גם את נושא האחריות המורחבת) תודה רבה רבה, מעריך מאוד את העזרה שלכם!
  5. שלום, רכשתי רכב חדש (קיה פיקנטו) באמצע חודש דצמבר 2017 נאמר לי שהרכב ימסר עד חודש מזמן חתימת החוזה. לאחר שביררתי מדוע הרכב טרם הגיע נמסר לי שיש בעיות במשרד הרישוי: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5072056,00.html זמן אספקת הרכב יידחה בשבועיים. השאלה שלי - קראתי את האותיות הקטנות בחוזה של היבואן והאפשרות היחידה שלי היא רק לבטל את העיסקה ללא תשלום נוסף במקרה הזה. האם אני זכאי לפיצוי כלשהוא בגין האיחור של החברה ? אם כן יש למישהו רעיונות ?
  6. היי, אשמח לקצת עזרה לפני קניית רכב חדש. לאמא שלי יש יומולדת בקרוב ואבא מעוניין לקנות לה רכב חדש מהניילון(לא משהו שאנחנו עושים בדר"כ כזה מגיע לקניית רכבים). השימוש ברכב הוא בעיקר בתוך בעיר לכן קטגוריית מיני די מתאימה לנו. ההתלבטות היא בין קיה פיקנטו החדשה 2017 לבין שברולט ספארק. התקציב כ-70K. דברים שחשובים לנו ברכב: 1. תמורה טובה למחיר(ז"א רמת אבזור טובה). 2. רכב חסכוני בדלק. שאלות בנוגע לרכישת רכב: 1. האם המחיר מחירון גמיש? לדוגמה, הפיקנטו 1.2 EL מתומחרת ב-79,900 - האם זה מחיר שהוא בר מיקוח? האם רוב האנשים משלמים מחיר מחירון? 2. איזה רכב עדיף מבחינת איכות, תקלות?(כמובן שאם למישהו מכם יש ניסיון אישי אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות) 3. הגיוני שאולמי תצוגה במיקומים גיאוגרפים שונים של אותה היצרנית יציעו מחירים שונים או שייצאו במבצעים מקומיים? בגלל שזוהי הקניה הראשונה שלנו אי פעם של רכב חדש מהניילון אולי אני נשמע קצת בור או צעיר בנושא - מצטער מראש.. אשמח לקבל דגשים חושבים עבור כל רכב. וכמובן ויש לכם יכולת להביע ביקורת(חיוביות או שלילית) בנוגע אחד הרכבים - היא תתקבל בברכה. *כרגע המובילה מבחינת אבא שלי היא הפיקנטו. תודה מראש!
  7. שלום לכולם, בחודשיים האחרונים כל פעם שאני מפעיל את המזגן הרכב מגיע לסל"ד גבוה וממש "צועק". החלפתי פילטר למזגן וביצעתי ניקוי מצערת ולא ממש עזר. תודה רבה לכל העוזרים.
  8. היי, סטודטית, מוכרת את היונדאי גטס 2007 שממנו הייתי מרוצה מאוד. מחפשת לעלות בשנתונים- 2010-2011. חשוב לצייין שאני עושה הרבה נסיעות עם הרכב ואני מגיעה לק"מ גבוה... 1. מה עדיף- קיה פיקנטו או יונדאי i10? 2. האם התגלו בעיות בדגמים האלו בשנתונים מסוימים (כשם שליונדאי גטס יצא שנתון לא טוב)? 3. האם יש משהו ספיציפי שאני צריכה לדעת על הדגמים (דברים לחיוב/שלילה, ידני/אוטומט)? תודה
  9. אנו מחפשים רכב חדש משני למשפחה שישמש בעיקר לנסיעות בפקקים/עירוניות. חשוב לנו בעיקר החיסכון ואמינות ובכללי שיהיה זול והוצאות מינימליות. מה שקוסם לנו בסוזוקי לעומת הסלריו בעיקר 2 דברים - יותר מרווחת מהקיה ויותר חסכונית. החששות מהסלריו הן שהמנוע קטן יותר והגיר הרובוטי שאמנם קראתי שהוא מוצלח בסוזוקי אך שמענו הרבה דברים רעים על רובוטי. כמו כן, הסוזוקי זולה בכ10,000 ש"ח מהפיקנטו. מה אתם אומרים?
  10. רכשתי לאחרונה קיה פיקנטו ex 2013, וגיליתי כי יש מעבר של עלים ולכלוך לתוך התא כפפות. האם מישהו מכיר את התופעה הזאת? תודה..
  11. שלום, כרגע יש בבעלותי קיה פיקנטו 2014 שרכשתי דרך ליסינג פרטי, נשארו לי עוד שנתיים עם הרכב ואני מעוניין לשדרג את הרמקולים. מבירור קצר הבנתי שהמערכת המובנית (לא מולטימדיה) שיש בקיה חלשה מאוד כך שגם אם ארכוש רמקולים חדשים שיפור ניכר עדיין לא יהיה. עכשיו לשאלתי, מה אני יכול לעשות על מנת לשדרג את השמע ברכב מבלי לעשיות יותר מידי "בלאגן" כך שבעוד שנתיים אוכל להוציא הכל בקלות ולהחזיר למצב המקורי. תודות לעוזרים !
  12. שבת שלום חברים רציתי להתייעץ איתכם לגבי קניית רכב דרך היבואנית "אוטומקס" נכנסתי לאתר שלהם ומצאתי שיש להם "רכבים עם 0 קילומטרז" לפי ההסבר בדף שלהם זה רכבים שהם קנו בכמויות אך לא הצליחו למכור.. ומכאן הם מוכרים אותם אך הקונה נרשם כבעלים השניים. ראיתי שהם מציעים את הקיה פיקנטו LX 2015 אוטומט 1.2 בהחזר חודשי של 690 שקלים ללא מקדמה בעסקת בלון ל-36 חודשים. אז השאלות שלי הן כאלה: 1. האם כדאי לקנות בכלל דרכם? (אם יש מישהו שקנה אשמח לשמוע ממנו) 2. כמה יהיה הפחת של הרכב אחרי 3 שני? (בהערכה גסה) 3. האם יש פחת של 8% נוספים בסוף השלוש שנים? 4. כאשר הם כותבים 7 שנות אחריות על מה האחריות בדיוק? 5. חח חוזר על השאלה הראשונה האם כדאי לקנות בדך זו? סליחה על החפירה ותודה מראש לכל העונים
  13. תאור: כל הקודם זוכה, מוכר עקב מעבר לרכב יותר גדול רכב מאוד שמור!, ללא תקלות, תאונות, שריטות וכו'. אחריות יצרן 5 שנים על מנוע גיר ושילדה ובנוסף שנה של היבואן, מתחייב על הכל!. תוספות: מע׳ מולטימדיה usb mp3 aux disk חיישני רוורס, גלגלי מגנזיום, ספויילר, מגני רוח, מגנים כסופים בפגושים, דיבורית BT, קודנית ועלוקה. יצרן: קיה דגם: פיקנטו תת דגם: EX אוט' 1.25 - 85 כ"ס נפח: 1248 שנה: 2014 ת.עלייה לכביש: אפריל מחיר: ₪67000 יד: 1 ת. הילוכים: אוטומט סוג מנוע: בנזין טסט עד: 05-2016 ק"מ: 17000 צבע: לבן בעלות קודמת: פרטית בעלות נוכחית: פרטית מוכן להחלפה: לא אזור מכירה: חולון - בת ים איש קשר: צבי סלולרי: 054-2200653 תמונות: https://www.dropbox.com/sh/eu9491eswx0v8c4/AACoDafqqFohtbIvh9ylphTta?dl=0
  14. שלום לכולם, הרכב הוא קיה פיקנטו אוטומטי 2014 8600 ק'מ. עבר טיפול שנתי במוסך מורשה יבואן של קיה. מאחר שהרכב בליסינג של שלמה סיקסט, שמו לי במוסך מסנן שמן של חברת הליסינג ולא של קיה עצמה. ייתכן שנרצה להשאיר את הרכב אצלנו בתום התקופה. השאלה היא האם להחליף את המסנן למסנן מקורי או לסחוב איתו עד השנה הבאה? אני לא יודע מה איכות המסנן אך לא נראה לי שזה oem. אודה לעזרתכם, שכן הרכב חדש וחבל להתחיל ברגל שמאל. תודה מראש
  15. היי, יש לי בעיה ברכב ואני לא בטוח אם זה בגלל שככה זו הקיה או שזו בעיה. אז ככה: קודם כל זו קיה פינקטו שנת 2014 אוטומטית מנוע 1.2 כאשר אני מאיץ כלומר לוחץ על דוושת הגז חזק כלומר השתלבות בכביש מהיר לדוגמא, ואני על מתחיל מ20 קמ"ש הרכב מתחיל להיחנק כאשר הוא מגיע ל50-60 ומ80 כל הזמן יש תחושה שהוא בולם את עצמו. אבל אם אני נוסע על 60 ולוחץ על הדוושה הוא סוחב ומאיץ כמו שצריך אך הבעיה יכולה לקרות גם כאשר אני נוסע על 20. האם זה משהו מוכר? אם כן אשמח לשמוע תגובות זה פשוט מחרפן אותי כבר. נתתי את הרכב למוסך אמרו שאיפסו את הגדרות המנוע ולקחו לנסיעת מבחן ולא מצאו כלום. תודה לעונים.
  16. לחברי הפורום שלום, לאחרונה רכשתי בקיה פיקנטו(דגם הספורט אם זה משפיע על משהו), במסגרת ההתקנה התקנתי את מערכת המולטימדיה שהם הציעו לי בסוכנות(הספק שלהם הוא א.ד.י מערכות ואני מקווה שמערכת המולטימדיה לא היתה החלטה רעה כי אין בכוונתי בכל מקרה להחליף אותה), לאחר עבודת חקירה קצרה הבנתי שרמת האודיו של הקיה היא לא טובה בניסוח עדין בנוסף אינני מבין באודיו איכותי לרכב ולכן פניתי לעזרכתם. באתר של א.ד.י ראיתי את המערכת של JBL שהם מציעים להתקין( המערכת: סאבוופר אקטיבי BASSPRO II,רמקול 6.5" CS–6,טוויטרים לרכב GTO-19T ניתן לראות את המערכת באתר שלהם) אך כאשר ביררתי את המחיר תמורת העלות נאמר לי שהמערכת לא משתלמת במחיר הזה. לכן אני מחפש מערכת שמע לרכב התקציב הנו עד 2500 ש"ח לציוד + התקנה, מקריאה בפורומים הבנתי ש יוסי אלפיין הינו המומלץ ביותר אך אני לא בטוח שהוא עובד בתקציב שלי(שהוא יחסית נמוך), בנוסף אני מתגורר בבאר שבע מה שאומר שאשמח למתקין בדרום, אם יש צורך אין לי בעיה לקנות את הציוד מפוזר(EBAY וכו...) למרות שאשמח ללכת למקום אחד ושהוא יספק לי את הכל, זה הכל תלוי בחיסכון לאומת תועלת, אשמח לכל עזרה בנושא, בתודה, רועי
  17. החברה מתחדשת והחליטה למכור את הקיה שלה. מדובר על פיקנטו EX שנת 2013, עלתה לכביש במרץ. יד שניה פרטית. נקנתה מאלבר כרכב חדש עם 0 ק"מ, לכן יש הורדה במחיר. הרכב היה אצל חברה שלי בלבד, נהגת יחידה שעשתה את רוב הנסיעה בדרכים בינעירוניות. רק לאחרונה עברה לתל אביב, לא הספיקה לקבל נשיקות ושריטות, הרכב במצב חדש. לא היה במוסך מעולם מלבד טיפול 15,000. יש צורך בטיפול 25,000 עכשיו, משהו שכמובן ניקח על עצמנו, הרכב כרגע עומד על קצת מעל ה-24 אלף קילומטר. ברכב יש דיבורית בלוטוס וחיישני רוורס. המחיר הוא 60 אלף והרכב יימסר כמובן אחרי הטיפול. יש קבלות קניה וכל מה שצריך. פרטים נוספים בטלפון: 052-9772663
  • תוכן חדש...