Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפורו של יונימוג + יומן שיפוץ

קקטוס
שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור מתחיל לפני שלוש שנים, ערב אחד מתקשר עליי חבר ושואל אתה עדיין מחפש יונימוג? והתשובה ברורה.... אז הוא ממשיך ומוסיף באזור התעשייה של גליל תחתון יש בחור בשם אורן שיש לו מפעל והוא מחזיק שם יונימוג.

ברור קצר ואני משיג את הבחור בטלפון ושואל מה לגבי "המכונה"...ולשמחתי הוא אומר תבוא יש על מה לדבר. קובע איתו למחרת בצהריים וכשאני מגיע אני רואה רואה יונימוג 411 ירוק ויפה כמו שרק ינימוג מכוער יכול להיות.

רק למען מי שלא מכיר יונימוג 411 הוא הדגם הקטן ביותר שיוצר ע"י יונימוג הוא בעל מנוע דיזל 4 צילינדר בנפח 1767 סמ"ק שמפתח 34 כ"ס. המנוע הוא מדגם OM636 של מרצדס, שנחשב מנוע מאד מוצלח ועד היום משתמשים בו בענף היאכטות.

החשוב מכל רוב הרכבים האלה נרשמו בארץ כטררקטור חקלאי כך שהוא פתור מאגרה וטסט כל שנתיים ללא כל הנדנוד של מכון טסטים רגיל.

ונמשיך בסיפורנו, בודק את "המכונה" מסובב מנוע עם היד ושומע את ההיסטוריה ואת העובדה שפשוט הפסיק לנסוע איתה ואז מגיעים לרגע האמת ולא מסתדרים על המחיר ונפרדים כידידים. וכך במשך שלוש שנים כל 3 חודשים אני מתקשר ו"מציק" עד שלפני חצי שנה אני מתקשר ושואל נו אולי כבר תוותר ושומע את התשובה כמה אתה מוכן לשלם ובניסיון התאבדות אני עונה 1000 שקל פחות ממה שתמיד הצעתי לו והוא אומר: בוא לקחת!!!!

ואז אני שואל ומה לגבי הרשיונות ושומע את התשובה : הם לא על שמי הם על שם בחור בשם..... ממושב נווה ירק. אמרתי לו טוב אני מטפל ברשיונות ואז לוקח את ה"מכונה" מתקשר לבחור בנווה ירק ולאחר שיחות רבות מצליח להגיע לכך שהוא יתן לי את התעודת זהות ואני יוציא רשיונות על מנת לבדוק שהכל בסדר. הולך למשרד רישוי ושם שומע את התשובה הרכב לא רשום על שם מי שאתה חושב..... ואז צריך להתחיל להפעיל קשרים ולברר ומתגלה לי שהרכב רשום על שם בחור ממושב אחר. מתקשר ל144 מברר את מספר הטלפון ומתקשר לבחור, עונה לי רומני בן 80 עם קול כמו של סרג'יו מגבעת חלפון. אבל מה חיובי ומוכן לעזור, קובע איתו למחרת בבוקר ובא לאסוף אותו למשרד רישוי בדרך כמובן הוא דואג לי לכמה משימות אם כבר אני מסיע אותו, רגע למרפאה ורגע לפרודג בנתניה לקנות דגים מלוחים, אבל מה לא עושים בשביל יונימוג בסופו של דבר אחרי עוד פעם שאנחנו במשרד הרישוי הרכב רשום על שמי. (למי שלא מבין למה משרד רישוי: טרקטור אפשר לעשות העברת בעלות רק במשרד הרישוי ועם אישור מוועד המושב שאתה חקלאי)

עובר עוד שבוע ו"גרר ווהאל" נקרא לדגל מגיע למקום מנפח צמיגים עם המיכל אוויר של הגרר מעמיס ונוסע למושבת כנרת שם גרים הוריי.

פורק אותו שם עובד עליו כמה שעות ולא מצליח להגיע עליו פשוט כי אני גר בכפר סבא והיונימוג בכנרת.

בנתיים מחפש פתרונות חלופיים וקרובים יותר לבסוף מוצא חצר של חבר באזור המרכז ושוב "גרר ווהאל" נקרא לדגל הפעם ביום שבת.

ה"מכונה" מגיעה מוקדם בבקר בשבת פורק אותה מהגרר מנקז אוויר ממערכת הדלק מחבר זוג מצברים בטור נותן לסעפת הרחה קצרה של אתר וה"מכונה" מנגנת כמו שרק מרצדס יודעים לבנות. תוך כדי מגלה משאבת מים נוזלת.

טוב עד עכשיו סיפרתי מעשיות עכשיו דו"ח מצב: משאבת מים מפורקת בדרך לשיפוץ בדיסקל אשמחש לרעיון אחר טוב יותר/זול יותר, משאבת ברקס ראשית ומשאבות גלגל מפורקות ובשיפוץ אצל חבר פנסיונר ואח"כ נראה.

כמו כן מחפש מיכל לשמן ברקס למשאבה אבל שיושב בנפרד ומחובר עם צינור אם למישהו יש מיותר.רעיון אני אשמח.

מקווה שלא עייפתי אותכם אני גם מצרף מספר תמונות של היונימוג וגם בהמשך אני יעדכן התקדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה המיכל שמן שאני מחפש:

היי,

מיכל נוזל הבלמים בפרינץ זהה לחלוטין, יש לי כמה, אשמח לתת לך אחד, אני מכ"ס, אתה מוזמן ליצור קשר בה"פ.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! העלת בי חיוך על השפתיים...

תמיד חלמתי על יונימוג, כקונטרה לאופנת השטח העכשווית.

לגבי המשאבת מים, מצאתי ב-EBay גרמניה ליונימוג 421, יש מצב שהן מתאימות?

http://cgi.ebay.de/Unimog-421-Wasser-Pumpe-Om-621-615-616_W0QQitemZ7556041332QQcategoryZ29094QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מצחיק שתלמיד כיתה י' יגיע לבית ספר עם זה:lol: .

בכל אופן,כלי מדהים.

דבר איתנו בתמונות....

למה זה מדליק, אני חשבתי על יונימוג בבת-ים, כקונטרה על התומקארים שרצים באזור...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי על יונימוג בבת-ים, כקונטרה על התומקארים שרצים באזור...
שום מרצדס (למעט המוניות) לא תקח את השליטה המיצובישית-סופר-לאנסרית של מ-בת-ים! (בהגייה אחת ללא עיצור) haha.gif

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הסקתם שהוא בכיתה י'?

וד"א איפה התמונות?

בהצלחה בשיפוץ, אני אוהב יונימוגים, מפלץ אמיתי.

לא אמרתי שהוא בכיתה י',פשוט רישיון למפלצת הזאת ניתן בגיל 16 ומעלה שזה בערך כיתה י'.

ושמע,זה מצחיק שילד בכיתה י' יגיע עם כלי כזה ,ויחנה ליד המורה שלו עם הלאנטיס.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הסיק שהוא בכיתה י', אלא הרבה חבר'ה בגילאים האלו באים על מיולים וטומקארים, אז תחשוב להגיע לבית ספר על יומונג.

בכל אופן סיפור ממש יפה, אהבתי את הקטע עם הרומני בן ה 80, צה פאצ'ה פרומוס?! :-)

מתי נזכה לראות תמונות?

כפיר

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! העלת בי חיוך על השפתיים...

תמיד חלמתי על יונימוג, כקונטרה לאופנת השטח העכשווית.

לגבי המשאבת מים, מצאתי ב-EBay גרמניה ליונימוג 421, יש מצב שהן מתאימות?

http://cgi.ebay.de/Unimog-421-Wasser-Pumpe-Om-621-615-616_W0QQitemZ7556041332QQcategoryZ29094QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

אגב, שימו לב למחיר המופקע... ;-)

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון נוסף. למרות שהחג, עבר תמיד תוכל לבנות סוכה מאחורה....די די עבדתי כל הלילה אני הולך לישון....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...