Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילוי גז למזגן.

meital
שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הכוונה "אם אין צורך בטיפול בואקום"? אני שואל מפני שלפני כשבוע הייתי במוסך, וחיברו למזגן שלי מכשיר ששאב את כל הגז, ומילא אותו מחדש. שילמתי 250 ש"ח + מע"מ. האם זה נקרא "ואקום"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "אם אין צורך בטיפול בואקום"? אני שואל מפני שלפני כשבוע הייתי במוסך, וחיברו למזגן שלי מכשיר ששאב את כל הגז, ומילא אותו מחדש. שילמתי 250 ש"ח + מע"מ. האם זה נקרא "ואקום"?

יש שני סוגי גז, אחד מבוסס פריאון והשני לא (ושומר על האוזון, ומקרר פחות טוב)

בפראון צריך רק למלא, בסוג השני צריך לשאוב את כל הגז ולמצא שוב...

אם הגז מיתרוקן, אולי יש איזו בעיה... המערכת אמורה להיות סגורה וצריך למלא גז פעם בחיים (בתאוריה כמובן)...

בקש מהמזגניסט לבדוק איפה יש דליפה. יש בדיקה עם מכשיר, אבל לרוב אפשר לראות איפה יש דליפה ע"י מבט...

החיבורים של הצנרת נהיים רטובים משמן, שזורם יחד עם הגז ובורח במיקרה של דליפה...

תעיף מבט על הזנרת של המזגן במקומות הקריטיים, הכניסה למעבה וביציאה מהמדחס. אם הם מטונפים בעיסה דביקה ושמנונית סביר להניח שהצינור ניבקע...

כל פעם שתמלא גז הוא ידלוף שוב...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחיר הגז "החדש" R134a התייקר מאוד.

כשמע' המזגן (בכל גז שהוא) מתרוקנת לגמרי, אז לאחר התיקון ולפני מילוי גז מחדש יש לבצע ואקום להוצאת לחות וטיפות מיים מתוך המע'. לחות ומיים פוגעים בשסתומי המדחס ומורידים את תפוקת הקרור.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...