Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרטים על אימון ראלי שנערך היום באיזור ב"ש .

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר ועד שעות הצהריים נערך אימון ראלי בדרום. בין המשתתפים נהגים מעמותת נהגי הראלי וכן מספר ג'יפאים. למזלי הרע, חזרתי מחו"ל לפנות בוקר ורק ב 0600 בבוקר הגעתי הביתה ולא יכולתי להשתתף.

אז, היות ואני יודע שהיה שם מספר לא מבוטל של חברים מהפורום - אני מחכה לפרטים ובעיקר תמונות.

קדימה בנות!

:wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי אלון מה נשמע גבר גבר?

דבר ראשון איך היה בחול?

פרטים לגבי האירוע:

אם אני לא טועה היו כ-12 או 13 פלוס מינוס,עד הסטייג' השני כבר 6 או 7 מכוניות שכבר לא המשיכו לסטייג השלישי או בסטייג' השני סיימו את היום(לצערי אני אחד מהם) וזה מעיד על נתוני השטח.

זה היה בהחלט השטח הכי קשה שנסעתי בו עד היום אם זה מתבטא בבורות,עליות חדות ירידות ופניות מרובות של 90 מעלות.

ואם לא היו מכוניות שיצאו בגלל תקלות מכניות ואחרות היו נזקים כבדים.

היה קהל רב וססגוני,הגיעו כלי תקשורת גם כן ובקשר לזה אני חייב לציין היה ממש אחלה.

ההתארגנות ההתחלתית של האירוע לא הייתה מי יודע מה,עיכובים,היו לנו בעיות בנוטס,כל כמה דקות לרדת ולסלק איזו אבן גדולה או לסמן שביל שמי שהיה אחראי על כך לא עשה.

בכל אופן בגדול היה אחלה,ותודה לכל אמרגנים,ולכל מי שקשור.

אמיר

נ.ב:אם יש תמונות למישהו של "צוות גמליאל" GRT בבקשה להודיע לי...תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימון קשה גם במושגים מקצועיים, הסטייג לא מתאים לחלק מהמכוניות ועל כך העמותה תצטרך לתת את הדעת באימון הבא.אסור שבהקפה ראשונה יסבלו ויפרשו 50% מהמכוניות , הבעייה היא שהוחלט שהנהגים

לא יראו וידעו על סוג וטיב המסלול אלא ביום התחרות, דבר שהוא נכון בעולם ,אבל שם המארגנים מקצועים

ואילו פה הם חסרי יידע ואנו מתוך החלטה רצינו משחק שווה לכולם.

כנראה שבאירוע הבא עד שהמארגנים יבינו, ניצטרך לבדוק ולאשר בעצמינו את המסלול.

אנו בחבלי לידה והיו כמה הישגים, קודם כל הגיעו נהגים חדשים, הצטרפו חברים חדשים, אנו מיישמים

לקחים, בונים מערך מרשלים מקצועיים לעתיד לבוא,

היו אנשי תקשורת, הובטח שידור וסיקור טלוויזיוני, ראינו ניצוצות של נותני חסויות,

צריך להמשיך ולהיות אופטימיים.

תוצאות? עוד בהמשך

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מפריע .אבל איך אני יכול לדעת בפעם הבאה שיש אירוע מיסוג כזה ?

פשוט מאוד!

תפנה לפרסומים הרישמיים של משרד החינוך והספורט.....

:-P:-D:wink:

יום יבוא....

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברה ,

היה ארוע מאוד מרשים , כיף לראות כל כך הרבה קבוצות מקצועיות שמשקיעות כל כך הרבה זמן ומשאבים

גם פה במדינה שלנו , וכל זה למרות הכל מה שניקרא .

מקווה להעלות לכם בקרוב לינק לגלרית תמונות נחמדה מיום זה ,

בינתיים.. קצת לפתיחת התאבון :-)

לילה טוב

DSC_9557.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=Spring2005]איפה המקום ממוקם בידיוק?

והאם הזמן הקרוב יהיה עוד אימון כזה באזור ב"ש?סביר להניח שהם לא יתנו פרטים נוספים בפומבי או לאנשים שהם אינם מכירים מחשש לגורמים לא רצויים באותם אימונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...