Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקלרן הציגו את הספידטייל

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שאם נאסוף כסף מכל חברי הפורום לא נצליח לגייס מספיק כסף לקנות אחד אבל זה רכב מאוד מעניין שמראה מה יהיה עתיד עולם הרכב.

קודם כול מדובר ברכב עם 3 מושבים שהנהג יושב באמצע, כמו ה F1 של שנות ה 90

אז הם אומרים שזאת המכונית הראשונה עם יותר מ 1000כס ויותר משני מושבים

אין מראות צד, יש מצלמות בחוץ ומסכים בפנים, אני לא בטוח שזה חוקי אפילו בכל העולם (לקסוס גם הציגו כאלה מראות השבוע)

הרכב עדיין בשלבים ראשוניים של פיתוח אז אין את כל הנתונים

מנוע פלאג אין טורבו עם יותר מ 1000 כ"ס, אין נתונים מלאים

0-300 ב 12.8 שניות, רובנו נוהגים במכוניות שמגיעות ל 100 בזמן כזה.

הסנה ו P1 עושות את זה ביותר מ 16 שניות.

הספויילר האחורי הוא לא חלק נפרד מהגוף, הקרבון פייבר גמיש ועולה לפי הצורך.

הרבה מאוד מסכים בפנים, כולל המראות יש 5 מסכים מסביב לנהג.

כפתורי ההילוכים על התקרה, נראה לי ממש מעצבן לחנות ברחוב בחניה צפופה עם כפתורים על התקרה.

כמו ה F1 המכונית לא חוקית לכביש בארה"ב כי לפי החוק האמריקאי הנהג יושב משמאל, מעניין אם יאשרו את הנהג באמצע בישראל.

ברשימת האופציות יש סמל קידמי מזהב לבן, לא נראה לי שזה דבר שיהיה בקרוב בדגמים של יונדאי

[video=youtube;yEGth4SKv-c]

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההגה האמצעי ככה חוסך מהם להתאים רכב להגה ימני/שמאלי?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההגה האמצעי ככה חוסך מהם להתאים רכב להגה ימני/שמאלי?

חסכו על רכב של 2.5 מיליון דולר?

:roll:

עכשיו עשו שיראה כמו F1, אז עשו שתהייה הרגשה של מכונית מרוץ

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תצלבו אותי, מקווה שלא, אבל קצת קשה לי להבין על מה המהומה.

מראות שהן מצלמות מתקפלות בשביל אווירודינמיות? ספויילר שעולה ויורד? 1000 כ"ס?

זה מאוד מגניב והכל, אבל אין כאן באמת משהו חדש או ממש ממש פורץ דרך שלא עשו במכוניות בעבר... אפילו צורת הפרופיל שלו, שבחלק מהסרטונים הוצגה כפורצת דרך, דומה באופן מחשיד לרגרה של קוניגסג.

מה אני מפספס פה? :?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ה F1 המכונית לא חוקית לכביש בארה"ב כי לפי החוק האמריקאי הנהג יושב משמאל, מעניין אם יאשרו את הנהג באמצע בישראל.

Good one :D :D :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מגניב והכל, אבל אין כאן באמת משהו חדש או ממש ממש פורץ דרך שלא עשו במכוניות בעבר... אפילו צורת הפרופיל שלו, שבחלק מהסרטונים הוצגה כפורצת דרך, דומה באופן מחשיד לרגרה של קוניגסג.

מה ציפית, שיהיו לה גלגלים מרובעים?

יש כאן המון חידושים: הרכב שמאיץ הכי מהר ל-300 קמ"ש, ספוילר שמורכב משני חלקים נפרדים שכנראה פועלים כל אחד בנפרד כמו מאזנות של מטוס, ספוילר שעשוי מחומר רך ולמעשה מהווה מעין "עור" של הרכב, כיסוי קבוע (שאינו מסתובב עם הגלגלים) מקארבון לגלגלים הקדמיים ועוד ועוד.

גם מצלמות מתקפלות לשיפור האוירודנמיות זה לא בדיוק משהו שמוצאים ביונדאי i10, ובהחלט סיבה להתלהבות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיצוב מאוד מזכיר רכב משנות ה 90

1994-jaguar-xj220-ebay.jpg

המראות קיימות גם בלקסוס ES שהוצג השבוע

2c7d89ad-2019-lexus-es-jdm-22.jpg6d1d11a6-2019-lexus-es-jdm-21.jpg

אבל יש עוד דברים.

הקרבון מיוחד, הגוף הגמיש, העיצוב די מטורף.

McLaren Automotive קיימים סה"כ מ 2010 והם הצליחו להפוך לאחד מיצרני רכבי הספורט המובילים בעולם.

הרכבים שלהם ממש מעניינים.

אין ג'יפים שיורדים מפס ייצור של סקודה כמו למבורגיני.

יוצאים עם דגם חדש כל כמה חודשים ולא בסגנון פורשה 911 שקיים 50 שנה.

אפילו פרארי עושים שטויות לפעמים.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק מילה אחת להגיד על זה:

booooooooooring!

עיצוב:

דומה ל XJ220 שהיתה חדשנית לזמנה (שעבר מזמן), ונראית בעיקר כמו הומאז' לכל הנסיונות האוירודינאמיים של שנות ה 80 (מי אמר פורד סיירה ולא קיבל?).

טכנולוגיה:

אבולוציה, שום דבר שלא ראינו בעבר, רק "יותר מהכל", קצת כמו הסמסונג גלאקסי S15.

תכל'ס:

צעצוע לעשירים שרוצים להגיד שיש להם את המקלארן הכי יקרה-אקסקלוסיבית-טכנולוגית שיש בעולם.

דעתי האישית:

מרוץ החימוש של רכבי העל מזכיר את מרוץ החימוש בין יצרניות הטלפונים הסלולאריים - כל אחד רוצה להגיד שיש לו "הכי-גדול-חזק-יפה-מתקדם-טכנולוגי" עד שנה הבאה שבא יצא הפלא ה"עוד-יותר-גדול-חזק-מתקדם-טכנולוגי". אני, תנו לי קיטרהאם עם 200 כ"ס, גיר ידני, והנעה אחורית - זה מרגש אותי הרבה יותר מאשר איזו מפלצת על היברידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא כמו רכילות על טראש קווין - כולם מגנים אותה אבל עמוק בפנים אין אחד שלא היה רוצה עליה סיבוב.

ביצ' פליז.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי מקלארן מהפכניות היו f1 וה p1. ספידטייל נבנה מסיבית על שלדת 720 . בכל רגע הייתי מעדיף קוניגסג 1:1 על פני זה. לעומת זאת מול p1 לא. קצת הגזימו שם עם ריבוי דגמים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי הסידור ישיבה הזה של נהג באמצע. לא מספיק שכשנוסעים שלושה, יש תמיד את זה מאחורה שיושב באמצע, נשען קדימה וחופר לך באוזן, אז עכשיו שניים?! לא קונה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי מקלארן מהפכניות היו f1 וה p1. ספידטייל נבנה מסיבית על שלדת 720 . בכל רגע הייתי מעדיף קוניגסג 1:1 על פני זה. לעומת זאת מול p1 לא. קצת הגזימו שם עם ריבוי דגמים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

קשה להיות מהפכני כמו F1, זאת מכונית שהגיע ל 400 קמ"ש בזמן שהמתחרים בקושי הגיעו ל 300 קמ"ש.

קשה לעשות מכונית כביש שמגיע ל 500 קמ"ש.

ה 720S לפי כל המבחנים זה רכב מטורף לגמרי, הכתבים לא מצליחים להבין איך הם מגיעים לכאלה ביצועים.

על הנייר המתחרים יותר טובים ואז על המסלול ה 720S נעלמת להם.

זמן הקפה על מסלול של 720S כמעט זהה ל P1 בזמן שיש 200 כ"ס הבדל (ומיליון דולר).

אז אין בעיה להשתמש בשלדה של ה 720S.

אם כבר קוניגסג אז regera עם החיבור המיוחד בין המנועים החשמליים לבנזין ובלי הגיר.

אין ספק בכלל שקוניגסג גאון.

הבעיה שהמכונית הראשונה שלו מלפני 20 שנה נראת בדיוק כמו regera שעוד לא יצאה.

תא הנוסעים שלו לא השתנה הרבה, מאוד לואו טק.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...