Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי בעלות של סוחר ומספר ידיים, וקילומטרז'

yujinius
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ראיתי רכב אצל סוחר שכתוב ברשיון "בעלים קודמים: 01", בעלות נוכחית: "סוחר רכב - *שם של חברה*.

הוא טוען שברגע שמעבירים בעלות עליי אז אין עוד יד כי זה העברת סוחר. זה נכון? יש דרך לבדוק בוודאות?

ויש דרך לבדוק קילומטרז' האם מה שכתוב נכון? בדקתי במוסך מורשה ואכן טיפולים נעשו שם כמו שהוא טען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחר רכב מורשה אכן לא מעלה את היד של הרכב.

http://rishuy.mot.gov.il/he/vehicle/ownership/faq/666-car-dealer

אתה יכול לבדוק אם יש היסטורית טיפולים למשל לבדוק באיזה ק"מ הרכב נכנס, כמו כן ברישיון הרכב גם צריך להיות רשום.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברישיון הרכב שהוא יציג לך צריכת להיות הערה בתנאים והגבלות: "הפקדת סוחר - היו בעלים קודמים"

כמו בדוגמא המצ"ב

rishayonsocher.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אבדוק שוב אם יש את זה כתוב ברשיון, למרות שנראה לי נורא מוזר שהוא בעצמו לא הצביע על זה כששאלתי אותו למה כתוב "בעלים קודמים: 01" כאשר הוא אמר שזה יד ראשונה, אלא הסביר לי את עניין ההעברת סוחר במילים. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב 01 כי לרכב היו בעלים קודמים, הסוחר הוא לא הבעלים הראשון של הרכב.

אבל, אם תקנה את הרכב שהיה באופן רשמי מופקד לסוחר מורשה, גם ברישיון על שמך יופיע 01 בעלים קודמים ולסוחר לא יישאר זכר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן את זה הבנתי, הכוונה שלי היא כששאלתי אותו למה רשום 01 ברשיון ולא 00 הוא הסביר בדיוק מה שאתה הסברת אבל הייתי מצפה שישר יצביע לי על השורה ברשיון של הפקדת סוחר בשביל להסיר ממני חשש. עכשיו אני לא בטוח שיש אותה שם, בכל אופן אסתכל שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב 01 כלומר הרכב עכשיו יד שניה.

אתה תהיה 02 כלומר יד 3.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא!!!

הוא יישאר יד שניה ( 01 בעלים קודמים ).

בעלות הסוחר זמנית ולא נספרת.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא!!!

הוא יישאר יד שניה ( 01 בעלים קודמים ).

בעלות הסוחר זמנית ולא נספרת.

תתרחק מסוחרים

רכב קונים מיד פרטית או מסוכנות טרייד אין של אחת מחברות הרכב

תתרחק גם מליסינג

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, סוכנות טרייד אין של יבואנים אלה סוחרים. במקרה הרישיון המצולם שייך לרכב אשר נמכר בכלמוביל טרייד אין ( טרייד רשמי של יבואן יונדאי, מיצובישי, מרצדס ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרחק מסוחרים

רכב קונים מיד פרטית או מסוכנות טרייד אין של אחת מחברות הרכב

תתרחק גם מליסינג

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

יש לך הסבר לזה מעבר ל"תחושת בטן" או משהו כזה? כי כמו שנאמר כאן גם אותן סוכנויות הם סוחרים, פשוט בנו לעצמם משרדים.

לגבי ליסינג, לדוגמא לגיסי יש רכבי ליסינג מהעבודה, כל 3 שנים הוא מחליף. הבנאדם נוהג זהיר בלי "לקרוע את האוטו", נוסעים רק הוא ואחותי, ק"מ לא גבוה, מטפלים להם בזמן, מה רע? לא צריך להכליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...