Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - לנדרובר דיסקברי החדש בישראל, בערך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חצי מליון שקל (לפחות) במציאות מדומה. חברת המזרח הודיעה על תחילת שיווק הדור החמישי של לנדרובר דיסקברי באמצעות מציאות מדומה ועשרה אנשים כבר קנו. מה אתם חושבים, שיטה ייחודית ומהפכנית או אנשים שמסתמכים על המוניטין של הדיסקו כדי להחליט?

לנדרובר-דיסקבר&#14.jpgלנדרובר-דיסקבר&#14.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית העיצוב מאוד נחמד , שינוי מבורך לטעמי , אבל מה עובר על עיצוב הפנים שלהם למה הוא כ"כ מכוער ונראה כאילו זה רכב שיוצר לפני כמה עשורים.

עריכה אחרונה על ידי Jeka.E

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו את עוצמת הרגשות של אוהדי אלפא (כלפי אלפא), תכפילו. מה שיצא לכם תעשו בחזקת 2 וזו עוצמת הרגשות שהמותג הזה מייצר.

לא מפתיע אותי בכלל שמכרו כבר 10 מכוניות. אספקה במרץ זה כבר ממש מעבר לסיבוב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו את עוצמת הרגשות של אוהדי אלפא (כלפי אלפא), תכפילו. מה שיצא לכם תעשו בחזקת 2 וזו עוצמת הרגשות שהמותג הזה מייצר.

יש גם הייטרז?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מלא הייטרז, זה אלה שקונים לנדקרוזר :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הייטרז, אל תתבלבלו. זה חוזרים בשאלה.

אין הייטרז ללנדרובר. אנשים שומרים בלב פינה חמה למותג, גם אלו שעברו לרעות בשדות אמינים משמעותית.

הם רואים לנדרובר בכביש ומחייכים פעמיים - פעם ראשונה כי המותג עושה להם שמח, פעם שניה כי לא הם צריכים לשלם על אחזקתו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כאילו הדביקו סמלים של לנדרובר על פורד אקספלורר

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מדהים. למי שהפרוטה מצויה בכיסו והערמה בבנקו. צריך סבלנות ורצוי שזה לא יהיה רכב יחידי. אם היה לי, הייתי משלם. לרכוש לנקרוזר לשטח זה בדיוק כמו לרכוש קורולה כמשפחתית. לשום אדם שנסע על קורולה לא יהיה משהו רע לספר עליה. רק תעלה על A4 לאיזה שנה ומשם תחזור לנהוג על קורולה (בהנחה שאין מניעה) ואז תדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המותג הזה לאט לאט יינטוש לחלוטין את מה שגרם לו להיות חזק מלכתחילה, היכולות שטח של הרכבים שלהם.

הדיפנדר נעלם, הליין הנוכחי שלהם זה הרכב הפטטי הזה ועוד כמה רכבים שמוכרים עם ג'אנטים 20 אניצ' כמו של הגנגסטרים מL.A.

פשוט הוא יהפוך להיות עוד יצרן קרוסאוברים יוקרתיים בנאלי.

רכב מדהים. למי שהפרוטה מצויה בכיסו והערמה בבנקו. צריך סבלנות ורצוי שזה לא יהיה רכב יחידי. אם היה לי, הייתי משלם. לרכוש לנקרוזר לשטח זה בדיוק כמו לרכוש קורולה כמשפחתית. לשום אדם שנסע על קורולה לא יהיה משהו רע לספר עליה. רק תעלה על A4 לאיזה שנה ומשם תחזור לנהוג על קורולה (בהנחה שאין מניעה) ואז תדבר.

לדעתי, לא נהגת בלנד קורזר אני טועה?

במיוחד השנתונים האחרונים ממש מפנקים.

מדובר ברכב שטח בין האחרונים שקיימים, במיוחד שעכשיו הפאג'רו הלך לרעות בשדות זרים כמעט ואין לו תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה ג'וני, אין לי מושג על מה אתה מדבר... נהגתי על הדיסקו היוצא, ועל הלנדקרוזר, באותו מסלול בדיוק. אם הלנדקרוזר רכב שטח אמיתי ומפנק, הדיסקברי ספינת חלל עם עבירות של נגמ"ש.

גם הדיסקברי ספורט החדש בכלל לא פראייר בשטח ואפילו האיווק הצפונבון המפונפן יכול להביך הרבה רכבי שטח "אמיתיים". מכל היצרניות שעושות רכבי פנאי, לנדרובר הם בין היחידים שלא יורדים מהקונספט של מכוניות שיכולות להגיע לכל מקום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיורדים מהאספלט יש רמות של מסלולים, אשמח אם תתאר באיזה מסלולים נסעת עם הרכבים המדוברים.

קשה להאמין מישהו עם גיפ כזה מרשה לעצמו לעלות מסלול כמו בסכיני דימונה למשל הוא פשוט יגזור את כל הצמיגי כביש שלו.

נכון הרכבים מפוארים, "ספינות חלל", אבל גם X5 מפואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא איש שטח אז אני לא מכיר את המסלול המדובר, אבל קל הוא לא היה. הוא כלל הרבה מאוד כיוונים מהרצפה של כמה חבר'ה שיודעים טוב מאוד מה הם עושים. היו שם פג'רו ורנגלר (אמנם ספורט, אבל עדיין רנגלר) שגם לא "קיפצו" מעל המכשולים. מעל חלקם הם גירדו גחון או חטפו מכות. הדיסקברי הפגין עבירות יוצאת דופן. תאמין לי שאני לא אומר את זה סתם.

עריכה: ואגב "מפנקים/מפוארים" - הלנד קרוזר הוא הרבה מאוד דברים. מפנק זה לא אחד מהם, גם לא מפואר. בתכל'ס גם הדיסקו לא כזה מפואר או יוקרתי. רואים ששניהם נבנו להיות קשוחם יותר מכל דבר אחר. פשוט בלנדרובר בחרו בעץ, עור ואלומיניום, בעוד שטויוטה העדיפו פלסטיק ובד. שתיהן בחירות לגיטימיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל היצרניות שעושות רכבי פנאי, לנדרובר הם בין היחידים שלא יורדים מהקונספט של מכוניות שיכולות להגיע לכל מקום.

בהנחה שמלווה אותך דיפנדר עמוס בצמיגים להחלפה.

כל היכולות המרשימות של הדיסקברי לא באמת יבואו לידי ביטוי לאורך זמן כשהצמיגים שלו בחתך נמוך וכל מפגש עם אבן בינונית מינוס עלול לקרוע דופן.

דווקא הלנד קרוזר הוא בין הבודדים עם צמיגים במידה סבירה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל זה הפסקתי לטייל בשטח עם מכוניות. חצי טיול אתה נוסע כמו מטוס שמכוונים אותו מהרצפה עם פנסים.

60127190.jpg

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...