Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיגים - איך זה לחיות כחובב רכב באירופה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Maor bracha (או כפי שהוא מכונה בפי החבר'ה - מאור ברכה), עבר לפני כמעט שנה לגור בשבדיה. כנראה שהקור שיבש שם משהו בק"פ, כי עכשיו הוא החליט לבוא ולהתלונן על זה שהוא לא יכול לנהוג בסקייליין של, ואפילו כתב על זה טקסט מאוד נחמד. באמת, ליבי ליבי.

1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי מעדיף סקייליין על m2 בכל רגע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את הפוסט שלו ! עוד כשחיפש אחת באתרים ביפן.. היה מאוד מעניין , עם עדכונים ארוכים אך פעם בתקופה

לא הבנתי לאן נעלם , טוב שעדכן

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את הפוסט שלו ! עוד כשחיפש אחת באתרים ביפן.. היה מאוד מעניין , עם עדכונים ארוכים אך פעם בתקופה

לא הבנתי לאן נעלם , טוב שעדכן

לא נעלמתי, אני עוד כאן. פשוט מאוד לא היה מה לעדכן.

מאז שהרכב הגיע לשוודיה הייתי עסוק ברכישת דירה והתאקלמות למשרה חדשה. בזמן הזה, כמו שהבנתם, החורף הגיע והקפיא את התוכניות תרתי משמע.

e960849a2d4d8092bdc6f0d1a9c303c6.jpg

חשבתי שישעשע אתכם לשמוע קצת חוויות מהצד השני- איפה שהחורף הוא באמת שיקול...

ועוד קצת מהסוכנות

9382cc44983bb50a1bacad069e0c2774.jpg

207acee08c49048923e3386d4da85cb8.jpg

36231f7321d403d2f8bae198e4db9b70.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור, אתה יוצר לעצמך פה קהל שונאים.

להתלונן שקר מידי לנהוג ברכב זה לגמרי נשמע "אוי אוי אוי".

בהצלחה!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה קר אצל מאור, אבל אצלנו 10- מעלות, עד שהחימום עוזר במשהו, אתה קופא, בימים כאלו אני מעדיף כמה שפחות לבלות ברכב.

ףd0e4a44e1b41c9ac7a4fb637498dec35.jpg

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף סקייליין על m2 בכל רגע

מדובר בשתי חיות שונות, לפחות ביעוד שלהן עבורי.

הסקייליין היא פחות או יותר M2 של זמנה- שתיהן ידנית, הנעה אחורית עם 6 צילינדר גודש ו.. זהו בערך.

שימושיות אמיתית לא תמצא שם- במיוחד לא כשההגה בצד ימין והתוכנית היא להפוך אותה לרכב מסלול נטו. הM2 תהיה רכב דיילי+אימוני מסלול.

אגב, במחיר הרכב במוו שוודיה כוללים 3 שנות ביטוח מקיף- כלומר עלייך לרכוש רק חובה וג'. הביטוח של הM2 בכולל יוצא לי זול יותר מהסקייליין, הרכב יהיה באחריות כך שלא צריך לדאוג מגיר שבור (ויקר) באימון על המסלול וכולל טיפולים ל3 שנים הראשונות.

ובהתחשב בייצור "המוגבל", ירידת הערך הצפויה לא תהיה גדולה מדי, ​כך שהעסקה הכוללת לא רעה עבורי.

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מאור- אתה חבר אמיתי, לא נותן לי את כל העין הרע, חולק איתי בנטל.

אולי עכשיו יפסיקו לעוף לי אבנים על הרכב, יהיו לי קצת פחות שריטות מפתח וכל מיני תופעות מגניבות אחרות.

;)

תהנה!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן - צמצמת טווחים ב-7500 ק"מ?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לאחרונה לטייל באירופה עם רכב. בבקרים שיצאתי החוצה היה 7-, כמובן נעים זה לא היה אבל תוך 2 דקות המיני הקטנה היתה חמה ונעימה, מאמין שברכב רציני יותר זה אפילו משתפר. לא הרגשתי הבדל גדול בין ה 7- שם ל 5-4 שיש פה בחורף. שניהם לא נעימים - שם לפחות הייתי לבוש בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...