Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודי RS7 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם, את ההצגה של אודי RS7 נעשה בעזרת ציטוטים מהכתבה:

"...לא הייתי בטוח אם זה רק גימור או ממש סיבי פחמן, ויש רק דרך אחת לבדוק –קודחים חור קטן קטן, או מנסרים בפינה - אם אין סדקים מסביב – זה זה.."

"...לנסות לנהוג אותה פה מהר מיותר ומרגיש כמו ללכת מכות בתוך מעלית..."

"...אתה יכול להתכונן כל פעם מחדש, להכניס את הבטן ולהקשיח את הצוואר – אבל איןטעם, המעיכה תפתיע אותך בכל פעם מחדש. מלהיב ככל שיישמע הנתון של 3.9 שניות למאה קמ"ש, אותי הרשימו יותר תאוצות הביניים שלה..."

"...זו הנקודה בה היא גם מדי פעם משחררת אנקת צמיגים קלה, במכוניות אחרות בנקודה הזו בערך זה הנהג משחרר משהו אחר, במכנסיים..."

עוד על כלבים במושב האחורי, משטחי עץ בתא המטען, טייסים ותוספות אבזור ב-114,400 שקלים במבחן כאן

IMG_8658.jpgIMG_8664.jpgIMG_8678.jpgIMG_8686.jpgIMG_8697.JPG

עריכה אחרונה על ידי מערכת CarsForum

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד נהנתי לקרוא, כתוב בטוב טעם, בייחוד בשילוב האתנחתאות הקומיות (בעיקר על חשבונו של אותו יואב).

לגבי האוטו: אותי די משעמם חיצונית ויותר מידי דומה לאאודי A7 הרגילה ובכלל לכל האאודים. במחיר הזה אני יכול לחשוב (כי לקנות לא) על שלל חלופות.

אגב, איך מרגישה הפלנטרית מול הכפולת מצמדים?

בן.

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי מוזר קצת שה-RS7 מאוד דומה ל-A7 הרגילה.

ב-RS3 ו-5 המרכב מאוד מנופח ומקבלים הרגשה שמשהו ממש שונה עומד מולך, במקרה של ה-3 אם מפספסים את הלוק אז הרעש יגרום למקד בה את המבט.

מצד שני, ה-A7 הרגילה מאוד יפה בעיני, והיא סופר רחבה כך שאולי זה באמת מיותר קצת באוטו הזה.

נהינתי לקרוא את המבחן, הכתיבה החצי מתלוצצת בחלקים ממנו חביבה בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה מעניינת,

אבל נקודת המוצא של השאלה לא מספיק ברורה.

1. לא כתוב שחלוקת המשקל לא טובה, כתוב שהמנוע שנמצא במיקום מאוד קדמי הוא בדרך כלל "על הנייר" מתכון לאף כבד.

אני לא יודע מה בדיוק חלוקת המשקל של המכונית, לא מצאתי נתון כזה, לפחות לא בנתונים הרשמיים שיש באתר של אודי. הדבר היחיד שיכול להסביר או לתת רמז זה אותו דיפרנציאל מרכזי מתוחכם של מערכת ההנעה הכפולה שלה. שבברירת המחדל בתנאי נהיגה רגילים חלוקת העברת הכוח עומדת על 60 אחוזים אחורה ו-40 קדימה ובעת הצורך יכול לנוע ל-70 אחוזים לפנים או לחלופין עד 80 אחוזים לאחור. אני לא מכיר מערכות הנעה כפולה עם טווח כזה של ניהול העברת כוח.

2. מערכת ההנעה הכפולה לא מבטלת את עניין המשקל מלפנים, וגם זה כתוב, שהיא כמעט מצליחה לבטל את זה. ה-TURN IN פחות טוב משל מכוניות הנעה אחורית חזקות אחרות.

מה שכן כתוב, זה שעל אף האף היא עדיין פונה די טוב וכן שברגע שהיא בתוך הפניה ובדרך החוצה ממנה - אז להנעה הכפולה שלה יש יכולת מצוינת להוריד את הכוח ביעילות לכביש ולספק משיכה.

בשורה התחתונה, היא פונה טוב יחסית למה שציפיתי, לא טוב באופן מוחלט.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

56/44 לטובת הציר הקדמי.

TURN-IN זה כמובן לא רק עניין של חלוקת משקל אך בכלל, נדמה לי שאאודי פשוט רוצה שכך הרכבים שלה יהיו. יש להם אופי מובחן משתי המתחרות הגרמניות ויש מספיק לקוחות שמעדיפים את זה כך - מהיר בטוח צפוי ויום יומי. עדיף להיות שונה מאשר להיות "זה לא רע, אך זה עדיין לא ב.מ.וו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאוצה מרשימה ותו לא. לטעמי אאודי מייצרים רכבים משעמים.

לא באמת כתבת את זה ( R8, TT וכו' וכו' לפני שנכנסים לסדרת הS האי-טרון וכו'). הייחוד של אודי זה בסולידיות שלה להבדיל מהצעקנות של יצרני פרימיום אחרים. לא כל אחד רוצה להכריז "תסתכלו עלי, הצלחתי" אלא לשמור לעצמו את הנוחות והביצועים בתוך המעטפת. הלוואי ויום אחד אני אוכל להרשות לעצמי מכונה "משעממת" כזאת

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על מראה. מדבר על כך שהרכב הוא עם מערכת quattro שמוטית הנעה קדמית. אחלה רכב אולי לשמור על קווים וכו', אבל לא על הצד. ורכב על (או סוג של) בלי זנב מקשקש הוא רכב משעמם לטעמי. כוח ותאוצה בקו ישר נמאסים בשלב מסוים. בגלל זה קהילת הAPR/GIAC וכדומה בארץ מאוד רווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שבדגמי הRS של האודי,ישנה מערכת דיפרנציאל נשלטת שמעבירה

כוח לאחור ומאפשרת היגוי עם פחות לוחמת הגה ונותנת הרגשה של טרן אין

ללא לוחמת הגה וכניסה מזמינה וכיפית יותר בכניסה לסיבובים.

בדגמי הS ההיגוי או יותר נכון התת-היגוי מעצבן וקיים לרעתה של המכונית.

יש מערכות שרוכשים ושולטים בעניין העברת הכוח לאחור...HALDEX CONTROLER.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק חלוקת המשקל של המכונית, לא מצאתי נתון כזה, לפחות לא בנתונים הרשמיים שיש באתר של אודי. הדבר היחיד שיכול להסביר או לתת רמז זה אותו דיפרנציאל מרכזי מתוחכם של מערכת ההנעה הכפולה שלה.

גם אם הנתון היה קיים, כשלעצמו הוא לא היה אומר הרבה, כי זה גם עניין של מומנט ההתמד הפולרי ומומנט הסבסוב של הרכב.

למשל, מן התיאור של חוסר הבטחון שהרכב נוסך בדרך צרה נשמע כאילו מומנט הסבסוב שלו נמוך. קרי: בפניות אטיות האף ״מצביע״ החוצה מקו הפניה באופן ניכר. כל התכונות הללו אופייניות לרכב בעל חרטום כבד כמו שצוין בכתבה.

ועכשיו אני שאלה: טבסקו ירוק, קינן? באמת?!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...