Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - 208GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יואב נכנס למכונת הזמן ונסע 20 שנים אחורה לתקופה שבאמתחתו הייתה צרפתית חמה ומפתה לדבר עבירה (מכונית, תירגעו, הכוונה למכונית צרפתית...)

הוא עשה את זה באמצעות פיג'ו 208GTI

את המבחן המלא תוכלו לקרוא כאן

20160327_151642.jpg20160327_151703.jpg20160327_151709.jpg20160327_152137.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה כתיבה.

יש לי חבר שקונה רכב בדיוק מאותה פוזיציה.

כבר גי'פפ את זוגתו, עכשיו רוצה קטנה-חזקה-ידנית, לשעשע אותו ביומיום (פלוס הסעת ילדים מזדמנת), כשבעברו PSIs משופרות למשעי.

אהב את ה-208GTI.

כנראה ייקנה

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבוזבז שם יורד במרתף ועולה למגדל השן.

זאב בעור של כבש

"משפחתית " לזוג צעיר חובבי נהיגה

ונראה את הגבר שיגיד מילה על המחיר.

אולי אם קרסו יראו מכירה של מספיק יחידות ימצאו גם הם את הכפפה...

ולא רק הם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה, שמת דגש גם על דברים אחרים שאולי חשובים לרוכשים מסויימים.

מקווה שהביקורת השניה תשים דגש על הפן הספורטיבי של הרכב וקיבלנו סקירה משתי פוזיציות מעניינות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על סיקור החוויה.

אי אפשר להתעלם מה VFM, גבוה מאוד לטעמי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כתבה עם בדיוק מה שצריך לדעת על הרכב הזה. לא כמות ליטרים בתא מטען או כמה הפלסטיקים בדשבורד נעימים בסולם של "1 עד למי-פאקינג-אכפת".

קראתי, נהניתי, עכשיו רק חסר הממון..

שאפו יואב!

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע עמדתי בפני דילמה 208 GTI

ibizacupra

הכלכתי על האיביזהבסוף בגלל 15 אלף הבדל במחיר ללא ספק האוטו הבא

באירוע של לובינסקי בנתיב המהיר הציעו את ה-gti ב-136900 ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זה הפולני הנרגן עם ה'ולייטה? [emoji55]

אני בטוח שאותו פולני היה באמת מתלונן על המהלך הארוך של הידית באי-זוגיים, וגם על הדאשבורד המעצבן בטירוף. לאנשים המוזרים שאוהבים גם לכוון את ההגה לטעמם וגם לראות את המחוונים אין מענה בפיג'ו. גם הדוושות יכולות היו להיות טיפה יותר נוחות להיל-טו.

מאד אהבתי את המנוע, ההתנהגות לא רעה בכלל ואפילו קצת שובבה, בוודאי במונחי המכוניות של היום. אפשר לנהוג חלק, אפשר לזרוק - הכל בשליטה. יש זויות גלגול אבל לא מוגזמות, ובתמורה מקבלים רכב נוח. לא יחסית, אלא נוח. הייתי מסתדר אתה דיילי אם היו לה עוד 2 דלתות. גם המושב מעולה. לדעתי היא גם יפהפיה, אבל זה מן הסתם עניין של טעם.

החסרונות שלה, שאמנם קיימים - הנדסת אנוש, לוחמת הגה (שדווקא מצאתי כחביבה, מאד נוסטלגי) ניתנים לעיקול בקלות יחסית כשמעמידים מולם את המחיר. 140k ₪ זה דיל קרוקודיל לחבילה שה-208 נותנת. מאד אהבתי.

הערה ללובינסקי - סט שני או לא, לא מוסרים רכב ספורט למבחן עם כאלה צמיגים. לא-לא-לא (דמיינו מבטא של סמיון). לא לפורום ובוודאי לא ללקוחות. אין תירוצים לזה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם נפתח בזה שהכתבה גרמה לכל ההתרגשות מהנסיעה שלי על הרכב לחזור אלי פשוט מילים מדויקות , הרכב הזה פשוט כיף ומרגש כל פעם מחדש

ובואתה נשימה גם רכב נוח ופרקטי ליום יום על הצד הטוב ביותר .

היום הזמנתי 208 gti אחרי נסיעת מבחן מדהימה

נהגתי על כל המתחרות ואני שמח להגיד שאין לה מתחרות .

מנצחת את כל הרכבים המתחרים בכל הפרמטרים :

מחיר , כיף שלא נגמר , פרקטיות , אחריות , כוח , סאונד , איכות חומרים בפנים ביחס לקטגוריה .

נהנתי מאוד מהיחס שקיבלתי באולם התצוגה נסיעת המבחן נקבע יום לאחר הביקור שלי באולם וכל זאת בניגוד לחוות הדעת של אנשים בזמן האחרון .

מחכה בקוצר רוח לחודש יוני שהצפרתיה הקטנה תגיע לבושה בשחור ותתן לי לחייך כל יום כל רגע .

עריכה אחרונה על ידי Acfit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לקרוא! רשום בצורה פשוטה שמדברת אליי, בלי ניואנסים משעממים על איכויות ההגה או התנהגות.

מרגיש שהתחברתי לסיטואציה, הילדים קטנים, יש 2 רכבים משפחתיים בבית ואני רק מנסה לחשוב איך אני מסביר לאשתי למה אני צריך רכב כזה במקום הסטיישן, איפה תכנס העגלה? לא יודע... מילא הכסא בטיחות של הגדול, אבל מה אני עושה שם עם הסלקל של הקטן? טוב נו... נחכה עוד כמה שנים עד שהם יוכלו לקפוץ למושב האחורי בעצמם.

תודה על הסקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...