Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פיאט 500 מחודשת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפיאט מספרים על לא פחות מ-1,900 שינויים שהוכנסו ל-500 החדשה ואני שואל את עצמי איפה אפשר לדחוף כל כך הרבה שינויים במכונית כל כך קטנה?

אבל אולי אלו רק אנחנו הגברים שמתקשים להבחין בדקויות האלו (ע"ע נשים ותספורות).

מה שכן היה ונשאר זו מכונית קטנה שעוד מעט חוגגת עשור ועדיין נראית מצוין והקסם שבה עדיין עובד, אולי לא ברמה האובייקטיבית כמו בהיבט הרגשי כלפיה.

עוד הגיגים ותובנות במבחן כאן

IMG_4443.jpgIMG_7508.jpgIMG_7525.JPGIMG_7527.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

* משקפי שמש אופנתיים. מפורום שמקפיד על זה שאנשים לא ירשמו "אחי" או "חחח" הייתי מצפה גם להקפדה בכתבות.

ב500 שלי הסעתי אנשים מאחור והיה בסדר, תא המטען אכן מהווה חסרון, בעיקר אחרי שהנחתי בו סאב וופר. :roll:

המחיר לעומת זאת, קצת מופרז. בתקופה שאני רכשתי אותה, את רמת הגימור הבסיסית עם הגיר הרובוטי היה ניתן לרכוש בסביבות 80 אלף ש"ח. 98 אלף ש"ח בגלל מתיחת פנים (שלא שינתה לטובה את המנוע או הגיר) וקצת אבזור? מישהו קצת עף על עצמו.

אותי מבאס שאין גרסה ידנית מאובזרת ושהפסיקו לייבא את הספורט, למרות שגם מחירה היה מופרז. (110 אלף ש"ח)

לגביי צריכת הדלק - בגרסה הידנית אני הגעתי ל1:20 בכביש 6. כדי להגיע לצריכת הדלק שהגעת אליה צריך ממש ללחוץ בהגזמה כנראה. יש כאן חבר פורום עם 1.4 רובוטית שמגיע לנתונים דומים לשלי.

מוזר שמספר הרישוי של הרכב הזה הוא מסדרה מוקדמת מהרכב שלי, בהתחשב בעובדה שהגרסה הזאת משווקת רק מ2016 אם אינני טועה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אי אפשר לשים לה תיבת הילוכים אוטומטית נורמלית ולא את החרא הרובוטי חד מצמדי הזה.

תיבה שפשוט מוציאה כל חשק לנהוג ברכב. לפחות הוא יפה בחנייה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שמעדיף את הרובוטי החד מצמדי על פני פלנטרי -

מצטרף לתהייה שלך.

מסקרן לדעת מה תגובת הלקוח האירופאי לתיבה המדוברת, והאם הוא סולד ממנה כמו הישראלי. אם כן, תמוה בעיני למה הם לא עוברים לTCT (בפן היקר) או סתם פלנטרית 5/6 הילוכים (בזול). החסכון בדלק ובemissions עד כדי כך גדול? אני בספק.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אי אפשר לשים לה תיבת הילוכים אוטומטית נורמלית ולא את החרא הרובוטי חד מצמדי הזה.

תיבה שפשוט מוציאה כל חשק לנהוג ברכב. לפחות הוא יפה בחנייה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תתפלא לגלות שבארה"ב הרכב הזה נמכר עם תיבה אוטומטית נורמלית ולא עם הרובוטי הידוע לשמצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה מאותה סיבה שואג לא עוברים לDSG במכוניות המיני שלהם שאני מהמר שזו עקב שיקולי עלות - המיני היחידה שאני מכיר שמשווקת עם גיר רובוטי כפול מצמדים זו הסמארט פורטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מדוע פסח היבואן על מנוע 0.9

מה שיש בבחירה זה או 1.2 עגלה או אבארת.

בארה"ב נמכרת עם גיר אוטומטי רגיל אמין שעושה את העבודה שלו טוב (שם לא תראו החלפת רובוט ב 10K)

ועדיין מדובר בתכשיט שלא נותן הרבה מלבד יופי, אני יודע גם אני קניתי אחת כזו ולא התפשרתי אך ורק על מנוע 1.4, כי 1.2 לא הייתי קונה בכלל.

החדשה נראית קצת יותר טוב, הפנים אמנם עדיין מבלבל אותי, ההגה נראה נשי יותר ועדין יותר עם כל הניקלים האלו - שחור הרבה יותר מחמיא כאן לדעתי, רק שלא יתפרקו כל החלקים עם הגיל.

הריפודים יפים מאוד, אני אוהב את הדגם המעודכן שיש בשנים האחרונות ולא כמו אצלי חצי עור חצי ריפוד (החלק עם העור לא נוח בעליל).

המסך בהחלט מוסיף יותר מהדגם הקודם, אהבתי מאוד, גם שינוי עם הקונסולה של המזגן באה לידי ביטוי בצורה טובה יותר, מקווה שהפלסטיק יותר עמיד מהחומר הקודם שפשוט מתפוצץ ונשבר עם החום - החלפתי תריסים לחדשים בגלל זה.

מה שהכי אהבתי זה הפנסים המושחרים בחלקם הפנימי, בדגמים הישנים מדובר בתוספת או הזמנה אישית ממקום חיצוני, מזכיר את של האבארת ובהחלט יפה יותר

כתבה יפה!

אבל בהחלט לא שווה 100 אלף ש"ח

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הפסיקו לייבא את הספורט באופן רשמי אלא זו תוצאה של מתיחת הפנים. ה 500s מתוחת הפנים הוצגה בתערוכת ג׳נבה. לא ברור אם תגיע לארץ, ההימור שלי שלא...אבל אין לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצב מוצלח מאוד שגם היום ניראה טוב,אבל חבל שלא מביאים את המנוע ה1.4,לרכב מיוחד צריך מנוע אחר מאשר מנוע של פנדה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם 70 ...אם לא פחות,בעיני זה צעצוע לילדים או רכב לנשים לנסיעות לסופר.

רק בארץ יש את החלוקה המגדרית הזאת לרכבים של רכב לנשים ורכב לגברים.

תתפלא לגלות שעיקר קהל היעד של ה500 במדינה כמו אנגליה למשל הוא גברים. (לא גברים אוהבי גברים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מוזר מסך המגע הזה בפנים, כאילו דחסו אותו בכח.

מאוד אוהב את העיצוב שלה, אבל מוכרח להודות שהאלו שנהגתי בהן (לפני מתיחת הפנים) היו כמעט בלתי נהיגות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שאנו גברים בארץ חושבים אחרת (חוץ מכמה)מאשר "גברים אנגלים " שאוהבים פיאטים באנגליה(לפי דעתך)

בארץ הכול עקום בכל מה שקשור לתחום הרכב, אז אני כבר לא מתפלא מכלום. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...