Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - האיש שהחליף למבורגיני ביונדאי

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנפרד פיצ'גרלד, מי שב-12 השנים האחרונות היה אחד האחראים המרכזיים להפיכת למבורגיני מיצרנית מכוניות ספורט אקצנטריות ופרועות ליצרנית מכוניות ספורט אקצנטריות, פרועות ויוקרתיות - אורז את הפקעל'ך ועובר לשמש סגן מנהל חטיבת היוקרה של יונדאי - ג'נסיס

עוד פרטים על המעבר ועל הג'נסיס G90 כאן

44612_GENESIS_EQ900_Korean_Market.jpg93576hyu.jpgLamborghini-Huracan.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חטיבת יוקרה של יונדאי???? זה נשמע הזוי כמו שמאזדה תקים חטיבת יוקרה. יש חברות שלא צריכות לנסות לקפוץ מעל לפופיק ולהסתפק במקום השוק שלהן.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה זה עבד סבבה עם לקסוס, לניסאן זה גם די הצליח עם אינפיניטי ולהונדה יש את אקורה שמוכרת יפה מאוד בצפון אמריקה.

אני לא מוצא סיבה למה יונדאי לא יכולה להצליח גם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות היוקרה של יונדאי (ואפשר לכלול גם את קיה עם הK900) איתנו מ2010 ועדיין פה, ככה שהזוי זה כבר לא. סה"כ יש פה מהלך שיווקי שנועד לבדל אותן ולתת פייט רציני יותר למותגי היוקרה בעולם.

אם אני לא טועה משתמש הפורום בנצי החזיק/מחזיק אחת בארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את הבועה האירופאית שלי עם הגרמניות והאיטלקיות :(

פייט רציני למותגי העולם? עם איזה מותג יוקרה תתחרה יונדאי? אני מסתכל על התמונה של ה-EQ900 מהפוסט המקורי ורואה פיהוק ובעיקר יונדאי. אם אתה רוצה למכור לי "יוקרה" אז תגרום למכוניות להיראות יוקרתיות אל תתן לי להרגיש שמדובר ביונדאי מתחת למכסה מנוע. ובנוסף לזה אל תעתיק את הסמל שלך ממותג יוקרה אמיתי *cough* Aston martin *cough*

או בכלליות להעתיק איזה מרצדס S קלאס.

עריכה אחרונה על ידי Uzi4u2
8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם לVW שיצרו פעם מכוניות מסריחות להיפים יש כיום חטיבות יוקרה, אין סיבה שבבוא היום ליונדאי לא תהיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה עוזי עוד כמה שנים ותיראה איך חטטבת היוקרה תצמח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחכות עוד כמה שנים? עוזי יכול ללמוד כבר עכשיו.

ג'נסיס הם רכבי יוקרה-ספורט מצויינים שנמכרים היטב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוראניים האלו רציניים ונחושים. ממש לא הייתי מזלזל בהם. ההיפך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חטיבת יוקרה של יונדאי???? זה נשמע הזוי כמו שמאזדה תקים חטיבת יוקרה. יש חברות שלא צריכות לנסות לקפוץ מעל לפופיק ולהסתפק במקום השוק שלהן.

גם על טויוטה אמרו את זה...

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שנרדמת איפשהו בתילת שנות ה-90 ורק עכשיו התעוררת?

בוקר טוב, לא פספסת הרבה- מלחמת המפרץ, רבין נרצח, ערפאת מזמן סיים את האורגיה עם הבתולות, גם מורנייה, חטפו כמה חיילים, מלחמת לבנון השניה, חזרו כמה גופות, חזר גם שריונר (חי וכמעט סלב ), היו כמה מבצעים (לא הנחות, הפצצות בעזה ), חמאס חופר ולא בקטע של סיפורים, יש לנו אחלה כיפת ברזל (לא זאת שבתחתונים ).

אה כן, יונדאי כבר לא מייצרת רכבי פח, היא התקדמה, מאוד התקדמה, למעשה התקדמה ב-20 שנה האחרונות בצורה משמעותית והרבה יותר מיצרני רכב אחרים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טויוטה, ניסן והונדה יכולות להקים חטיבות יוקרה, למה מזדה ויונדאי לא?

במיוחד שיש עכשיו שווקים חדשים, ובהם אנשים עם הרבה כסף, שלא ממש יודעים מה לעשות עם הכסף הזה (אני מדבר על סין והודו), אז למה לא לקפוץ על הגל?

איש עסקים טוב רואה הזדמנות ומנצל אותה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסינים יודעים טוב מאוד מה לעשות בכסף שלהם.

הבעיה שמזה שנתיים הם לא יכולים לעשות איתו הרבה מעבר להשתמש בו לריצוף.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...