Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן קקטוס - היציאה הכי טובה של סיטרואן מאז הברלינגו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך שנים הביאה לנו סיטרואן מכוניות שהיו לא יותר מגרסאות עגלגלות ובעלות כיול מתלים רך יותר לרכבי פיג'ו המקבילים. ה-C3, ה-C4, ה-C5 ואפילו הסי-אליזה החדשה יחסית.

עכשיו סוף סוף יש לסיטרואן יציאה חדשה, קקטוס שמה. מכונית מיוחדת וייחודית שהיא גם ג'יפון, גם משפחתית האצ'בק וגם מיקרו-וואן, אבל לא אף אחד מהם. סוף סוף יש סיטרואן אחרת, כמו שסיטרואן צריכה להיות.

סיטרואן קקטוס - מבחן דרך

%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%A7%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A1-01.JPG

%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-%D7%A7%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A1-08.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

3c397ce730cdbe9749ac331529d73390.jpg

תודה על הביקורת.

לטעמי זה אחד העיצובים הגרועים שראיתי בחיי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצרפת היא נמכרת עם גיר רובוטי בשילוב למנועי בנזין ודיזל. היה יכול לתרום למכירות בארץ.

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראיתי את השילוב צבעים הזה במציאות,לדעתי אחד הרכבים היפים שיש היום,כמו קונספט שאישור לייצר,טוב לדעת שהוא גם רכב מוצלח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הרכבים המסקרנים ביותר בשוק כיום. איך שאני מכיר את עצמי, הייתי מסוגל לסלוח לו על המון בתמורה לייחוד ולתעוזה. חייב לעשות סיבוב על אחד.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ששילוב הצבעים ברכב המבחן אינו מוצלח - עם זאת, במציאות, הרכב מאוד מאוד יפה לטעמי.

הקטע עם הקקטוס הוא שהעיצוב יכול לנוע בין מכוער לבין מהמם, כתלות בבחירת הצבעים. אם אני לא טועה - יש כאן חבר פורום שהעלה סקירה מתישהו של רכב שחור-אדום שנראה best.

בכל מקרה אני אהבתי את החריגה מהנורמה, רכב מעניין בהחלט. בלי קשר לחיבור לעיצוב, לדעתי מגיע לסיטרואן כבוד על התעוזה.

יהיה מעניין לראות מה התמחור של הקקטוס בארץ, היות ואשתי אוהבת גיר ידני - זה נראה כמו מועמד לגיטימי להיות רכב שני במשפחה בעתיד (בטח ובטח אם תהיה צניחה חופשית בערך הרכב תודות לבית הצרפתי שלו).

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצתרף לאוהבי העיצוב ולמי שנורא היה רוצה לעשות איזה סיבוב על האוטו.

אבל דבר אחד לא מובן לי.

לובינסקי היקרים, הקקטוס הזה משחק המון על עיניין המראה והמגניבות שלו.

לא היה לכם אף אדם עם חוש עיצובי מינימלי שיבחר שילוב צבעים יותר מגניב ויפה לרכב מבחן שלכם?

התוצאה נראת כמו ניסיון לירות לעצמך ברגל, הרכב אמור להיות מגניב ומגיע לנסיעת מבחן בשילוב הממש לא מגניב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר התיחסתי לדגם בשרשור קודם, אבל אחזור על הדברים בשרשור זה המיוחד לקקטוס.

עיצוב חיצוני יפה מאד - נהגתי בגרסה הצהובה עם חיפויים וחישוקים שחורים. אכן משהו שונה.

לפני 3 חודשים שכרתי רכב שהיה אמור להיות מהקבוצה של גולף. הקוסמים באוויס סידרו לי קקטוס, שכבר כאשר הגעתי אליה התקשיתי להכניס לתא המטען שלה 2 מזוודות, אבל לא היה לי כוח לחזור מהחניון לטרמינל בקופנהגן, אז יצאתי לדרך.

המנוע היה מנוע דיזל 91 כ"ס, בדנמרק השטוחה (אפילו יותר מהולנד) הכח הספיק, ואפילו צריכת הדלק היתה מצויינת. אבל בכך מסתיימות המילים הטובות שלי. הישיבה היתה לא נוחה, לא מבחינת הגב, אלא מבחינת חוסר היכולת שלי למצוא תנוחה שתאפשר לי להציץ בלוח המחוונים בלי להתקפל, והלוח עצמו היה בלתי קריא בחלקו, למשל הקונטרסט של מד הדלק היה מינימלי והיה די קשה לדעת מה המצב במיכל. ההגה היה נמוך מדי אפילו לאדם בעל מידות ממוצעות כמוני. לוח המחונים עצמו היה חסר מידע - לא מד סל"ד, לא מד טמפרטורת נוזל קירור, וכמובן הכל דיגיטלי ולא נוח לקריאה. אפילו בליאנה 2002 הלוח יותר קריא ונותן יותר מידע. גם אשתי, שישבה בכסא הימני הקדמי, לא הצליחה למצוא תנוחה מתאימה שתאפשר לה לראות את הכביש. במושב הנהג היא לא העיזה לשבת.

הליקוי החמור ביותר - לוח הבקרה. הדלקת מזגן או רדיו, שברכב רגיל מצריכה לחיצה על כפתור אחד הפכה על לוח המגע למשימה מורכבת המצריכה הסטת המבט מהדרך לשניות ארוכות. וגם למזגן מוזרות משלו - אין פתח יציאת אויר מימין, אלא רק באמצע ובצד הנהג. החלונות האחוריים, בסגנון פרינץ 4, לא הפריעו לנו, כיון שהיינו רק זוג, אבל אם היה ילד שהיה צריך להפעיל נוהל פינוי גזים מהרכב היתה נוצרת בעייה.

בסיכום - אכן רכב בעל עיצוב ייחודי, אבל מאוד לא פרקטי. סיטרואן צריכה לפשט אותו לשפר את אפשרויות כוונות המושבים וההגה, ולהחזיר לוח מחוונים קלאסי קריא וכפתורי שליטה פשוטים ואינטואיטיביים. מבחינת מידות צריך להתיחס אליו כסופרמיני גדול, בהחלט לא כמשפחתית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמישהוא שהיה חונה המון באיזור קפלן בתל אביב והיה רואה מה עושים לו נבלות שחונות מסביב,

רכב שמוגן כנגד זה מבחינתי זה לא פחות מקסם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מקסים לדעתי, עיצוב מקורי בחוץ ובפנים, משהו שלא רואים כל יום.

לדעתי דווקא שילוב הצבעים הזה נחמד, מסכים שיש יותר יפים אבל הוא נראה פשוט מעולה לטעמי.

אני חושב שגירסה רובוטית בפחות מ-100k תעשה עבודה לא רעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 אשײח? נשמע מחיר מעולה.

שמעתי שניסו לדחוף למישהו פיאט 500 במחיר הזה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...