Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן שירוקו 1.4 TSI ו DSG7 - מבחן "קוראים כותבים על..."

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 3158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי את רכב ההדגמה החביב של פולקסוואגן לנסיעה קצרה לכוס קפה וחזרה.

זו ההתרשמות:

'מבחן קוראים' לשירוקו 1.4 ליטר 160 כ"ס'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סקירה נהדרת, נהנתי לקרוא.

שעשעה אותי הסלידה שלך מהלבן - שזה הצבע האהוב עלי על הרכב הספציפי הזה. הניגוד בין הפנסים הכהים והפסים השחורים לצבע עושה לרכב המון חסד, והצבע הבהיר לא מעלים את הקימורים. בכלליות אני סבור שהשירוקו היא אחת המכוניות ה'רגילות' היפות על הכביש (הסירי דאגה משסתומייך אלפא 159 - אני עדיין אוהב אותך יותר).

רק שאלה אחת -

ידוע לי מהעבר שמנוע ה1.4 בשירוקו הוא בחזקת גוועלד, אותו מנוע מהפולו GTI(?) או שאני עושה כאן סלט?

בכל מקרה, איזה מנוע מושתל בשירוקו שבדקת - 1.4 TSI סטנדרטי, ש"בדרך פלא" מעניק לנהג 160 סוסים במקום הלא-זוכר-כמה שהוא מגיע בלאון?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה טובה, נהניתי לקרוא. תודה.

לדעתי בתמחור הזה היא פשוט לא רלוונטית ואפילו לא צריך לצאת מסוכנות פולקסוואגן בשביל להבין את זה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo - המנוע מצוייד במגדש טורבו ובמגדש על. אני לא יודע מה מותקן בגירסאות של אותו המנוע שמפיק 122 כ"ס.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תהיתי איך זה לרדת מרכב שטח מעניש לרכב כביש חביב, בסקירה שלך מצאתי את התשובה.

נהניתי לקרוא, קבל ח"ח :mm_yeah:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם נהניתם מהקריעה אנחנו נהנו מהקריאה

אהבתי

"המבוגרים שבנינו בהחלט יגידו "הרכב יושב טוב על הכביש" או מה שזה לא יהיה בשביל להסביר שאתה מרגיש שהרכב יציב מאוד, עושה בדיוק מה שאתה מבקש ממנו, ומשרה המון בטחון."

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק הייתה טובה יותר במהירות גבוהה, משום שההילוך היה כנראה גבוה יותר (השביעי).

אם היית מעלה ידנית את ההילוך, הצריכה הייתה טובה יותר במהירות הנמוכה.

אין כאן שום פלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo - המנוע מצוייד במגדש טורבו ובמגדש על. אני לא יודע מה מותקן בגירסאות של אותו המנוע שמפיק 122 כ"ס.

מפתיע מאוד - זה המנוע הידוע לשמצה על הבעייתיות שלו (למרות שמבחינה הנדסית הוא מגניב לאללה), לא ככה?

חשבתי שהם הפסיקו איתו (הפולו GTI כבר לא מגיעה איתו, אלא עם 1.8 למיטב זכרוני)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהיה בעלים של כמה רכבים מהסגמנט אם זה לאון 1.8 , A3 2.0TSI , שירוקו 1.4 ושירוקו 2.0 אני אומר לכם בוודאות שהשירוקו הייתה הנוחה ביותר הכביש , מהנה יותר מבניהם ונותנת תחושה מיוחדת בתוך הרכב תודות לקו חלונות הצר.

בזמנו ה1.4 עם 160כ"ס שהייתה לי הגיעה פחות מאובזרת , בלי שליטה מההגה אפילו , הרגישה שלי כמו גרסת DEMO של הרכב. ברגע שקפצתי 2.0TSI הבנתי שזו הגרסה הנכונה לרכב הזה.

התחברתי לכתיבה

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה ואף נחמד*, הרכב הזה נאה בעיני.

*"כשמד המהירות היה על 3 ספרות באופן קבוע ולרוב לא ירד מ-140 קמ"ש ולעיתים היה קרוב יותר ל-200 קמ"ש"

גבר, האם אתה זוכר באילו סוכריות מנטה השתמשת להעברת הטעם הרע ?

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין היה לקרוא. הייה לי תחושת דז'ה וו כל הדרך.

בסוף הבנתי למה. אני יכול לקחת את הסקירה ולעשות קופי->פייסט בקשר לDS3 שלי.

רק לשנות את סוג הגיר.

נ.ב.

איזה סמארטפון קניתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, האם אתה זוכר באילו סוכריות מנטה השתמשת להעברת הטעם הרע ?

mentos power kiss

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מצוינת, שאפו דיסקו (יש לך את זה).

גם אני מופתע שמנוע כפול המגדשים עדיין מיוצר. חשבתי שהפסיקו לייצרו ושזאת גרסה משודרגת של המנוע המותקן בגולף (מגדש ורבו ו-150 כ"ס).

בסיכומו של דבר נראה שהמכונית הזאת נופלת בין הכיסאות (על כסא אחד יושבת הלאון 1.8SC ועל הכסא השני GTI שמגיעה גם בידני).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהיה בעלים של כמה רכבים מהסגמנט אם זה לאון 1.8 , A3 2.0TSI , שירוקו 1.4 ושירוקו 2.0 אני אומר לכם בוודאות שהשירוקו הייתה הנוחה ביותר הכביש , מהנה יותר מבניהם ונותנת תחושה מיוחדת בתוך הרכב תודות לקו חלונות הצר.

בזמנו ה1.4 עם 160כ"ס שהייתה לי הגיעה פחות מאובזרת , בלי שליטה מההגה אפילו , הרגישה שלי כמו גרסת DEMO של הרכב. ברגע שקפצתי 2.0TSI הבנתי שזו הגרסה הנכונה לרכב הזה.

התחברתי לכתיבה

ההבדלים בין 1.4 ל 2.0 לא נבדלים רק מכוח סוס,להבנתי מוט מייצב אחר ,מתלים שונים ,זה לא בדיוק אותו רכב ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...