Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: פולקסווגן פאסאט החדשה - לא ממש פרימיום אבל בעצם דווקא כן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפאסאט החדשה עושה את הכל נכון - היא מרווחת, מאובזרת, נוחה ואיכותית מאוד. היא עושה את כל נכון כדי להיות מכונית פרימיום אמיתית אבל חסר לה רק דבר אחד כדי לעשות את זה - סמל של מותג פרימיום. את כל השאר כבר יש לה.

וזאת בדיוק ההצדקה לקנות אחת כזאת - למי שמחפש מכונית פרימיום בלי סמל של מכונית פרימיום. כל השאר כבר בפנים.

פולקסווגן פאסאט החדשה - מבחן דרך

%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F-%D7%A4%D7%90%D7%A1%D7%90%D7%98-15.jpg

%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%95%D7%92%D7%9F-%D7%A4%D7%90%D7%A1%D7%90%D7%98-05.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ואו ואו ושוב ואו !

סקירה מדהימה, רכב מדהים, תמונות מדהימות !

טיפה מציק לי בעין שהריפוד והצבעים בפנים די דומים אחד לשני ואין שילוב יותר אלגנטי של עץ/דמוי עץ, אך ללא ספק רכב מדהים ביותר !

תודה על הסקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל פלוצוואגן נהפך למותג פרימיום (זה יוקרתי כי זה יקר, וזה יקר כי זה יוקרתי), אז יש לו גם מותג.

הפנים שלה נראה שנות ה80 משהו

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אישית פסאט כזאת, כי בן דוד שלי החליף לכזאת לאחר שנים עם סיטרואן C5. הרכב ברמתו הערומה מצריך השקעה של 180 אלף, ולדעתי זה ממש הרבה לכלום, חוסר מערכות בטיחות הכי מפריעה לי אישית לרכב במחיר הזה, אפשר לסלוח לחוסר מערכת מולטימדיה עם GPS. היתרון היחיד הוא יחידת ההנע והגיר שעושים את העבודה. הא שכחתי מה שכן הדליק אותי באוטו הזה מע' מצלמות היקפית לחנייה.

עריכה אחרונה על ידי viper83
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול עמדתי ברמזור ואחת כזו פנתה מולי שמאלה באיטיות. במציאות, מעבר לחרטום האסרטיבי יותר, מעט מאוד השתנה.

נראית לי מתחרה ראויה לקאמרי על תואר 'מכונית השנה של לשכת רואי החשבון'.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאסאט החדשה אכן מכונית מרשימה למדי.

אבל האמת היא שנסיעת המבחן שעשיתי בפאסאט ממש לא ריגשה אותי. אולי בגלל שבאותו יום נהגתי גם בג'ולייטה תלתן ואולי בגלל שסובארו B4 החדשה עשתה לי את זה הרבה יותר. מי צריך את כל ההנדסה המשובחת והקרה הזו? תנו לי סובארו hardcore עם מנוע של גדולים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית אמנם מעניינת. אבל המחיר שלה קצת גבוה כפי שנאמר ביחס למתחרות.

רשימת אבזור נאה, אבל אני מעריך שגם הסופרב תגיע עם כל הצעצועים הללו והיא בעייני עדיפה.

מסכים עם אוזל 5, עדיף היה שילוב של עץ או דמוי עץ מאשר הצבע הפלסטיקי הזה.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן טוב ביום חם היה לי גם בג'ולייטה, ויש גם בקיה פורטה. דווקא היה מעניין יותר לקרוא מבחן על ה- 150, שזה שילוב מוזר של מנוע 1.4T עם כזה רכב גדול, ולא רק "ניחוש" מפרגן על איך הוא ירגיש. לי, באולם, הרכב הרגיש לי (בשחור) מפואר "מידי", משתדל מידי לקרוץ (ופונה) לפלח שוק שונה ממה שמעניין אותי - ודווקא את הפאסאט הקודמת מאוד אהבתי. אולי אני צריך להתרגל לרכב קצת, אבל היה נדמה שיש בו יותר מידי BLING.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היה מעניין יותר לקרוא מבחן על ה- 150, שזה שילוב מוזר של מנוע 1.4T עם כזה רכב גדול, ולא רק "ניחוש" מפרגן על איך הוא ירגיש.

ה-150 באמת מספיק. קצת מבאס שאין בו את האבזור של הגרסה הבכירה אבל מבחינת מנוע הוא בסדר גמור.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אכן מספיק, בעיקר עקב העובדה שהמומנט זהה ל-1.8, וביומיום ספק אם הרוכשים הפוטנציאלים ירגישו בכלל בהבדל.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן טוב ביום חם היה לי גם בג'ולייטה, ויש גם בקיה פורטה. .

כמו שכתבתי באותו היום בדיוק יצא לי לנהוג גם בג׳ולייטה. המזגן של הפאסאט הרבה יותר טוב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...