Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סיאט לאון קופרה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי המתנה ארוכה למדי, סוף סוף מושקת בישראל סיאט לאון קופרה.

קישור לחובבי הז'אנר - כאן

הפרטים היבשים בינתיים:

2.0 ליטר טורבו-בנזין TSI עם 280 כוחות סוס. גיר רובוטי כפול מצמדים DSG עם 6 הילוכים (אין אופציה לידני). כן יש אופציה ל-3 או 5 דלתות.

אבזור:

9 כריות אוויר, חיישני חניה קדמיים ואחוריים, חישוקי סגסוגת 19 אינטש', קליפרים אדומים, תאורת LED פנימית.

יש אופציה לחבילת צבעים בהתאמה אישית - שחור, לבן או כתום. במסגרת חבילה זו תקבלו מראות צד, חישוקים, גריל קדמי, ספי דלתות ולוגו Cupra בצבע הנבחר.

מפרט טכני

מחירים:

3 דלתות - 214,900 ש"ח

5 דלתות - 219,900 ש"ח

עריכה אחרונה על ידי מערכת CarsForum

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו, המחיר נשמע תחרותי. לחלוטין התווספה לTODO LIST.

ממש, ממש, מבאס הקטע הזה של 'אין ידני'. מקווה שזה יהיה כמו ה'אין ידני' של הפולו GTI...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

235/35 - WTF?

מתי היצרנים יפנימו שהמכוניות שהן מייצרות לא עומדות על תקן של פסל סביבתי אלא אנו רוצים לנהוג בהן...

איך אפשר לנהוג על פרופיל 35 בכביש ציבורי? איך?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי שהוא בעל קופרה שהתעניין ברכישה, זרקו לו מחירים אחרים (232.5 ו-237.5), מוזר.

מעניין, אם אנשים ימשיכו לקנות אוקטביה RS שיש לאון קופרה באותו מחיר (למרות שהאוקטביה הוזלה לא מזמן ב-3000 שקלים)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או גולף gti...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש, ממש, מבאס הקטע הזה של 'אין ידני'. מקווה שזה יהיה כמו ה'אין ידני' של הפולו GTI...

זה תלוי רק בכם. אם יהיה - תקנה?

בזמנו ממקור ראשון דובר על כך שהם בשום אופן לא רוצים לייבא את הפולו הידנית ולא רוצים לעשות לה תקינה בכלל.

אח"כ אני שיגעתי אותם עד שהסכימו, פשוט שיגעתי אותם וארגנתי להם ביקוש. הנה, רק לפני שעתיים דיברתי טלפונית עם מישהו שכבר הזמין ידנית.

לראיה - תקינה ל- GTI האוטומטית עשו כבר בדצמבר 2014, לידנית עשו יום אחד אחרי שהזמנתי את שלי ורק אחרי שפדו את הצ'ק שנתתי על המקדמה 10K ש"ח.

מסקנה - תשגעו אותם, יהיה ידני (אבל תהיו רציניים). תמשיכו להתלונן בפורום בלי לעשות כלום מחוצה לו - לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקו אותה צ'מפיון. רכב שככל הנראה נוסע טוב מאוד, יחס תמורה/מחיר מעולה, אבזור עשיר שכולל את כל מה שצריך ואף מעבר - נראה שיש כאן סוס מנצח.

לגבי ידני, מצד אחד אני נוטה להסכים עם התגובה שמופיעה מעליי, מצד שני צ'מפיון רבו כל כך הרבה זמן עם היצרן בנוגע לדגם הזה שלא בטוח שזה יגיע בכזו קלות כמו במקרה של הגולף ופולו GTI.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעולה לרכב מצויין (עפ"י כתבות מחו"ל, עוד לא נהגתי), במיוחד בהתחשב בעובדה הידועה לכל שמחיר סגירה בסגמנט הזה הוא כ 10-15-20K ש"ח פחות ממחירון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מעולה לרכב מצויין (עפ"י כתבות מחו"ל, עוד לא נהגתי), במיוחד בהתחשב בעובדה הידועה לכל שמחיר סגירה בסגמנט הזה הוא כ 10-15-20K ש"ח פחות ממחירון.

מהניסיון שלי לא יורקים לכיוון שלך בכלל, ואני לא ילד. זה "עובדות בשטח"? אשמח לשמוע תובנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אין הנחות המחיר עדיין מצויין. יחס עלות תועלת גבוה מאוד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...