Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קיה פיקנטו המעודכנת - מתיחת פנים קטנה למכונית קטנה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיקנטו, המכונית הקטנה ביותר של קיה, קיבלה מתיחת פנים קטנה. פה שינו את הפגושים, שם הוסיפו כרית אוויר שביעית במספר.

גם לפני מתיחת הפנים היא הייתה אחת ממכוניות המיני האוטומטיות הטובות ביותר. מתיחת הפנים הקלה קרבה אותה למתחרה הגדולה ביותר שלה, יונדאי i10 החדשה. עכשיו יהיה לה קל יותר לשמור על מעמדה כמכונית המיני הנמכרת ביותר בישראל.

מבחן דרך לפיקנטו המעודכנת

%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95-2015-03.jpg

%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95-2015-17.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקישור הכחול.

הפיקנטו לא עברה שינויים רבים ובגדול - טוב שכך, היא מכונית מצויינת. טוב שנגעו היכן שצריך היה (מושבים, הוספת דיבורית BT) ולא הרסו את מה שהיה טוב מלכתחילה.

אגב, שאלה - באתר קיה העולמי כתוב שהוגדלו הבלמים הקדמיים. האם גם בארץ?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הדגם החדש במציאות,השינוי הפגושים עשה לה רק טוב,והיא ניראית באמת מצוין,לדעתי יותר מהיונדאי,ואם המושבים כמו ביונדאי אז זאתבהחלט נקודה חשובה שטופלה,אבל היתרון שיש ליונדאי עדיין הוא הסלון שלדעתי יותר עקב שילוב צבעים לעומת השחור הבקיה.

ועם הדגם חדש של מנוע 1.0 אוטומט,אין באמת מי שיצליח להוריד אותה מהכס של מלכת המכירות של המיני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לציין לטובה את התמונות בכתבה. הלוקיישן מוצלח, התאורה בשעות הצילום מתאימה ובחירת הפריימים מחמיאה למכונית, ממש כמו צילום קטלוגי.

כל הכבוד.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיקנטו אוטומטי משנת 2012, ולמעט משענת הראש שדרשה לא מעט התאמות של המושב (כדי לא לדחוף את הראש קדימה), ותא המטען הקטן משהו (למרות שגם עם זה אני כמעט תמיד מסתדר) הייתי שמח אילו לרכב היה מנוע חזק יותר. נכון שעם מנוע ה-1.25 ליטר הרכב זריז למדי (גם בגירסה האוטומטית), אך עדיין חסר לי כוח במצבים מסויימים, והייתי מעדיף לאמץ פחות את המנוע.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל באמת שיחק אותה עם התמונות, והצבע של רכב המבחן.. באמת שאפו:mm_yeah:

מסקרן אותי איך המזגן ב"מתיחת פנים" הזאת? כלומר, המדחס עובד קבוע כמו בפיקנטו "הקודמת" או נכבה בזמן עומס כמו בi10?

ועוד נקודה קטנה; "מערכת שמע בסיסית יותר אך מקורית שעובדת לא רע בכלל." ממה שזכור לי המערכת המקורית ב2011 הייתה דרעק מיט פפר. האם הרמקולים/מערכת באמת הוחלפו בדגם הזה או שפשוט עידנתם מעט את הפפר?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור הכחול.

הפיקנטו לא עברה שינויים רבים ובגדול - טוב שכך, היא מכונית מצויינת. טוב שנגעו היכן שצריך היה (מושבים, הוספת דיבורית BT) ולא הרסו את מה שהיה טוב מלכתחילה.

מסכים איתך ממש.

לפעמים לא צריך לעשות שינוי קיצוני כדי לשפר ביצועים, אלא באמת להכיר טוב את האיכויות של מה שיש לך ולגעת בנק' הבעייתיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בתמונה האוטו יושב ככה על הצמיג?

ניסית לחשוב על זווית צילום לפי שאר התמונות ולא מצאתי

אולי היה אבטיח ממש גדול בתא המטען.

וברצינות - זווית שטוחה כשהמצלמה נמצאת בגובה של מטר בערך, מרחק קטן מהאוטו ועדשה רחבה יכולים ליצור את האשלייה הזו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מהעבודה קיבלה כזאת שחורה מבעלה ביום שישי.

היום יצא לי לפגוש באוטו מקרוב והוא נראה קצת יותר טוב מבתמונות, קצת יותר קרבי מהדגם הקודם.

אני דווקא מעדיף את העיצוב של הפיקנטו על המראה המיניוואני משהו של ה-i10. הצבעים הכהים מקלקלים לדעתי, אני הייתי הולך על צהוב, תכלת או ירוק זרחני, זה עושה רק טוב למכוניות קטנות.

מצטרף למחמיאים על התמונות - זה מוסיף המון לכתבה וליכולת להתרשם מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נראית מצויין בשתי דלתות.

אני חושב לעשות מעשה דרמטי ואקטיביסטי למהדרין ולהכין עצומה בפייסבוק, שיעשו לה גירסה א-לה-ראלי.

משהו קל עם איזה 100-110 כ"ס, בלמים משודרגים וכו' (ובקרה מתנתקת!).

אז נוכל שוב לעשות את הכיכר על יד הבית על הצד, והחיינו ימינו כקדם!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...