Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: לקסוס NX - חיית שטח עירונית שתהפוך כל נסיעה למאורע

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יחסית לרכב שמגיע מהבית האפור של טויוטה, לקסוס NX הוא רכב חדשני למדי. העיצוב עתידני, שובר שגרה ומושך מבטים. בחזית מותקן מנוע הטורבו-בנזין הראשון של היצרנית, למרות שיש גם אופציה למערכת ההנעה ההיברידית ה"מסורתית" של היצרנית. בתא הנוסעים תמצאו כל כך עור איכותי ופריטי אבזור שבסוף אתם עלולים לשכוח שמדובר במכונית שגם אמורה להעביר אתכם ממקום למקום.

לקסוס NX - מבחן דרך

%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%A1-NX-10.jpg

%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%A1-NX-25.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלון מאוד מזמין לנהיגה,והעיצוב החיצוני כמו סוג של קונספט,מרשים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לפקשש כשאחת כזו חולפת.

העיצוב הפנימי קצת עושה כאב ראש. מלאנתלפים כפתורים מפוזרים. זו באמת מכונית שמשחקים איתה בפקקים או בחניה. בנהיגה אין סיכוי שאתה מגיש אינטואיטיבית את האצבע למקום הנכון.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב st יש פאנל שונה לחלוטין עם מעט כפתורים. פשוט ואינטואיטיבי. אבל לא מהודר כמו בלקסוס...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזדמן לי לעשות סיבוב במכונית הנ"ל. ניכר עליה שהיא תוכננה להיות היברידית וברגע האחרון דחפו פנימה מנוע 2 ליטר טורבו שפחות מתאים לה.

כהיברידית היא אחלה. אבל ב350 אש"ח יש הרבה צאוד אופציות טובות לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את הNX שלי ביום שלי. לכל המעוניין הIS300H שלי למכירה

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כי אני זוכר שקראתי שהנוחות שלו בינונית ופה כתוב שיא יותר ממעולה.

הבעיה של לקסוס, שהיא הדביקה את החזית שיושבת מצוין על ה-NX לסדאנים הגדולים של המותג והיא לא ממש מתאימה להם לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי Arco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המותגים היפאנים של היום נמצאים במקום בו היו המותגים הגרמניים בשנות ה-90 - מייצרים מכוניות אמינות, איכותיות ומעוצבות.

המותגים הקוריאנים של היום נמצאים במקום בו היו המותגים היפאניים בשנות ה-90 - מייצרים מכוניות אמינות אך משעממות ואפורות.

המותגים הסינים של היום נמצאים במקום בו היו המותגים הקוריאנים בשנות ה-90 - מייצרים מכוניות מיושנות עם מוניטין אמינות מפוקפק.

די ברור לאיזה כיוון זה הולך. השאלה היא רק מה יהיה עם הגרמנים והאם הם יתפסו את מקומם של המותגים הצרפתיים משנות ה-90 ויקנו לעצמם מוניטין אמינות מפוקפק שיחזיק מעמד שנים רבות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאין בארץ מספיק יונדאי ג'נסיס וקיה K9 - מדובר בחיות קצת שונות ופחות משעממות.

מה שמעניין זה תוך כמה זמן השוק הסיני ידביק את כל השאר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...