Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: אופל אדם אוטומטית - כמו פיאט 500, אבל חדש יותר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפשים מכונית מיני קטנה, אוטומטית ומעוצבת? מזל טוב, מעכשיו פיאט 500 היא לא האופציה היחידה שלכם.

אופל משיקה בישראל את הגרסה האוטומטית של האדם. טוב, נו, רובוטית, אבל אל תהיו קטנוניים. גם ה-500 רובוטית. מעוצבת בשלל אופציות להתאמה אישית, מאובזרת בשלל רמות אבזור ובעיקר מאוד מאוד חמודה. אז מה אם הגיר הרובוטי שלה קצת מעצבן והמנוע קצת חלש?

אופל אדם אוטומטית - מבחן דרך

%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-2015-02.jpg

%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%93%D7%9D-2015-06.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סופר חמודה.

לדעתי המחיר עדיין קצת יקר ולמרות היתרונות על ה-500 אני לא רואה איך היא מתחרה בה מבחינת מכירות במחיר הזה.

תמונות מעולות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג קצת באדם. אני די מסכים עם מה שנכתב כאן, זאת מכונית חביבה למדי.

אבל חבל שאופל נופלת על שילוב המנוע-גיר. נכון שזה לא עצר את ה-500, אבל זה בהחלט הגביל אותה. עבורנו הישראלים ה-1.4 ליטר רובוטי לא מספיק טוב. ה-1.4 לא מספיק חזק, הרובוטי לא מספיק חלק.

בקונסטלציה מסוימת אני לגמרי רואה את עצמי רוכש אדם S ידנית, יש מצב שזה יהיה יופי של אוטו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,

האדם S צפוייה להגיע לקראת סוף השנה (יחד עם הקורסה OPC ועוד הפתעות).

מעולה.

אם מחיר הקורסה הקודמת משקף את מחיר הקורסה החדשה,

האדם S, שזולה יותר, יכולה להיות להיט.

בטח כשהביקורות עד עכשיו די אוהדות.

מה לגבי הקורסה OPC עם הפרפורמנס פאק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נראית פשוט מעולה.

בתמחור (ופרסום) נכון, הן של הדגמים הרגילים והן של דגם הספורט (S), היא יכולה לנגוס באופן ניכר מהמכירות של הפיאט 500 כולל דגם האבארט - גם אם מכניסים למשוואה את אירוע בית המלון השנתי שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקונסטלציה מסוימת אני לגמרי רואה את עצמי רוכש אדם S ידנית, יש מצב שזה יהיה יופי של אוטו.

סקרנת מאוד.

יש כבר מבחנים בחו"ל או שגם שם טרם שווק הדגם שאמור להגיע לישראל?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביה תודה.

המחירים לרגילה:

88,990 - 1.4 ידני

91,990 - 1.4 רובוטי

וכל חבילת אבזור עולה סכום מסוים. המקסימלית 99,990.

לגבי האדם S, לפי כתבה שראיתי בגרמניה המחיר יתחיל מ-18000 יורו. אני לא יודע איך להשליך את זה למחיר בארץ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים שניקו נתן הם נכונים לחבילות ה"בסיס" (כלומר בלי שינויים). המחירים בתכל'ס של האוטו הזה הם אחד הדברים הכי מבלבלים שראיתי בחיים שלי. הם נעים בין 93K ועד ל-105 בערך כשכל פריט אבזור מעלה (או למרבה הפלא מוריד - אל תשאל) את המחיר. יש גם "חבילות השקה מיוחדות" שבמסגרתן אתה יכול לקחת כמה פריטים שיעלו פחות מפריט אחד (לא זוכר דוגמא אבל אני זוכר שראיתי את זה). הכי קל זה להיכנס לקונפיגטור של אופל ולהתחיל לשחק שם עם אופציות.

לגבי האוטו עצמו. חמוד נורא, איכותי מאוד, הגיר הרבה פחות גרוע ממה שציפיתי כששמעתי "רובוטי". אבל המנוע קצת חלש מדי לטעמי ובידוד רעשי הרוח לא בין המוצלחים. עירונית איכותית תרתי משמע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור כדי לשאול.

מה המחיר של האסטרה GTC 1.6, כל אתר מציג מחיר שונה.

והאם המחיר של ה-1.4 השתנה ובכמה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...