Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן C1 - הפעם זה יצליח?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיטרואן C1 החדשה נחתה בישראל כאשר הזכרון על הסבך הבירוקרטי שעצר את הייבוא של הדגם הראשון עדיין טרי. פבל לקח אותה למבחן ובדק האם הפעם זה יצליח. הוא חזר עם מסקנות מעניינות, סיפר על מכונית יפה וחסכונית, אבל אנחנו עדין לא מצליחים לגרום להפסיק למלמל על נורות ותא מטען...

לידיעה המלאה

%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C1-2015-10.jpg

%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C1-2015-01.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הסיטרואן הזאת היא מרווח מאחור שצפוף ביחס למתחרות,תא מטען קטן וכמובן הגיר הרובוטי שאני לא חובב.

לגבי חוסר נורות נכון אפשר היה להתקין,אבל גם בפנדה שהייתה לי לא היה וזה לא הפריע.

מה שכן גם אני הרגשתי את הזריזות של המנוע וגם הנוחות לא רעה בכלל,ויש שיפור לעומת הדור הקודם.

זאת ההתרשמות שלי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?552793-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C1-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%94%D7%94%D7%A4%D7%AA%D7%A2%D7%94-%D7%9E%D7%A6%D7%A8%D7%A4%D7%AA-%D7%99%D7%A6%D7%90%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%91%D7%93%D7%95%D7%A7

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר עשו כזה דבר במועדון פיאט בחול,אבל לא רציתי לחתוך את הריפוד שם,סך הכול זה לא הפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שרק אני שם את כל אורות הפנים של הרכב על OFF ביום הראשון ובוחר נקודתית מתי להדליק אותם,

התרגלתי גם שרק לי אין צורך במסכי לד מעיקים בדשבורד וכל השטויות שיש בהם,

אבל אני בטוח שעוד אנשים תוהים מדוע היצרנים מסתבכים עד כדי כך עם מוצר פשוט שקיים זמן

רב ונותן תוצאות נהדרות ונקרא "גיר אוטומאטי רגיל". הבנתי כבר נושאי משקל וצריכה וכל מיני כאלה

וזה לדעתי שטויות זניחות עליהן משלמים מחיר יקר בהתנהגות ובאמינות.

תיאורי הגירים הרובוטיים שצצים בכתבות עדיין לדעתי מרמזים על מוצר בוסרי מעצבן.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הזה חיסכוני ולכן שמים אותו בכאלו רכבים,לדעתי יש פיתרון טוב יותר ושמו גיר רציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הזה חיסכוני ולכן שמים אותו בכאלו רכבים,לדעתי יש פיתרון טוב יותר ושמו גיר רציף.

לדעתי עיקר ה'חסכון' מתאפשר בתנאי מעבדה ונועד לטובת פרסום של כל מיני נתונים מופרכים,

וגם אני חושב שגירציף פשוט עדיף גם מבחינת מומנט, שלפחות כל התשע קגמ יגיעו מוקדם ובלי טלטולים.

הקטע הוא שרוב המשתמשים העתידיים של הרכב הזה ודומיו לא נותנים דעתם על הגיר

כמו שהם גם לא בודקים אח"כ צריכת דלק, לרוב האנשים מספיק מה שקראו בתחתית המודעה

והשאר 'גזירת גורל' שהם חיים אתה בלי לשים לב.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיגו 107 רובוטית למשל חיסכונית מאוד גם בתנאי אמת,אבא שלי מקבל קבוע בין מעלות לתפן כ 1/18,שיוט בכביש 6 כ 1/20,זה באמת רכב מאוד חיסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, הם מעל (מאחורי) יחידת המולטימדיה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאיתמר אמר,אבל אי אפשר לכוון אותם,בפועל כול מי שישב מאחור לא התלונן בקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...