Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: לידיעת הגולש אייל - מכוניות אירופאיות נתקעות יותר מיפאניות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת הגרירה ושירותי הדרך "שגריר" מסכמת את שנת 2014 ומפרסמת כמה נתונים סטטיסטיים מעניינים -

שליש מהרכבים הישנים (מודל 2004 ומטה) יתקעו פעם בשנה לפחות, לעומת 6.3% מהרכבים החדשים בני שנה או פחות.

רק 19.7% מבעלי מכוניות היפאניות הזמינו ב-2014 שירות דרך, לעומת 35.4% מבעלי הרכבים האירופאיים.

אז הסטיגמה נכונה למרות הכל? :shock:

סטטיסטיקות נוספות בקישור - שגריר - סיכום שנת 2014

%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8-3.PNG

%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8-2.PNG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהבתי את הכותרת 8)

זאת עובדה ידועה ומוכחת כל שנה מחדש.

לא אמור להיות על זה שום ויכוח...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל מרכזי בין האירופאיות לבין היפניות

- מכוניות אירופאיות בד"כ יותר חדישות מבחינה טכנולוגית (ראה: TSI, DSG מהקונצרן הידוע , רנו עם המנועים 1.2 החדשים, ועוד טכנולוגיות של וולוו , מרצדס וBMW) אפשר להגיד שהחברות לוקחות סיכון , אך רק ככה השוק מתקדם

- מכוניות יפניות לא ממהרות לחדש , מנועים "ישנים" לא שהם לא טובים - הם לא חדישים, גירים ישנים (רק עכשיו התחילו להכנס ל6-7 הילוכים אצל הקוראניות) . כאן מה שעובד לא משנים

וכו וכו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ידוע, אבל ! (אבל ענק) ההנאה שאתה מוצא ברכבים ארופאים (לא כולם כמובן) אחרת

צודק ב100%

לא יצא לי לנהוג לדוגמא ביונדאי שבאמת נהנתי.

מכוניות טובות , אמינות , אך אין שום דבר יוצא דופן בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכדי שהסטטיסטיקה תשקף את המציאות צריך להתחשב בכמות הרכבים האירופיים לעומת היפניים וגם בנסועה הממוצעת שלהם, הקפדה ממוצעת על טיפולים ואפילו סגנון הנהיגה המצוי של הנהגים בכל אחד מהסוגים (אם יש כזה) ואופי הנסיעה של כל אחד מהסוגים ביומיום.

מה לעשות שיש שקרים קטנים, יש שקרים גדולים ויש סטטיסטיקות...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שיש שקרים קטנים, יש שקרים גדולים ויש סטטיסטיקות...

סטטיסטיקה זה מדע מדיוק. יש אנשים שלא יודעים לקרוא נתונים ויש אנשים שיודעים להציג נתונים חלקיים.

אם אתה חושב שיש הבדל באופי הנהיגה והקפדה על שיגרת טיפולים בין מחזיקי רכבים יפניים ואירופאיים - אנא שתף אותנו במחשבותייך.

אני נוטה להסכים לכך שיש יותר רכבי עבודה אירופאים - סתם תחושה שלי, לא נתונים. מצד שני אני נוטה לחשוב שיש הרבה יותר רכבים יפניים ישנים מאשר אירופאיים ישנים - שוב, סתם תחושה שלי. אכן אין נתונים שוליים ביחס לפרמטרים האלה - אבל *יש* נתונים שלדעתי גם אם מתאמצים להפוך אותם, אי אפשר להגיע למסקנה שרכבים אירופאים אמינים יותר.

שכל אחד יעשה עם זה מה שהוא רוצה, מי שבוחר להתעלם - לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה נכון. סטיגמות לא באות מהשמיים.

זה נכון שיפני וקוראני אמין הרבה יותר מאירופאי. אבל יש אנשים שלא קונים אוטו רק כי הוא אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ הנתונים שהוצגו פה קשה לקבל תמונת מצב.

אני ראיתי החודש 4 רכבי פורד smax על גרר שנתקעו עקב תקר בגלגל( אין ספייר) והערכה לניפוח לא עזרה כי החור היה גדול מידי.

אז מה זה אומר? שsmax זה לא רכב אמין?

כנ"ל על כמה מרצדסים.

עד שלא נקבל נתונים מפורטים יותר, אילו סתם נתונים חסרי תועלת.

ועוד דבר, ע"פ מה הם קובעים את מוצא הרכב? ארץ הייצור או מקור החברה?

יש פורד זה אמריקאי, שמיוצר באירופה( גרמניה וספרד).

יש דגמים של במוו שמיוצרים בכלל באמריקה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון אבל מעולם לא טענתי אחרת... אשמח לראות סימוכין מתוך אי אלו עשרות אלפי הפוסטים שלי.

אמנם אני לא כותב הרבה כמו פעם אבל איך אפשר לשכוח שהקטע שלי זה שאני נגד צרפתיות ? תתאפסו על עצמכם :)

יש מחיר לקידמה, ישלם אותו מי שמוכן לשלם אותו (ברמה של תקלות וכאבי ראש)

ההורים שלי שניהם נוסעים בטויוטות... לאשתי קניתי קוריאנית (שעשתה יותר תקלות מכל האירופאיות שהיו לי , אבל ניחא)

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר משוכלל, יותר מהנה.

יותר משוכלל, יותר בטיחותי.

יותר משוכלל, יותר מתקלקל.

לי חשובים בטיחות והנאה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...