Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: ניסאן קשקאי החדש בישראל, החל מ-155 אלף ש"ח

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן קשקאי החדש מושק הבוקר באירוע לקוחות בתל אביב.

מושק עם מנוע 1.2 ליטר בנזין ו-1.6 ליטר דיזל, טורבו בשני המקרים. גיר רציף.

מחירים:

בנזין 1.2 ליטר אוטומט החל מ-154,900 ש"ח לרמת האבזור הבסיסית (אסנטה).

דיזל 1.6 ליטר אוטומט החל מ-169,900 ש"ח לרמת האבזור הבסיסית.

קישור: ניסאן קשקאי החדש בישראל

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבילת בטיחות מרשימה מאוד, עיצוב הרבה יותר טוב מהשמנמה המוחלפת, תא נוסעים מעוצב ואיכותי ומחירים לא גבוהים במיוחד. אני חושב שמסתמן פה להיט לא קטן בכלל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב אבל המחיר לא אטרקטיבי בעליל, יש חלופות משתלמות יותר , לא יכלו להכניס מנוע בנזין נורמלי?

1.2 ליטר ו 115 כוחות סוס זאת בדיחה לכזה רכב גדול.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה טוב, רשימת אבזור לא רעה בכלל, במיוחד ברמות האבזור הגבוהות, אבל ניראה לי שעל משקל עצמי של 1,360 ק"מ, מנוע ה-1.2 טורבו פשוט חלש מידי. נאלץ להמתין למבחנים לדגם. מעניין יהיה לראות כמה יבחרו בגרסת הדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה משמעותית מהדור היוצא (והכל-כך משעמם). יש לי הרגשה שמנוע הבנזין יתקשה לעמוד בנסיעה שהיא לא עירונית בלבד, ויהיה צורך לטפס גבוהה בסל"ד כדי להוציא ממנו ביצועים (וזה כמובן יגיע על חשבון דלק). אני חושב שבמקרה של הקשקאי גרסת הדיזל עדיפה. חבל רק שלא הביאו את גרסת ה-1.5DCI עם מחיר נוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב אבל המחיר לא אטרקטיבי בעליל, יש חלופות משתלמות יותר , לא יכלו להכניס מנוע בנזין נורמלי?

1.2 ליטר ו 115 כוחות סוס זאת בדיחה לכזה רכב גדול.

גם לדעתי יחידת הכוח מציבה אותו בעמדת נחיתות מול המתחרות.

מצד שני הוא נראה טוב ומאובזר לא רעה, אותי מעניינת איכות תא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה למתחרים (יטי, XV 1.6) גרסת ה-1.2 יקרה מאוד.

לגרסת הדיזל יש תמחור סביר שהוא נמוך מהגרסאות דיזל המתחרות.

יהיה מעניין אם בתור גרסה ידנית יביאו את ה-1.5 דיזל במחיר זול יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הדבר הזה שוקל רק טיפה יותר מהרכב שלי?!

אז עם מנוע 115 כ"ס ועם טורבו... יסחוב טיפה יותר טוב מהעגלה שלי, שזה מספיק לרוב עם ישראל שרק רוצה רכב שופוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשקאי גדל מעט לעומת הקשקאי הקודם, שזה אומר שהוא למעשה נמצא בין קבוצת המיני ג׳יפונים כגון הסוזוקי קרוסאובר, סקודה יטי ושאר חברי הקבוצה לג׳יפונים הקומפקטיים כדוגמת המאזדה cx5, מיצובישי אאוטלנדר ושאר חברי הקבוצה.

צריך לבדוק את מרווח הפנים שלו, הקודם היה ממש צפוף. מענין למה ניסן לא עשו שימוש גם בגיר כפול המצמדים של רנו, כנראה שיש להם סיבה לכך.

מלבד זאת הוא מעוצב יפה מאד, לפחות על פי התמונות הוא מתמודד לדעתי על ראשות הקטגוריות הנ״ל. פרופורציות טובות וניפוחים במקומות הנכונים.

כמו כן הביצועים התיאורטים בגירסת הבנזין חלשים, מדובר בביצועים שלא עומדים בסטנדרט המקובל כיום.

קרסו יוצאים השכם והערב במבצעים שונים ובמסגרתם הקשקאי יהיה רכישה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי שונא את הצעצוע שנקרא 1.2T חרא של דבר, מחזיק 150 אלף ק''מ ומת כמו בסקודות למינהם, בשביל מה מנוע כל כך קטן? אולי לגו'ק זה יתאים אבל בקשקאי זה מוגזם, האוטו זה ירגיש כאילו אין מנוע ברכב בקיצור צפו לשוק חלש מאד חוץ מהדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...