Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: דאצ'יה בדרך חזרה לישראל. רכבים ראשונים יגיעו כבר ב-2014

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שלא קורא את עיתוני השבת -

בראיון שנתן אבי תמיר (מנכ"ל חטיבת הרכב של קרסו מוטורס) לאודי עציון ממוסף ממון נחשפה כוונתה של היבואנית להביא את הרכבים ארצה כבר השנה. ההבטחה: עלויות הבעלות יהיו מחצית מהמספרים המוכרים בשוק.

שני הדגמים הראשונים שצפויים להגיע ארצה יהיו הדאסטר (ג'יפון זול במיוחד) והלודג'י (גרסה מוזלת של הגרנד-סניק).

פרטים נוספים בקישור - דאצ'יה חוזרת לישראל

%D7%93%D7%90%D7%A6%D7%99%D7%94-%D7%93%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

GOOD NEWS! It's the new Dacia...

:wink:

וברצינות, שיהיה בהצלחה. אחלה VFM בחו"ל ומקווה שאכן גם בארץ - קרסו, אם תשכילו לשווק את המותג נכון, אתם עוד תשברו את השוק!

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חם במפתיע על הדאסטר, יאללה שיגיע. מצידי ערום, ידני, עם פגושים שחורים ומנוע 1.5 dci, רק שיהיה באיזה 80-85k

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיביאו את 1310

dacia_delta-1.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש רשימת מוזמנים לאירוע ההשקה?

השקה ברבעון השני, מעולה! יש לי בדיוק מספיק זמן למכור את הג'ימני ולאגור קצת כסף לדאסטר 4x4 חדשה :-D

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיביאו את 1310

dacia_delta-1.jpg

זה כולל חיזוק למגבים, שלא יעופו באמצע עבודה?.

עד היום אני זוכר את הכתבות בעיתון שהיו, בתחילת שנת ה-90.

הביאו פעם ראשונה את הדאצ'יה והיו כתבות על אנשים שהתלוננו שהמגבים עפו להם, באמצע עבודה.

זה וגם הפולונז הפולני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה המחיר של הסנדרו

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/2013_Dacia_Sandero_II_front.JPG

יהיה מעניין לראות סופר מיני מתחת ל-70 אלף.

מעל 70 אלף הרכב לא יהיה רלוונטי בגלל המיקרה והקליאו הבסיסיות.

מקווה שהלוגאן סדאן גם תגיע במחיר נמוך ותאלץ את המתחרות (301, אטראז') להוריד מחירים.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה המחיר של הסנדרו

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/88/2013_Dacia_Sandero_II_front.JPG

יהיה מעניין לראות סופר מיני מתחת ל-70 אלף.

מעל 70 אלף הרכב לא יהיה רלוונטי בגלל המיקרה והקליאו הבסיסיות.

מקווה שהלוגאן סדאן גם תגיע במחיר נמוך ותאלץ את המתחרות (301, אטראז') להוריד מחירים.

תסמוך על קרסו שלא יחרוג ממסגרת המחירים...אפשר לחלום על מחירים זולים.

בגלגול הקודם כשהביאו את הסטישן המחיר היה גרוע והאבזור נחות.

מונופול היבואנים ידפוק את כולנו שוב.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסמוך על קרסו שלא יחרוג ממסגרת המחירים...אפשר לחלום על מחירים זולים.

בגלגול הקודם כשהביאו את הסטישן המחיר היה גרוע והאבזור נחות.

מונופול היבואנים ידפוק את כולנו שוב.

זה היה בתקופה אחרת, השוק היום שונה לחלוטין, ומי כמו קראסו להבין את זה.

הם אילו אשר הובילו את המהפכה עם קליאו ב 70K , וסולר מודרני ב 129K.

לדעתי הסנדרו היום צריכה להיות מתומחרת ברמות של 70K , ודגם ה 4 דלתות בלא יותר מ 80K לדגם המאובזר.

הדאסטר חייב להיות בצד הנמוך של 100K לדגם הסולר המפואר, במחיר הזה הם שוברים את השוק לחלוטין ואני רץ להחליף את הפלואנס לדאסטר ידני...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסנדרו היום צריכה להיות מתומחרת ברמות של 70K , ודגם ה 4 דלתות בלא יותר מ 80K לדגם המאובזר.

חלילה וחס. בכזה מצב הם יגמרו את השנה עם 0 עגול של מכירות. הסנדרו צריכה להיות מתומחרת ב-49,900 ומי שחושב שזה מופרך, ודאי גם חשב שזה מופרך שהאלטו תימכר ב-60 אלף. בבריטניה הסנדרו היא הרכב הזול ביותר, אפילו יותר מהאלטו\פיקסו כמדומני.

זכרו מה שאמרתי: הישראלים יבלעו את הגלולה המרה של דאצ'יה (זכרונות רעים משנות ה-80.. דוד לי הזמין כזו אז וביטל ברגע האחרון) מבית רנו ("זבל צרפתי") רק בזכות המחיר...

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק כרגע בארגנטינה. ביקור משפחתי. לאבא של אשתי יש פה סנדרו ודאסטר ויצא לי ליסוע עליהם לא מעט פה, כולל טיול של 350 ק"מ הלוך חזור ואני חייב לציין שלמרות שהעיצוב, איכות חומרים, אבזור מתאימים לדור קודם של משפחתיות שאנו מכירים, כרכבים הם טובים מאוד. מצטיינת בעיקר נוחות הנסיעה. מרווח פנים ומטען בדאסטר, גם הסנדרו יותר מבסדר לקטגוריה שלו.

כרכב משפחתי במחיר טוב לדאסטר יש פוטנציאל להיות ללא תחרות.

הסנדרו שנסעתי עליו עם מנוע 1.6 ליטר בנזין מוסב לגז והדאסטר 2 ליטר בנזין, שתיהן ידניות. על הסנדרו נסעתי יותר כנוסע, לכן לא אחווה דעה על הסחיבה וצריכת דלק.

הדאסטר מבחינת ביצועים הרגיש טוב, יותר ממשפחתית ממוצעת וזה ברכב עם חמישה נוסעים על ציודיהם. צריכת דלק בעיר 1 ל-9. בינעירוני 1:13 בשיוט ממוצע של 130 קמ"ש. לא משהו וזה עוד עם ידני. לא נורא אמור להיות גם דיזל.

עריכה אחרונה על ידי dr_orlick
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאסטר חייב להיות בצד הנמוך של 100K לדגם הסולר המפואר, במחיר הזה הם שוברים את השוק לחלוטין ואני רץ להחליף את הפלואנס לדאסטר ידני...

באנגליה דאסטר 4x4 דיזל מפואר עולה 3K פאונד פחות ממגאן דיזל (שעולה כמה? 140K בארץ?)

הבעיה תהיה נעוצה בעיקר במיסוי החזירי לדיזל, לדעתי הדגם הזה יעלה כ120K.

לדעתי הפנינה שלהם תהיה בנזין 1.6 4x4 ברמה הכי בסיסית. היא עולה רק 700 פאונד מעל הקליאו הבסיסית (75K בארץ).

נעגל קצת למעלה - ויש לך רכב עם הנעה כפולה ב80K.

אני באמת מקווה שקרסו לא יעשו טעות עם המותג הזה, יש להם פוטנציאל אדיר ביד.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישראלים יבלעו את הגלולה המרה של דאצ'יה (זכרונות רעים משנות ה-80.. דוד לי הזמין כזו אז וביטל ברגע האחרון) מבית רנו ("זבל צרפתי") רק בזכות המחיר...

מה קשור שנות ה-80?!

let it go...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...