Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח למערכת-המשך

apexi
שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנושא הקודם ביקשתי להתעניין לגבי הביטוח ונודע לי שאפשר

היום התקשרתי לסוכן הביטוח שלי והוא אמר לי שבגל לשאין לי ביטוח מקיף באוטו זה בעיה לבטח את כל שווי המערכת

והוא מוכן לבטח לי רק אלף שקל משווי המערכת במחיר של 150 שח

האם יש סוכנים שמוכנים לבטח את כל שווי המערכת ללא ביטוח מקיף ברכב?

אם כן אפשר לקבל טלפונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל רק עם ביטוח מקיף, זה גם יותר זול שיש מקיף והוא מבטח את הכל...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מישהו שמוכן לבטח לך את המערכת בלי ביטוח מקיף (שיש לו דרישות בסיסיות נגד גניבה) - הוא יקח לך כאילו אתה משלם ביטוח מקיף בכל מקרה, כי הסיכוי שמישהו יפרוץ לאוטו בלי אזעקה הוא גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן אף אחד שביטח את המערכת שלו ואין לו ביטוח מקיף ברכב?

חשוב לי לדעת כי אני לפני התנקת מערכת

אתה יכול לפתוח דפי זהב ולהתחיל להתקשר לסוכני ביטוח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן שלי הציע לי את זה...לי אין מקיף ויש לי ביטוח למערכת בשווי 1500 ש"ח ! וכבר השתמשתי בזכות הזו...:) גנבו לי את הרדיו דיסק המסכן שהיה לי והוצאתי מהביטוח DEH4650MP...!!!

בנוגע לכל המערכת, שאלתי אותו הוא לא המליץ לי כי אמר שלבטח ציוד אודיו ששוויו 2500 ש"ח יעלה לי בשנה כ350 ש"ח...וזה מאוד מאוד יקר...אם תחשוב על זה..לכן ויתרתי...שוב חשוב לי לציין שאין לי מקיף אלא רק צד ג'....

אבל חשוב לך לזכור שאף סוכן לא יבטח לך רק את המערכת, זה יבוא בד"כ עם ביטוח צד ג', או מקיף.

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן שלי הציע לי את זה...לי אין מקיף ויש לי ביטוח למערכת בשווי 1500 ש"ח ! וכבר השתמשתי בזכות הזו...:) גנבו לי את הרדיו דיסק המסכן שהיה לי והוצאתי מהביטוח DEH4650MP...!!!

בנוגע לכל המערכת, שאלתי אותו הוא לא המליץ לי כי אמר שלבטח ציוד אודיו ששוויו 2500 ש"ח יעלה לי בשנה כ350 ש"ח...וזה מאוד מאוד יקר...אם תחשוב על זה..לכן ויתרתי...שוב חשוב לי לציין שאין לי מקיף אלא רק צד ג'....

אבל חשוב לך לזכור שאף סוכן לא יבטח לך רק את המערכת, זה יבוא בד"כ עם ביטוח צד ג', או מקיף.

ב 350 שקל לביטוח זה לא יקר בכלל

תן לי את המספר של הסוכן שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמו חי

0524200291

תגיד לו שדימה עם הרובר מנתניה שלח אותך אליו.

אני חייב לציין שהוא מאוד טוב ואמין עובדה, שכשגנבו לי את המערכת שבועיים לאחר שביטחתי אותה, ולא שברו לי שמשה מה שמחשיד שגנבתי אותה לעצמי, והפנל לא נשאר אצלי...

למרות העובדות הנ"ל קיבלתי מערכת חדשה עם הרכבה בחינם...

תמורת השתתפות כמובן של 450 ש"ח.

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...